Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika eli75

eli75

#7172151 Napisano: 25.04.2024 12:45:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za Finish Biedronka od Smolar Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7165750 Napisano: 21.03.2024 13:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Ja myślę, że nie ma po co aż tak wnikać kogo nagradzają agencje, bo gusta są naprawdę różne.
Warto przypatrywać się za to, czy wszystkie nagrody są wydawane, czy podawane informacje o zwycięzcach, czy konkursy nie są konkursami widmo, czy ilość nagród jest zgodna z regulaminem itp. To jest najważniejsze!
Ile tu ja razy widziałam, że  Albedo lubi debilne teksty, albo Amooco to czym gorzej tym lepiej, a  Kaufland to już w  ogóle nagrodził grafomanów. W ogóle się z tym nie zgadzam, ale ja nie jadę jak po łysej kobyle po ludziach, tylko dlatego że JA NIE WYGRAŁAM. Bo nie mam ochoty psuć komuś humoru. Niech się cieszy. Ja też czytałam wielokrotnie, a już zwłaszcza przy konkursie Kaufland, że jakiś kompletny syf tam wygrywa - wygrałam tam parę razy emotka  

Pamiętajmy, że ktoś też wygrał w tych konkursach i naprawdę niemiło czyta się tego typu teksty. 

Skoro poszły nagrody, a nie poszły do nas, to może nie nasz czas. I tak też się zdarza.

Wszystko lepsze niż Manufaktura Kawy albo inne wymyślone, kompletnie nieuczciwe konkursy.

Super napisane, w 100 % się z tym zgadzam. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

eli75

#7165740 Napisano: 21.03.2024 12:56:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

eli75 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

eli75 napisał(a):

eli75 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ktoś ostatnio pisał przy okazji konkursu fotograficznego w Lidlu, że u nich im gorzej, tym lepiej. To już nie wiem jak słabo trzeba napisać, żeby coś wygrać emotka  Wysłałam takiego gniota, że aż mi wstyd, a nagrody i tak brak 🤣  A może stówką do Lidla wyczerpałam limit nagród u tej agencji na kolejne 3 lata emotka

A mnie zawsze dziwi fakt jak wiele osób jest przekonanych o zajebistości swojego zgłoszenie i komentuje, że tak piękną pracę zrobili, a ich nie nagrodzili. Przecież nikt nie wie ile mieli zgłoszeń i jaka jakość prac do nich wpłynęła. Dużo osób z forum gra, wiec na pewno fajne prace też im wpadają i mają w czym wybierać.

A dwa myślę, że nie wszyscy na tym forum są do końca szczerzy i często robią cenzuraburzę. Ostatnio przy konkursie Lidla ktoś napisał, że wygrał u nich beznadziejnym zdjęciem kupę kasy i prześledziłam ich wszystkie konkursu, bo są dostępne na ich stronie (oni rzadko robią fotograficzne,)ale z tych co mieli nigdzie nie było do wygrania kupę kasy na głównej, jak ktoś z Was napisał, że wygrał, więc albo pomylił Agencję albo konkurs.

Nie napisałam, że zdjęcie było beznadziejne a przeciętne. Nie kupę kasy a kilka tysięcy. Polowałam na patelnię. Wygrałam 5 tysięcy. Konkurs bodajże Bonduelle w c4.

https://amooco.com/konkursy_i_loterie/rozgrzewajaca-kuchnia-bonduelle/

słaby ten research i słabe czytanie ze zrozumieniem

Faktycznie był taki konkurs, ale to jeszcze poprzez MMS zamierzchłe czasy, tylko się cieszyć z wygranej. Dla Ciebie to zdjęcie mogło być przeciętne, a dla nich na tle innych najlepsze.

Było przeciętne. Pomysł fajny, ale wykonanie średnie. Daleko
mu do takich pro instagramowych fotek kulinarnych. Nie było też „konkursowe” - żadnych laurek, napisów, gadżetów. Wiedziałam, że na patelnię mam szansę, ale główna była dużym zaskoczeniem. Zdjęcie było przyjemne, ale zwykłe. W innej agencji raczej bez szans na
główną. Każda agencja ma swoje preferencje, grając i wygrywając dużo można już nauczyc się pisać „pod daną agencję „. Przy czym trzeba pamiętać, że w agendach też różne osoby mają różne gusta, a załoga tez może się z czasem zmieniać. Więc generalnie - trzeba grać i próbować. Jeden tekst w jednej z agencji wygrał 10 tysięcy, a w drugiej z prawie identycznym pytaniem i produktem nie zgranął nawet jednego ze 100 zestawów produktów emotka  życie emotka

