Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7122307 Napisano: 08.09.2023 15:41:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
[quote=
Kod

Reportersledczy][quote=Tak wiec misiu jak sie nie bales to juz mozesz zaczac,ja na biezaco wysylam screeny waszych wpisow,co bedzue, dowodami w sprawie a na ban jestescie na tyle glupi ze placicie za zakupy kartami wiec wszystko bedzie mozna ladnie dopasowac do wasxych wygranych.na bank w wiezieniu wygracie wszystkie konkursy w robieniu loda wspoł
lwiezniomReportersledczy][quote=[email protected] napisał(a):Szanowny Panie/Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za ten mail.Proszę nam wierzyć, że robimy co możemy żeby eliminować nieuczciwych graczy, przez co nam się dostaje bo „oszuści” gdzie tylko mogą nas szkalują, oczerniają, piszą negatywne opinie, donosy do urzędów i naszych Klientów. Złodziej krzyczy „łapać złodzieja”. Niestety nie mamy na to wpływu, że „oszuści” podszywają się pod inne osoby, dają nam różne nazwiska, adresy czy nr kont.Zabezpieczamy się jak możemy i utrudniamy im życie jak możemy,my czy nawet system daje nam możliwość,żeby to wszystko można było wyłapać. Gdy złapiemy takiego oszusta na fałszerstwie to zgłaszamy to do prokuratury. Co zabawne, akurat dziś też mieliśmy inny mail z drugiej strony barykady od oszusta właśnie, gdzie prosimy żeby dosłał nam dowody zakupu i on właśnie pisze do nas i nas straszy że do Klienta napisze i doniesie na nas. Autentycznie dziś przed południem odpowiadaliśmy i na taki mail. Proszę nam wierzyć, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby tępić oszustów. Naszym i naszych Klientów marzeniem jest żeby nagrody trafiały do normlanych, uczciwych konsumentów i robimy wszystko żeby tak właśnie było.Współpracujemy z organami ścigania w prowadzonym śledztwie., Z poważaniem,Zespół Obsługi PromocjiSMOLAR visserarthur]Już prokuratura się zajmuje tym, że Marian wysłał zgłoszenie za Halinkę. Ciekawe jak to udowodnią. Dziwi mnie, jak bardzo podbudowujesz się próbując (bo wątpię, że ktoś się serio poczuje obrażony) kogoś obrazić. Diagnozy stawiasz po internetowej analizie wpisów. Dobre.

Jak zawsze słabiutko, cieniutko i „nieudaczniczo” 😂- tylko kosmetyki Wella.
Potrafisz czytać ze zrozumieniem...- napisali ci o fałszerstwie i dosłaniu paragonów (więc chodziło o podrobione paragony), a nie o tym, czy ktoś gra na kogoś innego, bo to nie jest do udowodnienia, czy klikała córka, syn, matka, czy ojciec... Tak samo, jak nikt mi nie zabroni zapłacić swoją kartą za cudze zakupy (prokuratura nie zajmie się sprawą, skoro płatność zrobiona jest za przyzwoleniem= "poszkodowany" nie czuje się poszkodowany)
Nie poczuwam się do udzielania darmowych porad prawnych, ale np. Smolar mógłby się czepić, czy uczestnik był Konsumentem w rozumieniu KC, gdy płatność dokonana była kartą innej osoby, tyle, że to w ogóle nie jest temat dla prokuratury, a dla sądu, który musiałby rozstrzygnąć, kto był Konsumentem, jeśli osoba A, oddała osobie B gotówkę za zakupy i to do niej należały zakupione produkty. Tylko skąd mieliby posiąść info, czyja była karta itd. no i każdemu zakładaliby sprawę w sądzie, bo wydarzyło się OGROMNE PRZESTĘPSTWO xD jak płatność kartą za przyzwoleniem właściciela. xD

5 monet z Żywca Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7122298 Napisano: 08.09.2023 15:20:13 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
Voucher kabaretowebilety.pl 800 zł za 500 zł
Bon TravelPass Plus 5000 zł za 4500 zł (proszę nie przesyłać śmiesznych ofert) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7122000 Napisano: 07.09.2023 13:12:54 w Co można dostać gratis?
marteczke napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Odbierz premię za zakup. Promocja trwa od 05.09.2023 r. do 31.10.2023 r.
https://www.bosch...card/w-trosce-o-wode

Strona nie działa.

