Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7157999 Napisano: 07.02.2024 19:49:16 w Pelargos
koniczynka123 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Z jakiej godziny dostaliście powiadomienie o bonie, bo ja biedny czekam.  emotka

Pocieszę cię. Wygrałam bon napisanym w ostatniej chwili krótkim badziewiem.  Natomiast na dopracowany, sensowny tekst nie trafiłam nawet bonu. Dostali opierdziel to zrobili losowanie emotka

Czuję się urażona. Miałam super odpowiedź, godną pralki emotka  Uwierzę w losowanie jak nagrodą pochwali się jagodzianka emotka

jagodzianka napisał(a):Uwaga hit co odwaliłam, wysyłam zgłoszenie do konkursu Ariel kaufland i tam pytanie jak zazwyczaj robisz pranie, napisałam używam proszku do prania i przechodzę dalej 😂😂😂 a to było pytanie konkursowe, myślałam ze jakieś statystyczne ze trzeba odpowiedzieć cokolwiek żeby przejść do głównego pytania 😳 Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157992 Napisano: 07.02.2024 19:41:49 w Pelargos
awangarda napisał(a):

Oby te nagrody w ogóle wyslali.. już wiem jakie konkursy omijać szerokim łukiem

Akurat z realizacją wysyłki nagród czy zwrotów w promocjach na everydayme nie było nigdy problemów. Ktoś dzisiaj pisał o braku wysyłki jakiegoś produktu chyba do testowania, ale to jakiś niechlubny wyjątej raczej niż reguła. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7157960 Napisano: 07.02.2024 18:53:46 w Pelargos
notta napisał(a):

idą ratami, czy wszystko poszło hurtem?

Pralki poszły o 18:38, maile z kartami na razie wszystkie na screenach mają 18:39, więc teraz trzeba czekać czy ktoś pochwali się kartą z późniejszej godziny. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157954 Napisano: 07.02.2024 18:42:41 w Pelargos
kumulacja napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Idą maile z wygranymi Ariel w Kaufland emotka

Pieszo szły od poniedziałku emotka

No bez jaj, a ja takiego ładnego maila im wysmarowałam i już chciałam wysyłać emotka  Więc się wstrzymuję, ale maila nie kasuje, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni emotka

Ediit. Ok, mam pralke emotka  Presja ma sens! Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157943 Napisano: 07.02.2024 18:24:48 w Pelargos
A ja bym jutro ponownie przycisnęła organizatora czyli Procter and Gamble, bo to oni organizowali konkurs. Pelargos był wykonawcą. My sobie możemy do nich pisać, a oni mogą nas olać. Ale jak wywżemy nacisk na organizatorze, to on może rozliczyć Peralgos z wywiązania się ze zlecenia. A doskonale wiemy, że Peralgos się nie wywiązął. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157894 Napisano: 07.02.2024 14:53:43 w WC - rozmowy o wszystkim
karkocka napisał(a):

W mniejszych miejscowościach praktycznie wszystkie starsze osoby codziennie robią zakupy w Biedronce i wszyscy skanują kartę, np. moi rodzice emotka  skanują moją kartę

Ja myślę, że nie ma co się zastnawiać nad tą akcją promocyjną, bo trudno to nazwać konkursem czy loterią emotka  Szanse mają zapewne tylko osoby, które mają zrobione zakupy w tym okresie codziennie. Biorąc pod uwagę liczbę biedronek, liczbę klientów i to, że właściwie o każdej godzinie jest tam spory ruch, to nie ma co łudzić się, że z mniejszą liczbą dni ma się jakiekolwiek szanse. Co miesiąc wykonywanych jest kilkadziesiąt milionów transakcji z użyciem karty lojalnościowej, codziennie kilka milionów osób robi zakupy w Biedronce emotka  Dla mnie to taka akcja, w której nagrodyt mają być miłą niespodzianką dla wiernych klientów sieci i ewentualną zachętą dla innych osób, żeby regularnie robić tam zakupy, bo a nóż widelec znowu powtórzą taką akcję. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157891 Napisano: 07.02.2024 14:40:36 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

U mnie 35 dni. Transakcji więcej, bo czasem robiłam zakupy 3 razy w ciągu dnia... Pewnie są tacy co robili zakupy codziennie...

Dokładnie, pracuje z osobą, która codziennie robi zakupy w biedronce emotka

Pytanie jeszcze czy zawsze skanuje kartę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7157734 Napisano: 07.02.2024 10:07:32 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

A takie zwroty były za zakup Pampersów, heden schouders, gillette  i dużo innych marek było. Dostał ktoś kasę na konto ? To nie było z tej samej strony ?

