Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6363399 Napisano: 02.06.2017 18:49:42 w Kaufland konkursy
iszhara napisał(a):

awi napisał(a):

Koszulkę dostarczył mi kurier...DPD
Mam nadzieję że przywiezie jeszcze bon, zobaczymy

A nie GLS?

Oni zawsze GLS-em wysyłali nagrody. emotka

Był w cywilu a folia była z dpd, też się zdziwiłam Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6363380 Napisano: 02.06.2017 18:00:43 w Kaufland konkursy
Koszulkę dostarczył mi kurier...DPD
Mam nadzieję że przywiezie jeszcze bon, zobaczymy Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6362746 Napisano: 01.06.2017 11:52:16 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

awi - kurier GLS

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6362730 Napisano: 01.06.2017 11:32:03 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

awi napisał(a):

Czy TQ Group opublikowało już wyniki konkursu z bonami, piłkami i koszulkami? I drugie pytanie do bardziej doświadczonych: czy jest szansa, żeby mi wysłali nagrodę na inny adres niż ten co podałam? Ma ktoś może do nich telefon?
Z góry dziękuję
https://www.e-kon...nd.html#.WS_X5Li3OCk

Od kiedy gram to nie publikują listy, choć podobno kiedyś tak robili. Co do zmiany adresu dostawy - może być ciężko, czytałam na forum, że nawet gdy od razu poda się 2 adresy (zameldowania i dostawy) to zazwyczaj nagroda dochodziła na adres meldunku. 

Kiepsko. Mam urlop i chciałam wyjechać, mam nadzieję, że wyślą jutro i w poniedziałek dojdzie. Żebym jeszcze wiedziała czy pocztą czy kurierem emotka , jeśli pocztą, to mogłabym odebrać po powrocie... a tak, to muszę poczekać Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6362708 Napisano: 01.06.2017 10:59:50 w Kaufland konkursy
Czy TQ Group opublikowało już wyniki konkursu z bonami, piłkami i koszulkami? I drugie pytanie do bardziej doświadczonych: czy jest szansa, żeby mi wysłali nagrodę na inny adres niż ten co podałam? Ma ktoś może do nich telefon?
Z góry dziękuję
https://www.e-kon...nd.html#.WS_X5Li3OCk Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6351901 Napisano: 01.05.2017 14:16:22 w Wkurza mnie...
kalafior napisał(a):

awi napisał(a):

kalafior napisał(a):


Macie też tak czasem że ustępujecie? Czy tylko ja się tak poddaje  emotka

Staram się być uprzejma, często przepuszczam śpieszących się ale nauczyłam się nie poddawać presji. Kalafior, w sytuacji którą opisałaś, podjechałabym bliżej samochodu sygnalizując zamiar wjechania na podjazd kierunkowskazem. Może wtedy pomyślałby i cofnął 3 metry...

To nie działa  :D Bardzo często mam taką sytułację chcąc wiechać na własny podjazd. Mimo włączonego kierunkowskazu ludzie wjeżdżają na mój podjazd żeby mnie przepuścić. Do tego podchodzę lekko, bo widzę że komuś bardzo zależało mnie przepuścić (a taką uprzejmość bardzo doceniam), że nie dostrzega tego że chcę wjechać pod własny dom emotka

Masakra jakaś.  emotka Najlepsi są ci, co wymuszają pierwszeństwo albo łamią przepisy i jeszcze pukają się w czoło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6351745 Napisano: 30.04.2017 17:11:58 w Wkurza mnie...
kalafior napisał(a):


Macie też tak czasem że ustępujecie? Czy tylko ja się tak poddaje  emotka

Staram się być uprzejma, często przepuszczam śpieszących się ale nauczyłam się nie poddawać presji. Kalafior, w sytuacji którą opisałaś, podjechałabym bliżej samochodu sygnalizując zamiar wjechania na podjazd kierunkowskazem. Może wtedy pomyślałby i cofnął 3 metry... Wyświetl w wątku >>
1 kalafior 0

