Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atlantydek

atlantydek

#7364311 Napisano: dzisiaj o 19:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyskakuje mi zły numer w Tyskim Dino? Miał ktoś tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7364211 Napisano: dzisiaj o 15:18:38 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Tyskie Dino Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7364094 Napisano: dzisiaj o 11:04:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony  Lays Dino. Leclerc Bryza i Hochland Biedronka Soser Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7364078 Napisano: dzisiaj o 10:33:50 w Czy informują/ informowali?
xxxdaliax napisał(a):

gregory napisał(a):

Big milk z Ząbki. Dostał ktoś jeszcze info? Trochę dziwnie, że tylko jedna wygrana na forum

Trochę dziwne, bo to Smolara a nie ma wyników u nich na stronie

Za to pojawił się Aquafresh Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7364073 Napisano: dzisiaj o 10:19:15 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam

Grill Koler Relish V1 z konkursu Kasztelan Dino z wysyłką proszę o oferty cenowe
Zestaw Mysterbox nr1 Matcha Garnier Rossmann  z wysyłką 300 zł


2 zestawy z konkursu Jack Daniels Żabka w postaci festiwalowej kurtkę jeansowej z logo Jack Daniel’s oraz i  butelki Jack Daniel's Tennessee Whiskey 700 ml Do wyboru rozmiary kurtek L i X L 250  zł jeden

plecak Bergson Adal 35l turkusowy  190zł
plecak podróżny Puccini bordowy z Okocimia Żabki  80zł z wysyłką bezpośrednią
Ekspres kolbowy SMEG EGF03PGEU błekitny/pastelowy  2400 zł
Słuchawki nauszne Bose Quietcomfort 5V białe  750  zł
Voucher  do Warsaw Sneakers  Store o wartości 300 zł   200 zł 

Voucher o wartości 4000 zł  na zakup biletów lotniczych i innych usług LOT ważny do 02.03.2028  3000 zł
Voucher o wartości 3500 zł ważny do  28.03.2027  na pobyt w klimatycznym domku Sywarne Chalet  w Kościelisku z widokiem na Tatry. Noclegi do 6 osób, sauna, bania, grill i inne  atrakcje.  2500 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7364043 Napisano: dzisiaj o 09:28:21 w Czy informują/ informowali?
zof83 napisał(a):

Emememe napisał(a):

Wygląda na to, że wygenerowali sobie listę laureatów w tym Miłosławie. Wrzuciłam kilka dziwnych nazwisk do wyszukiwarki z oficjalnej strony rządu i nie ma takich osób w Polsce xD Andamczuk, Strężyńska itd 

https://dane.gov.pl/pl/dataset/1681,nazwiska-osob-zyjacych-wystepujace-w-rejestrze-pesel/resource/1148811/table?page=1&per_page=20&q=&sort=



Alina Fliks, Anna Jaki, Radosław Fugiel - nie macie żadnych skojarzeń? Bo mi się wydaje, że oni te nazwiska "generowali" z jakiś list wyborczych, oczywiście niedosłownieemotka

Nieee... Wtedy byłby jeszcze Donald Musk i Jarek Kuczyński   emotka Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7363997 Napisano: dzisiaj o 00:18:35 w Smolar
maverick napisał(a):

atlantydek napisał(a):

maverick napisał(a):

newgirl napisał(a):

maverick napisał(a):

Z Magnum Żabka macie potwierdzenie na @ po wysłaniu formularza?

Tak

Wysłałem ok godzinę temu, podziękowanie było na stronie, e-maila o przyjęciu zgłoszenia brak 🫣

Twoja poczta ma ciche dni ze Smolarem

Oby ten rozwód był początkiem burzliwej relacji Smolara z moim telefonem na płaszczyźnie SMS emotka

Czuję, że będzie ogień jak na plaży w St.Tropez emotka Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7363984 Napisano: 11.06.2026 23:18:52 w Smolar
maverick napisał(a):

newgirl napisał(a):

maverick napisał(a):

Z Magnum Żabka macie potwierdzenie na @ po wysłaniu formularza?