Dokładnie, tak jak ktoś wyżej napisałam są gusta i guściki, o których się nie dyskutuje, jednemu się podoba, drugiemu nie. Mnie też czasem dziwią wybory, ale zawsze się cieszę jak coś wygrywam emotka  i to jest dla mnie już sukcesem. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7165736 Napisano: 21.03.2024 12:40:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

eli75 napisał(a):

eli75 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ktoś ostatnio pisał przy okazji konkursu fotograficznego w Lidlu, że u nich im gorzej, tym lepiej. To już nie wiem jak słabo trzeba napisać, żeby coś wygrać emotka  Wysłałam takiego gniota, że aż mi wstyd, a nagrody i tak brak 🤣  A może stówką do Lidla wyczerpałam limit nagród u tej agencji na kolejne 3 lata emotka

A mnie zawsze dziwi fakt jak wiele osób jest przekonanych o zajebistości swojego zgłoszenie i komentuje, że tak piękną pracę zrobili, a ich nie nagrodzili. Przecież nikt nie wie ile mieli zgłoszeń i jaka jakość prac do nich wpłynęła. Dużo osób z forum gra, wiec na pewno fajne prace też im wpadają i mają w czym wybierać.

A dwa myślę, że nie wszyscy na tym forum są do końca szczerzy i często robią cenzuraburzę. Ostatnio przy konkursie Lidla ktoś napisał, że wygrał u nich beznadziejnym zdjęciem kupę kasy i prześledziłam ich wszystkie konkursu, bo są dostępne na ich stronie (oni rzadko robią fotograficzne,)ale z tych co mieli nigdzie nie było do wygrania kupę kasy na głównej, jak ktoś z Was napisał, że wygrał, więc albo pomylił Agencję albo konkurs.

Nie napisałam, że zdjęcie było beznadziejne a przeciętne. Nie kupę kasy a kilka tysięcy. Polowałam na patelnię. Wygrałam 5 tysięcy. Konkurs bodajże Bonduelle w c4.

https://amooco.com/konkursy_i_loterie/rozgrzewajaca-kuchnia-bonduelle/

słaby ten research i słabe czytanie ze zrozumieniem

Faktycznie był taki konkurs, ale to jeszcze poprzez MMS zamierzchłe czasy, tylko się cieszyć z wygranej. Dla Ciebie to zdjęcie mogło być przeciętne, a dla nich na tle innych najlepsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7165732 Napisano: 21.03.2024 12:32:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ktoś ostatnio pisał przy okazji konkursu fotograficznego w Lidlu, że u nich im gorzej, tym lepiej. To już nie wiem jak słabo trzeba napisać, żeby coś wygrać emotka  Wysłałam takiego gniota, że aż mi wstyd, a nagrody i tak brak 🤣  A może stówką do Lidla wyczerpałam limit nagród u tej agencji na kolejne 3 lata emotka

A mnie zawsze dziwi fakt jak wiele osób jest przekonanych o zajebistości swojego zgłoszenie i komentuje, że tak piękną pracę zrobili, a ich nie nagrodzili. Przecież nikt nie wie ile mieli zgłoszeń i jaka jakość prac do nich wpłynęła. Dużo osób z forum gra, wiec na pewno fajne prace też im wpadają i mają w czym wybierać.

A dwa myślę, że nie wszyscy na tym forum są do końca szczerzy i często robią cenzuraburzę. Ostatnio przy konkursie Lidla ktoś napisał, że wygrał u nich beznadziejnym zdjęciem kupę kasy i prześledziłam ich wszystkie konkursu, bo są dostępne na ich stronie (oni rzadko robią fotograficzne,)ale z tych co mieli nigdzie nie było do wygrania kupę kasy na głównej, jak ktoś z Was napisał, że wygrał, więc albo pomylił Agencję albo konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7165729 Napisano: 21.03.2024 12:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ktoś ostatnio pisał przy okazji konkursu fotograficznego w Lidlu, że u nich im gorzej, tym lepiej. To już nie wiem jak słabo trzeba napisać, żeby coś wygrać emotka  Wysłałam takiego gniota, że aż mi wstyd, a nagrody i tak brak 🤣  A może stówką do Lidla wyczerpałam limit nagród u tej agencji na kolejne 3 lata emotka

A mnie zawsze dziwi fakt jak wiele osób jest przekonanych o zajebistości swojego zgłoszenie i komentuje, że tak piękną pracę zrobili, a ich nie nagrodzili. Przecież nikt nie wie ile mieli zgłoszeń i jaka jakość prac do nich wpłynęła. Dużo osób z forum gra, wiec na pewno fajne prace też im wpadają i mają w czym wybierać. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7165722 Napisano: 21.03.2024 12:21:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

W każdym bądź razie, poświęcę się, do kolejnego konkursu kupię nowy numer telefonu i dam Wam znać...czy moje przypuszczenia się potwierdziły. Bo już naprawdę mam dosyć tych ciągłych porażek.