awi

#6347072 Napisano: 16.04.2017 11:16:40 w Popraw sobie humor...
Funkcjonariusz policji wodnej na brzegu jeziora dobrze znanego z doskonałych warunków wędkarskich zatrzymał faceta z dwoma wiadrami ryb:
- Czy ma pan pozwolenie na łowienie ryb w tym miejscu?
- Ależ proszę pana, to są udomowione rybki!
- Udomowione?!
- Tak, co wieczór wyprowadzam te właśnie ryby na spacer w tym jeziorku, żeby sobie popływały. Później gwiżdżę i na ten gwizd one same wpływają do mojego wiadra.
- Co mi pan kit wciskasz! Żadna ryba tego nie potrafi.
Facet popatrzył chwilę na funkcjonariusza, po czym powiedział:
- Wobec tego zademonstruję panu. Udowodnię, że to prawda!
- Dobra, pokazuj pan, ale bez żadnych numerów.
Facet wlał więc zawartość wiader do jeziora, postawił je na ziemi i stoi. Policjant stoi obok zaciekawiony:
- No i co?
- Jak to co?
- Zawoła je pan czy nie?
- Zawoła kogo?!
- No, ryby!
- Jakie ryby? Wyświetl w wątku >>

awi

#6346859 Napisano: 14.04.2017 23:59:03 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na Curver sprzedam, najlepiej komuś z  Kutna albo z Torunia, żeby nie było wysyłania tylko odbiór. Opis:"PojemnSmarWaga" Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6346858 Napisano: 14.04.2017 23:53:12 w Popraw sobie humor...
Pewien facet chciał przenocować w hotelu, ale wszystkie pokoje były zajęte.
- Może ma pan jednak jakiś wolny pokój albo chociaż jakieś łóżko? Mogę spać gdziekolwiek - poprosił recepcjonistę.
- No cóż, mam dwuosobowy pokój, w którym mieszka tylko jeden facet i prawdopodobnie byłby zadowolony ze współlokatora, bo to obniżyłoby mu koszty. Ale prawdę mówiąc, on chrapie tak głośno, że skarżą się na niego lokatorzy sąsiednich pokoi, tak więc nie wiem, czy będzie pan zainteresowany.
- Nie ma sprawy, wezmę ten pokój.
Następnego ranka recepcjonista pyta faceta:
- Jak się panu spało?
- Lepiej, niż kiedykolwiek.
- A co z chrapaniem, nie przeszkadzało panu?
- Nie, natychmiast go uciszyłem.
- W jaki sposób?
- Już był w łóżku i chrapał, kiedy wszedłem do pokoju. Przechodząc, pocałowałem go w policzek i powiedziałem "Dobranoc, przystojniaku!" a on nie zmrużył oka, bo całą noc mnie obserwował! Wyświetl w wątku >>

awi

#6335642 Napisano: 20.03.2017 19:11:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co się dzieje z Czystą loterią? Dlaczego nie publikują wyników? Czy ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

awi

#6326944 Napisano: 28.02.2017 21:07:27 w Popraw sobie humor...
Jasiek zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanko razem z koleżanką Justyną. Jednak kiedy matka przyjechała do synka, nie mogła nie zauważyć, że współlokatorka syna jest wyjątkowo ładną i seksowną blondynką. Jak to każda matka zaczęła się zastanawiać, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikna jakieś problemy. Syn zobaczył, jak matka na nią patrzy i kiedy byli sami powiedział:
- Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy.
Tydzień później Justyna pyta Jaśka:
- Słuchaj, nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z twoją matką, nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki.
Chyba jej nie wzięła, jak myślisz?
Jasiek zdecydował się napisał list do matki:
"Droga mamo, nie piszę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny, nie piszę też, że jej nie wzięłaś. Fakt jednak pozostaje, od kiedy byłaś u nas na obiedzie tydzień temu, nie możemy jej znaleźć"
Odpowiedź przyszła parę dni później.
"Drogi Jasiu, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną, nie twierdzę też, że z nią nie sypiasz. Fakt jednak pozostaje, gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła. Buziaczki, mama." Wyświetl w wątku >>

awi

#6326108 Napisano: 26.02.2017 14:35:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...j1.html#.WLLQCTg5OCk
Byłam w moim mieście w kilku sklepach, które niby biorą udział w loterii "Radość z wygranej" i w żadnym nikt nie słyszał o zdrapkach ani o loterii. Dziwne. Trwa od 13 lutego i biorą w niej udział nieduże sklepy. Dostajecie zdrapki? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6315487 Napisano: 29.01.2017 00:10:31 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

awi napisał(a):

Joan, znalazłaś może ten styczniowy formularz? emotka


Nawet nie wiem, o którym konkursie dyskutujecie, a zanim się dowiem, pewnie się konkurs skończy emotka

https://www.e-kon...dy.html#.WI0lOrk5OCl
Trwa do 31.01
Liczę na Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6315479 Napisano: 28.01.2017 23:46:54 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

awi napisał(a):

(...) A wg statystyki e-konków już 8 osób wzięło udział w konkursie...


