Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika once_again

once_again

#7175364 Napisano: 14.05.2024 14:50:03 w Giełda Kodów ; )
Kupię kody Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" (z kapsli / zawleczek) - płatność BLIK, bez paragonów. Jestem w stanie złożyć najlepszą ofertę cenową, forum odwiedzam kilka razy dziennie i nawet jak nie będę od razu odpowiadał na PW to zrobię to później i się dogadamy, na 100% kupię. Możliwa stała współpraca do końca czasu trwania konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7174192 Napisano: 08.05.2024 15:06:46 w Giełda Kodów ; )
Kupię kody Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" (z kapsli / zawleczek) - płatność BLIK, bez paragonów. Jestem w stanie złożyć najlepszą ofertę cenową, forum odwiedzam kilka razy dziennie i nawet jak nie będę od razu odpowiadał na PW to zrobię to później i się dogadamy, na 100% kupię. Możliwa stała współpraca do końca czasu trwania konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7172345 Napisano: 25.04.2024 22:36:43 w Giełda Kodów ; )
once_again napisał(a):

Sprzedam kilka kodów Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" do konkursu Żabki z AI, po informacji zwrotnej o wygranej bezpłatnie doślę zdjęcie paragonu fiskalnego. To chyba poszukiwany towar, którego nie da się już pozyskać poprzez zakup promocyjnego produktu - moje PW stoi otworem, czekam na propozycje i będę odpisywał po 16:00 jak zacznę pracę. Oprócz $ w grę wchodzą również kody spod kapsli. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Nadal aktualne - jak kogoś naszła wena to można śmiało pisać, odpiszę do 23:30. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7172267 Napisano: 25.04.2024 16:47:57 w Giełda Kodów ; )
rufus napisał(a):

once_again napisał(a):

Sprzedam kilka kodów Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" do konkursu Żabki z AI, po informacji zwrotnej o wygranej bezpłatnie doślę zdjęcie paragonu fiskalnego. To chyba poszukiwany towar, którego nie da się już pozyskać poprzez zakup promocyjnego produktu - moje PW stoi otworem, czekam na propozycje i będę odpisywał po 16:00 jak zacznę pracę. Oprócz $ w grę wchodzą również kody spod kapsli. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Do zabkowego Jacka trzeba paragon???

A nie wiem - trochę kierowałem się tym, że inni ogłaszali te kody w dziale dot. paragonów. Ja niestety nie mam do niego dostępu ze względu na to, że nie minęło jeszcze 30 dni od daty mojej rejestracji. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7172213 Napisano: 25.04.2024 14:31:05 w Giełda Kodów ; )
Sprzedam kilka kodów Captain Jack / CJ / "Capitan Jack" / "Kapitan Jack" do konkursu Żabki z AI, po informacji zwrotnej o wygranej bezpłatnie doślę zdjęcie paragonu fiskalnego. To chyba poszukiwany towar, którego nie da się już pozyskać poprzez zakup promocyjnego produktu - moje PW stoi otworem, czekam na propozycje i będę odpisywał po 16:00 jak zacznę pracę. Oprócz $ w grę wchodzą również kody spod kapsli. ( ͡€ ͜ʖ ͡€) Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7171916 Napisano: 24.04.2024 13:12:30 w Giełda Kodów ; )
once_again napisał(a):

Kupię kody Captain Jack (z kapsli) - możliwa stała współpraca nawet do końca czasu trwania konkursu. 

Kody "Capitan Jack" i "Kapitan Jack" również chętnie zakupię, nie potrzebuję dodatkowo żadnych paragonów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7171754 Napisano: 23.04.2024 18:45:26 w Giełda Kodów ; )
Kupię kody Captain Jack (z kapsli) - możliwa stała współpraca nawet do końca czasu trwania konkursu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

once_again

#7171188 Napisano: 21.04.2024 11:28:28 w Giełda Kodów ; )
Kupię kody Captain Jack (z kapsli) - możliwa stała współpraca nawet do końca czasu trwania konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0