Ale Twoje przypuszczenia się nie potwierdzają, kilka osób Ci już napisało, że wygrywa się na te same dane. Ja wygrałam na te dane kilka dni temu w Jedynkach, dziś w Wedlu. Więc jeśli wygrasz na nowe dane to nie dlatego, że są nowe, a dlatego, że stworzysz tekst warty nagrody.

No właśnie z tym tekstem wartym nagrody różnie bywa. Uwierz mi że na nowe dane wygrałam tekstem którego w życiu bym nie nagrodziła.

Ty byś nie nagrodziła, ale ktoś spojrzał na to łaskawie. Nigdy nie wiesz jaka wpłynęła do nich jakość prac, może na tle innych zgłoszeń Twoje było najlepsze. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7165711 Napisano: 21.03.2024 11:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Rety ciekawe czy tym samym osobom dają wygrać kilkukrotnie, bo ja kiedyś wygrałam u Amocco, jak grałam na nowy numer telefonu i nowy mail to udało mi się wygrać ponownie. A teraz bezsensownie gram na ten sam telefon i mail i nic nie wygrywam. Może w tym tkwi cała tajemnica. Osoby które wygrywają grają cały czas na inne dane...

Ja gram zawsze na te same dane, od 10 lat, ten sam mail, numer telefonu. W Amooco też.

Ja też gram ciągle na te same dane, w Amooco też i od czasu do czasu wygrywam u nich, więc raczej nie eliminują, a to jak inni postępują i co zgłaszają to już wpływu nie mamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7165692 Napisano: 21.03.2024 11:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Formularz Wedla w C4 Amooco już puszcza.

Potwierdzam emotka  Jak szybko od tego wysyłają zwykle maile?

Szybko, z reguły 15-30 min, bynajmniej tak było jak mi się u nich udawało wygrać. Na forum pojawiała się informacja, ze puszcza i przychodziła po chwili maile. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

eli75

#7165333 Napisano: 19.03.2024 14:04:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karton Lays w Żabce, ale fajny dziś dzień emotka Wyświetl w wątku >>

eli75

#7165295 Napisano: 19.03.2024 11:14:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw walizek Wittchen stokrotka emotka Wyświetl w wątku >>

eli75

#7165050 Napisano: 18.03.2024 09:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Jak na 500 nagrod Amooco to mega malo sie trafilo na forum, lub nie bylo chetnych do chwalenia sie. Jednak na 550 nagrod, wow, czasem w Albedo na 100 jest wiecej wpisow.

Zachecam do wpisow! To jest ponad 500 nagrod! Jest to dla mnie niesamowite;)

W sumie na forum jest info o około 50 nagrodach - czyli standardowe 10%, a nie wszyscy chwalili się, że wygrali więcej niż raz. Wydaje się, że obłożenie tego konkursu było spore i sądząc po wpisach chyba wygrały mniej profesjonalne zdjęcia, mniej konkursowe. Przy takiej liczbie nagród często rzeczywiście chwali się więcej niż te 10%, przy czym akurat to był dość tani konkurs i sporo się o nim mówiło na forum. Produkty, które trzeba było kupić były na tyle spoko, że można było zapełnić spiżarnię czymś lepszym niż słodycze. Dodatkowo duża liczba nagród kusiła, więc zgłoszeń na pewno było dużo więcej niż nagród. Ja niekoniecznie widze tu cokolwiek podejrzanego, ale zawsze warto się upewnić, że agencja nie leci w kulki emotka

Ja osobiscie nie gralam, bo mam lewe rece do gotowania emotka  moja bliska znajoma tak, i patrzac na jej foty, kulinarny talent, bylam pewna ze cos zgarnie. Jak na 560 nagrod dla mnie liczba wpisow jest naprawde bardzo mala. Przy jakimkolwiek innym konkursie, nawet gdy nagrod jest 10, widze tutaj nie 1 wpis, a czesto z 5 lub i wiecej.

