Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7163422 Napisano: 09.03.2024 13:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yyy, tam się maila nie podaje, to jak ma przyjść…? Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

visserarthur

#7163190 Napisano: 07.03.2024 22:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kamilloss napisał(a):

Bedegralwgre napisał(a):

Kamilloss napisał(a):

Czy ktoś orientuje się czy kapsułki Vizir (30x18,2g) będą ok pod konkurs z Biedry? Bo jak patrzyłem to nie ma kapsułek o gramaturze 18,6g a są jedynie o gramaturze 18,2g i nie wiem czy to jest jakiś błąd w regulaminie czy coś innego, ale zanim kupię, wolę się upewnić.

Jest lista z kodami kreskowymi w regulaminie i tego bym się trzymała emotka  Nie wszystkie kapsułki w sklepie dostępne są na liście

Sprawdzałem kody kreskowe i są takie jak w regulaminie. Ale tam jeden kod kreskowy (EAN) jest przypisany do kilku produktów, więc tylko gramatura się nie zgadza, a w necie nie znalazłem nawet nigdzie gramatury 18,6g, tylko 18,2g.

Gramatura może być dedykowana dla Biedronki, stąd w necie nie ma… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163157 Napisano: 07.03.2024 19:02:36 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka

Ja się nie kłócę, w zasadzie nie mam takiego zwyczaju, raczej rozmawiam, wyjaśniam- złość to nie ja  emotka . Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

visserarthur

#7163129 Napisano: 07.03.2024 16:40:06 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7163114 Napisano: 07.03.2024 16:07:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7162956 Napisano: 06.03.2024 20:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysyłał ktoś dziś jakoś niedawno formularz nagrody z Kinder Bueno? Na telefonie w ogóle nie idzie, a na komputerze mieli i nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7162571 Napisano: 04.03.2024 20:27:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
malgosia74 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Jakby ktoś się baaardzo zastanawiał co jest tą główną nagrodą, to uprzejmie informuję, że to opakowanie kapsułek wartości około 37zl 😀

Przyznam, że ja się zastanawiałem, bo chyba rozsądniej napisać, co się wygrało, a nie wrzucać takie zdjęcia…

Bilety Helios z Kinder (jak nie Multikino, to Helios, a u mnie Cinema City najbliżej…) Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7162272 Napisano: 02.03.2024 23:34:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że „ktoś” kupuje sobie apartament nad morzem (to nic, że jako współwłaściciel i że na kredyt) a „sępi” na siepomaga o pomoc dla swojego dziecka… Szkoda, że nie ma transparentności. Takie osoby powinny publikować coś na wzór oświadczenia majątkowego, wtedy „pomagacz” wiedziałby, czy naprawdę pomaga potrzebującemu… Może i by przepisywali na „żonę”, żeby ukryć, ale i tak wkurzające, gdy ktoś bardziej potrzebuje… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7161734 Napisano: 28.02.2024 20:39:54 w Wkurza mnie...
nataliii napisał(a):

Podłość ludzi!

chciałam pomóc mamie. I ogłosiłam post na fb że jest przedstwicielem thermomiks.
wstawilam piękne zdjęcie pizzy!  (Serio nie wiedziałam że ich umowa to zabrania/ ja umowy nie podpisywałam)

było zainteresowanie ❤️❤️ polubienia itp. Jedna babka już kupiła (to pocieszające) 

a jedna baba podała się za klientkę(dopytywała )  i zgłosiła moją mama
mama ma problemy…
co za chamstwo! Kłamać manipulować…

Konkurencja... nie lubi konkurencji... Niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7161447 Napisano: 27.02.2024 15:29:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
(...)
A w temacie: (Jak zawsze skromnie, bo u mnie tylko tak) bilety z Kinder Bueno. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7160807 Napisano: 23.02.2024 14:46:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Wygrałam pierwszy raz w Los Mejores i pytanie: skąd wiadomo jaki macie rodzaj nagrody, np. żelazko czy pralka? U mnie tylko nagroda... A jednak przy takiej różnicy gabarytów wolałabym wiedzieć co to za nagroda.

Z tego co kojarzę, to na forum pisali, że jak nagroda nie jest wskazana, tzn. że jest to nagroda główna… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7160733 Napisano: 23.02.2024 10:20:08 w Smolar
Nie ma jak być drugi raz w przeciągu dwóch miesięcy rezerwowym u Smolara… ale w sumie wcale nie „było tak blisko”, bo to laureat rezerwowy, a nie kolejny za podium. Zwiastuje to zapewne dużą nagrodę, więc czekam 😀. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7160729 Napisano: 23.02.2024 10:08:19 w SZUKAM....
bonawentura23 napisał(a):

Ma ktoś jeszcze voucher prezent marzen?
Potrzebuję do 500zl.

Konkretnie o prezent marzeń chodzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7160724 Napisano: 23.02.2024 09:59:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

visserarthur napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Przychodzą Wam zwrotki z Unique Winiary??

Masz telefon w Plusie (?), bo mi w Plusie nie- w Orange przyszła.

Plus - wczoraj na wieczór już nie było.

Napisałem teraz na prezesowego maila, może zareaguje… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7160722 Napisano: 23.02.2024 09:56:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

Przychodzą Wam zwrotki z Unique Winiary??

Masz telefon w Plusie (?), bo mi w Plusie nie- w Orange przyszła. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7159397 Napisano: 15.02.2024 15:35:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z zasady karty prepaid przeznaczone są do płatności, jak wypłata z bankomatu, to duże prowizje. Kiedyś bywały karty, z których można było wypłacić 100% (np. Nobiles), ale teraz to już od lat takiej nie miałem. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7159209 Napisano: 14.02.2024 17:22:59 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

To jest chyba właśnie bordowy, hmmm xD

Usiłujesz podjąć dyskusję o odcieniach? emotka emotka Ja tam nie podejmę tej rękawicy, ech... Przecież facet standardowo umie określić tylko trzy konkretne: czarny, biały i różowy-pedalski.  emotka

Różowy to bym określił jako „dziewczyński”, choć w tym przypadku jako ulubiony odcień pod oczy cb656. Pedały są zazwyczaj czarne, więc dziwne określenie… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7159205 Napisano: 14.02.2024 17:08:14 w SZUKAM....
zubi napisał(a):

Dostałam SMSa od FedEx o nadaniu przesyłki. Może ktoś wie co to może być?

A wystarczyło wpisać „Fedex” i widać, że niespełna dwie godziny temu było o tym na forum… Wyświetl w wątku >>
0 2 cb656, zubi

visserarthur

#7159198 Napisano: 14.02.2024 16:36:55 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

brasia napisał(a):

cb656 napisał(a):

brasia napisał(a):

(KUPIĘ) Dużą walizkę, najlepiej w kobiecych kolorach.

Szukam rzetelnej informacji, jakie to są te kobiece kolory?!   emotka emotka

Spieszę z odpowiedzią: różowy,czerwony,bordowy i inne żywe soczyste kolory.
😉😆😁

Hm, może być na przykład taki odcień? emotka

To jest chyba właśnie bordowy, hmmm xD Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7159177 Napisano: 14.02.2024 15:31:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
norweska20 napisał(a):

danudud napisał(a):

Czy bluzy z  Zozoli były wysyłane ?.

Niestety nie ...trzeba chyba do nich zadzwonić, bo pisać @ nie ma po co i tak nie odpiszą

Napiszcie na adres szefa, on kiedyś lubił prowadzić korespondencję… Wyświetl w wątku >>
1 masza 0