Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7162020 Napisano: 01.03.2024 11:15:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natala91222 napisał(a):

Mam pytanie, kto wygrał w loterii 7 days 777 zł, czy dostaliście kasę bezpośrednio po weryfikacji? Wygrałam 15 stycznia i do dzisiaj cisza czy to znaczy że nie przeszłam pozytywnie weryfikacji?

Regulamin -> sprawdź jaki mają termin na wydanie nagród. Sprawdź wątek Dzisiaj dotarła nagroda - jeśli nikt się nie chwalił przelewem, a termin na wydanie jeszcze nie minął to po prostu czekasz. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161999 Napisano: 01.03.2024 09:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Penia napisał(a):

Powiecie coś może o konkursie z Prince-Polo?
Załapałam się z puli dodatkowej, wypełniłam ich formularz. Dzisiaj widzę, że w zwycięzcach z tej puli raptem trzy osoby, mnie nie ma.
Zero informacji o weryfikacji, odrzuceniu.
A kasa niemała, ból.

To była loteria nie konkurs. Dodatkowo z małą liczbą nagród. Za to z mnóstwem osób grających. Kojarzę chyba tylko jeden z wpis z forum, w którym ktoś się pochwalił wygraną. Co odpisał Ci organizator na pytanie o brak Twoich danych na liście? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161962 Napisano: 29.02.2024 22:47:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół?  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie?Rozwiązanie jest bardzo proste,w dni parzyste wypiekacz jest u Ciebie,a w pozostałe u mnie.

Twoja słaba propozycja, chociaż nie sądziłam, że to możliwe, stała się jeszcze słabsza emotka  To może zaproponuj swoją mocną propozycję. 

Moja propozycja byłaby niezbyt grzeczna, więc się powstrzymam. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161959 Napisano: 29.02.2024 22:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół?  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie?Rozwiązanie jest bardzo proste,w dni parzyste wypiekacz jest u Ciebie,a w pozostałe u mnie.

Twoja słaba propozycja, chociaż nie sądziłam, że to możliwe, stała się jeszcze słabsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161956 Napisano: 29.02.2024 22:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Empatia napisał(a):

Cześć mam 2 paragony na konkurs Everyday-Każdy dzień na medal a nie mam pomysłu na odpowiedż.Może ktoś ma fajny pomysł na pytanie konkursowe -W jaki zabawny i kreatywny sposób motywujesz dzieci do aktywności fizycznej i czerpania radości ze sportu oraz jak to pomaga im odkrywać ich pełen potencjał?w razie jakiejkolwiek wygranej dzielimy się pół na pół.


Czyli Ty dajesz paragon, a ktoś daje odpowiedź i w razie wygranej pół na pół? emotka  Nie no, kusisz. Przemyślę emotka  Tylko zastanawiam się jak lepiej podzielić taki wypiekacz - w pionie czy w poziomie? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161730 Napisano: 28.02.2024 20:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy zapis na paragonie ""sosMaj Winiary" - przejdzie ?🤔🧐

Ale kupiłaś majonez i masz taki opis czy znalazłaś paragon? Bo to nie brzmi jak skrót od majonezu. Winiary mają też różne sosy.


Paragon wyjęty z wózka 😵‍💫

No to to nie jest majonez;) Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

zielonaszpilka

#7161728 Napisano: 28.02.2024 20:22:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

Kupiłam wymagana ilość  5.02 wraz z produktem do pielęgnacji, ale załączyłam pdf emotka Zastawiam się czy Smolar będzie łaskawy i przyjmie to co przesłałam na maila…

zielonaszpilka napisał(a):

agata1221 napisał(a):

Jeśli nie podpięłam dowodu zakupu w formie jpg. do konkursu Eveline to znaczy, że pożegnałam się na dobre z nagrodą?
Napisałam maila do agencji, ale na stronie laureatów pojawia się komunikat, że dane zostały odrzucone...

A w jakiej formie załączyłaś paragon? I czy kupiłaś wymaganą ilość produktów? Był tam kosmetyk z działu pielęgnacja? I kupiłaś produkty do 14 lutego? Bo zgłaszać się można było do 21.02, ale zakupy miały być zrobione do 14.02.

Ale co Ty im przesłałaś na maila? Nie wypełniłaś oświadczenia przez formularz? Tam w formularzu nie da się załączyć .pdf. Jak nie wypełniłaś formularza to tak, nagroda przepadła. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161721 Napisano: 28.02.2024 19:59:26 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

dokładnie robi się błędne koło są dwa wyjścia:

  1. pogodzić się z tym błędem
  2. zdjąć cenzurę dla słowa cenzuray

Jest jeszcze trzecie wyjście - zmienić nazwę wątku emotka Wyświetl w wątku >>
2 pionas, cb656 0

zielonaszpilka

#7161720 Napisano: 28.02.2024 19:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agata1221 napisał(a):

Jeśli nie podpięłam dowodu zakupu w formie jpg. do konkursu Eveline to znaczy, że pożegnałam się na dobre z nagrodą?
Napisałam maila do agencji, ale na stronie laureatów pojawia się komunikat, że dane zostały odrzucone...

