Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TadziuNorek

TadziuNorek

#7162864 Napisano: 06.03.2024 12:25:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
tygrysek82bu napisał(a):

TadziuNorek napisał(a):

katee14 napisał(a):

Zestaw Żubrówki czarnej i tu miłe zaskoczenie bo w regulaminie napisane było ,, 100 (sto) Nagród II stopnia będących zestawem 3 Żubrówka Czarna 0,5 litra'', a przyjechały butelki 0,7litra.


Za to Żubrówki Białej przyjechały 3 butelki, zamiast regulaminowych 4... emotka

Do męża wczoraj przyjechała Żubrówka Biała i było jak w regolaminie 4× 0,5 litra

Teraz znowu przyjrzałem się kartonowi i widocznie coś się wydarzyło, skoro to firmowy karton DPD, oklejony taśmą DPD i naklejką z kodem qr o zgłoszeniu szkody.
Musiało w transporcie coś się stać i wyrzucili zbitą butelkę, a zapakowali w karton DPD trzy pozostałe.
Tylko ja muszę się tego domyślać, a nikt z DPD mnie o tym nie poinformował. Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7162791 Napisano: 05.03.2024 22:27:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
katee14 napisał(a):

Zestaw Żubrówki czarnej i tu miłe zaskoczenie bo w regulaminie napisane było ,, 100 (sto) Nagród II stopnia będących zestawem 3 Żubrówka Czarna 0,5 litra'', a przyjechały butelki 0,7litra.


Za to Żubrówki Białej przyjechały 3 butelki, zamiast regulaminowych 4... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7155082 Napisano: 25.01.2024 23:11:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szanowne grono tutaj gadu gadu o Żubrówce Białej, ale jeszcze nikt nie poruszył dwóch ważnych kwestii, czyli... co z Żubrówką Czarną i czy wysyłacie w formularzu zwycięzcy numer pesel? Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7151521 Napisano: 06.01.2024 13:34:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy otwiera się Wam polski profil Chivasa?

https://www.facebook.com/chivaspolska

Niedawno o to pytałem i nie działał, ale jestem ciekawy jak teraz wygląda sytuacja i czy może u kogoś jest dostępny, szczególnie u osób mieszkających poza Polską? Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7146384 Napisano: 12.12.2023 14:17:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Chivasa nie ma. Metaxę otwierałeś, klikając w te 3 kropki, a potem "zobacz oryginalny post", jak zaznaczyłam na zdjęciu? 


niestety nic takiego mi się nie wyświetla w najnowszych filmach. Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7146348 Napisano: 12.12.2023 12:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

TadziuNorek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

slomkab napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Prosze o informację jeśli ktoś wie... 
Czy do tego konkursu Metaxy który kończy sie 14.12. istnieje jakiś formularz ? Jest jedynie regulamin...
http://raafconcept.pl/
Na FB postu z konkursem nie widzęemotka

Też nie mogę znaleźć

Blokada jakaś chyba bo nie da się żadnym sposobem znaleźć tego postu z konkursem 😔

Próbowałyście po prostu scrollować Facebooka przez chwilę? Tam się co chwilę pojawiają reklamy między postami, a jak jest się konkursowiczem, to są to tylko reklamy konkursów. 🤪 Metaxa mi się pojawiała wielokrotnie, więc musi być mocno promowana, ale skopiować tego rzeczywiście się nie da. Jak Wam wyskoczy, to polecam użyć opcje "zapisz post" i już go nie zgubicie. 🙃

To nie jest kwestia scrollowania czy zgubienia...
Konkurs Metaxy jest niedostępny tak samo jak i polski profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska i konkurs na tym profilu.
Jeszcze w sobotę konkurs Metaxy i Chivasa były dostępne, a teraz niestety nie.
Dlaczego tak jest?
Nie mam pojęcia... algorytmy fb to jest coś tak niezgłębionego, że można się domyślać, a i tak do niczego konkretnego się nie dojdzie.
Ja tylko podejrzewam, że od czasu gdy fb sobie życzy opłat za konta firmowe i sklepy (a możliwe, że polski profil Chivasa był na fb sklepem), to ktoś nie opłacił i fb zawiesił ten polski profil, a Polacy mogą po wpisaniu frazy "Chivas Regal" widzieć tylko ogólny angielski profil.
Napisałem w tej sprawie maila do organizatora konkursu chivasinfo@chromatique.pl ale nie dostałem odpowiedzi.


Ja mam zapisanego posta i normalnie jest ten formularz Metaxy... 
Przy scrollowaniu fejsa albo instastories zawsze mi wyskakuje ta Metaxa jako płatna reklama, wczoraj sprawdziłam to nawet z dwóch kont.

Też miałem zapisany link do postu z konkursem i jest niedostępny.
A mas dostępną polską stronę z Chivasem, której link podałem wyżej? Wyświetl w wątku >>
0 0

TadziuNorek

#7146257 Napisano: 12.12.2023 01:03:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

slomkab napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Prosze o informację jeśli ktoś wie... 
Czy do tego konkursu Metaxy który kończy sie 14.12. istnieje jakiś formularz ? Jest jedynie regulamin...
http://raafconcept.pl/
Na FB postu z konkursem nie widzęemotka

Też nie mogę znaleźć

Blokada jakaś chyba bo nie da się żadnym sposobem znaleźć tego postu z konkursem 😔

Próbowałyście po prostu scrollować Facebooka przez chwilę? Tam się co chwilę pojawiają reklamy między postami, a jak jest się konkursowiczem, to są to tylko reklamy konkursów. 🤪 Metaxa mi się pojawiała wielokrotnie, więc musi być mocno promowana, ale skopiować tego rzeczywiście się nie da. Jak Wam wyskoczy, to polecam użyć opcje "zapisz post" i już go nie zgubicie. 🙃

To nie jest kwestia scrollowania czy zgubienia...
Konkurs Metaxy jest niedostępny tak samo jak i polski profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska i konkurs na tym profilu.
Jeszcze w sobotę konkurs Metaxy i Chivasa były dostępne, a teraz niestety nie.
Dlaczego tak jest?
Nie mam pojęcia... algorytmy fb to jest coś tak niezgłębionego, że można się domyślać, a i tak do niczego konkretnego się nie dojdzie.
Ja tylko podejrzewam, że od czasu gdy fb sobie życzy opłat za konta firmowe i sklepy (a możliwe, że polski profil Chivasa był na fb sklepem), to ktoś nie opłacił i fb zawiesił ten polski profil, a Polacy mogą po wpisaniu frazy "Chivas Regal" widzieć tylko ogólny angielski profil.
Napisałem w tej sprawie maila do organizatora konkursu chivasinfo@chromatique.pl ale nie dostałem odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>

TadziuNorek

#7145743 Napisano: 09.12.2023 15:31:14 w Pomocy!!!!
Czy działa Wam polskojęzyczny profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska ? Wyświetl w wątku >>
0 0