Rano działała Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7121956 Napisano: 07.09.2023 11:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malena_ napisał(a):

Czy Wam też na stronce Lindt po kliknięciu „ wyślij „ tak zamula i zanim przejdzie do informacji „ Twoje zgłoszenie zostało wysłane „ upływa około 15 sekund ?

Nie gram, ale to w zasadzie logiczne, że skoro w "jednej chwili" jest wiele "zapytań" do bazy, to możliwości przerobowe mogą być ograniczone. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7121624 Napisano: 05.09.2023 17:24:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
margotkowe napisał(a):

Czy cokolwiek było ostatnio wysyłane za pomocą firmy kurierskiej UPS?

Nutella Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7121042 Napisano: 02.09.2023 23:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

maverick napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Udało wam się gdzieś kupić kinder opakowania promocyjne ? Paragony chyba nie są potrzebne ?

Tak, ale w większości sklepów są z stara akcja o foto, te z talentami i info o Allegro trudniej dostać ale są m.jn Lewiatan 100g 6.69zl

Kaufland ale tylko duze 7, 49

Ale tam i tak trzeba kod z dużego opakowania albo 2 kody z małego.

minimum 100 a ja mam 150

Od poniedziałku pewnie w gazetce Biedronki będą z promocją 150 g po 6,99. Widziałem w jednej stand z info o Loterii.

od poniedziałku będzie też 2 małe po 2,49zł/szt czyli za 2szt 5zł.

Tylko czy z promocją… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7121016 Napisano: 02.09.2023 20:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

maverick napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Udało wam się gdzieś kupić kinder opakowania promocyjne ? Paragony chyba nie są potrzebne ?

Tak, ale w większości sklepów są z stara akcja o foto, te z talentami i info o Allegro trudniej dostać ale są m.jn Lewiatan 100g 6.69zl

Kaufland ale tylko duze 7, 49

Ale tam i tak trzeba kod z dużego opakowania albo 2 kody z małego.

minimum 100 a ja mam 150

Od poniedziałku pewnie w gazetce Biedronki będą z promocją 150 g po 6,99. Widziałem w jednej stand z info o Loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7120830 Napisano: 01.09.2023 16:50:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
geps4 napisał(a):

onmyown napisał(a):

geps4 napisał(a):

Selgros 200zł u mnie i u Żony - jeden paragon gdzieś posiałem, więc jak ktoś ma zakup to oddam swoją wygraną emotka

Uwaga, użytkownik nie chce "oddać" swojej wygranej, tylko sprzedać za 100zł bo grał bez paragonu i liczy na jeleni. W temacie - 200zł z Selgros

Nie napisałem, że oddam za darmo. Żona poświęciła czas na zakupy i kreatywne zgłoszenie - wygrała, zgubiła paragon. Dlaczego miałbym za darmo to oddawać? Jak ktoś nie wygrał, to może "zarobić" 100zł za friko. Uważam to za sprawiedliwe, ale każdy ma swoje zdanie, rozumiem.

Jak już tak uwypuklasz swoje zasługi, to "za friko" bardziej ty byś miał 100, bo jeśli o realnych kosztach mowa, to osoba dokonująca zakupu je poniosła- minimum 30 zł zakup, czas, może dojazd (paliwo), także "za friko" to punkt widzenia zależy od...

50 Zozole Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7120714 Napisano: 01.09.2023 12:39:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
To jest chamstwo, ja jak już zagram w coś takiego, "plagiatuję" czasem hasła, ale swoje... Cudzysłów, bo raczej wykorzystuję myśl i ubieram w inne słowa, niż kopiowanie całości, czy fragmentów. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7120385 Napisano: 31.08.2023 13:48:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
fan-mandaryny napisał(a):

ProBest plecaczek. Udało się. Jupi! emotka Klątwa odczarowana. 🫶🏻 Teraz pora na odczarowanie Los Mejoresa!

Borys, czarujesz, więc wszystkich oczarujesz, znaczy odczarujesz  emotka .