Tak, ja zawsze bez problemu dostaje zwrot. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

zielonaszpilka

#7157727 Napisano: 07.02.2024 09:53:51 w WC - rozmowy o wszystkim
MamaKinga napisał(a):

maryam napisał(a):

doczytałam teraz emotka   ja mam tylko 37 dni, mało, ale duze kwotyemotka

U mnie 70 transakcji z kartą, ale nie chce mi się nawet podliczyć ile wydane było na to emotka

Nie liczy się liczba transakcji a liczba dni, w których robiłaś zakupy. Jak 5 listopada zrobiłaś zakupy trzy razy to masz trzy transakcje, ale jeden dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7157665 Napisano: 06.02.2024 20:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

Podpowiedzcie proszę bo już zgłupiałam. Jeśli trzeba wysłać SMS do 160 znaków, używacie znaków polskich czy nie, bo jak to w końcu jest, ten sam tekst ze znakami polskimi na iPhone wpisuje i na liczniku mam 112/160 czyli teoretycznie mieści się ale ten sam tekst wpisany ze znakami polskimi na samsungu pokazuje już dwa smsy a bez znaków polskich jeden to jak to w końcu liczyć? No już zgłupiałam po tylu latach konkursowania 🙈😅

Piszę bez polskich znaków. Różnica na tych dwóch telefonach polega na tym, że na iPhonie masz ustawioną opcję, aby pomimo używania polskich znaków w smsie wysyłało tekst bez polskich znaków. Na Samsungu nie masz zaznaczonej tej opcji, więc piszesz polskie znaki i odbiorca otrzyma również smsa z polskimi znakami, a że polskie znaki
liczone są jako kilka „zwykłych” znaków, dlatego ich używanie mocno skraca dostępna długość smsa. Nie ma sensu używać polskich znaków, agencje doskonale sobie radzą bez nich. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157429 Napisano: 06.02.2024 08:44:48 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Czy wkurza to nie wiem,ale agencje mogłyby dawać w konkursach na jakąś odpowiedź, nagrodę dla osoby rezerwowej przy głównej emotka

To prawda. Teoretycznie rezerwista ma tak dobre zgłoszenie, że jest na drugim miejscu, a praktycznie z reguły w nagrodę zostaje z chwałą i pucharem największego przegranego konkursu. Zamiast stanowić osobnego rezerwistę, lepiej byłoby przesunąć nagrody w dół i dołożyć kogoś na ogon kolejki.

Czasami właśnie tak to się odbywa i dla mnie również to jest jedyne słuszne rozwiązanie rezerwy. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157356 Napisano: 05.02.2024 20:41:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Czy ten konkurs na fb jest prawdziey czy to fejk? Bo niby wygrałam, a  jest link i trzeba zapłacić za dostawę, coś tu śmierdzi prawda? 

Na bank fejk. Nic nie klikaj.

edit. Zerknęłam na profil. Po wygranej chcą pełne dane karty płatniczej. Niestety patrząc po komentarzach i ilości zgłoszeń, wiele osób się na to nabierze. Brak regulaminu, brak info co to w ogóle za festiwal, w ogóle nie ma takiego festiwalu w Polsce, odnośniki do stron na yt czy Twitterze nie działają, podana strona internetowa nie ma nic wspólnego z żadnym festiwalem, na polskim festiwalu mają pokazywać zagraniczne filmy, jakaś dziwaczna nagroda w formie karty golden VIP do wszystkich sieci kin…. Tyle czerwonych lampek ostrzegawczych. Cały ten konkurs właściwie świeci milionami lampek. Omijać szerokim łukiem. Zgłaszać stronę. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7157348 Napisano: 05.02.2024 20:14:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Listerine też mi nie działa 🙈 wszechświat mi chyba daje znaki, żebym dzisiaj nic nie wysyłała, bo bramki się dziś dla mnie nie otworzą emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7157330 Napisano: 05.02.2024 18:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z tymi Grześkami dzisiaj? Działają Wam? Ja mam teraz problem ze zgłoszeniem. Pojawia się komunikat, że zgłoszenia od 7 do 23:59:59 emotka Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

zielonaszpilka

#7157310 Napisano: 05.02.2024 17:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aneczka22 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

Bartosz2222 napisał(a):

Czy na jeden adres mogą przyjść 2 piniaty? Czy komuś się to udało?

Mogą emotka  wygrałam z mężem w pierwszym etapie i obie już są u nas emotka

w regulaminie jest napisane,że dwie nagrody na jeden adres nie mogą przyjść

Gdzie? Możesz zacytować? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7156786 Napisano: 03.02.2024 07:58:17 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

Miesięcznie, nie liczę, pewnie nigdy nie zapłaciłem więcej niż 5 zł licząc już razem z netem. Internet biorę sobie na drugą kartę SIM (mam w telefonie dual SIM) i zawsze się znajdzie jakieś gratisowe 100GB czy 200GB na 30 dni. Gdy mi się skończy, przenoszę numer i mam znowu gratisowy net. W ten sposób ciągnę już chyba z 3 lata i nawet zrezygnowałem ze stacjonarnego netu w domu, po prostu udostępniam sieć z telefonu na wszystkie urządzenia więc wychodzi mi kosmiczna oszczędność. 

