Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika NowyAleStary

NowyAleStary

#7170478 Napisano: 17.04.2024 20:14:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

NowyAleStary

#7170476 Napisano: 17.04.2024 20:13:56 w Czy informują/ informowali?
Było już info może z konkursu"Zmień swoje wnętrze z The Frame" emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7167703 Napisano: 02.04.2024 23:09:31 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Czy wiadomo coś odnośnie Dużego Bena? Nadal cisza? Wyniki pojawiły się już bardzo dawno temu. Czy ktoś się z nimi kontaktował czy może jednak oni się odezwali, a ja niesłusznie przypuszczałam, że jestem na liście? emotka

Głośniki podobno były już wysyłane. Z bonami chyba cisza.
Ludzie pisali, ale nie odpisują.

Dzięki za update, w takim razie czekamy, chociaż trochę podejrzanie długo im się z tym schodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7167699 Napisano: 02.04.2024 23:01:39 w Czy informują/ informowali?
Czy wiadomo coś odnośnie Dużego Bena? Nadal cisza? Wyniki pojawiły się już bardzo dawno temu. Czy ktoś się z nimi kontaktował czy może jednak oni się odezwali, a ja niesłusznie przypuszczałam, że jestem na liście? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7161373 Napisano: 27.02.2024 08:45:11 w Smolar
banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość.

Napisz, pewnie. Może nie będzie dla nich problemu wydrukować i wysłać emotka  Trzymam kciuki.

Tak zrobię emotka  dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Wyświetl w wątku >>

NowyAleStary

#7161366 Napisano: 27.02.2024 08:12:40 w Smolar
banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość. Wyświetl w wątku >>

NowyAleStary

#7161364 Napisano: 27.02.2024 08:06:42 w Smolar
Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7161362 Napisano: 27.02.2024 07:58:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
W ostatnich tygodniach - Piniata z Kinder, e-kod na drzewo z KitKat, 100 zł Lisner i blender z Żabki. Oby tak dalej emotka Wyświetl w wątku >>

NowyAleStary

#7161361 Napisano: 27.02.2024 07:56:43 w Czy informują/ informowali?
Czy Rajska z Biedronki informowała do końca? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7143527 Napisano: 30.11.2023 16:17:10 w Czy informują/ informowali?
ORLEN Oil za etap 3 już poszedł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7143180 Napisano: 29.11.2023 16:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Lechu wszystko poszło na raz? czy może idzie partiami i jest jeszcze nadzieja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7142746 Napisano: 27.11.2023 22:44:58 w Czy informują/ informowali?
asia8564 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Widziałam gdzieś na insta info, że ktoś ma iphone, więc chyba już po wszystkim.

Dokładnie ktoś na insta się pochwalił też widziałam ,także wszystko poszło . Przy takiej ilość zgłoszeń ciężko było wygrać .

A dostał ktoś maila lub zna osobę która dostała? Czasem ludzie piszą na Facebooku lub instagramie, a potem się okazuje, że wyników jeszcze nie było. Wiem, że pewnie się łudzę i niepotrzebnie mam nadzieję przy takiej ilości zgłoszeńemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7142743 Napisano: 27.11.2023 22:29:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Informowali już z konkursu Orange? Bo na forum cisza..

Od zakonczenia maja malo czasu.. jeszcze nie emotka

OK. A to nie do dzisiaj jest regulaminowy czas?

No właśnie, chyba do 27.11

Jeżeli dobrze liczę to do 24.11 mieli czas na wybór + 10 dni roboczych na publikację listy, czyli do 8.12.
Nie ma nic o informowaniu.
Raczej muszą dzwonić między wyłonieniem, a publikacją - ale tym razem tylko 26 osób do obdzwonienia.

Też mam zapisane 8.12 - myślę, że ktoś od nas się pochwali emotka  do tej pory cisza Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7142736 Napisano: 27.11.2023 22:10:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka LuckyLuke napisał(a):

O jaaa dobrze widzieć wyniki z Crunchips, wciąż te same osoby, i wciąż te same zdjęcia, z paczką chipsów w Photoshopie. Wiecie co? Jestem załamana....serio...

