Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika violinromance

violinromance

#7075980 Napisano: 23.01.2023 15:40:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kupon 100 zl na sluchawki Huawei (moge sprzedac taniej lub zamienic) Wyświetl w wątku >>

violinromance

#6846035 Napisano: 22.02.2022 10:37:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tygodniowa nagroda I stopnia w konkursie Centrum emotka  pierwsza ever u Smolara i pierwsza w tym roku emotka   Wyświetl w wątku >>

violinromance

#6844483 Napisano: 14.02.2022 23:18:38 w Czy informują/ informowali?
@Kwiat napisał(a):

A BIOVITAL już cały poinformowany?chodzi mi o dwa ostatnie etapy i nagroda główna emotka
jak oni informują SMS czy mailem albo rozmowa  tel?

Właśnie też mnie to zastanawia. Nikt się nie chwalił za bardzo, były wpisy za dzienne 30 i 31 stycznia, ale nie sądzę, żeby 31 stycznia już ktoś miał nagrodę za ten dzień. 
W regulaminie jest mowa o 10 lutego jako dniu wyłonienia zwycięzców. Nie wiem jak z informowaniem emotka Wyświetl w wątku >>

violinromance

#6843104 Napisano: 07.02.2022 20:50:36 w Smolar
iwona0103 napisał(a):

violinromance napisał(a):

mietowa napisał(a):

violinromance napisał(a):

Ja się zastanawiam, jak działają niektóre formularze jesli chodzi o ilość znaków. Wrzucając teraz odpowiedź do Centrum word pokazywał ok 280 znaków, a na stronie nie chciało przejść (odpowiedź miała mieć max 300 znaków). Dodatkowo strona nie pokazuje ile znaków zczytała. Ktoś ogarnia jak to działa? To nie pierwszy taki przypadek swoją drogą emotka

Ot dobre pytanie. Mam swoje podejrzenia, tj., że formularz inaczej odczytuje liczbę znaków niż Word, więc wklejenie tekstu kończy się jak się kończy. Ciągle sobie obiecuję, że przepiszę tekst, zamiast go kopiować - żeby to sprawdzić, ale ostatecznie lenistwo wygrywaemotka  

Mogliby chociaż wrzucać automatyczne zliczanie, a tak to się człowiek zastanawia ile jeszcze spacji po przecinkach usunąć, żeby przeszło xd

Word błędnie liczy znaki, pomijając "entery"

Aaa, to by się zgadzalo! Dziękuję za wyjaśnienie emotka  Sprawa rozwiązana. Wyświetl w wątku >>
0 0

violinromance

#6843102 Napisano: 07.02.2022 20:46:38 w Smolar
mietowa napisał(a):

violinromance napisał(a):

Ja się zastanawiam, jak działają niektóre formularze jesli chodzi o ilość znaków. Wrzucając teraz odpowiedź do Centrum word pokazywał ok 280 znaków, a na stronie nie chciało przejść (odpowiedź miała mieć max 300 znaków). Dodatkowo strona nie pokazuje ile znaków zczytała. Ktoś ogarnia jak to działa? To nie pierwszy taki przypadek swoją drogą emotka

Ot dobre pytanie. Mam swoje podejrzenia, tj., że formularz inaczej odczytuje liczbę znaków niż Word, więc wklejenie tekstu kończy się jak się kończy. Ciągle sobie obiecuję, że przepiszę tekst, zamiast go kopiować - żeby to sprawdzić, ale ostatecznie lenistwo wygrywaemotka  

Mogliby chociaż wrzucać automatyczne zliczanie, a tak to się człowiek zastanawia ile jeszcze spacji po przecinkach usunąć, żeby przeszło xd Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

violinromance

#6843100 Napisano: 07.02.2022 20:41:10 w Smolar
Ja się zastanawiam, jak działają niektóre formularze jesli chodzi o ilość znaków. Wrzucając teraz odpowiedź do Centrum word pokazywał ok 280 znaków, a na stronie nie chciało przejść (odpowiedź miała mieć max 300 znaków). Dodatkowo strona nie pokazuje ile znaków zczytała. Ktoś ogarnia jak to działa? To nie pierwszy taki przypadek swoją drogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violinromance

#6841712 Napisano: 01.02.2022 10:57:43 w Avanti
Czy jest ktoś, to wygrał w 6 etapie podwójnego świętowania i dalej czeka na przelew (500zł)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violinromance

#6812243 Napisano: 01.10.2021 12:07:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
o, a u mnie nagroda codzienna z Wedla  emotka  zawsze spoko! Wyświetl w wątku >>

violinromance

#6811915 Napisano: 30.09.2021 11:40:23 w Czy informują/ informowali?
Wedel receptura na przyjemnosc smaku? Informowal? (konkurs z rowerem) Wyświetl w wątku >>
0 0