Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika escada

escada

#7151675 Napisano: 08.01.2024 09:53:39 w Wkurza mnie...
już się ucieszyłam, że spokkojnie odpuzczę loterię Kinder, bo na pewno nie kupię słodyczy żeby wygrac więcej słodyczy. I doczytałam że są jeszcze karty z kasą, Czyli jednak kupię, nie łudżmy się, wrrr Wyświetl w wątku >>

escada

#7150820 Napisano: 03.01.2024 10:52:43 w co chcielibyście wygrać?
kasa na konto - bez dodatkowych warunków, terminów, kombinowania co zrobić z przypadkową kłopotliwą wygraną
karty podarunkowe do sieci spożywczych 
wypasiony ekspres kawowy
dobre kosmetyki

autka Wam zostawiam, niech się trafi komuś kogo autko uszczęśliwi:) Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

escada

#7150460 Napisano: 01.01.2024 12:24:04 w Życzenia na święta i nie tylko
Niech Nowy Rok przyniesie nam mnóstwo radości, powodów do uśmiechu, wymarzonych nagród, docenienia każdego tu  i teraz i fajnych ludzi z którymi będzie nam po drodze:)) Wyświetl w wątku >>

escada

#7148622 Napisano: 20.12.2023 13:05:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
co chwila sprawdzam pocztę i pusto:( Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

escada

#7147493 Napisano: 15.12.2023 15:35:57 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Longboard Pixek Rascal - sprzedam lub zamienie na bony (Kaufland, Lidl, Dino, C4,Biedronka) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7147490 Napisano: 15.12.2023 15:28:27 w Wkurza mnie...
wybrałam się na daleką wyprawę do Lidla żeby wydać resztę kasy z dawno wygranej karty czyli coś około 120zł, zapakowałm wózek różnościami mniej i bardziej konkursowymi po czym w kasie zaczeły się schody. Karta nijak nie wchodziła, kolejne koleżanki pani kasjerki próbowąły coś działac  i nic. A w listopadzie jeszcze tą kartą płaciłam w tym samym sklepie. Ostatecznie zapłąciłąm normalnie a w domu na spokojnie sprawdziałm na stronie lidla karte ( nie wiedziałm wcześniej ze można)  i ważna była do 31 listopada. Nosz, wrrrrr. Wyslałąm prosbę o przedłużenie terminu  ale dużej nadziei nie mam,  NO trudno.
Uważajcie na swoje wygrane karty  bo one podobno maja wazność 2 albo 6 miesiecy (jęsli dobrze zrozumiałam regulaminy kart) Wyświetl w wątku >>

escada

#7146534 Napisano: 12.12.2023 23:19:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

escada napisał(a):

nie moge wysłac zgłoszenia na loterię Tymbarka - wciaż komunikat
Bad Request (#400)
Nie udało się zweryfikować przesłanych danych.
juz przerobiłam zdjęcie paragonu na png, sprawdziałam inna przegladarkę i nadal nic

mają jakiś błąd, mam to samo

o dzięki, to spróbuję jutro;) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7146531 Napisano: 12.12.2023 23:17:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie moge wysłac zgłoszenia na loterię Tymbarka - wciaż komunikat
Bad Request (#400)
Nie udało się zweryfikować przesłanych danych.
juz przerobiłam zdjęcie paragonu na png, sprawdziałam inna przegladarkę i nadal nic Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7143760 Napisano: 01.12.2023 11:33:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam  Longboard  Pixel Rascal - sprzedam lub zamienię na jakies bony (Kaufland,Dino,Biedronka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7140824 Napisano: 20.11.2023 17:22:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku czy możesz mi wyjaśnić dlaczego stałam się niewidzialna dla Smolara? hę? Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

escada

#7140629 Napisano: 20.11.2023 10:01:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i u mnie karta Kaufland 100zł , za 3 etap, DHL bez podpisywania niczego Wyświetl w wątku >>

escada

#7140491 Napisano: 19.11.2023 13:39:12 w Wkurza mnie...
Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!!

NIP Biedronki jest jeden na cała Polskę i również nr paragonu może się powtórzyć nawet kilkadziesiąt razy, jedyne co się różni to numer kasy fiskalnej i inne numerki typu numer wydruku dnia, itp. 
Widzę na stronie że trzeba wgrać zdjęcie paragonu, więc myślę że zweryfikują to po paragonie, że się różnią innymi rzeczami, pomimo tego samego nr paragonu i NIP.
Albo tak jak napisałaś wyżej - organizator ma jakiś błąd.

Co z tego, że wgrać paragon, skoro nie chce przyjąć  emotka
To nic nie daje, bo system nie przyjmuje zgłoszeniaemotka
A każda sieć też ma swój NIP na całą Polskę....:Dino.Kaufland, C4, Rossman i inne...

