Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7164136 Napisano: 13.03.2024 10:36:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Nie wiem co tu się odwaliło odnoście Eveline ale... nie ruszę napewno ani 1 kosmetyku z tych które dostalam ! Opakowanie Glycol ewidentnie ma przebijane numery końcowe- mam inne opakowanie tego produktu i zupełnie inaczej to wygląda ! Błyszczyk z datą produkcji 2019 to kpina - 3lata jest na większość do zużycia.Maska wyprodukowana 11.2021 - śmiem twierdzić że dziury w niej i dziwny nalot są zrobione przy produkcji wiec rozszczelnione opakowanie = nie do użycia juz...
Maseczki do twarzy z ważnością do czerwca przy dacie produkcji 03.2021 to jakiś kosmos.Konturówka takze kończy juz swój terminowy żywot...a lakiery ? No cóż wg apki po numerach wyprodukowane w 2010r !? Kpina -  PIĘKNA ANTYREKLAMA DLA EVELINE , napewno nie sięgnę juz po te kosmetyki.Podklad wyprodukowany tez kilka lat wstecz.Obecnie nawet widze ze wzorniku juz inne odcienie tej marki.Żenada 
Moze warto na fb pod postem marki podyskutować?

Wczoraj widziałam, że ktoś na fb wrzucił pod postem konkursowym zdjęcia tej maski. Dzisiaj już nie widzę tego posta

Juz kilka osób wrzuciło zdjęcia, ciekawe jak się do tego odniosą. Moja paczka jeszcze w przygotowaniu, chociaż jak nic się nie zmieni to zastanawiam się czy w ogóle odebrać paczkę

Pod każdym postem wrzucają taka sama odpowiedź,  w której zapewniają, że wszystkie kosmetyki są pełnowartościowe.

Bo wiecie, prawda jest taka, że są. Poza maską, która ma uszkodzone wieczko i się nie nadaje, to wszystkie inne są w dacie przydatności do użycia. A że to kolory, które im od lat nie schodzą, a że za chwilę kończy im się ta data, a że dopatrzyliśmy się, że w produkcji pojawiły się wady w opakowaniach czy nadrukowanej dacie to wszystko drobiazgi - kto by się tym przejmował. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ci okropni konkursowicze, którzy chcieliby dostać paczkę pełnowartościowych kosmetyków wartych 200 zł. Co z tym zrobi eveline? Nic. Zaczną usuwać negatywne komentarze na fb jak w poprzednich konkursowych kryzysach (konkursy na recenzje ze zdjęciem, gdzie pomimo dodanego zdjęcia, recenzja była publikowana bez niego i eveline uważał, że po prostu zdjęć nie było i nie ma tematu, zgłoszenia nieważne). Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7164093 Napisano: 12.03.2024 22:25:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domenicasun napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

domenicasun napisał(a):

Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Taki kosmetyk może mieć pięcioletni okres przydatności do użycia od daty produkcji i to jest ok. Nie jest ok to, że otrzymaliśmy go, bo prawdopodobnie przez złe wybicie daty ważności na opakowaniu i poprawianie tego zostały potraktowane jako "odrzut" i zostały wręczone jako nagrody w loterii. Podobnie jak Morti84 uważam, że maska z jednorożcami miała błędnie nadrukowaną datę i prawidłowa jest ta data, którą wklepali jako drugą, ale ponownie - nie jest ok, że dają takie coś jako "nagrodę". Niech zrobią sobie w sklepie kategorię Outlet i tam sprzedają za grosze takie produkty. Robienie z nich nagród w loterii i to dość atrakcyjnych (wysoka wartość, bardzo duża ilość) jest zagraniem bardzo nie fair.

Nie mogę się też dopatrzeć nr serii, partii na masce do włosów i maseczce z jednorożcem. Taki nr powinien być, żeby móc zidentyfikować produkt. To jest igranie z naszym bezpieczeństwem.

Numer serii na masce do włosów to ten ciąg cyfr po kropce po dacie ważności. U mnie to 218338. Na maseczce z jednorożcem nie widzę numeru serii. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7164091 Napisano: 12.03.2024 22:21:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?