A w jakiej formie załączyłaś paragon? I czy kupiłaś wymaganą ilość produktów? Był tam kosmetyk z działu pielęgnacja? I kupiłaś produkty do 14 lutego? Bo zgłaszać się można było do 21.02, ale zakupy miały być zrobione do 14.02. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161719 Napisano: 28.02.2024 19:46:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy zapis na paragonie ""sosMaj Winiary" - przejdzie ?🤔🧐

Ale kupiłaś majonez i masz taki opis czy znalazłaś paragon? Bo to nie brzmi jak skrót od majonezu. Winiary mają też różne sosy. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161609 Napisano: 28.02.2024 14:03:12 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że ktokolwiek reaguje na te wpisy. To daje mu paliwo. Zablokować typa, ignorować te wpisy, omijać bez najmniejszej reakcji, nawet łapki w dół. Traktujcie go jak na to zasługuje, czyli jak powietrze. Nie komentujcie, nie odpisujcie,  nie lapkujcie. Pozostając w tematyce - zaraz zabraknie mu tlenu, a atmosfera się oczyści emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161293 Napisano: 26.02.2024 18:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everyday?

Nie. To jedyny konkurs, w którym brałam udział 😏

W sprawie wysyłki pralki dzwonili wcześniej, więc pewnie jakby nie było maila to i tak byś wiedziała, ale może bony też idą, a Twój mail się zawieruszył?;) Dane mieli w profilu, więc kto wie emotka  może ktoś będzie miał inny pomysł albo też wygrał w Kauflandzie i ma powiadomienie? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7161290 Napisano: 26.02.2024 18:52:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela

 Właśnie "problem" polega na tym, że nie miałam maila z informacją o wygranej z tego konkursu...

A coś innego z everydayme? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7161287 Napisano: 26.02.2024 18:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Czy orientuje się co wysyła Pelargos DHLem? 😏

Pralki z ariela, może bony do Kauflanda też tym idą? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7160443 Napisano: 21.02.2024 18:13:06 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

Szukam odpowiedzi na podchwytliwie wredne, emocjonalne pytanie, ech... emotka

Gdyby trzeba było emocjonalnie zareagować i określić opisowo, jak wielka jest radość (czy coś tam innego), to określając stopień/poziom swojej euforii napisał(a)byś raczej, że dobra wiadomość wyzwoliła w Tobie:

a) sporooooo radości
b) spoooro radości
emotka emotka

Czy jest jakaś norma językowa, ortograficzna, która określa zasady zwielokrotniania literek? emotka emotka emotka

Dla mnie odpowiedź b. Brzmi naturalniej. Wydaje mi się, że to kwestia akcentów. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7158556 Napisano: 10.02.2024 16:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

anaesth napisał(a):

nienia napisał(a):

ZetZ napisał(a):

nienia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Milki: zawsze głosujcie na ten sam smak, czy różnie?

Ja głosuję na różne. emotka

No właśnie ja też,  ale tak sobie myślę,  że to może błąd emotka

Myślę, że te obrazki różnych czekolad mają na celu zrobienie konsumentowi apetytu na słodkie i/lub pokazanie, jakie są jeszcze inne smaki, których być może ktoś jeszcze nie zna i chętnie kupi na spróbowanie emotka  A statystyka to tak przy okazji. Wątpię, żeby głosowanie na różne smaki wpływało na to, czy się wygra emotka

Też myślę, że to nie ma znaczenia na jaki głosujesz, obrazki pokazują jakie mają smaki.
Wygrywa kiedy otworzy się bramka, ale niestety przede mną nie chce się otworzyć emotka

No chyba że o godzinie xx:yy otwiera się bramka, ale tylko pod tą z rodzynkami, a pod innymi nie, mimo trafienia w godzinę? emotka emotka  czy to wiemy? Pewności chyba nie ma?

Mamy pewność. Informacje o tym jaki jest mechanizm loterii są w regulaminie. Głosowanie nie ma żadnego znaczenia. Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

zielonaszpilka

#7158236 Napisano: 08.02.2024 18:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

AnBliSzo napisał(a):

W apce Biedronki 🐞 pojawiła się nowa loteria, kontra do Lidlowej, od wczoraj. Nie mam dostępu do zapowiedzi ani nawet wątku Biedronka 😅 Może ktoś zechciałby dodać

Nie ma po co dodawać - tam są tak chore zasady, że w sumie żaden to konkurs...

Wiesz o co w tym czymś chodzi ? Nawet bok nie jest w stanie mi podać odpowiedzi co trzeba zrobić, żeby wgrać, to gra losowa czy konkurs ? 0 0

Przeczytaj regulamin. Jest krótki. Generalnie jeśli od 1 listopada do 31 stycznia nie robiłeś codziennie zakupów w biedronce z kartą biedronki to nie masz szans na wygraną. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7158059 Napisano: 07.02.2024 22:41:08 w Pelargos
maryjane napisał(a):

A ile mają czasu teraz na wysyłkę tych wyszarpanych nagród ? emotka

To też cholera wie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7158057 Napisano: 07.02.2024 22:37:23 w Pelargos
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Doszło do 20tu... Dzięki wszystkim co się pochwalili, aczkolwiek liczę na więcej wpisów 😊 a konkurs wydaje mi się losowaniem....

Dam sobie rękę uciąć (ale lewą jak coś, okej? emotka ), że zielonejszpilki nie wylosowali, tylko nagrodzili jej piękną odpowiedź, bo zachwyciła ich tak samo jak mnie emotka

Nic sobie nie dawaj ucinać, bo cholera wie emotka  loterie też mnie przecież kochają, więc może i losowali emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7158033 Napisano: 07.02.2024 21:26:49 w Pelargos
nanajka81 napisał(a):

na 110 nagród wygraną pochwaliło się na razie jakieś 15 osób... emotka ludzie którzy wygrali - piszcie do MDW - policzymy ile Was jest!

16 osób. To i tak więcej niż średnia. Zazwyczaj chwali się ok. 10%. Według mnie tym razem naprawdę poinformowali wszystkich zwycięzców. W liczbie osób, które się do tej pory pochwaliły nie ma nic podejrzanego. Wyświetl w wątku >>