Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7087902 Napisano: 12.04.2023 15:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ile kodów zgłosiliście z henka?

4 i 0 wygranych, czy jak coś robię źle czy co.

4 i chciałaś wygrać wszystkie nagrody? Ja codziennie zgłaszam 5 kodów i też 0 nagród. Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

dany-duszek

#7087651 Napisano: 11.04.2023 10:48:49 w Co można dostać gratis?
KUP KROPKĘ TV - ODBIERZ HERBATĘ GRATIS!*
Jest też prezent dla Czytelników - z kuponem z Kropki TV pyszna herbata Remsey(75 torebek) gratis! Szczegóły w Kropka TV.


https://www.biedronka.pl/pl/kropka-tv Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

dany-duszek

#7087649 Napisano: 11.04.2023 10:43:26 w Co można dostać gratis?
stokrotka11 napisał(a):

psotka napisał(a):

Polecam

https://www.every...esz-zyskujesz-wiosna

szybko miałam przelew

A gdzie można kupić najtaniej produkty, zwłaszcza Pampers

W biedronce jest od dzisiaj do  soboty promocja na wszystkie Pampersy Active Baby 2+1 gratis Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7085912 Napisano: 27.03.2023 18:32:50 w SZUKAM....
29renata napisał(a):

Hej, mam 2 pytania:
1. mam zdjęcie w formacie JPG, pojawia mi się komunikat: "Nieprawidłowy format pliku, wymagany jest plik w formacie jpg lub pdf". Może ktoś przystępnie mi powie, jak to zrobić?
2. Gdzie w Lidlu są pasty Smakowite, tj. przy czym ich szukać?

smakowite znalazłem na dziale gdzie są promocje i nowe produkty Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

dany-duszek

#7085623 Napisano: 24.03.2023 22:48:03 w Co można dostać gratis?
https://inpost.pl...p;utm_campaign=droid
Mamy dla Ciebie kod na darmowe nadanie paczki przez apkę InPost lub SzybkieNadania.pl!
Kod na nadanie paczki o gabarycie A lub B, Paczkomat → Paczkomat, ważny do 26.03.2023.
Aby zrealizować kod zaktualizuj apkę InPost do wersji 3.15.0. Wyświetl w wątku >>
1 elektro 0

dany-duszek

#7085561 Napisano: 24.03.2023 15:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

zielony napisał(a):

Niby masz racje ale co to za
problem grać na mamę, tatę, brata, kolegę itp itd… zmienia się osoba, jeśli mieszka pod innym adresem. Biorąc pod uwagę, że często zaangażowane są w loterie inne osoby, bo np kupują jakiś produkt i dają ci paragon.
wiec moim zdaniem taki problem ze jedna nagroda na gospodarstwo to nie problem 🤷🏼‍♂️

Właśnie  opisałeś(aś) sens grania zwykłego konkursowicza.
Wspólne działania które łączą Rodzinę, przyjaźnie,  dają radość i cel rozmów oraz ogromną Rodzinną radość z wygranych. 
To jest dobre.
To jest to emotka
W mojej wypowiedzi chodziło jednak o coś zupełnie innego. 
Trochę  brak mi słów, żeby to opisać w jeszcze bardziej prostszy sposób. 
TAK -  dla ograniczeń na gospodarstwo, bo to jest czasami jedyna szansa na wygranie,  dla zwykłego konkursowicza. 
NIE -  dla zapisów w Regulaminach, że ___  jakiekolwiek___  nagrody przechodzą na Organizatora.

Jeśli chodzi o ograniczenie na gospodarstwo to powinny być tylko nagrody które są do wygrania natychmiast, ponieważ w loteriach gdzie wyniki są po całej loterii nie powinno być takiego zapisu, ponieważ ktoś kupi 20-100 produktów i po loterii się dowie ze wygrał 2-5 nagrody i nagrody przepadają, a w loteriach bramkowych wyniki są natychmiast i wiadomo ze już nie można grać jak jest limit. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

dany-duszek

#7085558 Napisano: 24.03.2023 14:56:55 w SZUKAM....
kto będzie na meczu Polska - Albania z inpostu? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7085557 Napisano: 24.03.2023 14:54:51 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Allegro smart na miesiąc zamienię na doładowanie 5zł do sieci Play. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7085211 Napisano: 22.03.2023 10:45:31 w SZUKAM....
jaroslaw napisał(a):

Kończę już z konkursami od 2 lat nigdzie nie grałem. Mam kilka numerów telefonów w play które były utrzymywane tylko do konkursów sms (ponad 10 lat). Na każdym mam ponad 100zł szkoda aby to przepadło. 

