Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika -niadkuem-

-niadkuem-

#7146941 Napisano: 13.12.2023 22:13:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
kody bilety do Multikina ważne do 23 grudnia ( mam 10 sztuk ) wymienię/sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

-niadkuem-

#7142452 Napisano: 27.11.2023 10:41:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

sabaka napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

ACHA i nie o to chodzi, ze ja mam wygrać, że ja nie wygrałam - ale niech wygrają inni, którzy kupili , zagrali , wysłali a tak tylko organizator wygra ??? !!! Trochę to nie w tą stronę, bo organizator będzie następnym razem jadł sam te serki. Bez nas grających to sprzedaż im nie urośnie, więc sponsorzy niech patrza na to jak organizowana i przeprowadzana jest loteria, czy konkurs. Dla kogo ? Dla organizatora czy dla konsumenta ?

Tam nawet na etykiecie nie ma przejrzystego info, że trzeba kupić 2serki. Jak ktoś nie zna szczegółów loterii, a zobaczy serek z napisem "wygraj" to weźmie jeden

kiedyś mieli dwa okienka - jedno na paragon, jedno na te nieszczęsne wieczka. Teraz jedno okienko. Nie wygrasz dwóch plików to nawet jak wygrasz to przegrasz.

ja wygrałam głośnik, ale nie dołączyłam zdjęcia wieczek - dosłanie ich nie pomoże - nagroda przepada. Wyświetl w wątku >>
0 0