Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika szmuli

szmuli

#7167070 Napisano: 28.03.2024 17:20:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piate miejsce w konkursie „Dzień kobiet - na co dzień i od święta”:
Zestaw kosmetyków marki CAUDALIE,
 Zestaw kolagenu marki Oslo Skin Lab (kuracja na 28 dni). 
:) Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7164879 Napisano: 16.03.2024 12:59:45 w Smolar
Odebrał ktoś może kolejną paczkę wysłaną po bojkocie tej pierwszej? Jest równie słabo? Mam 3km do paczkomatu i nie wiem, czy jest sens się fatygować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7164655 Napisano: 15.03.2024 13:02:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

szmuli

#7164599 Napisano: 15.03.2024 11:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jak to sprawdzacie? Wpisałam mój adres e-mail i wyskoczyły mi pola do wypełnienia, zamknęłam stronę, a teraz wyskakuje „podaj poprawny adres e-mail” emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7164024 Napisano: 12.03.2024 18:54:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

[quote=LejziDejzi]

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka

Dzięki za uświadomienie emotka  ...Ale po tym jak otworzyłam maskę do wlosow a tam dziura jakby ktoś palcem grzebał i po zobaczeniu 3 mies terminu ważności maseczki do buzi stwierdziłam ze to może być realne z tą datąemotka  Na 1 rzut oka na pudełku to wygląda jakby przy dacie coś ktos grzebał bo te cyfry dziwne wyglądają ale na opakowaniu w środku data ok wiec mam nadzieje ze jest spoko.

;) natomiast data produkcji lakierów do paznokci według internetowych stron służących do odczytywania dat to 2010 rok emotka  To dopiero wykopalisko magazynowe.

Moja maska włosów ma zabezpieczenie sreberkiem. Twoja nie? Co prawda ma małą dziurkę na brzegu… Pytanie czy ta dziurka w sreberku sprawiła, że jest to „odrzut” i dlatego trafiła do mojej paczki czy przypadek? Przynajmniej ładnie pachnie.

Moja tez zabezpieczona sreberkiem ale przy jednej mam jakieś małe wgniotki na przestrzał do środka maski a przy drugiej paczce dziurę jakby ktoś palec wkładał- może chcial sobie nawilżyć emotka  - Nie wnikamemotka  ogolnie przy kartonowym pudełku z Glycol tez jest coś kombinowane pod numerem kreskowym  bo widac to ewidentnie ...ta samo maska z jednorozcem wygląda jakby ktoś coś zmazywal a potem znowu dawał datę ( ale to może tylko moje zdanie) chociaz tak to wygląda...

Też mam takie przetarcie przy dacie ważności - jak dobrze się przyjrzeć pod światło, to widać jeszcze jakieś cyferki na tym przetarciu… aż strach używać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7164005 Napisano: 12.03.2024 17:57:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

U mnie 2025, ale to najdłuższa data ze wszystkich produktów - niektóre mają jeszcze tylko 3 miesiące ważności emotka  Tak przy okazji, odcień podkładu jaki dostałam - 016 -  nawet nie jest już produkowany emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7163386 Napisano: 09.03.2024 09:09:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj szczoteczka soniczna z konkursu  „”Uśmiechnij się na wiosnę” w Radiu Zet emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

szmuli

#7158901 Napisano: 13.02.2024 06:42:38 w moje dzisiejsze wygrane :)

szmuli

#7155409 Napisano: 27.01.2024 18:34:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

szmuli napisał(a):

olywka napisał(a):

simonapp napisał(a):

asandraa napisał(a):

termitek99 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Tak, imię na pewno, a czy już informowali?

Tak, informują o zestawach.

Czyli jest jeszcze szansa na wyższe nagrody, zarówno z Białej jak i Czarnej. 
Czy dobrze myślę?

Nie ma szans 😅 I  stopień z czarnej poszedł 😏

Ale 1 stopień czyli główna, czy walizki?  emotka  Bo jeśli walizki, to nadal jest nadzieja. Nadzieja umiera ostatnia!

1 stopień - chodziło mi o walizki  emotka  Główna mam nadzieję, że jeszcze nie wydana emotka  Ale podejrzewam, że wszystko poszło jednego dnia emotka

Uff, kamień z serca! Niby wódeczki wpadły, ale jednak czuję niedosyt… emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7155405 Napisano: 27.01.2024 18:18:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

simonapp napisał(a):

asandraa napisał(a):

termitek99 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Jakie dane podawało się w Żubrówce Czarnej? Imię i nazwisko też?

Tak, imię na pewno, a czy już informowali?

Tak, informują o zestawach.

Czyli jest jeszcze szansa na wyższe nagrody, zarówno z Białej jak i Czarnej. 
Czy dobrze myślę?

Nie ma szans 😅 I  stopień z czarnej poszedł 😏

Ale 1 stopień czyli główna, czy walizki?  emotka  Bo jeśli walizki, to nadal jest nadzieja. Nadzieja umiera ostatnia! Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

#7155177 Napisano: 26.01.2024 11:47:05 w Czy informują/ informowali?
Ktoś się chwalił walizkami z Żubrówki czarnej? Myślicie, że już poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

szmuli

szmuli

#7155050 Napisano: 25.01.2024 17:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paulaaa napisał(a):

simonapp napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Żubrówka Biała informowała ze wszystkich etapów? Brałam udział tylko raz w ostatnim i nie wiem, czy jeszcze mam choć odrobinkę szansy  emotka

Mi to wygląda tylko na 1 etap. 
Statystyka wpisów o wygranych potwierdza moją tezę. 
Może osoby, które wygrały zechcą się wypowiedzieć, bo u mnie też zero nagród a zgłoszeń dość sporo.

Grałam tylko w ostatnim etapie i mam info o wygranej.

Ja grałam raz na każdy etap i mam 1 info o wygranej,  więc ciężko coś wywnioskować    emotka  A może jadą od końca i zaczęli od ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

szmuli

szmuli

#7150703 Napisano: 02.01.2024 16:59:21 w co chcielibyście wygrać?
Chociaż jedną główną poproszę, nieważne jaką emotka  Same emocje jej towarzyszące i ta świadomość, że spośród wszystkich zgłoszeń wybrano właśnie moje… brakuje mi tego, bardzo! Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7150532 Napisano: 01.01.2024 21:54:58 w Nasze wygrane w minionym roku
2023 to mój rekord - wiem, że dla wielu z Was to niewielka kwota (są tu przecież mistrzowie konkursów emotka ), ale ponad 30 tysięcy to mój absolutny rekord.
Pierwszy raz udało mi się wygrać legendarną „główną” - kuchnię za 25 tysięcy zł. Realizacja za pół roku, nie mogę się doczekać!
Reszta to bony, kasa, kosmetyki…
W przyszłym roku życzę sobie bon na wakacje, więcej gotówki i oczywiście auto emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7145746 Napisano: 09.12.2023 15:45:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kosmetyki Maybelline i NYX, testowanie z wizaż. Wreszcie coś emotka Wyświetl w wątku >>

szmuli

#7144679 Napisano: 05.12.2023 12:30:03 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

szmuli napisał(a):

Wakacje z Orange dalej nic?

W komentarzu do konkursu jest info, że ponoć wszyscy laureaci są już poinformowani  emotka

Oj, aż ciężko uwierzyć, że nikt nie chwalił się choćby doładowaniem emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

szmuli

#7144668 Napisano: 05.12.2023 12:03:15 w Czy informują/ informowali?
Wakacje z Orange dalej nic? Wyświetl w wątku >>
0 0