Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7174143 Napisano: 08.05.2024 12:39:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj 50zl pyszne.pl od Coca coli, a dzisiaj 200zl od Avanti u męża (27.04). ♥️ Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7173460 Napisano: 04.05.2024 22:54:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Ewa1966 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Zgłaszacie dzisiaj bez problemu Heinz w Lidlu? U mnie wyskakuje komunikat "Tekst zawiera nieprawidłowe znaki. Dopuszczalne są litery, cyfry oraz podstawowe znaki interpunkcyjne.

Skasowałam wszystko oprócz kropek i przecinków i dalej to samo. 🤔

U mnie było to samo i nawet wielokropek nie przechodził. Weszłam w inną przeglądarkę i dopiero wtedy poszło za którymś razem  emotka

Próbowałam z różnych przeglądarek, w końcu jakoś poszło, jak wpisałam ręcznie, zamiast kopiować.

tam ograniczenia znaków nie ma?

Jest 500 znaków Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

8igora9

#7173454 Napisano: 04.05.2024 21:54:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewa1966 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Zgłaszacie dzisiaj bez problemu Heinz w Lidlu? U mnie wyskakuje komunikat "Tekst zawiera nieprawidłowe znaki. Dopuszczalne są litery, cyfry oraz podstawowe znaki interpunkcyjne.

Skasowałam wszystko oprócz kropek i przecinków i dalej to samo. 🤔

U mnie było to samo i nawet wielokropek nie przechodził. Weszłam w inną przeglądarkę i dopiero wtedy poszło za którymś razem  emotka

Próbowałam z różnych przeglądarek, w końcu jakoś poszło, jak wpisałam ręcznie, zamiast kopiować. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7173452 Napisano: 04.05.2024 21:40:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zgłaszacie dzisiaj bez problemu Heinz w Lidlu? U mnie wyskakuje komunikat "Tekst zawiera nieprawidłowe znaki. Dopuszczalne są litery, cyfry oraz podstawowe znaki interpunkcyjne.

Skasowałam wszystko oprócz kropek i przecinków i dalej to samo. 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7173048 Napisano: 30.04.2024 19:21:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miesiąc kończę kawą eduscho z Carrefoura i zestawem win cono sur z żabki. 👌 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7172902 Napisano: 29.04.2024 22:56:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

rufus napisał(a):

notta napisał(a):

synk napisał(a):

jokan napisał(a):

macie moze stronę konkursu Rodowita w Dino? przewineło mi sie na FB, do wygrania m.in 400 bonów po 200 zł

https://konkurs-rodowita.pl/

forma wykonania pracy konkursowej – dowolna, np. opis, rysunek, wiersz, nagranie audio/video, makieta etc emotka

I gra na gitarze emotka

spoko! Ja siebie już widzę oczami wyobraźni jak popykam po wsi takim traktorkiem emotka


Oni chyba myślą, że konkursowicze to bardzo bogata grupa "zawodowa" i że wszyscy dorobiliśmy się ogromnych działek, po których można jeździć traktorkiem. 🤣 Lepiej by dali te kosiarki, co same jeżdżą jak roomba. 🙃

Widzę, że organizuje ta sama agencja, co rok temu. Czy dla nich rodzina (dzieci) to osoby trzecie? Ma ktoś jakieś info z poprzedniego konkursu? 🤔 Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

8igora9

#7172687 Napisano: 28.04.2024 14:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy po wysłaniu zgłoszenia do konkursu Lavazza espresso przychodzi potwierdzenie na maila czy tylko podziękowanie na stronie? 🤔

Potwierdzenia nie otrzymałem, tylko podziękowanie na stronie

Ale jak zrozumiałam regulamin to żeby wygrać kawę trzeba było być jednym z pięciu pierwszych osób które dziś wysłało zgłoszenie, czyli po północy zaraz?

Tak i mail o wygranej kawie przychodził jeszcze tego samego dnia rano. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172619 Napisano: 27.04.2024 19:51:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Czy ktoś wczytywał się w regulamin konkursu Itaki gdzie do wygrania są vouchery? Nie odpowiadają mi na zapytanie , czy na zdjęciu mogą być moje dzieci, czy tylko osoba pełnoletnia. Czytam regulamin i znalazłam jedynie zapisek że nie można naruszać praw osób trzeci, ale czy chodzi tu o wizerunek , czy tylko o własność intelektualną? Jak to interpretować?



ja to rozumiem tak że nie może być osób postronnych. Myśle, że dzieci mogą być. 


Podpowie ktoś jakie jest pierwsze słowo z katalogu ? 🤣

Biorąc po uwagę te rebusy, katalog dla dzieci itd. to myślę, że dzieci wręcz muszą być na zdjęciu, żeby tam wygrać.  
Podróżnik w okularach 🫣 Nie wiem co autor miał na myśli, jak tworzył to hasło. 🤣 


Podpowie ktoś z konkursem sheba? Czy dobrze mi się wydaje, że oni nie lubią zbyt przekombinowanych albo zbyt profesjonalnych zdjęć? 🤔

Z tego co mogę doradzić z Sheby a udało mi się zgarnąć jedną z lepszych nagród.. 

to zdjęcie było ładne pod względem estetycznym, w sensie ostre , ładnie oświetlone. 
Ale nie było typowego pakietu konkursowicza hah czyli żadnego napisu, żadnego cuda na kiju, czy wychwalania sheby .