Ja dostałam cztery butelki świetnie zapakowane - każda w takiej osobnej grubej dmuchanej osłonce.

Notta wygląda jakby ktoś Ci grzebał przy paczce emotka  bo ja dostałam podobnie zapakowane jak szpilka emotka

Ja myślę, że dwie butelki zostały rozwalone w transporcie i do notty dotarło tylko to, co ocalało. Ale notta powinna paczkę dostać z informacją, że była przepakowywana ze względu na rozlanie zawartości albo powinna być jakaś inna informacja na temat tej szkody, bo na bank stało się to w transporcie. Tak czy tak, reklamacja. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7164088 Napisano: 12.03.2024 22:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domenicasun napisał(a):

Maska Glycol wg dolce.pl w lutym obchodziła swoje 4 urodziny. 
nr serii: 08022025 
data produkcji: 2020-02-08

Taki kosmetyk może mieć pięcioletni okres przydatności do użycia od daty produkcji i to jest ok. Nie jest ok to, że otrzymaliśmy go, bo prawdopodobnie przez złe wybicie daty ważności na opakowaniu i poprawianie tego zostały potraktowane jako "odrzut" i zostały wręczone jako nagrody w loterii. Podobnie jak Morti84 uważam, że maska z jednorożcami miała błędnie nadrukowaną datę i prawidłowa jest ta data, którą wklepali jako drugą, ale ponownie - nie jest ok, że dają takie coś jako "nagrodę". Niech zrobią sobie w sklepie kategorię Outlet i tam sprzedają za grosze takie produkty. Robienie z nich nagród w loterii i to dość atrakcyjnych (wysoka wartość, bardzo duża ilość) jest zagraniem bardzo nie fair. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7164077 Napisano: 12.03.2024 21:35:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

z innej beczki - konkurs WZNIEŚ TOAST Z MARTINI w Kaufland. Czy tylko do mnie dotarła ogromna paczka, w której znalazły się 2x martini walające się po całym kartonie. Czegoś takiego dawno nie widziałam.. cud, że kompletnie się wylały. Butelki z odpryskami szkła i mokre... Ktoś miał podobny problem?

Ja dostałam cztery butelki świetnie zapakowane - każda w takiej osobnej grubej dmuchanej osłonce. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

zielonaszpilka

#7164063 Napisano: 12.03.2024 20:51:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Emememe napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

byekitty napisał(a):

Nikt by nie grał. Jestem za zbiorową reklamacją i postraszeniem Rzecznikiem. Obrzydliwa zagrywka.


Jakoś wątpię. Nie o taki szajs ludzie grają

Dokładnie, a tu było jeszcze 6 fajnych głównych nagród, więc myślę, że wiele osób by się skusiło mimo wszystko choć na jeden los. Swoją drogą nie wrzucili filmiku z losowania nagród głównych na profil Smolara, nikt też się takową nie pochwalił. Dziwne to wszystko.


No właśnie ...Sama, ze względu na nagrody główne, miałam wziąć udział -chociaż nie cierpię wygranych w postaci kosmetyków. Wiele z nich mnie uczula, a dodatkowo mam alergię na niepotrzebne rzeczy w domu 🙂. Ale na szczęście przegapiłam termin zakupu.

A ja wiedząc jaki wygląda ten zestaw nie zagrałabym, nawet biorąc pod uwagę nagrody główne. Jak dla mnie było ich mało, a próg wejścia był wysoki. Takie loterie odpuszczam. Ani bym nie zagrała ani tym bardziej nie zachęcała innych do wzięcia udziału. Mocno zastnawiam się nad odesłaniem tej "nagrody". Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7164042 Napisano: 12.03.2024 20:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Morti84 napisał(a):

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy odnośnie Eveline i "Zestawów Produktów" można jasno wywnioskować, że wszystkie produkty, tak jak Tad_pole napisała, są tak zwanej drugiej kategorii z jakiegoś powodu. I teraz wyszczególnienie:

1. Maska w płachcie z jednorożcem nie dopuszczona do sprzedaży z powodu błędnie nadrukowanej daty ważności, a następnie nieudolnym poprawieniu jej fabrycznie z widocznymi przetarciami (zapewne produkt jest ok, bo już bez przegięć, ale jednak nie sprzeda się w sklepie, bo będą reklamacje).
2.
Maska do włosów, w prawie każdym przypadku ma naruszone sreberko zabezpieczające, lub zabrudzenia na nim (w moich dwóch jest dziurka, a data ważności mówi, że nadaje się do 12 miesięcy po otwarciu, więc ciekawe ile jest "otwarte")
3. Kwasy
- ich kartonowe pudełko ma ewidentne ślady przebijania daty ważności przy roku a konkretnie cyferka 5 jest nabita na nowo (oczywiście sam produkt już ma poprawną datę, ale w związku z tym, że gdzieś na etapie nabijania daty na kartoniki popełnili błąd i musieli to poprawić, to produkt nie nadawał się już do sprzedaży, za to nadawał się do loterii.
4. Następnie mamy magiczny zestaw Podkład i dwa lakiery, z jakiegoś dziwnego powodu połączone razem folią. Zapewne już kiedyś była próba sprzedaży na zasadzie nie schodzi nam ten odcień, wycofujemy go z produkcji, więc zróbmy promocję, a dodatkowo dodajmy dwa lakiery i tu uwaga !!! wyprodukowane w sierpniu 2010 roku emotka , które również nam nie schodzą (a w dodatku zostały wyprodukowane już daaaawno temu) i może jakoś to pójdzie... Nie poszło, więc trafiło do nas emotka
P.S. data produkcji podkładu to styczeń 2022.
5. Bubble mask
trafiła do paczki zapewne ze względu na datę ważności przypadającą na czerwiec tego roku, a została wyprodukowana trzy lata temu, więc nawet przeceniona nie chciała się sprzedawać.
6.
Konturówki zostały wyprodukowane we wrześniu 2021, więc zgodnie z unijnymi normami również kończy się ich czas, więc siuuuup do paczuszki.
7. Pomadki stworzone we wrześniu 2019 roku również idealnie nadawały się do paczek, no bo co z tym zrobić, jak sprzedać się nie da bo normy przekroczone praktycznie...

Poniżej jeszcze fotka dwóch masek z widocznym uszkodzeniem.
Daty produkcji sprawdzane po numerze serii za pomocą popularnego świeżomierza.

Podsumowując, wartość tych paczek to jedynie wartość przesyłki nic więcej, a wciskanie starych produktów własnym konsumentom jako nagroda w konkursie, to strzał w kolano dla marki Eveline i to strzał z bazooki emotka Bo jak wiemy najlepsza reklama to ta drogą pantoflową. A 3000 pantofli z pewnością zrobi swoje emotka


Zapraszamy szanowną Agencję SMOLAR do ciekawej lektury  emotka emotka emotka

Ja mam teorię, że SMOLAR o tym wie i wstydzi się tego, bo moim nadawcą paczki jest MOLAR emotka  Nie chcą być z tym kojarzeni emotka

Morti84 piękne podsumowanie emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7164026 Napisano: 12.03.2024 19:09:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

A Wasze podkłady z Eveline też mają taką dziwną lejącą konsystencję?  emotka  Odebrałam dziś dwie paczki i jeden leje się niczym woda. Poza tym jedna z masek minimalnie otwarta... Nie zdziwiłabym się, gdyby to były produkty, które nie zostały dopuszczone do sprzedaży z różnych względów. Normalnie loteria życia emotka

Aha, na pocieszenie w jednej z paczek znajdowały się dwa błyszczyki :D

Tak, ten podkład ma taką konsystencję, ale szybko gęstnieje i zastyga przy nakładaniu. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

zielonaszpilka

#7164022 Napisano: 12.03.2024 18:47:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka

Dzięki za uświadomienie emotka  ...Ale po tym jak otworzyłam maskę do wlosow a tam dziura jakby ktoś palcem grzebał i po zobaczeniu 3 mies terminu ważności maseczki do buzi stwierdziłam ze to może być realne z tą datąemotka  Na 1 rzut oka na pudełku to wygląda jakby przy dacie coś ktos grzebał bo te cyfry dziwne wyglądają ale na opakowaniu w środku data ok wiec mam nadzieje ze jest spoko.

