Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Pepa

Pepa

#7173427 Napisano: 04.05.2024 16:41:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
medziks1 napisał(a):

Czy w konkursie Lay's Netto jest limit nagród na osobę/gospodarstwo?

Chyba można otrzymać wiele razy np. 200 zł i 1 bon, wydaje mi się, że nie ma takich ograniczeń, ale nie jestem pewna. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7173423 Napisano: 04.05.2024 16:06:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Magia napisał(a):

https://www.najezonaloteria.pl/ o co chodzi z tymi kodami do allegro? Informowali w tym temacie? Nie mogę znaleźć w regulaminie.

Na stronie konkursu z jeżykami jest osobny regulamin tej gry, polegało to na tym, aby jak najszybciej odwrócić parę takich samych jeżyków -  gra memory i najszybsze 10 osób z danego dnia otrzymywało kod na słodycze lub kod do allegro, z tym że nie wiem w jaki sposób zwycięzcom udawało się odwrócić wszystko w mniej niż np. 9 sekund bo one nie odwracały się natychmiast. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

Pepa

#7172683 Napisano: 28.04.2024 13:44:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy po wysłaniu zgłoszenia do konkursu Lavazza espresso przychodzi potwierdzenie na maila czy tylko podziękowanie na stronie? 🤔

Na maila nic nie przychodzi. Wyświetl w wątku >>

Pepa

#7172272 Napisano: 25.04.2024 17:22:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
TV z Vizir emotka  pierwsza tego rodzaju wygrana nagroda. Wyświetl w wątku >>

Pepa

#7171062 Napisano: 20.04.2024 12:35:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Czy w Eduscho jest limit znaków emotka emotka
Dokończ zdanie..... ale nie widzę limitu

Właśnie też nie widzę, jest tylko informacja, że sms ma 160 znaków lub 70 z polskimi znakami i opłata ponoszona za sms adekwatnie do jego długości, gdy przekroczy się 160 znaków więc można więcej niż 1 sms, ale limitu nie wskazali. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

Pepa

#7168426 Napisano: 07.04.2024 21:14:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

Konkurs Crunchips to jest od teraz, czy wysyłając zgłoszenie dzis, dopiero od maja będą informować o wygranej? Jakoś nie mogę skumać 

Jeśli gramy teraz to o nagrody 2 tys i 25 tys zł i losowania będą w maju, a tamte 100 zł będzie można wygrac od 15 maja. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

Pepa

#7167142 Napisano: 29.03.2024 01:22:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie też nie ma Silana w tych opakowaniach, być może gdzieś jest, ale np. w dużej Biedronce z większym asortymentem nie ma, w innej mniejszej również nie ma.
Z Viledą też ciężko żadnych ściereczek ewentualnie wkład do mopa w ilości 1 szt. na cały sklep więc trudno wziąć udział w takich konkursach. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7165303 Napisano: 19.03.2024 11:42:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarła z 7Days Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

Pepa

#7163167 Napisano: 07.03.2024 20:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Pepa napisał(a):

gema napisał(a):

Ten Smolar to chyba wybiera jakis bełkot, tak się staralam tekst złoto i nic

Bardzo liczyłam właśnie na ten konkurs, też jestem rozczarowana wysłałam w moim mniemaniu bardzo dobre zgłoszenia i pojawiła się myśl, czy w ogóle to przeczytali W sumie dość mało nagród, chociaż jak na 2 tyg. konkurs w porównaniu do innych to aż 15 pralek, mnie to zniechęciło już.

Czy masz monopol na dobre teksty? Uwierz że bardzo dużo osób pisze świetne teksty, a jak masz 100 zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie to wtedy już jest loteria, pomijając już fakt że to co dobre jest bardzo subiektywne emotka

Łee, gdzie tam monopol od razu... no trudno Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7163139 Napisano: 07.03.2024 17:06:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gema napisał(a):

Ten Smolar to chyba wybiera jakis bełkot, tak się staralam tekst złoto i nic

Bardzo liczyłam właśnie na ten konkurs, też jestem rozczarowana wysłałam w moim mniemaniu bardzo dobre zgłoszenia i pojawiła się myśl, czy w ogóle to przeczytali W sumie dość mało nagród, chociaż jak na 2 tyg. konkurs w porównaniu do innych to aż 15 pralek, mnie to zniechęciło już. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

Pepa

#7163083 Napisano: 07.03.2024 14:28:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
3 zgłoszenia do udanego prania i nic się nie udało  emotka , bardzo liczyłam na to. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7163059 Napisano: 07.03.2024 13:05:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
glamlady88]
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Tez mnie to irytuje, bardzo chciałam wziac udział w tym konkursie, bo ta nagroda to moje wielkie marzenie, no ale jak widać nie jest mi dane. No mam też za swoje bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię grrrr


Ta głowna nagroda opisana jest na końcu regulaminu i jest trochę według mnie jak przegrana, ladnie to wszystko wygląda, ciuchcia mi się oczywiście podoba itd.., ale trzeba w nią sporo zainwestować, żeby móc z niej skorzystać, m.in na własną rękę dotrzeć do stacji początkowej Venice a później ze stacji końcowej do Polski, hotele sobie samemu opłacić. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

Pepa

#7162027 Napisano: 01.03.2024 11:42:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natala91222 napisał(a):

Mam pytanie, kto wygrał w loterii 7 days 777 zł, czy dostaliście kasę bezpośrednio po weryfikacji? Wygrałam 15 stycznia i do dzisiaj cisza czy to znaczy że nie przeszłam pozytywnie weryfikacji?

W regulaminie wydanie nagród z tego co pamiętam do końca marca, ale spodziewam się, że przelewy będą w połowie marca. Nic nie przesyłali odnośnie weryfikacji na maila, ale widzę na stronie 7daysa, że jest moje imię i litera nazwiska zwycięzcach. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7161209 Napisano: 26.02.2024 14:27:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
14 zgłoszeń w lisnerze od początku loterii i brak wygranejemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

Pepa

#7160002 Napisano: 19.02.2024 17:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Pepa napisał(a):

Też mam pytanie odnośnie dallmayr z biedronki. Mam nagrodę dzienną, a wysłałam 2 zgłoszenia, a każdy laureat musi wpisać na stronie smolara nr dowodu zakupu i nie wiem, które moje zgłoszenie jest tym wygranym. Jest sposób, żeby się dowiedzieć, czy trzeba pisać do nich, aby podali nr?

Wejdź na wyniki.smolar.pl i w zakładce konkursu Dallmayr wpisz najpierw jeden, później drugi numer paragonu emotka

Dziękuję. Pomogło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7159995 Napisano: 19.02.2024 16:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Też mam pytanie odnośnie dallmayr z biedronki. Mam nagrodę dzienną, a wysłałam 2 zgłoszenia, a każdy laureat musi wpisać na stronie smolara nr dowodu zakupu i nie wiem, które moje zgłoszenie jest tym wygranym. Jest sposób, żeby się dowiedzieć, czy trzeba pisać do nich, aby podali nr? Wyświetl w wątku >>
0 0