Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zielonaszpilka

zielonaszpilka

#7156151 Napisano: 31.01.2024 17:08:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=jokan]
zielonaszpilka napisał(a):

jokan napisał(a):

Szkoda, że osoba która dodała konkurs zrobiła datę zakończenia na dzisiaj a on skończył się wczorajemotka
https://www.e-kon...produktow-i-vouchery

Tak, przy czym formularz jest dalej aktywny. Pomimo tego, że jesteś zalogowana, po kliknięciu Biorę udział musisz się albo zarejestrować wypełniając wszystkie pola albo kliknąć u góry taki tekst coś tam coś tam Zaloguj się i zalogować sie ponownie. Możesz spróbować wysłać jeszcze zgłoszenie pomimo tego, że konkurs był do wczoraj.

niby tak, ale ja mam tak, że jestem zalogowana i pojawia się formularz do wypełnienia z danymi i jak klikam Kontynuuj to się nic nie dzieje...dwie przegladarki sprawdzone +  na telefonie i tak samo...ale chodziło mi raczej o kwestię daty, że źle jest wprowadzona....U góry nad tym formularzem, nad rubryczką imię, powinnaś mieć taki czerwony napis o możliwości zalogowania się. Kliknij w to i zaloguj się ponownie.

edit. Kliknij w to co zaznaczone na zdjęciu 

Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

zielonaszpilka

#7156145 Napisano: 31.01.2024 16:52:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Szkoda, że osoba która dodała konkurs zrobiła datę zakończenia na dzisiaj a on skończył się wczorajemotka
https://www.e-kon...produktow-i-vouchery

Tak, przy czym formularz jest dalej aktywny. Pomimo tego, że jesteś zalogowana, po kliknięciu Biorę udział musisz się albo zarejestrować wypełniając wszystkie pola albo kliknąć u góry taki tekst coś tam coś tam Zaloguj się i zalogować sie ponownie. Możesz spróbować wysłać jeszcze zgłoszenie pomimo tego, że konkurs był do wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7155544 Napisano: 28.01.2024 20:47:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Justintime napisał(a):

Czy ktoś z osób, które wygrały Piniatę Kindera w zeszłych latach, może powiedzieć, jakie słodycze były w środku?

5xSchokobons, 5xKinder Bueno Mini, 5xKinder Czekolada 100 g - z dość krótkimi terminami ważności. Wygrana przyszła w lutym, a termin ważności był bodajże do końca kwietnia. Rok wcześniej, jak były piniaty rakiety, to zestaw był podobny, tylko zamiast kinder czekoladek były mini hipcie czekoladowe - też 5 paczek. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7155520 Napisano: 28.01.2024 18:01:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Maribella napisał(a):

Wygrał ktoś może w listerine i podzieli się informacją jaki opis ma na paragonie? Po wysłaniu zgłoszenia pojawia się informacja, że musi być dokładny opis produktu na paragonie. W biedronce jest "Listerine 500 ml" myślicie że to wystarczy?

Opis idealny, co byś więcej chciała? Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7154699 Napisano: 23.01.2024 21:08:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Proponuję, żeby osoby, które wygrały piniaty i wypełniły formularz, spróbowały jeszcze raz kliknąć w otrzymany link, żeby upewnić się, że formularz na pewno został wysłany i zapisany. W poprzedniej loterii z kartami do decathlonu przepadło mi tak 200 zł, bo pojawił się jakiś błąd captcha i chociaż potem ponownie wysłałam formularz i teoretycznie miałam podziękowanie na stronie, to on się nie zapisał emotka  I nie tylko ja miałam taką sytuację, a widzę, że teraz też zdarza się ten błąd w ich formularzu. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7154255 Napisano: 21.01.2024 23:39:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia napisał(a):

nikos napisał(a):

aurorcia a może jakieś słowa zakazane? Nie wiem czy oni mają taki blokujący słownik? Inny telefon/komputer próbowałaś?

Sprawdziłam i nic brzydkiego się nie układaemotka

A znaki specjalne, " / \ albo jakieś inne?

Tylko polskie znaki, poza tym nic.

Usuń entery i słowa podejrzane np. ruch emotka  wywal apostrofy, emotki, znaki cytatu. Wszystko wpisz „z palca” - dane w formularzu i zgłoszenie. A ja nie pójdzie to sprawdź na jakichś fikcyjnych danych czy pójdzie ci w ogóle jakiekolwiek zgłoszenie, chociażby Ala ma kota, żeby ustalić czy problem jest z formularzem u Ciebie czy tekstem zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7153088 Napisano: 15.01.2024 17:40:16 w Smolar
Dzisiaj poszły też bliki z zozoli za ostatnie dni. Powoli się odkopują. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152905 Napisano: 14.01.2024 13:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

czy w Dan Cake tylko ja mam problem z wysłaniem pochlebstwa? Wpisuje tekst, klikam dalej i niestety mojego dzieła nie ma? WHY?

