Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pikawka

pikawka

#7135297 Napisano: 31.10.2023 12:17:06 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Lotos/mol emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7135239 Napisano: 31.10.2023 10:48:03 w Paragony na trwające konkursy
pikawka napisał(a):

Kupię lotos/mol emotka  lub wymienię na paragon żubr netto emotka

Szukam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7135234 Napisano: 31.10.2023 10:39:34 w Paragony na trwające konkursy
Kupię lotos/mol emotka  lub wymienię na paragon żubr netto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7135172 Napisano: 31.10.2023 07:05:12 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam żubr netto - 14 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134993 Napisano: 30.10.2023 15:20:37 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam
Żubr netto 14 zł 
coca cola kaufland 3,5 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134931 Napisano: 30.10.2023 12:19:56 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam Netto Pepsi 3,5 zł

sprzedane Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134897 Napisano: 30.10.2023 09:53:11 w Wkurza mnie...
brucee napisał(a):

Mnie to w ogóle wkurza, że ktokolwiek cokolwiek kiedykolwiek wygrywa, nawet - ja. emotka

Hahaha! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

pikawka

#7134895 Napisano: 30.10.2023 09:47:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Madzia88 napisał(a):

Czy z kinder jajka można wygrać więcej jak raz na ten sam nr telefonu i adres?

Musi być inny adres Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134894 Napisano: 30.10.2023 09:47:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Madzia88 napisał(a):

Czy z kinder jajka można wygrać więcej jak raz na ten sam nr telefonu i adres?

Musi być inny adres Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134862 Napisano: 30.10.2023 07:32:39 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam 
Coca Cola Kaufland 3,5 zł 

Żubr netto - 14 zł ( ostatnie 3 paragony) Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134757 Napisano: 29.10.2023 15:57:21 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

koszalek napisał(a):

Mimo, że napisałam bardzo jasno dlaczego jest to nielogiczne (bo nagrody trafią głównie do biznesmenów zamiast do kogoś kto chcę wygrać nagrodę bo z niej skorzystać)

Myślisz, że Iga Świątek ma prawo znów startować po Porshe? Może Sabalenka bardziej chce wygrać ten samochód i Iga powinna to uszanować i przestać grać?

Nie jestem ekspertem od tenisa, ale o ile mnie pamięc nie myli to w danym turnieju bierze sie udział raz i to pod jednym imieniem i nazwiskiem. Nie da się osiem razy wygrać tego samego turnieju (w danym roku). Analogia nie wyszła. Każdy turniej to jak nowy konkurs, więc Iga pod swoim imieniem i nazwiskiem niech sobie gra emotka , niech w siebie wierzy.


ale wg Twojego rozumowania to Iga nie powinna grać w kolejnym turnieju skoro jest auto do wygrania… przecież wygrała już kila innych aut…  nie ma sensu polemizować emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#7134720 Napisano: 29.10.2023 12:12:22 w Paragony na trwające konkursy
pikawka napisał(a):

Sprzedam 

Coca cola Kaufland - 3,5 zł
Żubr netto - 14 zł

Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134713 Napisano: 29.10.2023 11:48:33 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

pikawka napisał(a):

koszalek napisał(a):

pikawka napisał(a):

koszalek napisał(a):

Samo kupowanie nagród od kogoś kto o nie gra tylko po to by sprzedać jest niezbyt mądre. Zachęca tylko "sprzedawców" o granie o wszystko, opony, nawozy, dzisięć lodówek itd. itp. Kupując sami sobie szkodzicie, w innym przypadku byście sobie po prostu wygrali, albo mielibyście chociaż większe szanse.

Ale głupoty piszesz emotka

Czysta prawda, gdyby nie było kupców na lodówki, to by nikt nie chciał wygrywać ośmiu sztuk. Grają, bo wiedzą, że sprzedadzą. Niezwykle uargumentowana jest twoja odpowiedź. Jakby nikt nie kupował, to bezsensowne by było granie o duże ilości tej samej nagrody.


Ale po co ktoś gra o osiem lodówek wg ciebie ? Bo chce zarobić!!!! 90% osób gra zarobkowo a takie osoby jak Ty, które najwidoczniej grają rekreacyjnie nie wygrywają dużych nagród… ja nie pracuję od kilku lat (choć mam wykształcenie wyższe, jeszcze przez kilka miesięcy planuję być z dziećmi) a granie jest dla mnie też formą dochodu i moją małą pasją. Są nagrody z których się cieszę i zostawiam ale cześć sprzedaje a za te pieniądze kupuje coś co naprawdę potrzebuję i mi się przyda. Osoby takie jak Ty, z takimi twierdzeniami wg mnie nie wygrywają dużych nagród i nie rozumieją sensu grania… jeżeli udaje mi się wygrać w jakimś etapie to gram do oporu, sory ale skoro mam patent (na który pracowałam lata) jestem na tyle kreatywna i umiem coś wygrać to korzystam! Może cześć osób mnie źle oceni.. ale to trochę tak jakbym na ulicy znalazła 50 zł i bym go nie podniosła z myślą: ooo niech sobie podniesie ktoś biedniejszy… i kto podniesie, ten co ma mercedesa emotka  ja korzystam! Krzywdy nikomu nie robię emotka

