Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7163443 Napisano: 09.03.2024 17:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakoś od 2010 lub w dwa tysiące nastym roku był taki konkurs Audi, gdzie się szło do ich autoryzowanego serwisu. Trzeba było się zgłosić do tego salonu. Zadaniem była odpowiedź na pytanie, wypełniając odpowiedz na iPadzie. Pytanie brzmiało (coś w podobie): „Dokąd wyruszysz w podróż nowym samochodem?” W moim przypadku był to salon Marszałek w Częstochowie. Pamietam, ze jako młody student wysiadłem autobusem gdzieś na Makuszyńskiego i zabłądziłem  w lesie Aniołowskim i kitrałem z buta do tego salonu i wracałem pieszo do akademika (bo nie było czym dojechać) chyba 20 kilometrów łącznie. Szkoda, ze nie byłem świadomy, jak dużo osób pewnie brało wtedy udział. Moja fajna odpowiedz była jednozdaniowa. Nie pamietam, co wygrało, ale pamietam, ze była to chyba czterowersowa rymowanka. Czy pamięta ktoś ten konkurs: kto wygrał, jaka była odpowiedź i ile zgłoszeń do nich wpłynęło? A może ktoś z forum wygrał? Jeszcze pamietam loterie M1 z Częstochowy, brałem udział w kilku. Same pudła. Zastanawiam się, jaka była ilość zgłoszeń. Na takie losowania przyjeżdżały całe rodziny w niedzielne popołudnia. Ogólnie dobrze wspominam ten czas, gdy nieudolnie zaczynałem przygodę z konkursami. W Częstochowie najbardziej byłem rozczarowany tym, ze nie wygrałem w loterii (a okazało sie, ze loterią nie była) Galerii Jurajskiej z okazji pierwszych urodzin otwarcia, gdzie był do wygrania Mitsubishi Colt. Wygrała pewna pani. Należało zrobić zakupy za określona kwotę i wysłać smsa zwrotnego w najszybszym czasie. Żałowałem, że nie przeczytałem regulaminu. Być może wtedy bym zrezygnował. Pozdrawiam Forumowiczów Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7162967 Napisano: 06.03.2024 21:53:07 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Chciałbym, aby na stronie tej stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna.

Chyba bardzo rzadko zdarzają się takie konkursy, więc raczej nie ma sensu rozwiązywać tego systemowo, bo w większości będą to zdublowane te same daty.
To bardziej kwestia prawidłowego opisu konkursu.
A najlepiej chyba włożyć trochę pracy własnej i samemu czytać regulaminy (bądź komentarze do konkursów - często bardzo pomocne) oraz pilnować dat emotka

Nie odbieram tego za przytyk, tym bardziej że sam napisałem, że nie doczytałem regulaminu. Tyle ze takie informacje powinny być widoczne, a nie w zakładce komentarze. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7162964 Napisano: 06.03.2024 21:22:53 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Chciałbym, aby na stronie, odnośnie danego konkursu była wyraźna notka o tym, że zakup promocyjny jest do danego dnia, mimo ze czas na rejestracje trwa dalej. Dopiero teraz zobaczyłem komentarz i tam jest informacja, ze w konkursie Magnum otrzymanie kodu jest możliwe do 5.03. I nadziałem się! Znów! Nie tyle przez moje niedoczytanie, co informacja na stronie. Informacja powinna być jasna i klarowna. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

fan-mandaryny

#7162662 Napisano: 05.03.2024 12:51:49 w skojarzenia
próżnia—>niebyt Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7162094 Napisano: 01.03.2024 16:12:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Dużo z Was bierze udział w konkursie Comedy Central? Ciekawi mnie, czy konkurencja jest spora. emotka