Play zmienił zasady za 5zł przedłuża tylko o 5 dni - nie ma sensu dalej utrzymywać tych numerów. 

Czy zna ktoś jakąś metodę jak wypłacić moje pieniądze z karty sim na konto bankowe ?

Jak otrzymać zwrot środków z numeru na kartę w PlayUOKiK przygotował nawet instrukcję dla klientów Play. Aby otrzymać zwrot środków z numeru na kartę należy:

  • Konsument musi złożyć wniosek o zwrot niewykorzystanych środków w ciągu 30 dni od zmiany operatora lub upływu ważności połączeń
    przychodzących.
  • Może to zrobić poprzez kontakt z obsługa klienta P4 (pisemnie, e-mailem, telefonicznie) lub w autoryzowanych salonach.
  • Zgodnie z Europejskim Kodeksem Łączności Elektronicznej spółka może pobrać
    niewielką opłatę manipulacyjną – na podstawie decyzji zobowiązującej jej
    wysokość nie może jednak przekroczyć dwudziestu złotych.
  • Zwrotowi nie będą podlegały środki powyżej nominalnej kwoty doładowania.
  • W ciągu 30 dni od złożenia wniosku, pieniądze zostaną przelane na wskazany przez konsumenta rachunek bankowy.
  • Praktyczny przykład: konsument doładował konto kwotą 50 zł. Była to oferta promocyjna więc
    otrzymał dodatkowe 25 zł i na koncie łącznie miał do wykorzystania 75 zł
    . W momencie zmiany operatora na koncie pozostało mu 55 zł, ponieważ
    wykorzystał tylko 20 zł. Przysługuje mu zwrot 50 zł (nominalna wartość
    doładowania) pomniejszony o opłatę manipulacyjną.

Ale jak chcesz pozostawić jakiś numer i mieć aktywny starter rok po doładowaniu to proponuje przejść do Fakt mobile, środki pieniężne zostaną na koncie ponieważ to jest taryfa Play. A tam za doładowanie 5zł otrzymujesz rok ważności konta. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

dany-duszek

#7079410 Napisano: 12.02.2023 12:12:55 w SZUKAM....
kalmia86 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Szukam pomocy. Mam numer w virgin mobile na kartę. Od jakiegoś czasu ok. pół roku nie mogę wysyłać smsów premium (na loterie, konkursy itp), mmsów. Dzwoniłam dziś do centrum obsługi klienta poprosiłam o zdjęcie blokady premium. Otrzymałam odpowiedź, że blokada została zdjęta. Po czym przyszedł sms o treści "Dzień dobry, potwierdzamy włączenie blokady PRENUMERATY". Po wpisaniu szybkiego kodu by sprawdzić (SPRAWDZENIE STATUSU: *222*114*3#) wyświetla się info, że nie mam blokady premium. Wkurza mnie ta sytuacja, bo nawet nie mogę wysłac smsa do virgin na numer 9999 żeby mi przesłali z automatu ustawienia konfiguracyjne. Nie wiem gdzie jest problem...

A kiedykolwiek mogłaś wysyłać z tej karty w ogóle takie smsy? Z tego co kojarzę dyskusje na forum virgin nie obsługuje niektórych numerów premium i pomimo braku blokad nie wyślesz tam smsa.

tak, wysyłałam. Od września nic jednak nie idzie... Chyba zmienię operatora

a nie masz jakiegoś starego telefonu aby sprawdzić czy z tego pójdzie wysłać smsa?
Najprawdopodobniej od kwietnia będzie można zmienić sieć na play, fakt mobile kodem bo ich system przechodzi na play24

Dzięki, zadziałało. Ze starszego aparatu sms premium poszedł normalnie...

w takim razie masz złe ustawienia w telefonie.