Tak

Wysłałem ok godzinę temu, podziękowanie było na stronie, e-maila o przyjęciu zgłoszenia brak 🫣

Twoja poczta ma ciche dni ze Smolarem Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

atlantydek

#7363880 Napisano: 11.06.2026 18:38:02 w Avanti
sergrazyna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a skąd wiadomo który paragon do kodu aż tak beda weryfikować?

Wątpliwe. Za dużo roboty by z tym było

Na główne mogą się pokusić, coś ostatnio się zrobiło podejrzliwi Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363859 Napisano: 11.06.2026 18:14:48 w Czy informują/ informowali?
Spokojnie, pewnie wgrał się nie ten plik, po kilku mailach wrzucą  właściwą listę  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cherry21 0

atlantydek

#7363771 Napisano: 11.06.2026 16:23:12 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

darq1991 napisał(a):

U mnie też pusto. Gratuluje wybranym, a szczególnie Pani Blandynie (fajne imię 😀)

A ktoś z forum wygrał? Same nieznane mi nazwiska laureatów

Było sporo reklam w sieci, może mugole z Kapitan Blandyną na czele przejęły stery rejsu w tropiki... Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7363759 Napisano: 11.06.2026 16:01:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sergrazyna napisał(a):

czyżby we wzorku dali odpowiedź z czata? emotka ł

długaśny myślnik nie pozostawia złudzeń  emotka  Czyżby to jakaś sugestia...? Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363690 Napisano: 11.06.2026 14:30:21 w Paragony na trwające konkursy
Kupię teraz Old Spice Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363540 Napisano: 11.06.2026 11:13:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje karoxxa  Capri Sunowej głównej emotka   Fajne emocje z tym dzwonieniem jak przed laty  emotka Wyświetl w wątku >>
1 closee 0

atlantydek

#7363509 Napisano: 11.06.2026 10:31:14 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam grill Koler Relish v1 z Dino Kasztelan z bezpośrednią wysyłką. Proszę o oferty cenowe na prv Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363490 Napisano: 11.06.2026 09:58:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agata6 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Co wozi dziś GLS?

Chyba bonu do Dino z Monstera

Pasowałoby, nadane albedowo w Poznaniu Komornikach Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363477 Napisano: 11.06.2026 09:39:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Co wozi dziś GLS? Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363407 Napisano: 10.06.2026 23:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

Kaktus Lidl, skoro nie ma wskazówki, to mogę dać górny nr paragonu??

Nie każda agencja jest zafiksowana w Lidlu na dolnych strefach  emotka   Osobiście daję górny Wyświetl w wątku >>
1 Pepa 0

atlantydek

#7363042 Napisano: 10.06.2026 11:24:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 

 2 zestawy z konkursu Jack Daniels Żabka w postaci festiwalowej kurtkę jeansowej z logo Jack Daniel’s oraz i  butelki Jack Daniel's Tennessee Whiskey 700 ml Do wyboru rozmiary kurtek L i X L 250  zł jeden

plecak Bergson Adal 35l turkusowy  190zł
plecak podróżny Puccini bordowy z Okocimia Żabki  80zł z wysyłką bezpośrednią
Ekspres kolbowy SMEG EGF03PGEU błekitny/pastelowy  2400 zł
Słuchawki nauszne Bose Quietcomfort 5V białe  750  zł
Voucher  do Warsaw Sneakers  Store o wartości 300 zł   200 zł 

Voucher o wartości 4000 zł  na zakup biletów lotniczych i innych usług LOT ważny do 02.03.2028  3000 zł
Voucher o wartości 3500 zł ważny do  28.03.2027  na pobyt w klimatycznym domku Sywarne Chalet  w Kościelisku z widokiem na Tatry. Noclegi do 6 osób, sauna, bania, grill i inne  atrakcje.  2500 złWyświetl w wątku >> Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7363036 Napisano: 10.06.2026 11:18:20 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
atlantydek napisał(a):

tosiaczek777 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

tosiaczek777 napisał(a):

Czy ktoś dostał info o wysyłce nagrody w postaci coolera Heineken?

Nie, ale projektor też przyjechał chyba bez żadnego info

Jaki kurier?

Fedex prawdopodobnie, wieczorem będę wiedział

Tak, to Fedex Wyświetl w wątku >>
0 0