Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7046999 Napisano: 14.09.2022 17:32:14 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

natala91 napisał(a):

Tiger x kom już informował? 

Już się ktoś chwalił, ale nie wiem czy tam dzienne losowania czy tygodniowe tylko.

EDIT: Już wiem emotka  dzienne, więc pytanie za jaki dzień poszły SMSy...
EDIT2: pierwsze losowanie tygodniowe jutro (14.09)

a czy smsy były czy tylko na stronię były sprawdzone wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7005034 Napisano: 12.09.2022 10:01:31 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

malmoki napisał(a):

Wkurzył mnie wirtualny portfel z Biedronki. Rano w sobotę  wydałam  z niego 40 zł. Jeszcze 3 dychy zostały. I 12 naklejek . A dziś  patrzę  zostało 3 zł. Naklejek nie ma.Zakupy zrobione gdzieś w Wielkopolsce . Dzwoniłam na infolinię. Jak to ludzie biznesy kręcą...

Może ktoś zrobił zakupy podając Twój numer telefonu, na który masz zarejestrowaną kartę/aplikację z biedronki?
Sprawdź w aplikacji, czy nie masz obcych paragonów

jeśli chodzi o wirtualny portfel nie można wykorzystać podając numeru telefonu karty tych środków. Ponieważ wyskakuję informacja z takim komunikatem ze trzeba zeskanować numer karty aby wykorzystać te środki. Więc ta osoba musiała mieć numer karty, albo aplikacja ma błąd i środki i naklejki wrócą po awarii. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#6983004 Napisano: 11.09.2022 11:30:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

Powinni dać sobie dłuższy termin na ogarnięcie tyłu nagród. Z tydzień a nie dwa dni. A tak jest chaos. Jeszcze teraz będą weryfikować 1603 oświadczenia na piśmie xD Pasjonaci hehe. 

tak, i jeszcze później się dowiedzieć o wyjeździe który jest 23-25 września. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6881355 Napisano: 08.09.2022 15:18:57 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
masza napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

masza napisał(a):

Najtańsze Zoozole?

szukaj takich cukierków: https://dodomku.p...aranczowe/39434.html
lub jak nie ma to wafelki będą trochę droższe.

Wafelki są w dino ale w wielopaku za 4,99

ostatnio były za 1zł w auchanie, a w żabce też są ale cena między 1,50-2,00zł.

ps. w tej chwili te wafelki wielopaku w dino są po 1,99zł
Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

dany-duszek

#6881311 Napisano: 08.09.2022 12:38:21 w Wkurza mnie...
sks900 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

tego nie wiem, ale jak w niedawnej loterii bramkowej inna agencja podała cały terminarz z czasami, pomimo ze była informacja ze ten terminarz jest niepublikowany, ale pracownik nie sprawdził co wrzuca i wrzucił wszystko co dostał w raz z terminarzem.

O którą loterię chodzi?

loterie inpost z biletami: https://www.e-kon...bilety-z-apka-inpost Wyświetl w wątku >>
1 sks900 0

dany-duszek

#6881266 Napisano: 08.09.2022 10:37:16 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
masza napisał(a):

Najtańsze Zoozole?

szukaj takich cukierków: https://dodomku.p...aranczowe/39434.html
lub jak nie ma to wafelki będą trochę droższe. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6881263 Napisano: 08.09.2022 10:32:53 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy.

Czyżby były przecieki w agencji? Że dali znać swoim znajomym?
Żeby nie było tak, jak kiedyś z samochodami w Lidlu, że media dobrały się agencji do tyłka emotka emotka

tego nie wiem, ale jak w niedawnej loterii bramkowej inna agencja podała cały terminarz z czasami, pomimo ze była informacja ze ten terminarz jest niepublikowany, ale pracownik nie sprawdził co wrzuca i wrzucił wszystko co dostał w raz z terminarzem. Więc wątpię aby jakiś pracownik ochrony, ekipy sprzątającej lub agencji nie miał dostępu do takiego terminarzu almette, ale czy wykorzystał to czy nie tego nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6881215 Napisano: 07.09.2022 21:11:36 w Wkurza mnie...
DAIKOKU napisał(a):

w temacie Almette... Hochland.. to wrażenie spisek, ktoś z drukarni nie nakleił kodów..  czy jak?? a raczej ktoś dostał kody ze skutecznościa 100%

wystarczy mieć cały terminarz z dokładnym czasem o której są nagrody i tylko 7 kodów dziennie wystarczy. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6880698 Napisano: 05.09.2022 21:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czupakabra napisał(a):

czupakabra napisał(a):

andii napisał(a):

czupakabra napisał(a):

29renata napisał(a):

Czy do loterii Coca-Cola w Apcekody są tylko pod nakrętkami w butelkach czy też w puszkach? Ile mają znaków?