Ta cyferka tylko oznacza, że jest się zainteresowanym konkursem, nie jest w żaden sposób powiązana z wzięciem udziału emotka

Joan, znalazłaś może ten styczniowy formularz? emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6315471 Napisano: 28.01.2017 23:34:53 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

magnus napisał(a):

 

Ja nie wiem czy nie trzeba mieć prenumeraty.
Bo spis treści jest dostępny ale wyświetlić nic nie daje się, konkurs widzę, że jest
http://modanazdro...log/moda-na-zdrowie/

Możliwe, że masz rację i że to jest wymóg, lecz zobacz, proszę: tam na dole jest informacja o tym, że kiedyś link do poprzedniej edycji był dostępny na FB... Zapytałam ich, ciekawe, czy/co odpowiedzą. emotka

Mogę się udać do apteki po nowy numer ale to nic nie da. Formularza styczniowego na stronie nie da się znaleźć. A wg statystyki e-konków już 8 osób wzięło udział w konkursie... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6315455 Napisano: 28.01.2017 22:30:34 w Pomocy!!!!
magnus napisał(a):

bruce napisał(a):

awi napisał(a):

Jak znajdujecie formularz styczniowy w  konkursie "Mody na zdrowie"? Pod linkiem jest formularz z listopada i pytanie o taniec...
https://www.e-kon...dy.html#.WIzjk7k5OCk

Faktycznie to coś dziwnego, tam na stronie konkursowej jest (o ile dobrze widzę) informacja, że wygrane bony można do końca stycznia tego roku ... zrealizować, a nie - wygrać! emotka emotka

Ten konkurs trwał do 30 listopada 2016, ktoś podał zły link

To wiadomo. A gdzie jest link do konkursu styczniowego? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6315418 Napisano: 28.01.2017 19:55:51 w Pomocy!!!!
Jak znajdujecie formularz styczniowy w  konkursie "Mody na zdrowie"? Pod linkiem jest formularz z listopada i pytanie o taniec...
https://www.e-kon...dy.html#.WIzjk7k5OCk
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

awi

#6313233 Napisano: 21.01.2017 18:14:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

awi napisał(a):

bruce napisał(a):

W konkursie Actimela z autkiem do zdobycia w sumie od razu po wpisaniu zgłoszenia organizatorzy komunikują, że życzą powodzenia w losowaniu, jakby z góry przewidywali, że nikt z nas tego szczęśliwego złotego wieczka nie odkryje... emotka

Wydaje się to logiczne, gdybym dziś znalazła samochód pod wieczkiem, to byłoby po konkursie?

Tak, to prawda, oczywiście, że teraz nie ma się co łudzić, że "wypuścili" już na rynek zwycięskie złotko, niemniej ich komentarz po nadaniu zgłoszenia mówi zbyt bezpośrednio, jakby jedyną możliwością wygranej było TYLKO to losowanie spośród paragonów.  emotka

Hmm, jest to niewątpliwie jedyna możliwość dla tej konkretnej transakcji. Mogliby napisać np: kup jeszcze raz Actimel i ponownie szukaj szczęścia pod wieczkiem. Czy to nie byłoby zbyt bezpośrednie zachęcanie do zakupu? emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mirai 0

awi

#6313214 Napisano: 21.01.2017 17:30:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

W konkursie Actimela z autkiem do zdobycia w sumie od razu po wpisaniu zgłoszenia organizatorzy komunikują, że życzą powodzenia w losowaniu, jakby z góry przewidywali, że nikt z nas tego szczęśliwego złotego wieczka nie odkryje... emotka

Wydaje się to logiczne, gdybym dziś znalazła samochód pod wieczkiem, to byłoby po konkursie? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0