Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Majkii

Majkii

#7172901 Napisano: 29.04.2024 22:55:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakiej firmy jest ta kurtka z Oshee x Mata, że aż warta jest ona 1000zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7172786 Napisano: 29.04.2024 12:51:06 w Smolar
rafarafa napisał(a):

Czy e-bony do Żabki (te 50 zł) z konkursu z Milką były już rozsyłane przez Smolar? Bo na razie nic nie dostałem i nie wiem czy się niepokoić emotka

Najpierw przyjdzie jeszcze mail o weryfikacji (przynajmniej powinien). Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

Majkii

#7171712 Napisano: 23.04.2024 16:16:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dostał ktoś blika z loterii Olewnik z wygranej w marcu? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7171637 Napisano: 23.04.2024 12:53:56 w Żabka
Yazpik napisał(a):

byekitty napisał(a):

rufus napisał(a):

olabas napisał(a):

Super jest ten konkurs Captain Jack - po zakończeniu musimy tu zrobić jakąś galerię naszych dzieł emotka

Tez mi sie podoba. Cos nowego w konkursachemotka

fajne, nowe wyzwanie. skupienie się na tekście pod trochę innym kątem - czad!

Ten tekst, który wpisujecie to ma jakiś sens? W sensie wpisujecie go tak, jakby miał być zgłoszeniem tekstowym, czy po prostu jako szereg niewiążących się ze sobą słów? Bo nigdy z generatorem obrazów nie miałem do czynienia i jakoś nie umiem sobie tego wpisywania wyobrazić... emotka

Normalny tekst opisujący, tekst też będzie oceniany. Wyświetl w wątku >>
1 Yazpik 0

Majkii

#7171574 Napisano: 23.04.2024 09:53:21 w Żabka
rufus napisał(a):

Majkii napisał(a):

rufus napisał(a):

Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka

Raczej norma, a jak pytasz o kod to minimum tydzień.

Taa. Jeden jest nieprawidlowy mimo ze kopiuje. A drugi mam w notatniku, ale niechcacy usunalem ostatnia litere i nie wiem jaka koncowka, a z apki go usunalememotka

z CJ mi pokazywało że nieprawidłowy albo wykorzystany ale za którymś razem wchodziło. 
No mi odpisywali po konkursie i tylko w zamian żappsy dawali emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Majkii

#7171562 Napisano: 23.04.2024 09:05:02 w Żabka
rufus napisał(a):

Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka

Raczej norma, a jak pytasz o kod to minimum tydzień. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

Majkii

#7171234 Napisano: 21.04.2024 18:17:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Majkii napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów.

Przyznam, że choć wpisy tego kogoś są debilne i mogą irytować, to ja jakoś nie rozumiem reakcji forumowiczów. Czy to naprawdę tak trudno POWSTRZYMAĆ SIĘ od reakcji, odpowiadania mu, komentowania??! SERIO???? emotka Tacy inteligentni ludzie, a tacy nieopanowani. Rety, moim zdaniem najlepszą reakcją jest BRAK REAKCJI. Jemu zależy na uwadze, więc nie należy jej okazywać. Rety, to takie proste, a tak niewielu to rozumie.  emotka
Zagłodzić trolla obojętnością. Żadne tam łapki w dół, czy reprymendy tekstowe. Po prostu IGNOROWAĆ i wyłącznie zgłaszać chore wpisy Adminom do moderacji. Wojną podjazdową, a nie zgodnie z zasadą "chamstwu w życiu należy przeiwstawiać siem siłom i godnościom osobistom". NIE ZASŁUŻYŁ SOBIE NA ZAINTERESOWANIE I REAGOWANIE. Błagam... emotka

Rety, sęk w tym że jego nic nie powstrzyma  emotka   a na forum dobrze widzieć normlane wpisy na temat, a nie gnój i beznadziejne wpisy nie mające nic wspólnego z tematyką tego forum. Takie coś należy tępić, zwłaszcza takie coś jak on. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7171106 Napisano: 20.04.2024 16:07:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
zielonaszpilka napisał(a):

pionas czemu w ogóle można założyć konto i od razu pisać, bez potwierdzenia adresu e-mail? To po co jest weryfikacja i wysyłany link do potwierdzenia, skoro od razu można pisać posty? Możesz uzależnić możliwość założenia konta od kliknięcia w link aktywacyjny w mailu? Wtedy ten 🤡 będzie musiał też za każdym razem zakładać nowego maila. Dajmy mu trochę dodatkowej roboty, bo gość ma smutne życie i ewidentnie cierpi na nadmiar czasu emotka

To go nie powstrzyma bo gość objął sobie taki cel i on będzie teraz robił wszystko aby każdy go wielbił itd. to jest po prostu taki typ, jedyne co może zadziałać to nie doprowadzać do publikacji jego postów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7171088 Napisano: 20.04.2024 15:14:29 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Dodaje jego wpis dla upamiętnienia dlaczego on tutaj jest.
Idiota ma widocznie za dużo czasu wolnego i obrał sobie taki cel życiowy, nawet ciężko to skomentować.

Proszę moderatorów aby w końcu z tym definitywnie skończyć i moderować nowych przed dodaniem takich postów! emotka

Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7170970 Napisano: 19.04.2024 20:44:23 w Żabka
zielonaszpilka napisał(a):

bonitta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A u mnie kody się nie pojawiły. Żapsy są, a kodów amid widu ani słychu. Jak mnie wpieniają te konkursy w Żabce:/

Spróbuj wylogować się i zalogować (wiem, pewnie już tak zrobiłaś) ale czasem oni potrzebują czasu, żeby dodać kody.