Tylko nakrętki od butelek, a kod ma 8 lub 10 znaków z tego co pamiętam.

Puszki też mają kody

Tak? Wydawało mi się, że widziałem, że tylko pojemności 500ml wzwyż. Jeśli nie to elegancko.

3.1.1. dokonać od dnia 1 września 2022r. do dnia 14 września 2022r. jednorazowo zakupu co najmniej 1 dowolnego napoju Coca‑Cola, lub Coca‑Cola Zero Cukru o pojemności 500ml; 850ml; 1,0L; 1,5L; 1,75L; i 2,0L, dalej "Produkt Promocyjny", zawierającego pod nakrętką, lub etykietą butelki, niepowtarzalny kod promocyjny („Kod”).

tak, puszki 330ml też biorą udział w tej promocji. Wbiłem już 6 kodów z puszki. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6880378 Napisano: 03.09.2022 17:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Czy ktoś wykombinował czy da się połączyć 2 kody kinder do jednego zakupu? W regulaminie pisze ze tylko jeden da się wykorzystać ale może jest hakies obejście np. Zakupy w sklepach stacjonarnych.

No a to nie są czasami tylko na określone zegarki, te widoczne na stronie? 

a to nie są same opaski do zegarka? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

dany-duszek

#6878849 Napisano: 27.08.2022 14:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Zarejestrowałem dziś Kubusia, paragon z C4 na obie loterię, ale dostałem potwierdzenie tylko z ogólnopolskiej emotka . Też tak mieliście?

A w spamie?
U mnie ląduje w spamie wszystko od nich 

u mnie też z loterii carrefour kubuś trafia do spamu Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6878343 Napisano: 24.08.2022 21:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiatko napisał(a):

Hej. Czy wie ktos jak zrealizowac wygrane kody do pyszne.pl z loterii Kinley Fortisa? Próbowałamjuz na wszystkie sposoby na ich stronie i nie przyjmuje mi kodu

a to nie jest tylko do użytku w aplikacji pyszne? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6877994 Napisano: 23.08.2022 18:28:05 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...konkurs-colorino   Gdzie kupujecie produkty do tego konkursu???

https://shopee.pl...e=0&sortBy=price Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6877581 Napisano: 22.08.2022 12:03:24 w Giełda Kodów ; )
trhspfb napisał(a):

Duża srebrna zawleczka od puszki z kodem: dwa rzędy po 5 znaków. 
Co to może być?
W apce coca-coli wyskakuje, że kod nieaktywny i promocja się jeszcze nie zaczęła (raczej nie możliwe). 
Wydaje mi się, z racji rozmiaru i kształtu, ze to zawleczka od piwa.

też mam taki komunikat przy kodach z coca coli, a na pewno to kody z puszek coca coli, więc na to wychodzi ze to są kody na nową promocję co  dopiero będzie. Wyświetl w wątku >>
1 Wiolka85 0

dany-duszek

#6876689 Napisano: 17.08.2022 18:15:57 w WC - rozmowy o wszystkim
ludzka_istota napisał(a):

Mądre głowy, powiedzcie - czy BLIK to bezpieczna opcja? Cały czas się waham, boję się oszustw i naciagan. Jak to działa? Jakie macie doświadczenia? Z góry dziękuję.

jeżeli nie ustawisz w aplikacji banku ze zakupy stacjonarne są bez potwierdzenia oraz nie dodasz jakiś zakupów do ulubionych sklepów w których nie musisz potwierdzać zakupu w aplikacji to blik jest bezpieczny. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6876475 Napisano: 16.08.2022 22:23:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth, dzięki. emotka Próbuję podpiąć swoją kartę wirtualną mBanku i aplikacja Wallet odmawia mi posłuszeństwa. Ciągle mam komunikat, żebym spróbował później. Może za mała kwota na karcie? A może nie można takich kart podpinać, co Wy o tym myślicie?

a to nie jest karta tylko do płatności w internecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6876474 Napisano: 16.08.2022 22:22:02 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

Założyłam konto w aplikacji żappka, wszystkie zgody zaznaczyłam, ale nie pojawiają mi się informacje o ofertach i wyzwaniach alkoholowych, czy ktoś może wie, z czego to może wynikać? emotka

trzeba uzupełnić w profilu datę urodzenia, później w ustawieniach "udzielone zgody" trzeba zaznaczyć ze chcesz otrzymywać oferty alkoholowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6876044 Napisano: 13.08.2022 17:58:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś udało  się wysłać zgłoszenie do konkursu kinder? Ponieważ gdy klikam wyślij to u góry wyskakuje jakieś czerwone pole bez żadnej informacji i nic się nie dzieję. Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

dany-duszek

#6874739 Napisano: 07.08.2022 22:44:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie jak zgłosić fakturę imienną w loterii Harmonia (san,milka,lubisie) ? Wyświetl w wątku >>
0 0