Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7159945 Napisano: 19.02.2024 15:16:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy użycie w odpowiedzi konkursowej określenia "w pytę" będzie odebrane jako wulgaryzm, jak sądzicie? Wg mnie i słowników nie jest to wulgaryzm, mimo, że się jednoznacznie kojarzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159609 Napisano: 16.02.2024 19:48:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
DAIKOKU napisał(a):

GreenEK napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

GreenEK , dziękuję. Faktycznie, jest taka informacja w polu "Informacja o karcie". A czy jest w ogóle taka możliwość uniknięcia tej opłaty, np. robiąc zakupy sobie gdzieś wypłacić. Np. kupię baton za 2 zł, a resztę wypłacę w sklepie. Którym sklepie?
Załóżmy, że mam 300 zł, prowizja 3% tej kwoty, czyli 9zł. Niektóre bankomaty euronetu nie wypłacają 10 zł. Załóżmy, że uda mi się wypłacić te 290 zł, 9 pobierze mi bankomat, a 1 zł zostanie. Aż wstyd iść do sklepu i mówić 1 zł zapłacę kartą, a resztę dopłacę, haha! emotka

O ile wiem, nie ma możliwości pominięcia opłaty za bankomat.

Kiedyś lotto.pl miało możliwość podpięcia karty. Przelewałam tam środki a potem robiłam 'wypłać wygraną' na konto bankowe, a później normalnie wypłata w bankomacie.
Lotto zlikwidowało możliwość wpłaty z karty.
Na innych stronach hazardowych nie próbowałam.
Poza konkursowymi mam kartę z pracy. Dostają środki cyklicznie, więc nawet jeśli zostanie jakaś końcówka to wykorzystuję następnym razem. Ewentualnie dopłacam z innej karty. 
Daj znać jeśli znajdziesz sposób na wypłatę bez prowizji.

Możesz isc do Carrefoura i zapłacić na kasie samoobsługowej 1 zł emotka ...ja przez te banki, limity i opłaty  ostatnio  robię płatność dzieloną... trzema kartami emotka Dziwnie sie obsługa patrzy... ale można powiedzieć jak Ferdek.. Panie... są na tym świecie rzeczy, które się największym fizjonomom nie śniły emotka

Haha, dawno się tak się nie uśmiałem. Zrobiłaś mi dzień. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159392 Napisano: 15.02.2024 14:57:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK, jeszcze raz dziękuję za pomoc. Zgodnie z informacjami rozumiem, że w każdym bankomacie w kraju opłata na takiej samej zasadzie dla pojedynczej wypłaty. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159382 Napisano: 15.02.2024 14:33:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK , dziękuję. Faktycznie, jest taka informacja w polu "Informacja o karcie". A czy jest w ogóle taka możliwość uniknięcia tej opłaty, np. robiąc zakupy sobie gdzieś wypłacić. Np. kupię baton za 2 zł, a resztę wypłacę w sklepie. Którym sklepie?
Załóżmy, że mam 300 zł, prowizja 3% tej kwoty, czyli 9zł. Niektóre bankomaty euronetu nie wypłacają 10 zł. Załóżmy, że uda mi się wypłacić te 290 zł, 9 pobierze mi bankomat, a 1 zł zostanie. Aż wstyd iść do sklepu i mówić 1 zł zapłacę kartą, a resztę dopłacę, haha! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159361 Napisano: 15.02.2024 13:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Pytanie moje dotyczy wygranych kart w konkursach od Karlsbadu oraz Smolara. Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo?

Z pluxee nie ma prowizji przy wypłacie?

