Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7159177 Napisano: 14.02.2024 15:31:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
norweska20 napisał(a):

danudud napisał(a):

Czy bluzy z  Zozoli były wysyłane ?.

Niestety nie ...trzeba chyba do nich zadzwonić, bo pisać @ nie ma po co i tak nie odpiszą

Napiszcie na adres szefa, on kiedyś lubił prowadzić korespondencję… Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

visserarthur

#7158987 Napisano: 13.02.2024 15:15:42 w Żabka
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kasiulaa napisał(a):

Czy ktos wie czy kody sa przypisane do osoby? czy można zagrać w konkursie na inne dane niz dane które były w aplikacji?

Smialo graj. To nie ma znaczenia.

Tak śmiało to nie... zależy jaki konkurs.
Były takie konkursy, gdzie w regulaminie był zapis, że muszą być dane zgodne z aplikacją.

Pewnie kłamstwo regulaminowego, bo czy upoważniliśmy Żabkę do przekazywania danych...? Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7158283 Napisano: 09.02.2024 02:04:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam (cena za sztukę, chyba, że określono inaczej):
Bony TravelPass Plus 5000 zł- za 4500 zł;

Bony Decathlon 250 zł- za 225 zł;

Zestawy dwóch kodów na bilety do Multikina- za 30 zł;
(Z informacji uzyskanej poprzez "sprawdź kod" na stronie Multikino:
Twój kod jest ważny do 2024-06-30
Twój kod jest ważny na film: 2D/3D
Twój kod upoważnia do: wymiany na bilet
Twój kod jest: jednorazowy
Twój kod jest ważny we wszystkich kinach
Twój kod jest ważny we wszystkie dni tygodnia)

Możliwa WYMIANA bonów na bony (1:1) Dino, Carrefour, paliwowe, a Multikino na Cinema City. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7158199 Napisano: 08.02.2024 16:11:26 w Smolar
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jeśli dobrze rozumuję, to smolarek w loterii Merci sobie poleciał. Loteria nastawiona na wydanie g*** nagród natychmiastowych, a niewydanie tych lepszych... Bramki mają start, ale i stop i niech bramka na tysiaka trwająca 4 minuty nie zostanie trafiona, to ląduje dopiero w puli kolejnej "tysiącowej" bramki, która niech trwa 3 minuty... Gdyby chcieli wydać nagrody, to bramki byłyby otwarte "cały" czas...

A czy ktos wogle trafił tego tysiaka? Na forum chyba nikt sie nie chwalił?

No właśnie o to chodzi- loteria się kończy, a wpisy tylko o tych kodach, ale nie dziwi mnie to, jak tak regulamin spisany. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7158197 Napisano: 08.02.2024 16:09:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Ptysioo napisał(a):

Mam pytanie, jak szybko wysyłają nagrody natychmiastowe 200 zł z konkursu złote grzeszki? Dostał już ktoś przelew?

Za jakieś dwa miesiące dostaniesz, także jak wygrałaś 5 minut temu, to za 5 minut go nie otrzymasz. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7158179 Napisano: 08.02.2024 15:16:58 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Powiadomienie Logaris kurierem Inpost, to jakaś stara nagroda z Monstera z Żabki? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7158148 Napisano: 08.02.2024 13:20:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

Wy się dobrze czujecie? Nie piszecie o jakie produkty chodzi, a więc i nie wiadomo, która to agencja rzekomo nie odpowiada na maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7158142 Napisano: 08.02.2024 13:15:09 w Smolar
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora

Tak zawsze o każdą nagrodę pytasz co kilka dni, a tutaj już po terminie wydania nagród i zamiast działać pytasz...? Już dawno trzeba było interweniować, teraz to nie wiem, czy czas nie minął...

Bo wolę tu dopytać niż zawracać du.... organizatorom

No jeśli pytałabyś organizatora przed ostatecznym terminem wydania nagród, to rzeczywiście by może olał temat, ale skoro jest już po terminie, a masz pewność, że spełniłaś warunki, to może i nadal próbowałby olać temat, ale na reklamację musi odpisać... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7158141 Napisano: 08.02.2024 13:13:07 w Smolar
Jeśli dobrze rozumuję, to smolarek w loterii Merci sobie poleciał. Loteria nastawiona na wydanie g*** nagród natychmiastowych, a niewydanie tych lepszych... Bramki mają start, ale i stop i niech bramka na tysiaka trwająca 4 minuty nie zostanie trafiona, to ląduje dopiero w puli kolejnej "tysiącowej" bramki, która niech trwa 3 minuty... Gdyby chcieli wydać nagrody, to bramki byłyby otwarte "cały" czas... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7158136 Napisano: 08.02.2024 12:51:49 w Smolar
anialistopad napisał(a):

