Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7169570 Napisano: 13.04.2024 16:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tomek1989 napisał(a):

Cześć, czy dobrze rozumiem regulamin loterii Lipton, że bilety do kina można wygrać tylko raz?

Tak. Jedna nagroda natychmiastową danego rodzaju na osobę i gospodarstwo domowe. Wyświetl w wątku >>
1 Tomek1989 0

zielonaszpilka

#7169508 Napisano: 13.04.2024 10:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

O co chodzi z tym kodem bonusowym w loterii Castoramy? Muszę najpierw się zarejestrować w loterii, a potem sobie wygenerować ten kod bonusowy? Bo jak inaczej zdobyć te dodatkowe losy? Towar zamawiałem przez stronę, ale nie otrzymałem dotychczas kodu online, tylko do zamówienia internetowego dali mi paragon z kodem. Na infolinii Castoramy kazano mi napisać do organizatora. Napisałem organizatorom maila. Ciekawe, co mi odpiszą. Doradzi mi ktoś coś?

Po rejestracji na tej stronie https://www.castorama.stocod.pl/?c=K8ZGHCTWVU powinieneś dostać smsem dodatkowy kod. Ale ten kod możesz wykorzystać tylko w sklepie stacjonarnym w tym automacie konkursowym i to tylko jak masz do zeskanowania inny kof konkursowy z tego sklepu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7169497 Napisano: 13.04.2024 09:29:18 w Wysyłanie zgłoszeń w weekendy
Zbędny wątek. Takie pytania zadawaj w wątku Dyskusje o innych konkursach. A jak chcesz wiedziec czy ktoś coś wygrywa w weekendy to polecam wątek Moje dzisiejsze wygrane. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7169250 Napisano: 12.04.2024 10:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

Ktoś wyjaśni o co chodzi z kodem gazetowym w loterii Balcerzak ?

Standardowo - wystarczy zerknąć do dokumentu, który zazwyczaj odpowiada na takie pytania - regulaminu. 

Kod gazetkowy – kod alfanumeryczny i/lub kod QR, zamieszczony w jednej z gazetek promocyjnych sklepów,uprawniający do otrzymania dodatkowych losów w Loterii. Lista sklepów, w których gazetkach mogą zostaćwydrukowane Kody gazetkowe, stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

zielonaszpilka

#7168508 Napisano: 08.04.2024 11:23:07 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go.

Tylko po prostu wychodząc ze sklepu bez podejścia do kasy, to czułabym się jak złodziej. Nie wiem, mam podejść do kasy i powiedzieć, że zakupy zrobione przez GO? Jakoś nie umiem sobie tego poukładać emotka  a wygodne jest dla mnie płacenie przez google pay, bo tam 2 kliknięcia i można nabijać kolejny paragon. Co przy kasie zwykłej generuje problemy emotka

Ja normalnoe wychodzę, nikomu się nie tłumaczę emotka  Widzą, że skanuję, widzą, że chodzę z telefonem. Zakładam, że mają jakiś system monitoringu czy informowania o tym, że ktoś robi zakupy z Rossmann go. W regulaminie korzystania z Rossmann Go nie ma nigdzie informacji, że mam się komukolwiek meldować  emotka  więc nie zamierzam tego robić. Wydaje mi się, że w dużej części Rossmannów jest ochrona. W razie czego wyjdą i mnie sprawdzą. Nie  Mam z tym problemu emotka

Edit. Ale jak robisz zakupy na kilka paragonów to rzeczywiście może to dziwnie wyglądać emotka  Też bym chyba skanowała wtedy przy kasie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

zielonaszpilka

#7168454 Napisano: 08.04.2024 08:24:01 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

mia napisał(a):

Czy używacie tej aplikacji Rossmann Go? To jest bezpieczne? I przydatne w ogóle?