Sprawdź adres centrum SMS (SMSC). a. Wejdź w Wiadomości > Ustawienia > Wiadomości tekstowe

b. Wybierz pole SMSC (service center address)

c. Wpisz numer +487909986222

d. Zapisz wprowadzone zmiany
e. Po zapisaniu konfiguracji będzie można wysyłać SMS-y.

no właśnie w ustawieniach wszystko się zgadza....

to w takim razie dla próby spróbuj z sklepu play ściągnąć inną aplikacje do wiadomości. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#7079406 Napisano: 12.02.2023 11:59:40 w SZUKAM....
kalmia86 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Szukam pomocy. Mam numer w virgin mobile na kartę. Od jakiegoś czasu ok. pół roku nie mogę wysyłać smsów premium (na loterie, konkursy itp), mmsów. Dzwoniłam dziś do centrum obsługi klienta poprosiłam o zdjęcie blokady premium. Otrzymałam odpowiedź, że blokada została zdjęta. Po czym przyszedł sms o treści "Dzień dobry, potwierdzamy włączenie blokady PRENUMERATY". Po wpisaniu szybkiego kodu by sprawdzić (SPRAWDZENIE STATUSU: *222*114*3#) wyświetla się info, że nie mam blokady premium. Wkurza mnie ta sytuacja, bo nawet nie mogę wysłac smsa do virgin na numer 9999 żeby mi przesłali z automatu ustawienia konfiguracyjne. Nie wiem gdzie jest problem...

A kiedykolwiek mogłaś wysyłać z tej karty w ogóle takie smsy? Z tego co kojarzę dyskusje na forum virgin nie obsługuje niektórych numerów premium i pomimo braku blokad nie wyślesz tam smsa.

tak, wysyłałam. Od września nic jednak nie idzie... Chyba zmienię operatora

a nie masz jakiegoś starego telefonu aby sprawdzić czy z tego pójdzie wysłać smsa?
Najprawdopodobniej od kwietnia będzie można zmienić sieć na play, fakt mobile kodem bo ich system przechodzi na play24

Dzięki, zadziałało. Ze starszego aparatu sms premium poszedł normalnie...

w takim razie masz złe ustawienia w telefonie.

Sprawdź adres centrum SMS (SMSC). a. Wejdź w Wiadomości > Ustawienia > Wiadomości tekstowe

b. Wybierz pole SMSC (service center address)

c. Wpisz numer +487909986222

d. Zapisz wprowadzone zmiany
e. Po zapisaniu konfiguracji będzie można wysyłać SMS-y.

Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7079275 Napisano: 10.02.2023 17:54:44 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Szukam osób, które chcą założyć konto Revolut i po spełnieniu 4 prostych kroków otrzymać bonus

emotka
Revolut, pomimo posiadania europejskiej licencji bankowej, nie jest bankiem, a zatem środki klientów znajdujące się na kontach tej firmy parabankowej nie są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Pojawiały się kontrowersje dotyczące sposobu pracy i traktowania pracowników. W zeszłym roku Revolut zaczął masowo blokować konta swoich klientów, a tym samym deponowane przez nich pieniądze. Rachunek użytkownika mógł być niedostępny nawet przez kilka tygodni, a odzyskanie dostępu nie przychodziło łatwo.
https://businessi...irmy-revolut/k5dtfk5

cb656 - jak zwykle dzięki za czujność emotka
Nie proponuję deponowania oszczędności życia, a jedynie krótką przygodę/przetestowanie 
I jedynym, który "ryzykuje" swoje pieniądze jestem ja 

Dlatego dalej szukam chętnych na łatwe 50 zł  emotka

a przypadkiem tam nie trzeba zrobić zdjęcia dowodu osobistego? Więc nie wiem czy tylko ty ryzykujesz swoimi pieniędzmi, bo jak ktoś weźmie na ten dowód chwilówkę lub będzie korzystał do oszustw na fb typu "na generała" itp. to ta osoba także ryzykuje ze będzie miała problemy.