Obecnie np. masz w Orange 200 GB za friko na miesiąc, gdy darmowy miesiąc zacznie się kończyć, przenosisz w salonie numer do Plush i masz kolejny miesiąc, włączasz bonusy tym razem chyba 400 GB. Potem za miesiąc przenosisz do a2mobile, włączasz bonusy i znowu masz 200 GB. Ktoś powie: dużo roboty z tym myśleniem o przenoszeniu. A wcale nie. Wizyta w salonie przy okazji zakupów w galerii to 5 minut roboty, a oszczędność kosmiczna. To już wina sieci, że przyjęły politykę "stałych klientów olewać, a przenoszących numer obsypywać gratisami". 

Co do samych połączeń, jak kupiłem pakiet 100 minut z pół roku temu, tak mam do dziś jeszcze resztka minut mi została. Nie rozmawiam długo, przez telefon załatwiam raczej sprawy codzienne, a tam gdzie chcę pogadać z bliskimi, dzwonię przez messenger.

Dzięki za podzielenie się emotka  Jestem jednak za wygodna na takie kombinacje emotka  a teraz jeszcze sprawdziłam, ile wydzwoniłam w ostatnim miesiącu i wyszło mi 300 smsów i ponad 10 godzin gadania emotka . Fakt, że to wyjątkowy miesiąc, bo jestem w takiej sytuacji, że tego dzwonienia i pisania jest bardzo dużo, no ale są i takie miesiące emotka  Musiałabym się pilnować, żeby dzwonić i pisać przynajmniej do bliskich na whatsapie albo messengerze, jednak faktycznie można pokombinować, żeby było naprawdę tanio emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

zielonaszpilka

#7156723 Napisano: 02.02.2024 19:21:54 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji

I ile miesięcznie wydajecie wtedy na telefon? Jak szybko zużywają się te minuty i SMS-y? Wiadomo, że każdy korzysta inaczej, ale tak średnio jak wam to wychodzi? I czy korzystacie z internetu w telefonie? Bo ja bardzo dużo i zawsze biorę sobie w play pakiet solo s, w którym za 30 zl mam nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci i 30 GB internetu. Wydaje mi się to dość rozsądną kwotą za taki pakiet. Fakt, że ważny jest 30 dni i potem niewykorzystane GB przepadają, ale w sumie nie wiem czy kupowanie pojedynczych pakietów wychodzi
korzystniej od takiej oferty. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

zielonaszpilka

#7156696 Napisano: 02.02.2024 17:35:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

masza napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Piniaty nie da się przekierować do paczkomatu 

 Można przekierować

jak się zmieści, poprzednia się nie mieściła

O to przecież pytam

Da się, moja już siedzi w paczkomacie emotka Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

zielonaszpilka

#7156504 Napisano: 02.02.2024 08:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Urbanucci napisał(a):

Jak ktoś się łudzi, że jeszcze jest coś do wygrania w 7 days to może odpuścić. Wszyscy zwycięzcy czyli 4x 7.777 oraz 4x 77.777 zostali wylosowani czyli bramki ustrzelone. Nie ma co czekać na losowanie dodatkowe. Wiem, bo się ich zapytałem.

To jeszcze nie znaczy, że dopełnili formalności i nagrody otrzymają. To raz. A dwa, że są jeszcze nagrody niższe i jedna osoba na forum przyznała się, że ma błąd w nagrodzonym zgłoszeniu i ta nagroda trafi do losowania dodatkowego. Na pewno jest więcej osób, które nie dopełnią formalności  albo popełnili jakiś błąd w zgłoszeniu, więc nie rozumiem czemu miałbyś już skreślać losowanie dodatkowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7156252 Napisano: 01.02.2024 00:20:42 w Smolar
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

loteryjny napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Co dziś Smolar nadał DPD?

Hellenę

No właśnie, do mnie też ale mam trochę problem z odbiorem bo nie będzie nikogo w domu, widzę, że jest opcja zmiany adresu, tylko pytanie co wtedy kurier wpisze w potwierdzenie odbioru dla Smolara, jaki adres? Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Sama wpisuję sobie adres emotka  Nawet jeśli wpisuje kurier to wydaje mi się, że wpisać powinien pierwotny adres, a nie przekierowanie.

Dokładnie, na logikę- też wpisuję pierwotny adres.

Gdybym ja wpisywała to też bym podała pierwotny ale często kurier sama wypełnia i  czy kurier ma ta informację pierwotnego adresu? No i akurat by odbierała osoba w ogóle nie konkursowa.

Według mnie nie ma znaczenia jaki adres tam będzie wpisany. Dla agencji pewnie się liczy tylko to, że jest tam wpisane cokolwiek i że jest podpis. Jeśli boisz się o to, że ktoś będzie   sprawdzał czy adres z protokołu podany przez osobe x nie należy też do osoby y to
mysle, że możesz wyluzować. Nie sądzę żeby ktoś chciał się w to bawić  emotka   I oczywiście że kurier ma informacje o pierwotnym adresie - jest choćby na etykiecie na paczce:) Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, cb656 0