Fotoszop mnie nie rusza, bo nie był zabroniony. Pomysły jak są konkretnej osoby, to też nie widzę problemu, żeby wykorzystała je wielokrotnie. Mnie bardziej bawi jak widzę, jak osoby kopiują bez cienia żenady pomysły innych osób i wykorzystują je w swoich pracach. Reszta mnie nie interesuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

NowyAleStary

#7142723 Napisano: 27.11.2023 21:45:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

Czego by agencja nie zrobiła, to i tak zawsze obróci się przeciwko nim. Jeśli wygra zdjęcie, gdzie ktoś przemalował statek na logo sponsora, wypłynął nim w morze i sfotografował na nim rodzinę przebraną za klauny, które żonglują produktami konkursowymi, to będą pretensje, że wygrywają profesjonaliści, że to przesada i przeciętny człowiek nie ma szans w konkursie, a to niesprawiedliwe. Jak wygrają zwykłe zdjęcia, zwykłych ludzi, to na pewno losowanie, bo przecież nikt z laureatów się nie postarał, dlaczego nie wygrało zdjęcie ze statkiem, tyle pracy ktoś w to włożył. Jak nagrodzą zdjęcia ze środka, to niby fajne, ale były lepsze. Jak pomieszają, to nie fair, bo czemu ktoś, kto się napracował, wygrał to samo, kto zrobił zwykłe uśmiechnięte selfie? Miały być chwile przed telewizorem, a wygrało zdjęcie jak ktoś w sukni balowej lewituje nad fotelem, powinni wybrać coś naturalnego... Wygrało zwykłe zdjęcie realnych chwil przed telewizorem? Oj, ale powinni nagrodzić lewitującą księżniczkę, przecież więcej czasu na to poświęciła emotka  Mi kiedyś ludzie chcieli odebrać nagrodę z konkursu na Facebooku, bo choć zgłoszenie było w regulaminowej formie, to uznali, że zbyt kreatywnie je wykonałam i za luźno zinterperetowałam pytanie. I były skargi do organizatora, a potem jak taki organizator wybiera "bezpieczne" zgłoszenie, to są fochy, czemu wygrała odpowiedź bez polotu, przecież był tyle kreatywnych zgłoszeń emotka

Ile agencji tyle wyborów. Niestety przy takiej ilości zgłoszeń musieli mieć duży problem. Może akurat to zgłoszenie i jego prostota w jakoś sposób ich ujęła. Mnie już żadne wyniki nie zdziwiąemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7142722 Napisano: 27.11.2023 21:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś dostał info o iPhonie z Mms? Wiem, że jakiś wpis był na instagramie, ale ciężko mi uwierzyć, że na forum nikt się nie pochwalił? Może kogoś potwierdzony znajomy? Będę wdzięczna za odpwoiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

NowyAleStary

#7133512 Napisano: 24.10.2023 13:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zurnalista napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Czy Waszym zdaniem konkurs Leroy Merlin nie trwa zbyt krótko? Nagroda o znacznej wartości, a trwa zaledwie 6 tygodni. Nie jest to też konkurs na zasadzie napisz "dlaczego ty masz wygrać".

Tu trzeba mieć czas na pomysł, realizację. W dodatku konkurs kończy się w środku tygodnia, czyli dzisiaj, zamiast np w weekend. Nawet wczoraj leciała reklama w tv, także zakładam jak ktoś dopiero się o tym dowiedział to nie jest w stanie tego ogarnąć w 1 dzień.

Czy ja wiem? Zazwyczaj takie konkursy foto/wideo trwają około miesiąca właśnie, a to że nagroda atrakcyjna, chyba nie ma tu znaczenia. Kto bogatemu zabroni?

Ja tez uważam, że 6 tygodni to sporo na ogarnięcie projektu DIY. Konkurs był promowany i większość jednak nie dowiedziała się o nim dzisiaj. Ja nie lubię konkursów filmowych więc zrezygnowałam, ale o konkursie wiedziałam już od dawna, wiec to nie tak że ta reklama w tv została puszczona wczorajemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

NowyAleStary

#7126791 Napisano: 27.09.2023 14:31:21 w Czy informują/ informowali?
Czy były już SMS z Tołpy za etap IV? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0