Ja tylko piszę, że kupowanie od kogoś kto gra tylko by sprzedać jest nielogiczne z punktu widzenia kogoś kto nie wygrał, bo zachęca tym samym taka osobę by grała o wszystko, zupełnie bez sensu, ładu i składu. Uważam ,że niezwykle zabawną byłaby sytuacja gdyby taki lodówkowicz potem został z tymi lodówkami, niech sobie z ośmiu korzysta, takie moje poczucie humoru  emotka



nie No rzeczywiście!!! Wow!! Szok!! Kurde zrobiłam błąd miesiąc temu jak kupiłam tu szczoteczkę soniczną za 150 zł,ale głupia byłam, przecież w RTV euro AGD mogłam ją kupić za 220 zł.  Cholerka, mój błąd emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#7134710 Napisano: 29.10.2023 11:41:50 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

pikawka napisał(a):

koszalek napisał(a):

Samo kupowanie nagród od kogoś kto o nie gra tylko po to by sprzedać jest niezbyt mądre. Zachęca tylko "sprzedawców" o granie o wszystko, opony, nawozy, dzisięć lodówek itd. itp. Kupując sami sobie szkodzicie, w innym przypadku byście sobie po prostu wygrali, albo mielibyście chociaż większe szanse.

Ale głupoty piszesz emotka

Czysta prawda, gdyby nie było kupców na lodówki, to by nikt nie chciał wygrywać ośmiu sztuk. Grają, bo wiedzą, że sprzedadzą. Niezwykle uargumentowana jest twoja odpowiedź. Jakby nikt nie kupował, to bezsensowne by było granie o duże ilości tej samej nagrody.


Ale po co ktoś gra o osiem lodówek wg ciebie ? Bo chce zarobić!!!! 90% osób gra zarobkowo a takie osoby jak Ty, które najwidoczniej grają rekreacyjnie nie wygrywają dużych nagród… ja nie pracuję od kilku lat (choć mam wykształcenie wyższe, jeszcze przez kilka miesięcy planuję być z dziećmi) a granie jest dla mnie też formą dochodu i moją małą pasją. Są nagrody z których się cieszę i zostawiam ale cześć sprzedaje a za te pieniądze kupuje coś co naprawdę potrzebuję i mi się przyda. Osoby takie jak Ty, z takimi twierdzeniami wg mnie nie wygrywają dużych nagród i nie rozumieją sensu grania… jeżeli udaje mi się wygrać w jakimś etapie to gram do oporu, sory ale skoro mam patent (na który pracowałam lata) jestem na tyle kreatywna i umiem coś wygrać to korzystam! Może cześć osób mnie źle oceni.. ale to trochę tak jakbym na ulicy znalazła 50 zł i bym go nie podniosła z myślą: ooo niech sobie podniesie ktoś biedniejszy… i kto podniesie, ten co ma mercedesa emotka  ja korzystam! Krzywdy nikomu nie robię emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#7134705 Napisano: 29.10.2023 11:28:11 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

Samo kupowanie nagród od kogoś kto o nie gra tylko po to by sprzedać jest niezbyt mądre. Zachęca tylko "sprzedawców" o granie o wszystko, opony, nawozy, dzisięć lodówek itd. itp. Kupując sami sobie szkodzicie, w innym przypadku byście sobie po prostu wygrali, albo mielibyście chociaż większe szanse.

Ale głupoty piszesz emotka Wyświetl w wątku >>

pikawka

#7134672 Napisano: 29.10.2023 07:34:59 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam 
Coca cola Kaufland - 3,5 zł

Żubr netto - 14 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134623 Napisano: 28.10.2023 18:44:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż


z chęcią na cis wymienię Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134606 Napisano: 28.10.2023 16:38:32 w Paragony na trwające konkursy
Coca cola Kaufland - 3,5 zł
żubr netto - 15 zł
ferrero - 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134560 Napisano: 28.10.2023 08:52:44 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam
Coca cola Kaufland 3,5 zł
Ferrero 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

pikawka

#7134356 Napisano: 27.10.2023 09:48:17 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam 
Będę mieć Ferrero - 8 zł 

Mam 
Goliard - 4,5 zł

Coca cola Kaufland 4 zł Wyświetl w wątku >>
0 0