Zaczęłam używać teraz przy ich loterii, bo dają dodatkową kulkę emotka  5% taniej od ceny zakupów, więc pamiętaj, by mieć produktów za ok 32 zł, ja płacę google pay, mpżna blikiem i jeszcze czymś. Dziwnie się czuję stojąc czy kucając obok kasy, skanując produkty, bo nie wiem "co ze sobą zrobić", jeszcze muszę obadać jakiś sposób na siebie, haha, jeśli nie potrzebuję paragonu papierowego, a można do jakiejś akcji zgłosić fakturę, to tym bardziej, same korzyści emotka  tylko mam limit w google pay na 10 transakcji, nie wiem czy można to podwyższyć, rzadko korzystam z tego wynalazku, kolejne dopłacałam blikiem w danym dniu  emotka

Rossmann go zakłada, że produkty będziesz skanować już przy półce, przed włożeniem do koszyka. Eliminuje to stanie czy kucanie przy kasie  i skanowanie wszystkiego na raz  emotka  Wchodzisz, odpalasz Rossmann go i spacerując między półkami zanim
włożysz produkt to go skanujesz emotka  przy ostatnim produkcie albo idąc do wyjścia płacisz i tyle emotka  Możesz też zapłacić w zwykłej kasie albo kasie samoobsługowej za produkty, które zeskanowałaś z Rossmann go. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7168309 Napisano: 06.04.2024 04:40:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bartosz2222 napisał(a):

Czy po wygraniu w loterii Sephora (organizator Unique One) można przesłać do nich kopię paragonu?

Jakie proste byłoby życie, gdyby organizatorzy udostępniali regulaminy loterii…

A nie, chwileczkę… Regulamin jest dostępny! Wystarczy go przeczytać emotka
Edit. Ok, widzę że jeszcze nie wygrałeś i dopiero chcesz kupić paragon. Przeczytaj regulamin, sprawdź przy jakich nagrodach chcą oryginał pocztą, a przy jakich tylko wypełnienie formularza elektronicznego. Przekalkuluj ryzyko/szanse. Jak kupujesz paragon na forum to upewnij się, że kupujesz od pewnej osoby, która w razie czego szybko wyśle Ci oryginał (i ze w ogóle go wyśle emotka . Rozważ zrobienie zakupów online. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7168291 Napisano: 05.04.2024 21:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

A u nas patelnie  emotka

Nie no, też miałam pisać, że ciekawe kiedy u nas kolejna loteria ze sweterkami, ale ostatnio było kilkadziesiąt voucherów po 5 tysięcy na wakacje emotka  Szkoda tylko, że w bramkach w ilości jedna dziennie. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7168287 Napisano: 05.04.2024 21:14:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawostka z mojego leclerca - nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale sklep sprzedaje ciastka wyprodukowane na rynek niemiecki (może będą mieć więcej czekolady? emotka  info na ciastkach nutelli o loterii. Aktualnie u nich do wygrania m.in. 6 razy roczny leasing auta, 6xroczna śniadaniowa gazeta, 6xśniadania na rok, 6xrok telewizji, rok gier, itd. Przy czym nagroda jest gotówką pokrywająca kwotę wypożyczenia auta na rok (14 tysięcy euro), kasę na składniki na śniadania na rok (5 tysięcy euro), koszt wykupienia rocznego abonamentu np. na netflix czy Disney (600 euro), kasę na zakup porannej gazety przez rok (550 euro), itd. i to od laureata zależy czy wykorzysta tę kasę zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Aha, i oczywiście nie mają idiotycznych kodów na wieczkach tylko chcą skan paragonu.


Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7168254 Napisano: 05.04.2024 17:25:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Co to za głupia nagroda z coca-coli,ten wolt? Ci trzeba z tym zrobić ? Masakra 🙈

Ale czemu głupia? To nie jest coś takiego jak pyszne.pl? Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

zielonaszpilka

#7168229 Napisano: 05.04.2024 15:33:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Ile czasu zajmuje potwierdzenie zgloszenia na książki z Kinder Kanapki? Wysłałam paragon w zeszłym tygodniu i póki co cisza.

