Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7057109 Napisano: 31.10.2022 21:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji.

serek wiejski był w cenach od 2,25 do 3,00zł, w żabce po 2,50zł na początku loterii, później 2,99zł. Serek jest ważny z miesiąc więc 4 serki na dzień, a jak ma się większą rodzinne to mniej wychodziło na osobę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7057102 Napisano: 31.10.2022 21:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7056855 Napisano: 30.10.2022 18:22:49 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam linka do zarejestrowania do akcji Winston, kończy mi się ważność dowodu osobistego, to mogę im wysłać, bo tam podobną chcą...?

https://www.strefakonsumencka.pl/ Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7056361 Napisano: 27.10.2022 23:20:44 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
0 0

dany-duszek

#7054045 Napisano: 17.10.2022 21:18:48 w SZUKAM....
caramela napisał(a):

Mam pytanie czy da się zarejestrować numer play w aplikacji play24, dawniej była taka możliwość, teraz coś mi nie przechodzi. 

tak jest taka możliwość ale z numeru który został zarejestrowany osobiście, a nie online. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7051415 Napisano: 06.10.2022 11:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy w ITM bywa promocyjna puszka ROCKSTAR HALO INFINITE? 

Na co dzień tego nie kupuje, ale u mnie tylko Oryginal, Mango/Guava i Truskawka/Limonka (Refresh) oraz Xdurance ta niebieska puszka.
Żadna z nich nie jest promocyjna emotka

przecież oryginal i Xdurance biorą udział w konkursie ale musi być z oznaczeniem konkursowym. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7051250 Napisano: 05.10.2022 14:05:38 w Informują
Informują z Loteria "Predator"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
sms Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7050566 Napisano: 02.10.2022 13:19:34 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

pioge7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Korzysta ktoś z karty SKARBONKA w Auchan?
Chciałem wykorzystać swoje środki na karcie (pierwszy raz), bo nam otwarli, a coś się tam kupiło i mam środki na karcie.
Pani powiedziała, czy znam PIN do karty? Powie ktoś co to za PIN? Czy to się gdzieś go zakładało, podawało przy zakładaniu konta? W ogole nie wiem o jakim PINIE ona mi mówiła...

Pin z tego  kojarzę to data urodzenia emotka  

aha, ale pełna data urodzenia czy tak jak w Payback dzień i miesiąc?

nie, jak nie nadałeś pinu, to przy pierwszym użyciu środku nadajesz pin na terminalu i trzeba dwa razy podać pin w tej transakcji, najpierw do nadania, a później do użycia środków.

no nie nadawałem nic, bo Pani w kasie mi tylko dała kartę i ją zeskanowała i tyle. A teraz żeby jakiś pin mi podać...
dzięki, w takim razie muszę podjechać do Auchana znowu i powiedzieć, że muszą mi nadać PIN emotka

jak masz kasy samoobsługowe to tam możesz sobie sam zrobić, trzeba wybrać ze chcesz użyć kasę z skarbonki i wtedy na terminale do kart płatniczych będziesz musiał najpierw wpisać jaki chcesz mieć pin, a później drugi raz pin aby skorzystać z tych środków. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

dany-duszek

#7050565 Napisano: 02.10.2022 13:17:24 w Smolar
byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

tylko po co oni robią sobie listę numerów które  zostały zgłoszone u nich w loteriach kiedykolwiek? Udowodnili to wysyłając smsy z gratulacjami do osób które nie brały udziału w danej loterii, a nawet nie zgłaszali tego numer od roku. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7050560 Napisano: 02.10.2022 13:10:07 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Korzysta ktoś z karty SKARBONKA w Auchan?
Chciałem wykorzystać swoje środki na karcie (pierwszy raz), bo nam otwarli, a coś się tam kupiło i mam środki na karcie.
Pani powiedziała, czy znam PIN do karty? Powie ktoś co to za PIN? Czy to się gdzieś go zakładało, podawało przy zakładaniu konta? W ogole nie wiem o jakim PINIE ona mi mówiła...