Ale nie ma go w galerii czy się w ogóle nie wysyła? Bo zgłoszenia do galerii trafiają po moderacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152884 Napisano: 14.01.2024 12:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

monisss napisał(a):

eee ten konkurs to jakaś ściema? napisałam 5 minut temu pochlebstwo i dostałam komunikat już "Twoje zgłoszenie zostało
odrzucone…
Niestety... Nasze jury nie zasmakowało w Twoim pochlebstwie. Ale pisanie miłych słów to na pewno Twój chleb powszedni! W każdej chwili możesz spróbować ponownie i napisać kolejny komplement w ramach konkursu.
"

Może miałaś jakieś  brzydkie słowo w zgłoszeniu?  emotka

Albo w inny sposób naruszyłaś regulamin. Np. napisałaś jakąś markę, tytuł piosenki, nazwisko znanej osoby czy postaci z filmu. Oni są tam bardzo rygorystyczni. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152774 Napisano: 12.01.2024 21:30:56 w Smolar
dany-duszek napisał(a):

czy już wszystkie bliki z Mega kieszonkowe od Zozoli poszły?

Ja swoich jeszcze nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152506 Napisano: 11.01.2024 13:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

maixys napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Heinz w lidlu.Mąż kupił mi na 2 paragony produkty... w domu okazało się że 2 produktów z nich nie ma na liście tych które biorą udział ale...na paragonie wszystkie są opisane tak samo na 1 i 2 paragonie... kupowal ktos sosy 220 ml heinz i potwierdzi jaki ma opis u siebie? Bo juz nie wiem jak mam dojść do tego który paragon jest zły. emotka

Jeżeli to coś pomoże, mam paragon z wcześniejszego konkursu emotka
dzięki emotka  właśnie identyczny opis mam w przypadku sosów.Te które są na liście tych co trzeba kupić są tak samo opisane jak te których nie ma emotka  wiec chyba zostaje  słać i niech się dzieje co chce 

Zawsze można zapytać agencji emotka
na liscie nie widziałem ketchupów w opakowaniu 1000 a kupiłem emotka  a potwierdzili po zapytaniu że będą ok

Na liście jest kilogramowy ketchup Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7152197 Napisano: 10.01.2024 09:19:34 w WC - rozmowy o wszystkim
as32572 napisał(a):

hej,nie sprzedaje za duzo a teraz mam wystawione krzeselko na olx i Pani chce kupic z dostawą poza olx (inaczej się w sumie nie da, bo jest za duze). Czy w tym wypadku najlepiej żeby mi zaplacila za kuriera i zebym ja to ogarnela? Chodzi mi o to,że tam ciagle pisza o podejrzanych linkach itd.

Najlepiej niech przeleje ci kasę za wysyłkę na konto, a ty wyślij za pobraniem. Ja zawsze biorę podwójną kasę na wysyłkę na wypadek jakby kupujący paczki nie odebrał, bo wtedy płacę też za
powrot paczki do mnie. Odliczam to oczywiście od kwoty zakupu. Nie klikaj w żadne linki, które ktoś Ci wysyła, nie potrzebujesz też podawać swojego maila. Uważaj też jak ktoś proponuje ci wysyłkę na swojej etykiecie, która ci podsyła, bo np. twierdzi, że ma firmę i
umowe z firmą kurierską. Taka etykieta może być podrobiona - przedmiot
owszem wyślesz, ale kasy nie dostaniesz. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7151988 Napisano: 09.01.2024 10:38:02 w Konkursy z grami
mateeeo1985 napisał(a):

to może ten i był reszty nie

Którego konkursu, o
którym była mowa w tym wątku, nie było według Ciebie w bazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7150757 Napisano: 02.01.2024 20:52:32 w Wkurza mnie...
ola120 napisał(a):

A mnie wkurzyła coca cola. Zebrałam teraz kilka zakrętek z kodami, chciałam wpisać w aplikacji i wszystkie nieważne. Kupione teraz, w dwóch sklepach.emotka

Spróbuj wpisać je jeszcze raz i jeszcze raz. W końcu powinny zaskoczyć. Wyświetl w wątku >>
2 samuraj, cb656 0

zielonaszpilka

#7149737 Napisano: 27.12.2023 17:49:48 w Żabka
margarittta napisał(a):

adamo86 napisał(a):

margarittta napisał(a):

Przychodzi wam na @ potwierdzenie z konkursu Martini w Żabce?

Nie biorę udziału, ale to Avanti, a oni już dawno odeszli od potwierdzeń @.

Poza tym:
"14. Zgłoszenia do Konkursu można dokonywać od 20.12.2023 roku do 28.12.2023 roku. Przyjęcie zgłoszenia przez system rejestracyjny Strony Konkursowej jest potwierdzone informacją zwrotną na Stronie Konkursowej o treści „Dzięki! Twoje zgłoszenie zostało wysłane, damy Ci znać w wiadomości e-mail, jeśli wygrasz”. Informacja zwrotna na Stronie 5 Konkursowej nie potwierdza poprawności zgłoszenia z treścią Regulaminu, a tylko fakt zarejestrowania zgłoszenia w systemie teleinformatycznym"

tak wiem, że w regulaminie jest ten zapis, jednak do mnie niestety to potwierdzenie nie doszło, dlatego pytam, jak jest u Was?

