Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7169911 Napisano: 15.04.2024 16:05:40 w Smolar
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami.

SMS-y za 1 etap konkursu, czyli 3 etap wyzwania, poszły dziś o 9:59. Nie rozumiem co chciałeś przekazać cytując moją wypowiedź.

Czy od razu musi być wszystko odbierane jako przytyk? Chciałem zachować ciągłość tematu, żeby temat żabkowego konkursu nie zaginął tu wśród innych wielu postów. W dziale informują Miętowa napisała 3 etap, także się zacząłem zastanawiać, czy coś mnie ominęło. A tu o trzeci  „krok” chodziło, a nie etap. Zagmatwali bardzo ci ze Smolara. Zrobili dwie osobne podstrony konkursowe, a już zdobywanie tych kodów w Żabce, czekanie na nie to droga przez mękę, zważywszy na częste błędy techniczne aplikacji żabkowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169905 Napisano: 15.04.2024 15:51:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Proszę o radę. Wygrałam 50zl w loterii Winiary. Mail
z gratulacjami dostałam e niedziele. Nigdy nie otrzymałam maila z formularzem,
* wiedząc, ze ma przyjsc dokładnie sprawdzałam poczte, spam itd. Jestem  skrupulatna robie zdjęcia paragonów, trzymam je w woreczkach strunowych, odsyłam na czas wszystko. Uwierzcie. Nie przeoczyłam go, nie skasowałam.
Za to newslettera Winiary mam z 3 wersje. 

Wweekend napisalam zwrotnego do maila z gratulacjami i napisalam o braku formularzu.

Dzis rano dostałam info, ze link wysłano 8 kwietnia. 
Sprawdziłam po raz kolejny poczte, kosz itd. No nie ma. 
Odpisałam z prośba o powtórne wysłanie maila z linkiem.
Zero odpowiedzi.

Myslicie, ze jest sens składać oficjalna reklamacje? Jak udowodnić, ze mail nie dotarł? Wkurzyła i rozczarowała ta sytuacja.

Też wygrałem i nie dostałem maila. 11.04 i 12.04. Czy to możliwe, żeby tak długo czekać na pozytywną weryfikację? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169899 Napisano: 15.04.2024 15:32:42 w Smolar
anaesth napisał(a):

Poszły SMS-y z Milki (bon do Żabki).

Ale za pierwszy etap ja dostałem o 9:59. Nie ma trzeciego etapu. Jest jeszcze drugi - jako inny „podkonkurs”, z najlepszymi nagrodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169883 Napisano: 15.04.2024 14:34:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłem Heinz Łagodny 1kg i Heinz Korean BBQ 220g. Tylko takie były. Czy ten zakup będzie się liczył do konkursu w Lidlu?
Na paragonie mam:
Heinz Ketchup 1kg 1 x14,99 | HeinzSosy 220ml 1 x6,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169730 Napisano: 14.04.2024 21:48:47 w Paragony na trwające konkursy
Danio - kupię kilka jak ktoś ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169530 Napisano: 13.04.2024 11:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś?

Po rejestracji na tej stronie https://www.castorama.stocod.pl/?c=K8ZGHCTWVU powinieneś dostać smsem dodatkowy kod. Ale ten kod możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym w tym automacie konkursowym i to tylko jak masz do zeskanowania inny kof konkursowy z tego sklepu.

O czyli nie mam szans, skoro zamawiałem internetowo, chyba, że pojade do Kielc z paragonem z kodem. Dziwna ta loteria - dużo zamoty z tym. Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169471 Napisano: 12.04.2024 22:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169392 Napisano: 12.04.2024 17:38:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też nie dostaliście kodu loteryjnego, zamawiając zakup przez internet na Castorama.pl? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169291 Napisano: 12.04.2024 14:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

A ja na sliscie Andante widzę jedynie 30 osób do nagrody 3 stopnia. Może ktoś napisać, kto wygrał?