Może zbyt optymistycznie do tego podchodzę ale... ludzie to mają, korzystają i żyją
Jak zauważył CB mają licencję bankową, więc raczej nikt stamtąd na Twój dowód nic nie weźmie
A nie wiem czy wiesz, ale żyjemy w takich czasach, że jakby ktoś chciał coś na Ciebie wziąć to weźmie i bez dowodu emotka

Ale spoko - kto chciał to skorzystał 
A jak ktoś chce to mam jeszcze 4 dni i kilka wolnych miejsc - wszystko da się załatwić w ciągu kilku godzin 

wiem ze ludzie to mają, ale też mieli lokaty w amber gold itp.
Ale już kilka razy czytałem ze dane u nich wyciekły.
No wiem ze tak jest, ale mieli wprowadzić możliwość blokowania peselu, ale czy to wejdzie w życie i kiedy nie wiem.
Ale mi chodziło o tą informację ze tylko ty ryzykujesz swoje pieniądze, a inni nic, a chciałem powiadomić ze ryzykują wyciekiem danych itp.
Nikomu nie zabraniam zakładania konta na Revolut i na podobnym co ma wejść z Ukrainy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7079274 Napisano: 10.02.2023 17:47:01 w SZUKAM....
kalmia86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Szukam pomocy. Mam numer w virgin mobile na kartę. Od jakiegoś czasu ok. pół roku nie mogę wysyłać smsów premium (na loterie, konkursy itp), mmsów. Dzwoniłam dziś do centrum obsługi klienta poprosiłam o zdjęcie blokady premium. Otrzymałam odpowiedź, że blokada została zdjęta. Po czym przyszedł sms o treści "Dzień dobry, potwierdzamy włączenie blokady PRENUMERATY". Po wpisaniu szybkiego kodu by sprawdzić (SPRAWDZENIE STATUSU: *222*114*3#) wyświetla się info, że nie mam blokady premium. Wkurza mnie ta sytuacja, bo nawet nie mogę wysłac smsa do virgin na numer 9999 żeby mi przesłali z automatu ustawienia konfiguracyjne. Nie wiem gdzie jest problem...

A kiedykolwiek mogłaś wysyłać z tej karty w ogóle takie smsy? Z tego co kojarzę dyskusje na forum virgin nie obsługuje niektórych numerów premium i pomimo braku blokad nie wyślesz tam smsa.

tak, wysyłałam. Od września nic jednak nie idzie... Chyba zmienię operatora

a nie masz jakiegoś starego telefonu aby sprawdzić czy z tego pójdzie wysłać smsa?
Najprawdopodobniej od kwietnia będzie można zmienić sieć na play, fakt mobile kodem bo ich system przechodzi na play24 Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7079137 Napisano: 09.02.2023 20:11:00 w Avanti
rufus napisał(a):

Ciekawe czy i w tym roku avanti zrobi konkurs z biletami na finał ligii mistrzów? emotka

a heineken zrobi? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7079136 Napisano: 09.02.2023 20:08:40 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Szukam osób, które chcą założyć konto Revolut i po spełnieniu 4 prostych kroków otrzymać bonus

emotka
Revolut, pomimo posiadania europejskiej licencji bankowej, nie jest bankiem, a zatem środki klientów znajdujące się na kontach tej firmy parabankowej nie są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Pojawiały się kontrowersje dotyczące sposobu pracy i traktowania pracowników. W zeszłym roku Revolut zaczął masowo blokować konta swoich klientów, a tym samym deponowane przez nich pieniądze. Rachunek użytkownika mógł być niedostępny nawet przez kilka tygodni, a odzyskanie dostępu nie przychodziło łatwo.
https://businessi...irmy-revolut/k5dtfk5

cb656 - jak zwykle dzięki za czujność emotka
Nie proponuję deponowania oszczędności życia, a jedynie krótką przygodę/przetestowanie 
I jedynym, który "ryzykuje" swoje pieniądze jestem ja 

Dlatego dalej szukam chętnych na łatwe 50 zł  emotka

a przypadkiem tam nie trzeba zrobić zdjęcia dowodu osobistego? Więc nie wiem czy tylko ty ryzykujesz swoimi pieniędzmi, bo jak ktoś weźmie na ten dowód chwilówkę lub będzie korzystał do oszustw na fb typu "na generała" itp. to ta osoba także ryzykuje ze będzie miała problemy. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7078663 Napisano: 07.02.2023 14:44:36 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Posiadam na dzisiaj kupon do Biedronki na Cukierki wawel Kasztanki i mogę się podzielić kartą na zakup ok.250g i wtedy 8 osób by mogło skorzystać z tej promocji.
Jak ktoś chętny to proszę o PW to podeśle kartę na której znajduję się ten kupon.

Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7074493 Napisano: 14.01.2023 18:19:41 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Ludzie w sklepach.Jedna pani siedzi na jednej otwartej kasie i musi jeszcze doskakiwać do 3 samoobsługowych.
Grzecznie czekam bo co poradzić rozumiem sytuację ale już za mną stała parka i komentarze czemu tak długo,sratatata.
No i się zagotowałam i znowu rzucałam mięsem w sklepie a serio chciałam zachować spokoj:(
I zawsze sobie powtarzasz będę oazą spokoju a potem stajesz się Etną i to nie uśpioną hahahah

to w takim wypadku nie może wyłączyć wagi na tych samoobsługowych aby nie trzeba tak często chodzić? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7074490 Napisano: 14.01.2023 18:00:30 w Smolar
fan-mandaryny napisał(a):

Załóżmy, że mam blokadę na sms premium. Czy brak możliwości wysłania smsa o wygranej ze strony agencji nie wyklucza poinformowania w wynikach? Mnie się wydaje, że nie, bo podobno wyniki na stronie są najpierw, a potem smsy. A może się mylę?

jak masz blokadę na wysyłanie, to nie powinno być problemu z otrzymaniem sms z wygraną przynajmniej w sieci Play. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7074138 Napisano: 12.01.2023 18:31:37 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

picola1 napisał(a):

Przecież w Orange też jest wymagana aktywność w ciągu miesiąca:
https://www.orang...ew/utrzymanie-numeru

Szok! emotka I ja o tym nie wiedziałem?! emotka
Info ostrzegające przychodzi do mnie tylko na numer zapasowy, z PLUSa właśnie, Orange jest numerem głównym, coś tam jednak robię... Qrka wodna, niedouczony jakiś jestem emotka

Z powodu info ostrzegającego w Plusie wyniosłam się na numerze zapasowym do Virgin - rok ważności konta za 5 zł...

tylko ze kiedyś, nie wiem czy nadal virgin nie ma podpisanych umów z firmami które przyjmują smsy premium i na nie które numer premium nie można była wysłać takiego smsa, nie wiem czy nadal tak jest. A jeśli chodzi o ważność konta, to rok ważności można przedłużyć za 3zł aktywując pakiet mini 3. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7074104 Napisano: 12.01.2023 17:32:51 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Drodzy Forumowicze

Możecie mi podpowiedzieć  w jakiej sieci wyjdzie najtaniej utrzymanie numeru?
Zależy mi na tym, bym mogla doładować w razie potrzeby, a nie specjalnie po to, żeby utrzymać ważność konta, jeśli takie coś wogóle jeszcze dzisiaj istnieje...

na dzień dzisiejszy lajt i nju mobile. W lajt mobile wystarczy raz na pół roku doładować za 1zł. A w nju mobile trzeba odpisywać na sms aby numer utrzymać.

Dziękuję za odpowiedź.

a czy u tych operatorow sms od organizatorów konkursów przychodzą bez problemu?

jeśli chodzi o lajt mobile działa na zasięgu plusa i smsy zwrotne po wysłaniu smsa przychodzą, a czy wszystkie smsy przychodzą tego na 100% nie mogę potwierdzić bo skąd mam wiedzieć czy był sms czy nie, nigdy nikt nie dzwonił ze danych nie odesłałem więc prawdopodobnie nie wygrywam. A nju mobile działa na zasięgu orange, więc powinno działa tak samo jak w orange, ale ten starter polecam jedynie dla osób które mają cały czas w telefonie starter i czytają smsy regularnie nie, bo trzeba im odpisywać na sms-a aby wiedzieli ze numer jest aktywny, chyba co pół roku przychodzi taki sms który trzeba odpisać w ciągu max.kilku dni .  

ps. w nju kolejne smsy przychodzą co 93 dni i masz najpierw 24h na wysłanie sms-a, a jak nie odpowiesz to po 3 dniach wyłączą numer lub jak wyśle tego sms-a w ciągu 3 dni konto zostanie przedłużone o 93 dni.

Tylko za pierwszym razem trzeba doładować konto za min.5zł, aby usługa była aktywna, a za min.10zł aby smsy premium były aktywne. Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0