Zozole czeka ,ktoś jeszcze na weryfikację z rezerwy ? Ja mam ,że czeka na akceptację administratora

Tak zawsze o każdą nagrodę pytasz co kilka dni, a tutaj już po terminie wydania nagród i zamiast działać pytasz...? Już dawno trzeba było interweniować, teraz to nie wiem, czy czas nie minął... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7157127 Napisano: 05.02.2024 08:55:37 w Smolar
doode napisał(a):

doode napisał(a):

telemele napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na kosmetyki  Bielenda z loterii - „Mega nieziemska loteria!”  ?

tak, otrzymałem narazie 1 z 3 zestawów

wprowadziłem jeszcze raz dane laureata dla wygranych 2 zgłoszeń i mam komunikat 
Komunikat:
  • Twoje dane zostały już zgłoszone, ale administrator odrzucił je ze względu na niezgodność z regulaminem akcji.
Zasady były proste - Rossmann+Bielenda 20zł, co tu mogło być nie uznane? Warto pisać @ czy darować sobie, bo smolar nie odpisuje? Był tylko mail o przyjęciu oświadczenia a potem brak jakiejkolwiek informacji o negatywnej weryfikacji... Ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?

Może zakupione były produkty wyłączone z akcji? Maseczka, wazelina, … Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7157084 Napisano: 04.02.2024 19:51:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tereniagno napisał(a):

A co z tymi Winiarami ,,budyniowelove",  bo jeszcze nic nie dostałam.
Żadna kasa na konto jeszcze nie wpłynęła.emotka

Jakaś wpłynęła z początku loterii. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7156948 Napisano: 03.02.2024 20:39:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak dla mnie „Śledzik na raz” jest nazwą wystarczającą. Nie kojarzę by inna firma miała taki produkt… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7156554 Napisano: 02.02.2024 11:23:18 w Opisy z paragonów
Jasminum napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

U mnie w Biedrze jest "SledzNaRazLisn100g"
A z Dudy "FilePieDuda200g" emotka

U mnie podobnie ten Duda w Biedronce opisany. W Netto mam Lisnera też z tym skrótem nazwy, czyli nie najgorzej. A ja zauważyłem taką rzecz: jak pójdę do czytnika cen to mi się wyświetla, to co potem będę miał na paragonie- jednakowe wyrażenie

To niestety nie zawsze tak działa… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7156454 Napisano: 01.02.2024 20:44:10 w Opisy z paragonów
Mi tam nie przeszkadza, ale weźmy np. taką loterię Duda- kilkadziesiąt wędlin i kilkadziesiąt różnych sklepów i pytanie typu: w którym sklepie dobrze opisane są kabanosy drobiowo- wieprzowe?… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7156256 Napisano: 01.02.2024 01:37:08 w Smolar
U mnie naklejają nową etykietę na starą, więc starego adresu nie widać. Podaję adres pierwotny, bo jak Smolar lubi się bawić w śledzenie adresów (jedna nagroda na adres), to lepiej się nie denerwować niepotrzebnie. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

visserarthur

#7156240 Napisano: 31.01.2024 23:04:33 w Smolar
zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7156028 Napisano: 31.01.2024 00:05:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

A co z budyniami ,dalej cisza?

Głośno, co "chwilę" ktoś pyta- ostatnio stronę wcześniej, ze 4 godziny temu. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7156027 Napisano: 31.01.2024 00:02:55 w Smolar
apacz_ napisał(a):

Witam : )
(Nie za bardzo wiem, gdzie się wpisać)
Czy można wysłać ten sam paragon do loterii Kubuś bez konsekwencji? Pomieszały mi się paragony : /
Pozdrawiam

To skoro się pomieszały, to po co wysyłać ponownie...? Możesz na stronie sprawdzić, który jest już zgłoszony... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7155908 Napisano: 30.01.2024 14:40:24 w Smolar
cb656 napisał(a):

Och, Smolar!!! emotka emotka emotka emotka MÓJ CI ON, MÓJ!! emotka emotka

Nie sądziłem, żeś taki otwarty. Ty- on, Smolar- on i takie wyznania...emotka Wyświetl w wątku >>