Jeszcze nigdy nie wygrałem w ich konkursie. Nie widzę siebie w laureatach. Czy z laureatów trzeciego stopnia sa typowani pozostali laureaci? Tak pragnę główniejsze nagrody! emotka  W głowie mam piosenkę Abby Andante, Andante i film Mamma Mia 2. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169246 Napisano: 12.04.2024 10:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Po ilu dniach od otrzymania maila o wygranej dostaliście formularz laureata z loterii Winiary? Ja nie dostałem jeszcze w ogóle. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7169121 Napisano: 11.04.2024 14:21:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listerine… Ani wczoraj, ani dziś. Masakra. Mam nadzieję, drogi wątku, że wielka wygrana się zbliża. ☺️ Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168843 Napisano: 10.04.2024 00:03:25 w Paragony na trwające konkursy
Może ktoś chce iść do Multikina w zamian za paragon Los Mejores z Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168595 Napisano: 08.04.2024 17:08:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak tu w końcu z tą Sephorą? Nie wybierałem opcji, że chciałem fakturę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168552 Napisano: 08.04.2024 14:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ej, nie straszcie mnie. Właśnie coś zamówiłem w Sephorze. To nie będę mógł wziąć udziału w loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168440 Napisano: 07.04.2024 22:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Carstoramy chodzi o zakup dowolnego produktu, np. w sklepie lub w sklepie internetowym? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168430 Napisano: 07.04.2024 21:33:18 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

...obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami...

Mrau. Szacun za wylewną otwartość. emotka

Dzięki za odpowiedź. Nigdy nie byłem wylewny w opisywaniu swoich uczuć. Byłem lękliwym i wstydliwym nastolatkiem. Ale odkąd poszedłem na studia, coś we mnie pękło, chyba dojrzałem i przestałem kumulować w sobie emocje. Zacząłem się do nich przyznawać, otwarcie je wyrażać i nazywać fakty, rzeczy po imieniu, mówić o czymś, o kimś, o sobie wprost. Tak już teraz mam. Nie jest to łatwe, ale jakże oczyszczające. I jaka ulga. Szczerze polecam! Troszkę życie mnie zahartowało, a teraz to nawet umiem się cieszyć nim. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7168427 Napisano: 07.04.2024 21:19:22 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie wymienię podwójny bilet do Multikina na paragon Los Mejores w Intermarche. Inna sprawa: chce ktoś może sprzedać paragon z Chaty Polskiej i wrzucić moje dane do urny?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7168302 Napisano: 05.04.2024 23:23:21 w Paragony na trwające konkursy
A ja jeden Almette (Chata Polska) szukam. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7168276 Napisano: 05.04.2024 20:13:57 w Avanti
Mogę napisać, że lubię tę agencję ze względu na to, że wygrałem prawie samochód. Z drugiej strony mógłbym się obrazić, no ale o co? Że byłem tak blisko głównej? Początkowo było przykro, ale z drugiej strony uważam, że dobrze było się o tym dowiedzieć, że byłem o włos, bo to w takim razie uczciwa agencja i laureaci są. Dla mnie są profesjonalni. Za to obraziłbym się (co niektórych zasmuci), że non stop promują piłkę nożną, za którą szczerze nie przepadam. Osobiście mam traumę przez wf z gimnazjum, gdzie obrywałem piłką i mnie koledzy bili i wyzywali w szatni, a nauczyciele nic z tym nie robili. To trwało latami. Ta, delikatnie mówiąc, niechęć do piłki nożnej zostanie ze mną do końca życia. Chciałbym kiedyś coś wygrać w takim konkursie Pepsi, czy Lays, ale skoro nie znam się na futbolu, to raczej nie mam szansy na dobrą nagrodę. Dlatego (jeśli to czyta agencja) oczekuję konkursów z fajnymi nagrodami, ale bez futbolu. Możecie mnie minusować za to, nic to mnie nie ruszy. To tylko moje zdanie. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7167676 Napisano: 02.04.2024 21:15:58 w PODZIĘKOWANIA
0 0