200 zł Nałęczowianka Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7119852 Napisano: 29.08.2023 15:59:36 w SZUKAM....
KuntaKinte napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych?

yyy to nie dla mnie,jakaś nowa aplikacja,itp  wolę formę w podsumowaniu zakupów-zapłać kartą sodexo,ktoś coś wie?

Z tego, co pamiętam, ja swoją wymieniłem kiedyś na kod Allegro. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7119241 Napisano: 26.08.2023 14:53:40 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili.

Pewnie wielu się to podoba, ale jak dla mnie powinni zrobić zakupy za np. 10 zł- w ilu to loteriach trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby wygrać 50 zł, a tutaj 2 złote, żeby wygrać 300 zł, także tego... emotka

Nawet 1,40 emotka
..ale nawet i tak trzeba pomnozyc razy X, bo trafic za tym pierwszym razem jest mega trudno.

Edit; wkurza mnie ze nie ma takich loterii jak z tic tac z glosnikami i sluchawkami...a pozniej jeszcze edycja z okularami.
co tydzien losowanie i bylo fajnie emotka

Właśnie w tym rzecz, że byłyby zakupy za dyszkę, to i konkurencja byłaby mniejsza;)

Organizatorowi chyba jednak chodzi o to żeby konkurencja była jak największa. emotka   Zresztą ja wolę mniejszy wkład pieniężny i mniejszą szansę. Bo i tak wiem że nie będę wydawał kilka razy po dyszce tam gdzie nie mam wpływu na wynik, za tyle to wolałbym już kupować coś pod konkursy kreatywne. A rzucić do koszyka przy okazji zakupów ze dwa razy produkt za 1,50 zł na loterię, jeszcze nie boli. Wygram to wygram, nie wygram to nie wygram, nie będę przecież próbował do skutku bo to już byłby niemal hazard.

Zawsze w takiej akcji chodzi o pieniądze, a więc gdyby zakup był za kilka zł, to by bardziej osiągnęli cel sprzedażowy... Choć i jest coś takiego jak zwiększenie sprzedaży ilościowe, ale i wartościowe, tylko jak wartość sprzedaży większa, to wiadomo, że automatycznie ilość też... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7119155 Napisano: 25.08.2023 21:35:11 w Wkurza mnie...
rufus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili.

Pewnie wielu się to podoba, ale jak dla mnie powinni zrobić zakupy za np. 10 zł- w ilu to loteriach trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby wygrać 50 zł, a tutaj 2 złote, żeby wygrać 300 zł, także tego... emotka

Nawet 1,40 emotka
..ale nawet i tak trzeba pomnozyc razy X, bo trafic za tym pierwszym razem jest mega trudno.

Edit; wkurza mnie ze nie ma takich loterii jak z tic tac z glosnikami i sluchawkami...a pozniej jeszcze edycja z okularami.
co tydzien losowanie i bylo fajnie emotka

Właśnie w tym rzecz, że byłyby zakupy za dyszkę, to i konkurencja byłaby mniejsza;) Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7119115 Napisano: 25.08.2023 18:02:42 w Wkurza mnie...
radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili.

Pewnie wielu się to podoba, ale jak dla mnie powinni zrobić zakupy za np. 10 zł- w ilu to loteriach trzeba zrobić zakupy za 30 zł, żeby wygrać 50 zł, a tutaj 2 złote, żeby wygrać 300 zł, także tego... emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

visserarthur

#7119094 Napisano: 25.08.2023 16:41:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krab24 napisał(a):

Czy bonami wygranymi w konkursie Moya można zapłacić za paliwo? Ktoś już próbował? emotka

Trochę dziwne by to było, gdyby na stacji, gdzie głównie sprzedaje się paliwo, nie można było zapłacić, bonem tej stacji, za paliwo... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7118627 Napisano: 23.08.2023 20:38:13 w Smolar
atyde25 napisał(a):

d wielu lat mają bazy danych to nie nowe odkrycie.
Nie mogą a mogą i co im zrobisz.

Bo my jesteśmy za „miętcy”, nie potrafimy się zebrać i zgłosić, gdzie trzeba, choć osobiście teraz nie znam przykładu takiej sytuacji- pamiętam tylko, jak kilka lat temu wysłali smsy o wygranej wszystkim osobom (z różnych konkursów), które mieli w bazie… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7118617 Napisano: 23.08.2023 19:46:31 w Smolar
darog napisał(a):

Majkii napisał(a):

kasia831 napisał(a):

witam
brałam udział w wielu wielu konkursach smolara beż żadnej wygranej. raz pomylilam jedna cyfre q numerze telefonu i odrazu wygrana. czy możliwe że maja jakies blokady na dany numer?