Nie wiem, dlatego zapytałem. Nie mogę tego nigdzie sprawdzić, logując się na ich stronie, gdzie mam zarejestrowaną kartę. Nie ma telefonu do nich, jest tylko formularz kontaktowy. Napisałem do Pluxi i czisza. A bardzo zależy mi na wypłacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159347 Napisano: 15.02.2024 13:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie moje dotyczy wygranych kart w konkursach od Karlsbadu oraz Smolara. Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159346 Napisano: 15.02.2024 13:00:55 w skojarzenia
pieniądze - mamona Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159261 Napisano: 14.02.2024 21:55:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Z którego bankomatu wypłacie karte Sodexo (także tą z nową nazwą Pluxee) bez prowizji? A gdzie z Edenred wypłacę za darmo? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7159067 Napisano: 13.02.2024 23:38:43 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Czy macie może jakieś przesłanki, że będzie jakiś konkurs, w którym będzie można wygrać coś fajnego po zakupie polisy OC (tak do 8 marca)? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7158869 Napisano: 12.02.2024 19:42:33 w PODZIĘKOWANIA
Rybcia0707
Błyskawiczny kontakt i pomoc. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. emotka Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7158866 Napisano: 12.02.2024 19:12:29 w Paragony na trwające konkursy
Eti Milkburger na konkurs do dzisiaj - kupię paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7158763 Napisano: 12.02.2024 10:12:56 w Paragony na trwające konkursy
Eti Milkburger poszukiwany (konkurs do dzisiaj). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157987 Napisano: 07.02.2024 19:34:23 w Avanti
Osobiście najchętniej widziałbym konkurs, w którym nie ma pytań o kibicowanie i piłkę nożną, bo to zupełnie nie mój temat i nie mam szans. Jakikolwiek by to nie był konkurs, liczę na fajne nagrody, a nie gadżety, które się kurzą i zawalają pokój. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157981 Napisano: 07.02.2024 19:26:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Wszyscy w jednym czasie dostaliście emaile od Ariela?

Nie odpowiem Ci, bo (jeszcze?) nic nie wygrałem. A mam nadzieję chociaż na bon. Dobrze by było, gdyby wysyłali te maile pojedynczo. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157972 Napisano: 07.02.2024 19:07:38 w Pelargos
Z jakiej godziny dostaliście powiadomienie o bonie, bo ja biedny czekam.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157835 Napisano: 07.02.2024 13:00:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Albedo idzie w duchem czasu, brawo!

{zgłoszenie} powinno być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika, a więc, np. nie może być
wytworzone przez oprogramowanie służące do generowania tekstu podobnego do
tworzonego przez człowieka, oparte na rozwiązaniach tzw. sztucznej inteligencji (AI)
i głębokiego uczenia maszynowego (deep learning);

Nie mogę już patrzeć na zgłoszenia na FB gdzie co drugie jest napisane przez AI...a najgorsze, że organizatorzy tego nie widzą emotka emotka

Powiem szczerze, że ja nawet nie wiem jak to coś obsługiwać i gdzie tego się szuka. Zresztą nie chcę. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7157830 Napisano: 07.02.2024 12:57:03 w Czy informują/ informowali?
Też czekam na jakieś powiadomienie od Ariela. Serio, jeszcze tego nie rozstrzygnęli? Przyznam osobiście, że wiązałem z tym konkursem wielkie nadzieje. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157598 Napisano: 06.02.2024 14:49:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Emilia0604 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też wam strzela iphone, gdy korzystacie z wyszukiwarki tej strony internetowej? Spróbujcie coś wyszukać na tej stronie, korzystając z przycisku "szukaj" w prawym górnym rogu strony: wpiszcie nazwę konkursu. Jakimś cudem dzwonki klawiatury się poogłaszają, że mam wrażenie, że jakać petarda wystrzeli i wysadzi mi głośnik. A po sekundzie są normalne dźwięki Tylko na tej stronie to występuje u mnie.

Jeszcze raz przypominam o sobie. Chce mi głośnik rozsadzić w telefonie podczas wpisywania w wyszukiwarce niniejszej strony!

przykro mi ale ani ja ani nikt w moim otoczeniu nie ma iPhone'a i nie jestem w stanie tego sprawdzić

To raczej nie wina Iphona - mam i nic takiego nie zauważyłem.
fan-mandaryny może nagraj ekran z tymi dźwiękami i pokaż o co chodzi emotka

Szkoda zachodu. Strzela mi głośnik. W trakcie pisania dokładnie w tym miejscu wyszukiwarki (przycisk lupa) głośnik działa na maksa przez sekundę. Wkurza mnie to, bo budzi domowników. :-D Lepiej wyciszyć telefon.

To w iphonie jest zupełnie normalne, czasem tak się dzieje w trakcie pisania. Mam to ja już w drugim iphonie i mają to wszyscy użytkownicy tych telefonów, których znam. Dokładnie wiem o czym mówisz.

Dziękuję Ci. I tu pojawia się pytanie: czy problem zostanie rozwiązany i dobrze zrozumiany szerzej? Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7157376 Napisano: 05.02.2024 22:07:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
12klauduuus napisał(a):

monkakk napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Wawel ITM ??? emotka  pofrunęło all??

Też się chętnie dowiem;)

i ja się dowiem chętnie emotka

I ja też. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7157288 Napisano: 05.02.2024 16:46:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Colian, już myślałem, ze zbliżyliśmy się do siebie. Czekam na telefon. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0