Dzięki za podpowiedź, bo nie próbowałam tego, zamykałam tylko aple i otwierałam ponownie, niestety ani wylogowanie ani zamykanie nie pomogło:( no nic, piszę do nich.

Lepiej zadzwonić bo odpiszą po konkursie z doświadczenia to wiem i dają 200 żappsów ino Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7170856 Napisano: 19.04.2024 13:31:53 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

( pionas )
Adrian, ja jednak obstaję za opcją "bezwzględnej poczekalni".
Czyli konkretnie tak: nowy user ma ograniczenia czasowe. Przykładowo - od zarejestrowania monitorujemy miesiąc aktywności.  KAŻDY jego post na forum powinien podlegać moderacji, nim ukaże się na forum. BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW WSTĘPNYCH. Jeśli się okaże, że próbuje publikować chore wpisy, dostaje blokadę i już.
Czy TEGO nie da się zrobić? Serio??! emotka

Tak jest na niektórych forach właśnie, musi minąć 30 dni aż wpisy nie zostaną dodawane normlanie (poza moderacją już), czasami jak ktoś pisze normlanie to oczywiście zatwierdzają go szybciej. Pytanie czy takie coś powstrzyma tego idiote. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7170815 Napisano: 19.04.2024 10:14:12 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
z tego co widzę to dalej sobie zakłada nowe nicki i dalej wypisuje bzdury... Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7170737 Napisano: 18.04.2024 21:15:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

poprawiłem że warunek jest dla osób które swoje konto mają krócej niż 30 dni, jeśli damy dwa dni to trol będzie zakładał ciche konta aby później zrobić bum, a blokada na IP jak widać nie wystarcza

to w sumie jak to teraz działa bo widzę że trol dalej sobie pisze i nawet jedno i to samo co już pisał jak jakiś bot, Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7170607 Napisano: 18.04.2024 13:11:52 w Żabka
Potwierdzam, jest informacja że tekst także będzie oceniany, także w tekście też trzeba się postarać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7170591 Napisano: 18.04.2024 12:11:19 w Żabka
Też? To chyba źle przeczytałem, pamiętam takie coś że napisz co chcesz bo tekst nie będzie oceniany a tylko grafika. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7170588 Napisano: 18.04.2024 12:01:33 w Żabka
katake napisał(a):

A słowa piszecie po prostu w formie: jedno po drugim, bez poetyki i składni zdaniowej?

Ja układam i generuje to co chce emotka  słowa w sumie też by chyba przeszły ale nie jestem pewny w każdym razie tekst nie będzie oceniany tylko grafika. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7170570 Napisano: 18.04.2024 10:33:38 w WC - rozmowy o wszystkim
lasiglasty napisał(a):

Mam na adresie zameldowania awizo z przekazem pocztowym, chyba kilka złotych zwrotu, nie uśmiecha mi się po to fatygować kawałek drogi, orientuje się ktoś, czy może to odebrać ktoś z tamtejszych domowników? Nic nie mogę w internecie znaleźć o przekazach...

Jeśli nie wydadzą musisz napisać upoważnienie, ja mam takie coś do obierania poleconych koleżance jak jest za granicą, wystarczy zwykła kartka z upoważnieniem dla osoby i wypisanie danych tej osoby i twoich, dowodu czy PESEL chyba nie trzeba.

Zadzwoń na pocztę to Ci też powiedzą co i jak. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7170566 Napisano: 18.04.2024 10:26:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Zmieńcie ten algorytm w zasadzie dzień czy dwa by wystarczyły na zatwierdzenie. Troll już zaczyna udawać nawet kobietę więc jazdy są absurdalne z nim.

Zabawa jego trwa w najlepsze i już długo więc wystarczy już tego.
Wiem że łatwo się mówi bo sam byłem moderatorem na forum ale trzeba zdziałać coś w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
1 lazy-kiwi 0

Majkii

#7170496 Napisano: 17.04.2024 21:45:56 w Żabka
U mnie także trwało to max minutę, więc coś Ci się chyba zacięło. Wyświetl w wątku >>
1 samdej 0

Majkii

#7170401 Napisano: 17.04.2024 15:54:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
samdej napisał(a):

Majkii napisał(a):

I tak już ma nowe konto (średnio co 3 dni nowe) i dalej jedzie ze swoją pasją emotka
naprawdę pomyślcie nad jakąś weryfikacji pierwszych postów nowych użytkowników czy cokolwiek, bo stopień żenady jego wpisów już dawno wywaliło poza skale.

A może cosik takiego, że np. 5 łapek w dół i wpis automatycznie wylatujeemotka  

Trochę takie przekazanie władzy adminów w ręce ludu emotka

Tylko to też by musiało być coś takiego, że możliwość łapkowania należy się forumowiczom z odpowiednim stażem, bo inaczej troll by konta dublował i innym kasował w ten sposób postyemotka

Też dobry pomysł, ale moderowanie/zatwierdzanie wpisów nowych kont może by go zniechęciło, bo troll jak sam pisał ma zamiar obrażać tych co wygrywają cokolwiek, bo według niego wszyscy tutaj kłamią z wygranymi bo nie jest jest to według niego realne, a już najbardziej go denerwuje jak ktoś wygrywa nagrody główne i się tym chwali, wtedy go jasny piorun trafia i jak sam przyznał mi na priv będzie wymyślał sobie wygrane i będzie to robił dopóki czegoś tam nie udowodni, do mnie też pisał na priv w niewybrednych tekstach, zdaje się że do innych także, niebywały to jest troll. Wyświetl w wątku >>