W ogóle nie ma potwierdzenia. Po prostu któregoś pięknego dnia przychodzi info o nadaniu paczki do paczkomatu. Nadawca Logaris. Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

zielonaszpilka

#7168220 Napisano: 05.04.2024 15:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

majonez1992 z którego konkursu columbit dzisiaj informował? Na pewno ten Kauflandów z bonami na 200?

na stówki, pomyliłam się sorki emotka  dopiero się zorientowałam emotka

zaraz spróbuje  usunąć

A ja właśnie sobie przeanalizowała daty konkursów i wpisy i stwierdziłam sama, że to niemożliwe i swój wpis z Dyskusji też usunęłam emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7168040 Napisano: 04.04.2024 20:06:00 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

Catcat napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może?

A informujecie sami swoje szkoły wcześniej? Bo ta moja mała szkoła może nie uwierzyć w taka informację 😀

Ja poinformowałam emotka  Szkoła zachwycona, już szykują post na stronę z informacją o wygranej i podziękowaniem dla rodziców zaangażowanych w akcje (czyli dla mnie emotka  ale pójdzie na konto klasy syna emotka ) Poinformowałam z dwóch powodów - po pierwsze niech wiedzą kto im taki
ladny grancik załatwił, a po drugie, żeby nie potraktowali maila/telefonu jako
próby oszustwa czy żartu. Szkoła nie musiała wyrazić zgody na udział w konkursie, w większość nic nie wiedzieli w ogóle o tej akcji i jak teraz dostaną informacje: Dzień dobry, wygrali państwo 30, 10 czy 5 tysięcy na sprzęt sportowy, gratulujemy, proszę wypełnić dokumenty wysłane na maila, to mogą sobie pomyśleć: Aha, na pewno będę w cokolwiek klikać;) Nie wiem
jak będzie wyglądać informowanie, możliwe że będą wszystko tłumaczyć k wyjaśniać, ale wolałam ich uprzedzić, żeby nie byli zaskoczeni. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7167992 Napisano: 04.04.2024 16:49:22 w Dziś cieszę się z.....
DAIKOKU napisał(a):

...Dzizuśku!!! właśnie sprawdziłam szkołę na medal!!!
Szkoła na którą głosowałam ja i moja rodzina... ma I miejsce!!! 30 tys. zł na sprzęt sportowy! a to się zdziwią,
Moi drodzy, czy szkoły już sa poinformowane?

Moja szkoła jeszcze nie dostała oficjalnego info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7167991 Napisano: 04.04.2024 16:48:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Byłam wczoraj w Ikea w Łodzi i na dziale wyprzedażowym były ramki ze zdjęciami psiaków z ich ostatniego konkursu, więc jeśli Wasz psiak/kot wygrał to możecie zerknąć na dział wyprzedaży w swoim sklepie - może będziecie mogli kupić za kilka złotych rameczkę z konkursowym zdjęciem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7167912 Napisano: 04.04.2024 09:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Z takich samych powodów zadałam to pytanie ;) Bo piramidki to tak naprawdę herbaty czarne i zielone z dodatkami. Pytanie tylko, jak podchodzi do tego organizator i czy przypadkiem jako owocowe nie traktuje tylko tych ze zdjęcia konkursowego. Ktoś może pytał u źródła?