To że system nie przyjmuje to wina organizatora, myślę jednak że sprawę wyjaśnią.

nie wiem czy to akurat taki przypadek , ale czasem przy wysłaniu zgłoszęń konkursowych jesli wysyłam podwójnym kliknięciem (przypadkiemk , z przyzwyczajenia) to pierwszy klik działa jak wysłanie a drugi jak powtórne wysłanie i oczywiscxie pojawia sie komunikat o istnieniu już zgłoszenia w bazie Wyświetl w wątku >>

escada

#7140088 Napisano: 17.11.2023 15:58:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
serio nic z Kauflandu? przecież nie chcę tego autka tylko stówke i naprawdę watku nie dałeś rady?
ale jeszcze masz szansę na poprawę, staraj się Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

escada

#7137798 Napisano: 09.11.2023 14:44:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ale jak to? ani Lirene ani Somersby? wątku pomóż, plisss Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

escada

#7135432 Napisano: 31.10.2023 17:24:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u mnie stówka z Gratisobrania, zwróciły sie przynajmniej zakupy emotka Wyświetl w wątku >>

escada

#7134570 Napisano: 28.10.2023 10:11:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
przed chwilką zestaw przypraw Kamis emotka  chyba pierwsza bramka w życiu:)) Wyświetl w wątku >>

escada

#7133812 Napisano: 25.10.2023 12:17:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wątku,  nie dość ze mało gram to jeszcze skutecznosć osiągnęła dno, pomożesz? pliiiis Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7130237 Napisano: 11.10.2023 12:35:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miejmy nadzieję że wszystko jest ok:) ale na razie nie da się zalogować, tez tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7130228 Napisano: 11.10.2023 12:16:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

escada napisał(a):

sks900 napisał(a):

escada napisał(a):

nie wiem w który watek to wpisać
dostałam maila od Ikei z zachętą do konkursu - jakis quiz na 5 pytań  i jedno pytanie otwarte i nagrody 1000x50zł. link do udziału.
kliknęłam, zalogowałam się  i zaczęły się jakiś schody  z dostępem. Zadzwoniłan na obsługę klienta, pani poszła sprawdzac  i podobno żadnej takiej akcji nie mają. Więc możliwe że jakieś oszustwo i wprawdzie zakupów na Twoje konto nie zrobią bo nie dojdzie do zapłaty (chyba że wykorzystają jakieś kupony rabatowe przypisanme do konta) ale dane juz mogą mieć. Na wszelki wyapdek nie wchodżcie na konto z tego linka w mailu,jesli tez taki przyjdzie

Korzystaj z menadżera haseł, na fałszywej stronie menadżer nie podstawi hasła, żadnego wpisywania hasła "z palca" bo nas ktoś poprosi na emailu czy priv.

otworzyłam stronę Ikei także odzzielnie (bez klikania w gten link) i tam nie mogłam sie zalogowac, wtedy zadzwoniłam na liniię  i pani powiedziała że sa jakies prace techniczne i będa kłopoty z logowaniem jakiś czas, ona tez nie mogłą wejśc na moje konto
zastanawiam się czy jest cień szansy że to nie ściema tylko dziewczyna na infolinii nie ma bieżących informacji? pewnie raczej nie

z jakiego adresu został wysłany ten mail?

w skrócie IKEA Family , po rozwinieciu ikea@news.email.ikea.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

escada

#7130223 Napisano: 11.10.2023 12:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

escada napisał(a):

nie wiem w który watek to wpisać
dostałam maila od Ikei z zachętą do konkursu - jakis quiz na 5 pytań  i jedno pytanie otwarte i nagrody 1000x50zł. link do udziału.
kliknęłam, zalogowałam się  i zaczęły się jakiś schody  z dostępem. Zadzwoniłan na obsługę klienta, pani poszła sprawdzac  i podobno żadnej takiej akcji nie mają. Więc możliwe że jakieś oszustwo i wprawdzie zakupów na Twoje konto nie zrobią bo nie dojdzie do zapłaty (chyba że wykorzystają jakieś kupony rabatowe przypisanme do konta) ale dane juz mogą mieć. Na wszelki wyapdek nie wchodżcie na konto z tego linka w mailu,jesli tez taki przyjdzie

Korzystaj z menadżera haseł, na fałszywej stronie menadżer nie podstawi hasła, żadnego wpisywania hasła "z palca" bo nas ktoś poprosi na emailu czy priv.

otworzyłam stronę Ikei także odzzielnie (bez klikania w gten link) i tam nie mogłam sie zalogowac, wtedy zadzwoniłam na liniię  i pani powiedziała że sa jakies prace techniczne i będa kłopoty z logowaniem jakiś czas, ona tez nie mogłą wejśc na moje konto
zastanawiam się czy jest cień szansy że to nie ściema tylko dziewczyna na infolinii nie ma bieżących informacji? pewnie raczej nie Wyświetl w wątku >>
0 0