ja wygrałam zestaw produktów ale nie miałam czasu sie jeszcze wpisać. Cieszę się, bo po pierwsze nie umiem robic zdjęć i nigdy nie są ładne, po drugie było to moje jedyne zgłoszenie. W moim przypadku była to zwykła fotka obiadu z ogórkami emotka  no, może kurczak ładnie się upiekł, na rumiano emotka



Ja wpisałam się raz (zestaw produktów),ale potem sukcesywnie dowiadywałam się od rodziny o kolejnych wygranych (u męża, mamy, córki),ale już nie dopisywałam, bo byłam w pracy, a poza tym nie chciałam zaśmiecać wątku, więc moje wygrane X4, może u innych podobnie. Informacje o wygranych spływały sukcesywnie, więc może nie każdy (sądząc po mnie) edytował wpis. Moja koleżanka, która nie jest na naszym forum, a tylko je śledzi,  ma w rodzinie 3 wygrane.

Ja się też nie wpisałam, bo nie byłam na weekend przy kompie, wygrałam 2 zestawy i 1 bon, a sąsiadka która nie jest na forum, którą namówiłam na wzięcie udziału w konkursie wygrała 2 bony i 2 zestawy. Nagrodzone 100% prac. Myślę, że nie każdy się wpisuje, szczególnie jak nagrody nie są jakoś spektakularne. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7163736 Napisano: 11.03.2024 13:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

(Nie chcę robić drzewka, nie będę cytować całej dyskusji)
W temacie Amooco: znajdźcie większego przegrywa ode mnie. Nie wygrałam u nich nic od dobrych 3, jak nie 4 lat, a regularnie wysyłam zgłoszenia. Nie gram hurtowo i pewnie te moje pojedyncze zgłoszenia giną w tłumie, ale jakoś do innych agencji też ślę 1-2 teksty i ciągle coś wpada. Nie wiem co oni mają za gust w tym Amooco... Zobaczymy, może w fotograficznych pójdzie mi lepiej, niż w pisanych emotka

Im gorzej tym lepiej u nich….  jak zaczynałam grać w konkursy i pisałam gnioty to wygrywałam…. Teraz już nic od 3 lat

Chyba nie koniecznie im gorzej tym lepiej, ja piszę zawsze jakieś fajne rymowanki i co jakiś czas wygrywam, pisałam też gorszej jakości i bez echa. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7163726 Napisano: 11.03.2024 13:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

A z Wedla w Carrefourze są podpięte?

To raczej jeszcze nie, bo mają sporo czasu jeszcze na wyłonienie zwycięzców, chyba że szybciej ogarnęli emotka Wyświetl w wątku >>
1 zubi 0

eli75

#7163725 Napisano: 11.03.2024 13:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

A z Wedla w Carrefourze są podpięte?

To raczej jeszcze nie, bo mają sporo czasu jeszcze na wyłonienie zwycięzców, chyba że szybciej ogarnęli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7159526 Napisano: 16.02.2024 12:16:04 w moje dzisiejsze wygrane :)

eli75

#7159515 Napisano: 16.02.2024 11:16:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Robiłam teraz zgłoszenie w konkursie www.gotujmyrazem.pl i zobaczyłam, że jest informacja na stronie, że konkurs został wydłużony do 25.02. miło emotka . Był problem z dostępnością produktów w pierwszym tygodniu to pewnie dlatego wydłużyli. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7158172 Napisano: 08.02.2024 14:43:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

eli75 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu.

Tak Amooco miałam na myśli, mi nie odpisali  a pisałam trzy dni temu. Wcześniej pisałam trzy miesiące temu w sprawie innego konkursu i też cisza. Także to nie jest moje widzi mi się. Tobie odpisali , super, ale to jest niepoważne że konkurs ogłoszony, produktów nie ma, aneksy wprowadzają w trakcie konkursu. My tracimy czas na latanie  po sklepach.

Pytanie na jakie maile piszesz? ja zawsze na ten konkurs@amooco.com co poddają na stronach do kontaktu i nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem odpowiedzi.
Co do produktów to przecież Agencja nie odpowiada za zatowarowanie sklepów, to przecież nie ich wina, wiec do kogo macie pretensje?. Jak widać tylko nie z ich produktami są problemy w zatowarowaniu, może w Lidlu coś się rozjechało.  Fajnie, że się w porę zorientowali i dodali do listy tez pozosłały asortyment. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7158163 Napisano: 08.02.2024 14:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7158161 Napisano: 08.02.2024 14:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produktyin-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie
promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych
produktów w ciągłej sprzedaży. Pokonsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały
dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie
aneksem wprowadzona do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0