;) natomiast data produkcji lakierów do paznokci według internetowych stron służących do odczytywania dat to 2010 rok emotka  To dopiero wykopalisko magazynowe.

Moja maska włosów ma zabezpieczenie sreberkiem. Twoja nie? Co prawda ma małą dziurkę na brzegu… Pytanie czy ta dziurka w sreberku sprawiła, że jest to „odrzut” i dlatego trafiła do mojej paczki czy przypadek? Przynajmniej ładnie pachnie.

Moja tez zabezpieczona sreberkiem ale przy jednej mam jakieś małe wgniotki na przestrzał do środka maski a przy drugiej paczce dziurę jakby ktoś palec wkładał- może chcial sobie nawilżyć emotka  - Nie wnikamemotka  ogolnie przy kartonowym pudełku z Glycol tez jest coś kombinowane pod numerem kreskowym  bo widac to ewidentnie ...ta samo maska z jednorozcem wygląda jakby ktoś coś zmazywal a potem znowu dawał datę ( ale to może tylko moje zdanie) chociaz tak to wygląda...

No to ciekawe czy wszystkie rozesłane maski nie mają jakiegoś uszkodzenia tego sreberka? To chyba jedyny sensowny kosmetyk (no może jeszcze peeling jest ok) w tej pcacze i może trafił tu, bo poszła jakaś felerna partai z uszkodzonym zabezpieczeniem i chcą ją "zutylizować" w ten sposósb. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7164015 Napisano: 12.03.2024 18:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka

Dzięki za uświadomienie emotka  ...Ale po tym jak otworzyłam maskę do wlosow a tam dziura jakby ktoś palcem grzebał i po zobaczeniu 3 mies terminu ważności maseczki do buzi stwierdziłam ze to może być realne z tą datąemotka  Na 1 rzut oka na pudełku to wygląda jakby przy dacie coś ktos grzebał bo te cyfry dziwne wyglądają ale na opakowaniu w środku data ok wiec mam nadzieje ze jest spoko.

;) natomiast data produkcji lakierów do paznokci według internetowych stron służących do odczytywania dat to 2010 rok emotka  To dopiero wykopalisko magazynowe.

Moja maska włosów ma zabezpieczenie sreberkiem. Twoja nie? Co prawda ma małą dziurkę na brzegu… Pytanie czy ta dziurka w sreberku sprawiła, że jest to „odrzut” i dlatego trafiła do mojej paczki czy przypadek? Przynajmniej ładnie pachnie. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7164012 Napisano: 12.03.2024 18:20:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale mam wątpliwości co do maseczki z jednorożcem. Mam wrażenie, że ktoś tu ścierał poprzednią datę i nadrukował nową… 

Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7164010 Napisano: 12.03.2024 18:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

Odebrał ktoś swoje kosmetyki z Eveline ? Na Waszych tez pisze np na Glycol 10% najlepiej zużyć przed 08.2022 ?emotka

To jest 08.02.2025 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7164002 Napisano: 12.03.2024 17:43:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

ola120 napisał(a):

Dziękuję za informacje na temat biletów z Heliosa, ale nadal nie wchodzą. Nie wiem, co robię źle. Mam kody 12- cyfrowe, sama je przepisywałam ze zdjęć i wszystkie nieprawidłowe. Jest informacja, że kod nieprawidłowy  emotka

A nie są one 13cyfrowe?
Jeśli z konkursu Kinder to na początku każdego kodu jest cyfra 9

Myślę, że rozwiązałaś zagadke emotka  Te 9 są tak nadrukowane, że na bilecie je faktycznie mało co widać emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7163996 Napisano: 12.03.2024 17:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Dziękuję za informacje na temat biletów z Heliosa, ale nadal nie wchodzą. Nie wiem, co robię źle. Mam kody 12- cyfrowe, sama je przepisywałam ze zdjęć i wszystkie nieprawidłowe. Jest informacja, że kod nieprawidłowy  emotka

