Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7172262 Napisano: 25.04.2024 16:26:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Klątwa agencji zaczynających się na „os”. Jeszcze Columbit i Karlsbad mnie dobił. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7172200 Napisano: 25.04.2024 14:01:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Evridej mi nic mi nie dało. Ale mogę sobie co najwyżej Evri najt posłuchać. emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7172189 Napisano: 25.04.2024 13:35:24 w Pelargos
Czy jeszcze informują o telewizorach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7172068 Napisano: 25.04.2024 01:04:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka

Pewnie chodzi o to, że w momencie wejścia na stronę wybierasz sklep, w którym dokonałeś zakupu i wtedy przenosi Cię na stronę dedykowaną temu sklepowi emotka  Odpowiadając fan-mandaryny według mnie nie ma to żadnego znaczenia. Może to tylko jakaś informacja dla nich w celach statystycznych.

Też sobie o tym pomyślałem, że to do celów statystycznych. Tak, czytałem regulamin. Kombinację Crtl+F mam opanowaną.

Napisales posta w taki sposob jakby taka informacja gdzies widniala, stad zastanawialem sie gdzie ty to znalazles " o selekcji" ze moze gdzies mi umknelo, moze na stronie

Zaczynasz się czepiać. O byle co. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7172065 Napisano: 25.04.2024 00:54:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie.

Jak nie w regulaminie to gdzie ty to widzisz o jakiejs selekcji?
Reg.  Mowi o rankingu wg najlepszych czasow emotka

Pewnie chodzi o to, że w momencie wejścia na stronę wybierasz sklep, w którym dokonałeś zakupu i wtedy przenosi Cię na stronę dedykowaną temu sklepowi emotka  Odpowiadając fan-mandaryny według mnie nie ma to żadnego znaczenia. Może to tylko jakaś informacja dla nich w celach statystycznych.

Też sobie o tym pomyślałem, że to do celów statystycznych. Tak, czytałem regulamin. Kombinację Crtl+F mam opanowaną. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7172059 Napisano: 25.04.2024 00:26:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jakim celu organizator będzie w konkursie "NAJLEPSZY VIBE" w Groszkach, Lewiatanach (i innych wybranych sieciach) będzie selekcjonował zgłoszenia? Czy to będzie miało znaczenie przy ustalaniu rankingu (że na przykład kilka osób nagrodzą tych od sieci Gama, a ileś dla tych z Lewiatana, a jeszcze ileś nagród dla kupujących w Groszku) - nic nie widzę takiego w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7171661 Napisano: 23.04.2024 14:35:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Los Wypierdos. emotka  Na te wszystkie smutki - zestaw piwnych kufli. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7170732 Napisano: 18.04.2024 20:49:44 w Konkursy z grami

TWÓJ DOKŁADNY WYNIK TO00:31,19LICZBA POPEŁNIONYCH BŁĘDÓW7

 To mój wynik w ostatnim tygodniu. Czy też zdarzało Wam się, że maile o wzięciu udziału w konkursie nie dotarły? Tak chciałbym te buciki wygrać, ale chyba przy Waszym szczęściu i zręczności nawet na bon chyba nie mam co liczyć. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7170581 Napisano: 18.04.2024 11:13:25 w Żabka
karkocka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chodzi mi o Żabkowe konkursy jak by coś. 😀 Czy ktoś wie, od kiedy będzie można się zalogować? Wylogowałem się na chwilę, aby zalogować na inne konto i pokazuje mi „nieprawidłowy mail/hasło”. Słyszałem o jakiejś przerwie technicznej, ale nie pamietam do której potrwa. Zmiana hasła nie pomaga. Wkurzyłem się. A intuicja podpowiadała mi te ich kody zapisać sobie.

u mnie i u innych domowników w ogóle dzisiaj aplikacja nie działa

U mnie problem rozwiązany. Zaktualizuj appkę i będziecie mieli możliwość logowania za pomocą kodu sms. Sam sobie pomogłem, skoro nikt z Żabki mi nie odpisał. Wyświetl w wątku >>
1 karkocka 0

fan-mandaryny

#7170468 Napisano: 17.04.2024 19:43:23 w Żabka
Chodzi mi o Żabkowe konkursy jak by coś. 😀 Czy ktoś wie, od kiedy będzie można się zalogować? Wylogowałem się na chwilę, aby zalogować na inne konto i pokazuje mi „nieprawidłowy mail/hasło”. Słyszałem o jakiejś przerwie technicznej, ale nie pamietam do której potrwa. Zmiana hasła nie pomaga. Wkurzyłem się. A intuicja podpowiadała mi te ich kody zapisać sobie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7170353 Napisano: 17.04.2024 13:08:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

fan-mandaryny

#7170130 Napisano: 16.04.2024 14:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

cześć
może ktoś to rozkmił -> ROLESKI w LIDL czy można kupić również KETCHUPY ? czy tylko jakieś sosiwa wchodzą w grę? 
Opakowanie wygląda identycznie 


pozdrawiam
Krzysztof

Ja bym nie ryzykował. Dziś w Lidlu w ostatniej chwili spostrzegłem, że wziąłem jeden czosnkowy „sos” i jedna musztardę  w słoiku w stylu amerykańskim. Ja również myślałem o keczupie. Na paragonie jest wyraźnie ketchup lub musztarda. Skoro ma być „sos”, to niech mają. Dlatego kupiłem 3 czosnkowe Keto (ostatnie jakie były). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7170010 Napisano: 15.04.2024 22:23:02 w Smolar
mietowa napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami.

