Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agnesita

agnesita

#7368781 Napisano: 26.06.2026 11:30:18 w Smolar
vixen napisał(a):

olunka napisał(a):

Co wysyła Smolar? Mam paczkę w przygotowaniu

Chyba Monopoly z Biedronki

Raczej tak bo mam już 3 w przygotowaniu a czekam na 4 Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#7367852 Napisano: 24.06.2026 09:24:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj jeszcze szalik Dr witt chyba z 6 już i 20 zł milka monopoly pierwszy raz od początku trwania tej loterii Wyświetl w wątku >>

agnesita

#7367673 Napisano: 23.06.2026 13:54:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monmoon napisał(a):

Czy działa wam strona loterii Nestlé Mario?

Od sierpnia dopiero można zgłaszać więc wtedy pewnie ruszy formularz, od wczoraj można kupować Wyświetl w wątku >>
1 fifidorea 0

agnesita

#7367571 Napisano: 23.06.2026 11:25:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

agnesita

#7367494 Napisano: 23.06.2026 09:44:21 w moje dzisiejsze wygrane :)

agnesita

#7367352 Napisano: 22.06.2026 19:18:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

Voucher goodie do Max Burger o wartości 50 zł  ważny do końca czerwca sprzedam za 15 zł do lekkiej negocjacji lub wymienię na jakiś paragon konkursowy

Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

agnesita

#7366753 Napisano: 20.06.2026 12:01:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Grycan 100 za nie wiem którym podejściem Wyświetl w wątku >>

agnesita

#7366664 Napisano: 19.06.2026 18:55:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś tyle pudel w bramkach, że nie zliczę, ileż można?! Jak już coś się trafia (nie dziś) to dosłownie drobnostka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

agnesita

#7365622 Napisano: 17.06.2026 08:35:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Agnes napisał(a):

ReneK napisał(a):

atyde25 napisał(a):

W apce DPD coś w przygotowaniu z Magazynu MCD. Nie wiem co to ja wszystko co kupuję zamawiam do paczkomatu więc chyba nagroda z czegoś.

U mnie też !
Może "BAKUŚ"?
czekam na klocki!🙂

O też czekam na klocki . Może to one. Mam nadzieję że są się przekierować na Paczkomat

Też mam i tez czekam na klocki z Bakusia Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

agnesita

agnesita

#7364124 Napisano: 12.06.2026 12:00:25 w Avanti
magdalena-chili napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

Avanti rozsyłało tylko jedną partię do energylandii, czy więcej? emotka


2x

A w takim razie 4.06 to była pierwsza tura, czy druga? emotka

Druga, wcześniejsza była 27.05 Wyświetl w wątku >>

agnesita

#7363293 Napisano: 10.06.2026 18:37:46 w Smolar
agakaz2 napisał(a):

agnesita napisał(a):

luko922 napisał(a):

agnesita napisał(a):

ale_sie_wkrecilas napisał(a):

Czy dostaliście już akceptację danych za Milkę Biedronka - grę Monopoly?

Za 11 i 15  maja była błyskawicznie jeszcze w trakcie trwania konkursu, za 19 maja dostałam dziś, brakuje mi jednej z 20 maja. Tych nagród było dużo i stopniowo wysyłają weryfikacje.

Z 18 maja dziś dostałem

Ja dziś z 20, pewnie zależy to od tego kto kiedy odesłał formularz

do mnie juz smolar inpostem nadal

A nie mylisz z grą Monopoly z Żabki bo te miały iść inpostem a te z Biedronki chyba miały być wysyłane przez DPD? Wyświetl w wątku >>

agnesita

#7363284 Napisano: 10.06.2026 18:12:28 w Smolar
luko922 napisał(a):

agnesita napisał(a):

ale_sie_wkrecilas napisał(a):

Czy dostaliście już akceptację danych za Milkę Biedronka - grę Monopoly?

Za 11 i 15  maja była błyskawicznie jeszcze w trakcie trwania konkursu, za 19 maja dostałam dziś, brakuje mi jednej z 20 maja. Tych nagród było dużo i stopniowo wysyłają weryfikacje.

Z 18 maja dziś dostałem

Ja dziś z 20, pewnie zależy to od tego kto kiedy odesłał formularz Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#7362878 Napisano: 09.06.2026 21:49:39 w Smolar
ale_sie_wkrecilas napisał(a):

Czy dostaliście już akceptację danych za Milkę Biedronka - grę Monopoly?

Za 11 i 15  maja była błyskawicznie jeszcze w trakcie trwania konkursu, za 19 maja dostałam dziś, brakuje mi jednej z 20 maja. Tych nagród było dużo i stopniowo wysyłają weryfikacje. Wyświetl w wątku >>

agnesita

#7361366 Napisano: 05.06.2026 12:00:54 w moje dzisiejsze wygrane :)

agnesita

#7361091 Napisano: 04.06.2026 13:58:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Energylandia x2 , nie spodziewałam się dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

agnesita

#7360609 Napisano: 02.06.2026 20:55:43 w Smolar
emi napisał(a):

agnesita napisał(a):

emi napisał(a):

olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition

Sprawdź w laureatach jak wygląda twoja weryfikacja. Odszukaj w zakładkach tą loterię , wpisz swój paragon i ci wyskoczy czy pozytywna czy negatywna albo że czeka jeszcze na zatwierdzenie chyba, że musiałaś wysłać pocztą to wtedy lepiej zadzwonić i się dopytać aczkolwiek u smolara pół miesiąca to wcale niedługo, ja niektóre weryfikację
e miałam u nich po 2 miesiącach albo i dłużej

Dziękuję bardzo emotka  
Chyba jeszcze nie zweryfikowane

Tak dokładnie, jeszcze nie zweryfikowali twojego paragonu. Mam nadzieję, że teraz spokojniejsza głowa emotka Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

agnesita

#7360591 Napisano: 02.06.2026 19:52:37 w Smolar
emi napisał(a):

olunka napisał(a):

emi napisał(a):

Czy Smolar przysyła majla o ewentualnej negatywnej weryfikacji ?
Ambition od połowy maja brak info o weryfikacji

niestety nie, po prostu nie przysyłaja nagrody

Trochę dziwne, paragon z Biedry - patelnia kuch. , zrobione foto na patelni z banderolą Ambition

Sprawdź w laureatach jak wygląda twoja weryfikacja. Odszukaj w zakładkach tą loterię , wpisz swój paragon i ci wyskoczy czy pozytywna czy negatywna albo że czeka jeszcze na zatwierdzenie chyba, że musiałaś wysłać pocztą to wtedy lepiej zadzwonić i się dopytać aczkolwiek u smolara pół miesiąca to wcale niedługo, ja niektóre weryfikację
e miałam u nich po 2 miesiącach albo i dłużej Wyświetl w wątku >>
1 emi 0