Może wykorzystane? Skontaktuj się z osoboą, od której kody kupiłaś. Jeśli kupiłaś dwa zestawy to upewnij się, że nie wpisujesz kodów, które zużyła już Twoja córka emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7163535 Napisano: 10.03.2024 15:47:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GRA123 napisał(a):Cześć Forumowicze. 
Jestem tu nowa i mam problem. Wczoraj wygrałam 50zł w konkursie Tymbarka ale niestety nie umiem wysłać oświadczenia laureata. Miał też tak ktoś czy to ja jestem pechowa?
Pozdrawiam


  Ale konkretnie z czym masz problem? Wchodzisz na stronę laureaci.smolar.pl i wybierasz dobrą promocję z rozwijanego menu? Musisz znaleźć dokładną nazwę loterii, w której wygrałaś, bo Tymbrakow tam może być kilka, niektóre już stare. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7163401 Napisano: 09.03.2024 11:17:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawaga napisał(a):

A przyjmują Wam w Bricomarche karty wygrane w Intermarche? U mnie nie  emotka

Przyjmują.

zapytaj z jakiego powodu odmawiają realizacji bonu i poproś o regulamin bonów, który mają w sklepie. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7163037 Napisano: 07.03.2024 12:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Wydaje mi się, że akurat w przypadku konkursów zanikowych może mieć mieć to związek z fatalnym działaniem aplikacji i tym, że często kod się nie pojawia. Teraz uczestnik kupujący w ostatnim dniu ma jeszcze dwa dni na skontaktowanie się z żabką i uzyskanie kodu, który się nie pojawił. Ale i tak mnie to irytuje. Niech naprawią aplikację, żeby kod zawsze był albo zrezygnują z tych idiotycznych kodów skoro nie potrafią ich ogarnąć. Dodatkowo na stronie formularza jest błąd, bo jest tam informacja, że zakup i zgłoszenie są możliwe do 07.03. Na stronie formularza
powinna być widoczna, wyraźna informacja, że czas na zakupy jest ograniczony. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7162906 Napisano: 06.03.2024 15:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LuckyLuke napisał(a):

cb656 napisał(a):

LuckyLuke napisał(a):

Drodzy jakiś czas temu mój znajomy wygrał nagrodę o wartości ok 2300 zł, musiał wypełnić formularz i podać swój pesel i numer dowodu, podał tylko pesel i dostał nagrodę. Dzisiaj pani z konkursu zadzwoniła do niego żeby podał również numer dowodu powołując się na artykuły prawne, z tego co mi wiadomo nawet do celów podatkowych potrzebny jest tylko pesel ale pani obstaje przy swoim że niezbędny jest numer dowodu. Pomóżcie proszę.

Jakiej pomocy oczekujesz, bo nie rozumiem?
Nagrodę otrzymał? Otrzymał!
Domagają się dodatkowych danych? No i co z tego???
Ja bym te żądania olał.
No bo co, odbiorą mu nagrodę siłą, czy co???
Ludzie, litości... Niech podają podstawy prawne takich żądań. A jak nie, to na drzewo!

Tak nagrodę otrzymał ale podstawy prawne też podała, ustawa o grach hazardowych, w ewidencji podobno powinni podać imię, nazwisko, numer i serie dokumentu tożsamości i pesel. Zastanawiam się poprostu co mu podpowiedzieć i czy może mieć jakieś nieprzyjemności z tego tytułu, z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Daj te podstawy prawne, które wskazała.  tylko konkretnie który, artykuł , który Paragraf a nie ogólnie że ustawa.  Zobaczymy co ciekawego wymyślili. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7162778 Napisano: 05.03.2024 20:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Hej, czy ktoś z Was mial też dziś telefon z konkursu TMobile na kartę?

Podbijam pytanie emotka  /może być pw

Ktoś miał emotka  Nie ja, ale wiem kto emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0