SMS-y za 1 etap konkursu, czyli 3 etap wyzwania, poszły dziś o 9:59. Nie rozumiem co chciałeś przekazać cytując moją wypowiedź.

Czy od razu musi być wszystko odbierane jako przytyk? Chciałem zachować ciągłość tematu, żeby temat żabkowego konkursu nie zaginął tu wśród innych wielu postów. W dziale informują Miętowa napisała 3 etap, także się zacząłem zastanawiać, czy coś mnie ominęło. A tu o trzeci  „krok” chodziło, a nie etap. Zagmatwali bardzo ci ze Smolara. Zrobili dwie osobne podstrony konkursowe, a już zdobywanie tych kodów w Żabce, czekanie na nie to droga przez mękę, zważywszy na częste błędy techniczne aplikacji żabkowej.

Akurat miętowa tak nie napisała, tylko też próbowała wyczaić, z czego właściwie teraz informują emotka

Pomyliłem Ciebie z Monisss Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

fan-mandaryny

#7169911 Napisano: 15.04.2024 16:05:40 w Smolar
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami.

SMS-y za 1 etap konkursu, czyli 3 etap wyzwania, poszły dziś o 9:59. Nie rozumiem co chciałeś przekazać cytując moją wypowiedź.

Czy od razu musi być wszystko odbierane jako przytyk? Chciałem zachować ciągłość tematu, żeby temat żabkowego konkursu nie zaginął tu wśród innych wielu postów. W dziale informują Miętowa napisała 3 etap, także się zacząłem zastanawiać, czy coś mnie ominęło. A tu o trzeci  „krok” chodziło, a nie etap. Zagmatwali bardzo ci ze Smolara. Zrobili dwie osobne podstrony konkursowe, a już zdobywanie tych kodów w Żabce, czekanie na nie to droga przez mękę, zważywszy na częste błędy techniczne aplikacji żabkowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169905 Napisano: 15.04.2024 15:51:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Proszę o radę. Wygrałam 50zl w loterii Winiary. Mail
z gratulacjami dostałam e niedziele. Nigdy nie otrzymałam maila z formularzem,
* wiedząc, ze ma przyjsc dokładnie sprawdzałam poczte, spam itd. Jestem  skrupulatna robie zdjęcia paragonów, trzymam je w woreczkach strunowych, odsyłam na czas wszystko. Uwierzcie. Nie przeoczyłam go, nie skasowałam.
Za to newslettera Winiary mam z 3 wersje. 

Wweekend napisalam zwrotnego do maila z gratulacjami i napisalam o braku formularzu.

Dzis rano dostałam info, ze link wysłano 8 kwietnia. 
Sprawdziłam po raz kolejny poczte, kosz itd. No nie ma. 
Odpisałam z prośba o powtórne wysłanie maila z linkiem.
Zero odpowiedzi.

Myslicie, ze jest sens składać oficjalna reklamacje? Jak udowodnić, ze mail nie dotarł? Wkurzyła i rozczarowała ta sytuacja.

Też wygrałem i nie dostałem maila. 11.04 i 12.04. Czy to możliwe, żeby tak długo czekać na pozytywną weryfikację? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169899 Napisano: 15.04.2024 15:32:42 w Smolar
anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169883 Napisano: 15.04.2024 14:34:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłem Heinz Łagodny 1kg i Heinz Korean BBQ 220g. Tylko takie były. Czy ten zakup będzie się liczył do konkursu w Lidlu?
Na paragonie mam:
Heinz Ketchup 1kg 1 x14,99 | HeinzSosy 220ml 1 x6,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169730 Napisano: 14.04.2024 21:48:47 w Paragony na trwające konkursy
Danio - kupię kilka jak ktoś ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169530 Napisano: 13.04.2024 11:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś?

Po rejestracji na tej stronie https://www.castorama.stocod.pl/?c=K8ZGHCTWVU powinieneś dostać smsem dodatkowy kod. Ale ten kod możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym w tym automacie konkursowym i to tylko jak masz do zeskanowania inny kof konkursowy z tego sklepu.

O czyli nie mam szans, skoro zamawiałem internetowo, chyba, że pojade do Kielc z paragonem z kodem. Dziwna ta loteria - dużo zamoty z tym. Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169471 Napisano: 12.04.2024 22:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0