Przeczytaj jeszcze raz odpowiedz adamo
i fragment regulaminu., który Ci zacytował. W tym konkursie nie ma potwierdzeń mailowych. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

zielonaszpilka

#7149653 Napisano: 27.12.2023 10:03:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Witam, czy miał ktoś taką sytuację, że otrzymał od smolara sms z wygraną a w trakcie uzupełniania formularza jest info, że takich danych nie ma w bazie? emotka

Może wkradła się jakaś literówka w nr tel albo nr paragonu . Najlepiej napisać do nich emotka

tak mam to w konkursie Dallmayr
napisałam do nich ale póki co cisza

Czasem tak jest, bo przy głównych nagrodach chcą odesłania oświadczenia i paragonu pocztą. Wtedy w bazie nie przepuszcza. Wyświetl w wątku >>
0 0

zielonaszpilka

#7149029 Napisano: 21.12.2023 18:40:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu.

A możesz pokazać mi ten konkurs w bazie? Bo doszukać się go nie mogę 🤔

Sama sobie odpowiem. Konkursu w bazie nie ma, więc łamiesz regulamin dyskutując o nim na forum jednocześnie zarzucając komuś innemu, że łamie regulamin konkursu (chociaż akurat go nie łamie). Fajnie jest trzymać konkursy dla siebie, w końcu mniejsza szansa, że "przez kogoś przeleci ci kolejna nagroda w konkursie", ale wtedy nie przybiegaj na forum z płaczem szukając popleczników do swojej krucjaty. A krucjata jest daremna. Marcin nie złamał żadnego punktu regulaminu. Zmarnujesz czas, energię, wyjdziesz na pieniaczkę, a wyższej nagrody nie dostaniesz. Ten rower już odjechał. 
Może trzeba byłoby mieć pretensje do siebie, że zrobiło się słabsze zgłoszenie zamiast do zwycięzcy, że zrobił lepsze? Dodatkowo przekazanie autorskich praw majątkowych wymaga umowy w formie pisemnej, sam zapis w regulaminie nie wystarczy. Po wygranej laureat musi podpisać umowę, która będzie regulowała zakres i czas trwania przeniesienia praw majątkowych do pracy. W konkursach na FB jeszcze chyba nigdy mi się nie zdarzyło podpisywać dodatkowej umowy. Nawet jak podpiszesz taka umowę to dotyczy ona często ściśle określonego czasu, np. trzy miesiące, pół roku, rok. Po tym czasie prawa znowu wracają do ciebie. Dodatkowo przekazanie praw dotyczy także ściśle określonego dzieła. To, że coś jest podobne jeszcze nie znaczy, że to plagiat. Na Marcina wielokrotnie była nagonka, bo nagina regulamin albo wręcz go łamie (choć twierdzi, że nie;) i wysyła filmy nawet tam, gdzie wyraźnie jest napisane, że ma być tekst i o to, według mnie słusznie, mamy pretensje. Ale jeśli wygrywa zgłoszeniem regulaminowym to niech wygrywa jak najwięcej, na zdrowie. Każdy może znaleźć swój patent na wygrywanie i z niego skorzystać. Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7149009 Napisano: 21.12.2023 17:30:04 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

emotka zielonaszpilka napisał(a):

cb656 napisał(a):

...kwaskowaty posmak, za jakim tęskniłem kilka ładnych lat, od kiedy zielony Jacobs go stracił

Eee to Twój kubek? Bo może ten kwaskowy posmak to niedokładnie wypłukany fairy cytrynowy? emotka

Chłe, chłe, nie zepsujesz mi mojej radości żadną tego typu uwagą. emotka emotka emotka emotka
W temacie: tak, to mój (konkursowy zresztą) kubek. A tak wygląda po umyciu:

Absolutnie nie chciałam Ci psuć radości! Wręcz przeciwnie! Być może właśnie fairy cytrynowy jest lekiem na Twoje tęsknoty i nawet kawa Jacobs może znowu mieć Twój ulubiony kwaskowaty posmak emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7148993 Napisano: 21.12.2023 17:00:53 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Dziś cieszy mnie bardzo, że po raz pierwszy od długiego czasu ZNÓW ODKRYWAM w "sypanej" kawie swój ulubiony, kwaskowaty posmak, za jakim tęskniłem kilka ładnych lat, od kiedy zielony Jacobs go stracił, ech... emotka emotka emotka

Eee to Twój kubek? Bo może ten kwaskowy posmak to niedokładnie wypłukany fairy cytrynowy? emotka Wyświetl w wątku >>

zielonaszpilka

#7148991 Napisano: 21.12.2023 16:47:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabaka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu https://www.e-kon...kurs-dessange-w-hebe

W którym miejscu znajduje się nr paragonu w Hebe? Nie biorę udziału u Columbita, nie wiem o który im chodzi. Czy ten standardowy na górze po prawo,czy ten ma dole Numer:R6373627xxxx itd?

Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0