Ja nie biorę, bo nie mam na to czasu, a konkurs Jeżyków sobie już odpuściłem. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

fan-mandaryny

#7161976 Napisano: 01.03.2024 01:52:01 w skojarzenia
wieczność - Pan Bóg Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7161972 Napisano: 01.03.2024 00:26:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupiłem ostatnie Jeżyki w opakowaniu kartonowym, jakie były w Biedrze. Były same foliowe. No i co mam? Opakowanie bez kodu w środku! Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7161799 Napisano: 29.02.2024 11:03:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego numeru dzwonią z Multiloterii. Miałem dziś telefon 5032077** o 10:43. Niestety byłem zajęty. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7161750 Napisano: 28.02.2024 22:58:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Silan. To już nie jest porażka. To poraża. Wielka. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7161517 Napisano: 28.02.2024 00:25:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie mogę wziąć udziału w konkursie Haribo. Strona chyba popsuta. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7161511 Napisano: 27.02.2024 23:02:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O nieeee! Kolejny dzień, tydzień, nic a nic. Niech się to w końcu zmieni. Wyświetl w wątku >>
1 ptaszyna 0

fan-mandaryny

#7161345 Napisano: 26.02.2024 22:58:38 w PODZIĘKOWANIA
mia
Ślicznie dziękuję za nieocenioną bezinteresowną pomoc. emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, cb656 0

fan-mandaryny

#7161344 Napisano: 26.02.2024 22:55:53 w PODZIĘKOWANIA
zubi
Ślicznie dziękuję za nieocenioną bezinteresowną pomoc. emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

fan-mandaryny

#7161098 Napisano: 25.02.2024 23:21:03 w skojarzenia
szczęście - miłość Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7160902 Napisano: 24.02.2024 08:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

inska napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Madzia88 napisał(a):

Te zelazka to z konkursu co się zakonczył 2 dni temu....

Tak

Pewnie komuś jakiś urlop się szykował, bo ekspresowo rozwiązali

Podejrzewam, że to nie urlop tylko tak to sobie sprytnie wykombinowali. Z numerów Orange nie dochodziły zwrotki pod koniec konkursy, dużo osób w związku z tym pisało do nich, więc najłatwiej już zrobić wyniki niż rozpatrywać reklamacje, przecież przyznanych nagród już nie odbiorą, zresztą mailowo wyraźnie napisali, że to nie ich problem emotka  
A, że przez Orange w tym konkursie jestem sporo kasy i czasy do tyłu to już mój problem... Ach ten Orange.emotka

mam z Orange zwrotke z ostatniego dnia więc chyba nie w tym problem że to ten operator

Zwrotki nie dochodziły na zgłoszenia wysłane tuż przed 24-ta 😡

Ooo, a czy wygrał ktoś w ogóle teraz na numer Orange na kartę? U mnie wygrałem w Losie tylko dla numeru T-Mobile na kartę. A to ciekawe z tym numerem Orange. Czy miał ktoś problem z smsami na stary telefon? Może to tez zależy od aparatu. Mam starą Lumię - może to tez zależy od wygasania standardów sieci na starym telefonie? Sms wysłałem 18.02 i dostałem zwrotkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7160748 Napisano: 23.02.2024 11:10:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Los Mejores - Los Chytrus! . Tyle forsy wydane na te produkty i znowu pudło. BIC to samiuśko.emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7160513 Napisano: 22.02.2024 00:12:48 w WC - rozmowy o wszystkim
lirianka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Nie wiem czy mogę z linkiem, ale dostałam od znajomej link do jednej strony, na której było info o wycofaniu 3 partii batonów Milka Oreo, których wielu z nas podejrzewam może mieć sporo w domu emotka  pierwszy raz w życiu miałam w domu produkt z dokładnie taką partią, o którym pisali, że ma zostać wycofany emotka

Jaka to partia?

"Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany przez firmę Mondelez Polska Sp. z o.o. o dobrowolnym wycofaniu trzech partii batonów Milka Oreo (37g) ze względu na możliwe zanieczyszczenie produktu fragmentami plastiku"
Chodzi o trzy partie batonów Milka Oreo (37g)
OSK0934421 (przydatność do spożycia: 01.08.2024);
OSK0934422 (przydatność do spożycia: 01.08.2024);
OSK0934651 (przydatność do spożycia: 18.08.2024)"

Trudno, wszystkie 13 zjedzone. Niestety w nie było wygranej u Karlsbada, ale paragony mam i, podobno, można je zgłosić na konkurs Oreo - również byłem sceptyczny. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7160509 Napisano: 21.02.2024 23:56:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milka, o nie! Jak mogłaś? Na tyle zgłoszeń.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7160003 Napisano: 19.02.2024 17:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

946554

Jesteś pewna, że na paragonie wpisałaś 946554. Czasem, o ile produkt jest w ich sklepie internetowym, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ten numer z nazwy produktu i się wyświetla. Chodzi Ci pewnie o Silana. https://zakupy.au...search?q%5B%5D=silan
Twojego na stronie nie widzę, więc ja bym zrobił tak: zadzwonił i napisał maila do Auchan - esklepu - oni w mailu zwrotnym potwierdzą ten kod produktu oświadczą, że to dany produkt Silan i kosztuje tyle i tyle. Taką wiadomość "przesłałbym dalej" do Smolara i do nich zadzwonił. Jakaś paranoja z tymi pieczątkami sklepu. To sieci i agencji powinien być interes, by sprawdzić, czy produkt jest dobrze nabity. Bo w tej chwili widzę to tak: kupiłaś właściwy produkt za właściwą kwotę i to Ty musisz się udowadniać i się tłumaczyć, że postąpiłaś właściwie i głupio tłumaczyć się kierownikowi sklepu, przy tym tracąc na paliwo, żeby tę pieczątkę uzyskać. Powiem szczerze, że zawsze zastanawiałem się, gdzie taka pieczątka powinna być, skoro się na paragonie nie mieści i dopisanie tego produktu.
Intermarche, choć bardzo lubię ze względu na pełny EAN na paragonach, ostatnio nabijają cukiewki z Wawela jako "grupa żółta". Wygrałem u nich i co zrobiłem? wysłałem screena strony z  gazetki, zrobiłem zdjęcie Mieszanki Krakowskiej z ceną z pudełka, przy której była data promocji. Wystarczyło zdjęcie gazetki. Ale robienie fotek z cenami to dobry pomysł. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159979 Napisano: 19.02.2024 16:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy użycie w odpowiedzi konkursowej określenia "w pytę" będzie odebrane jako wulgaryzm, jak sądzicie? Wg mnie i słowników nie jest to wulgaryzm, mimo, że się jednoznacznie kojarzy.

Moje poczucie estetyki odrzuca taki zwrot. W haśle konkursowym, które ma budzić dobre skojarzenia, odniosłoby skutek odwrotny, rynsztokowy, odpychający.

Wg Ciebie marki E, Persil, Silan, Perwoll to nie są marki w pytę? 

 E, PERSIL, SILAN, PERWOLL to marki w pytę.
Z HENKEL o ubrania dbam staranne, to dla mnie priorytet.

Taki mam wstęp odpowiedzi konkursowej i to zgłoszę na konkurs Henkela w Auchan. Zastrzegam sobie na ten konkurs. No i dziękuję za cenne rady. Wolę używać określenia "w pytę" (czyli coś świetnego niż nijakiego słowa roku "rel"). Słowo rel to akurat coś innego znaczy, może to niewłaściwy przykład - język polski ewoluował. Te potoczne określenie stały się przestarzałe i powiem szczerze, że to "w pytę" żadnego wrażenia nie robi. Czasem zdaję sobie sprawę, jaki ja jestem stary, kiedy słyszę dialog jakichś młodych osób - jakby w innym języku ze sobą rozmawiali, jakichś tajnych skrótów używają i mam wrażenie, że tylko oni siebie rozumieją.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0