Nie.

TAK, 
a nawet można wygrać w konkursie dużej wartości nagrodę na nr telefon nieużywany od 1,5 roku! 
- ale potem wysyłają sms z info o "pomyłce".
Tylko po co trzymają dane?! 
Ba...pani ze Smolara kiedyś dzwoniła wyjaśniać, bo miała "inne dane" do tego samego nr telefonu...

emotka a co to ich obchodzi, kto komu udostępnia numer... To nie ich sprawa! Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

visserarthur

#7118069 Napisano: 21.08.2023 21:52:04 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ktoś wie, albo pracował/uje w Żabce i wie...? W jednej tylko Żabce koleś zrealizował mi kilka bonów do paragonu, w innych Żabkach tylko jeden bon do paragonu... głupota. Skoro da się w jednej, to chyba ogólnie się da, tylko kasjerzy pewnie nie potrafią tego zrobić, więc pytanie: jak to należy robić...?

to nie możesz sobie sam zrealizować to na kasie samoobsługowej?

Mogę- wchodzi jeden tylko.

no to nie pomogę, może coś zmienili w ustawieniach? Bo ostatnio produkty gratisowe już nie są wyszczególnione na paragonie jako zakup za bon, tylko osobna informacja ze produkt wydany jako gratis i nie można takiego paragonu wykorzystać na konkursy.

No tak, te za żapsy drukują się jako gratis, a za bon płatniczy normalny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7118065 Napisano: 21.08.2023 21:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cytriss19 napisał(a):

gosiulka28 napisał(a):

danaaa napisał(a):

gosiulka28 napisał(a):

gdzie znajdę w aplikacji żappka e-kod na rabat piwa żywiec z konka  Cho na Ż do Ż i wygraj, wygrałam zniżki 3 zeta i nie mogę znaleźć, a pamiętam, że można odebrac do 31.08.

Kody zniknęły z aplikacji wraz z końcem loterii , czyli 15 sierpnia 
Szukaj w swojej poczcie, bo kody były też wysyłane na @ w dniu wygrania.

Wiem, ale u mnie sie nie wyświetlają, no trudno, dziękuje

U mnie tez się nie wyświetlają na poczcie, pisałam o tym parę postów wcześniej. Bedę pisać do Żabki, bo to nie był 1 kod i skoro termin odbioru jest do 31.8 to się upomnę. Tylko męczy mnie pisanie do nich z każdą sprawą, bo ciągle coś nie tak z apką, kodami itp... emotka

Proponuję pisać na maila do agencji- Żabka nie pomoże. Pisałem do Żabki, bo w tej G3 jacyś niekumaci pracują, to mi odpisali, że do agencji po kody. A w agencji wysłali mi kod na bilety do Krakowa (wygrane wcześniej i już dawno było po koncercie), a ja chciałem do Żywca. Dzwonię do agencji, a kobieta do mnie, że dlaczego chcę kod do Żywca, jak wygrałem
do Krakowa, się wkur… i mówię: niech pani słucha, a nie zagaduje i wymyśla sobie historię. W każdym razie kod tylko w agencji mogą przesłać ponownie.
Ps: I najlepiej sprawdzić, czy przesłany kod, to nie jest już jakiś wykorzystany wcześniej. Wyświetl w wątku >>
1 cytriss19 0

visserarthur

#7118062 Napisano: 21.08.2023 21:32:00 w SZUKAM....
halliday napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ktoś wie, albo pracował/uje w Żabce i wie...? W jednej tylko Żabce koleś zrealizował mi kilka bonów do paragonu, w innych Żabkach tylko jeden bon do paragonu... głupota. Skoro da się w jednej, to chyba ogólnie się da, tylko kasjerzy pewnie nie potrafią tego zrobić, więc pytanie: jak to należy robić...?

to nie możesz sobie sam zrealizować to na kasie samoobsługowej?

Mogę- wchodzi jeden tylko. Wyświetl w wątku >>
0 0