Według mnie owocowe to tylko te z napisem herbatka owocowa - te trzy pokazane na stronie konkursowej plus dwie inne, chyba grejpfrut i pomarańcza i  malina i żurawina. Takie mystery boxy sa do wygrania i ja bym się tym kierowała. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7167865 Napisano: 03.04.2024 21:42:21 w Dziś cieszę się z.....
tego, że Columbit wymyślił krótki prefiks w Kauflandzie emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7167723 Napisano: 03.04.2024 09:03:23 w Paragony, które można już wyrzucić
LUTY 2024
09.02. - Loteria "Potrójna moc wygranej! Z PUR"
12.02. - Konkurs "Najwspanialsze wspomnienie związane z Disneyem" Carrefour
14.02. - Konkurs "Zgarnij stypendium od Lecha" 18+
16.02. - Loteria "Mega kieszonkowe od Zozoli"
16.02. - Konkurs "Wezwij pogromcę brudu" Biedronka
20.02. - Loteria "Vileda"
21.02. - Loteria "Jacobs"
23.02. - Konkurs "Celebruj piękne chwile z Glade"
23.02. - Konkurs "Pozbądź się nadwrażliwości"
28.02. - Konkurs Jägermeister "Zapoluj na nagrody" 18+
28.02. - Konkurs "Gosia Róbcie to razem – niewidzialna praca"
29.02. - Loteria "Goliard Trafia w Me Gusta"
MARZEC 2024
05.03. - Konkurs "Oszczędzaj w pięknym stylu!"
11.03. - Loteria "Tic Tac - znajdź swój smak"
18.03. - Wygraj "Złoto w Kotle Prażone" 
18.03. - 
Konkurs "Milka z kawą" (Milka w Delikatesach Centrum)
19.03. - Loteria "Po prostu chrup i zamieszkaj na swoim 2023" (Prince Polo - paragony ze stycznia 2023)
22.03. - Loteria "Świetne świeta z nagrodami" (Lidl Coca-Cola)4
25.03. - Loteria Monopoly (Nestle)
29.03. - Wygraj roczną pensję (MK Cafe)
29.03. - Loteria "Budyniowe love" Winiary
30.03. - Konkurs "Wyjaw szkolne Grzeszki"
KWIECIEŃ 2024
17.04. - Konkurs fotograficzny "To mi w smak" 
29.04. -  Loteria "NIVEA MEN - Rozegraj mecz o nagrody"
30.04. - loteria Majonez Winiary - Loteria audioteksowa "Inspiruj się i ruszaj po nagrody"
MAJ 2024
06.05. - Konkurs "Radość kwtnie z Jacobs" Intermarche
13.05. - Loteria "Przebojowa Loteria Bonduelle"
13.05. - Loteria Nussbeisser 2023
20.05. - Loteria "Podróżuj w stronę słońca" (7days)
CZERWIEC 2024
02.06. - Konkurs "Zgaduj, Zapamiętuj i Wygrywaj z Danio" Netto
14.06. -  Loteria "Rexona EURO 2024" Biedronka
20.06. - Wiosenna loteria Silan! Biedronka
28.06. - Wiosenna loteria Aquafresh
LIPIEC 2024
15.07. - Loteria "Chupa Chups"
19.07. - Konkurs "Wiosenne porządki" Kaufland
30.07. - Konkurs "Zostań mistrzem grilla" Carrefour
WRZESIEŃ 2024
04.09. -  Konkurs "Po prostu chrup i zamieszkaj na swoim 2023" (Prince Polo - paragony 09-12.2023)
12.09. - Loteria "Heineken" 2024 (chociaż okres reklamacyjny trwa do 25.03.2025)
12.09. - Loteria "Browar Namysłów" 18+
16.09. - 
Loteria "Warka" 18+
13.09. - Loteria "Wielkie wygrane z Zozole"
17.09. - Loteria Felix 2024
20.09. - Konkurs "Wygrywaj z nadwrażliwością" (Elmex)
27.09. - Łaciata Loteria na prostych zasadach
PAŹDZIERNIK 2024
04.10. -  Loteria "Wiosną spotęguj swoje szanse" (Balcerzak)
04.10. - Mmmaxymalna Loteria Milka
11.10. - Loteria 27 Urodziny Castorama (kupony drukujące sie do loterii)
31.10 - Hyperloteria Proste Historie (pizza)


Nowy miesiąc, czas na porządki w paragonach emotka   Śmiało wywalamy paragony z marca, o lutym już nie wspominając emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7167719 Napisano: 03.04.2024 08:28:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

O własnie a wygrał ktoś coś więcej w ty h konkursach eveline? Z zakupem i opiniami?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#7167209 Napisano: 29.03.2024 13:46:49 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Wyjątkową radość sprawia mi usuwanie maili reklamowych od Eveline z prędkością światła.
Ciekawe czy wypis z tego ich e-sklepu coś da by spamu nie słali.

Polecam zrobić to co ja - usunąć konto na eveline.pl a w powód, bo jest na to
miejsce, wpisać fakt niezadowolenia z nagrody jaką otrzymało się w loterii emotka Wyświetl w wątku >>