Pin z tego  kojarzę to data urodzenia emotka  

aha, ale pełna data urodzenia czy tak jak w Payback dzień i miesiąc?

nie, jak nie nadałeś pinu, to przy pierwszym użyciu środku nadajesz pin na terminalu i trzeba dwa razy podać pin w tej transakcji, najpierw do nadania, a później do użycia środków. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7050118 Napisano: 30.09.2022 11:17:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
już ze wszystkich etapów loterii kinley wysłali nagrody czy tylko z pierwszych? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7049532 Napisano: 27.09.2022 18:47:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Kubus wszystkie nagrody już poinformował?

10 min temu słali o empiku, więc na to wychodzi ze cały czas idą maile Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7049315 Napisano: 26.09.2022 21:24:40 w WC - rozmowy o wszystkim
kachakacha napisał(a):

Bon turystyczny podobno wydłużyli do końca marca - może komuś się przyda takie info 😊

do wszystkich biur turystycznych czy tylko do jednego konkretnego i z jakiego powodu to zrobili? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7048872 Napisano: 23.09.2022 19:55:32 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
aleksandra008 napisał(a):

pc174 napisał(a):

29renata napisał(a):

pc174 napisał(a):

Hummus z piersi indyka firmy Indykpol emotka

W Kauflandzie są oba smaki, 5,49 zł, pamiętaj, że trzeba zrobić zdjęcie paragonu z produktem.

Byłem wczoraj w Kauflandzie i chyba jestem ślepy, bo ich nie znalazłem... W Auchanie również nie rzuciły mi się nigdzie w oczy emotka
Powinny być koło innych rzeczy, co się nazywają "hummus"? 

strzelam, że raczej koło pasztetów chyba, że w lodówce( bezsensowna nazwa)

tak, w lodówce trzeba to szukać. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7048385 Napisano: 21.09.2022 23:13:15 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Gdzie kupię coca colę z tymi kodami?

w biedronce są puszki z kodami, ale nie ma informacji żadnej ze są kody, trzeba sprawdzić czy zawleczka jest cała, czy z dziurą. Jak ma dziurę to znaczy ze tam kodu nie ma, a jak ma pełną zawleczkę to kod powinien być. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7047942 Napisano: 19.09.2022 22:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

undefined

biuro@ Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7047937 Napisano: 19.09.2022 21:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

1. Pytanie o loterię Namysłów w Dino - czy agencja odpisywała Wam na maile, w których wysłaliście jedynie paragony (albo paragon+załącznik z regulaminu, bo wiem, że niektórzy wypełniali), a nie pytaliście o rodzaj nagrody?

2. Czy po odesłaniu oświadczenia z konkursu Persil w C4 dostaliście od Albedo potwierdzenie otrzymania dokumentów, inne niż automatyczna zwrotka?

1.tak, wysłałem samo zdjęcie 1 paragonu, otrzymałem zwrotnego maila z numerem drugiego paragonu oraz dwa formularze do wypełnienia.
Czy już wysłali nagrody z tego konkursu? Bo wczoraj miałem powiadomienie od DPD o wygenerowaniu etykiet z tego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7047595 Napisano: 17.09.2022 16:26:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

magie1982 napisał(a):

sabart napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy ktoś trafił w Kit Kat?

6:0 czyli standard

U mnie już 18 pudel, stąd moje pytanie...


Bardzo dziwne to jest, jak policzyłam to wychodzi około 27 nagród dziennie a tu na forum cisza. Nie widziałam żadnego wpisu z wygraną. Sama zarejestrowałam kilkanaście i nic.

w żywcu było kilka tysięcy dziennie bramek a mało osób się chwaliło. A tu jest 2000 bramek na całą loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7047139 Napisano: 15.09.2022 11:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkaklotka napisał(a):

w loterii zozole jeśli kupię opakowanie z kodem zyskuje podwójną szansę. Jak to działa bo nie kumam?

to będzie działać jak jakieś nagrody będą niewydane i w losowaniu dodatkowym będziesz miała 2 losy zamiast 1. A przy normalnej grze nic ci nie daje. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7047052 Napisano: 14.09.2022 21:41:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
kreo42 napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Na jakim dziale w Netto kupię Smakowitą?

Po co ci smakowita? Sniadaniowa raczej  emotka

a po co jej margaryna śniadaniowa? jak ona chcę pastę smakowita z netto. Wyświetl w wątku >>