Miałam na myśli dokładnie to, co napisałaś. Dzięki, że potwierdziłaś. W zeszłym tygodniu niepotrzebnie stawałam na rzęsach ze zdjęciem, bo takie z pakietem konkursowicza delux nie dostało nawet nagrody pocieszenia. 🙃 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172567 Napisano: 27.04.2024 12:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Czy ktoś wczytywał się w regulamin konkursu Itaki gdzie do wygrania są vouchery? Nie odpowiadają mi na zapytanie , czy na zdjęciu mogą być moje dzieci, czy tylko osoba pełnoletnia. Czytam regulamin i znalazłam jedynie zapisek że nie można naruszać praw osób trzeci, ale czy chodzi tu o wizerunek , czy tylko o własność intelektualną? Jak to interpretować?



ja to rozumiem tak że nie może być osób postronnych. Myśle, że dzieci mogą być. 


Podpowie ktoś jakie jest pierwsze słowo z katalogu ? 🤣

Biorąc po uwagę te rebusy, katalog dla dzieci itd. to myślę, że dzieci wręcz muszą być na zdjęciu, żeby tam wygrać.  
Podróżnik w okularach 🫣 Nie wiem co autor miał na myśli, jak tworzył to hasło. 🤣 


Podpowie ktoś z konkursem sheba? Czy dobrze mi się wydaje, że oni nie lubią zbyt przekombinowanych albo zbyt profesjonalnych zdjęć? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172504 Napisano: 26.04.2024 19:21:22 w Czy informują/ informowali?
agnes8118 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Były już zestawy produktów Sheba czy tylko główne poszły?




Był wpis o wygranym zestawie - chwilę przed iPhonem
agnes8118 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Były już zestawy produktów Sheba czy tylko główne poszły?




Był wpis o wygranym zestawie - chwilę przed iPhonem

Chyba ten iPhone mi przyćmił wszystko inne 🫣 Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172475 Napisano: 26.04.2024 16:37:59 w Czy informują/ informowali?
Były już zestawy produktów Sheba czy tylko główne poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172439 Napisano: 26.04.2024 13:18:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś kojarzy gdzie można kupić produkty firmy Mosso na ten konkurs? 🙂
https://www.e-kon...l-na-pysznego-grilla

W niektórych biedronkach są resztki chyba po jakims starym standzie promocyjnym Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7172346 Napisano: 25.04.2024 22:39:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Kamis w Gamie Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7171561 Napisano: 23.04.2024 09:00:54 w Żabka
rufus napisał(a):

Kontaktowal ktos sie ostatnio z zabka?
Mi nie odpisuja od paru dni emotka

Wczoraj dostałam od nich odpowiedź na moją wiadomość sprzed 2 tygodni. 🙃 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7171190 Napisano: 21.04.2024 11:34:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś zgłaszał brzydko opisany paragon Mutti z produktami na zdjęciu? Przejdzie weryfikację? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7170749 Napisano: 18.04.2024 22:06:28 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7169857 Napisano: 15.04.2024 13:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

8igora9 napisał(a):

pumba napisał(a):

Ile czasu czekaliście na odpowiedź Smolara w sprawie reklamacji Eveline? Zastanawiam się czy nie zapomnieli o mnie, bo już z dwa tygodnie czekam 😅

Bodajże 1 dzień, w porywach do 2. 🤨 Pisałam na [email protected] i odpisali takim ogólnym tekstem, że potwierdzają otrzymanie wiadomości i będą się starali jak najszybciej wyjaśniać sprawę i wysyłać pełnowartościowe produkty.

Dzięki za odpowiedź 🙂 Taką ogólną wiadomość to od nich dostałam i na tym koniec naszej korespondencji, mieli wyjaśnić sprawę i na tym się skończyło...

A u Ciebie jak szybko wyjaśnili sprawę i wysłali pełnowartościowe produkty?


Nic więcej nie pisali i nie sądzę, że będą pisać. 🤨 Przypuszczam, że po prostu któregoś pięknego dnia dostaniemy nowe maski do włosów, ewentualnie nadanie ich będzie poprzedzone mailem z przeprosinami i tyle. Oni czekają na te produkty od Eveline, to co mają niby więcej pisać w tym temacie. 🤔 Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

8igora9

#7169846 Napisano: 15.04.2024 13:03:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

Ile czasu czekaliście na odpowiedź Smolara w sprawie reklamacji Eveline? Zastanawiam się czy nie zapomnieli o mnie, bo już z dwa tygodnie czekam 😅

Bodajże 1 dzień, w porywach do 2. 🤨 Pisałam na [email protected] i odpisali takim ogólnym tekstem, że potwierdzają otrzymanie wiadomości i będą się starali jak najszybciej wyjaśniać sprawę i wysyłać pełnowartościowe produkty. Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

8igora9

#7169428 Napisano: 12.04.2024 19:09:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

A w samoobsługowych kasach też można używać?

Nie próbowałam, ale wydaje mi się, że przy tych samoobsługowych kasach są dokładnie takie same ręczne skanery, jakim dzisiaj Pani mi skanowała ten bon. 🤨 Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

8igora9

#7169420 Napisano: 12.04.2024 19:03:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

Czy ktos realizowal juz taka karte w formie elektronocznej do lidla, którą amooco wczoraj w emailach słało?
Jak tym zapłacić? Bo w moim lidlu niemota?

Wystarczy, że kasjerka to zeskanuje skanerem. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0