Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7099565 Napisano: 11.06.2023 10:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a co to ostatnio za wysyp kont troli zakładają by namieszać ale komuś musi die nudzic


To pewnie jedna i ta sama osoba, która zakłada wciąż nowe profile. Moim zdaniem to ktoś kto ma stałe konto od dłuższego czasu a pisaniem z tych nowozakładanych urozmaica sobie czas.

beznadzieja


Taka osoba żywi się reakcjami, które wywołuje w społeczeństwie - stąd metodą na uschnięcie owego typa jest zero odpowiadania na jego wpisy & zgłaszanie ich do usunięcia. Wtedy większość z nas nawet nie zdąży dowiedzieć się, że typek istniał emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7099528 Napisano: 10.06.2023 20:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

Jak wysyłacie konkursy sms-owe np. tam gdzie jest 160 znaków? Kiedyś w regulaminach pisali, żeby nie używać polskich znaków i było łatwiej, a teraz niby można, ale jak się tak zrobi to chyba operator dzieli wiadomość na kilka sms-ów i drożej wychodzi? Piszecie z polskimi znakami? emotka

Nigdy nie wysyłam sms-ów z polskimi znakami. NIGDY  emotka  
(a nagrody wpadają) Wyświetl w wątku >>

joan

#7099214 Napisano: 09.06.2023 11:58:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Papier toaletowy dorwałam w C4 za 17zł z groszami.


Przypomniało mi się jeszcze, że w Auchan też był Lambi, ale tylko większe opakowanie, cena ok. 35 zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 lukas08 0

joan

#7099211 Napisano: 09.06.2023 11:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

za chwilke konczy się Lambi, mają to w Kauflandzie? (...)


W moim Kaufie nie było, w Rossie również nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7099197 Napisano: 09.06.2023 11:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Marcin, no weź...


bogimistrz - czy mógłbyś się odnieść do powyższego? emotka

Ślij zdjęcia na konkursy fotograficzne, teksty na tekstowe, a filmy na filmowe i tyle. Protip za darmo, nie musisz nawet dziękować emotka Jak wygrasz piosenką w konkursie karaoke, będzie git!

I nie twierdź, że "Ale hejt to Vat od sukcesu, widocznie każdy musi zapłacić." Ciebie zwyczajnie dopadły konsekwencje własnych działań, gdyż Twoje zgłoszenia widoczne są dla każdego użytkownika internetu. A wierz mi, że społeczność nie-konkursowiczów jest duuużo mniej wyrozumiała & cierpliwa w takich sytuacjach; hejt jest zjawiskiem negatywnym, lecz nie ma tu nic wspólnego z Twoim talentem na miarę Igi Świątek. Ludzie nie lubią, jak się ich robi w uja, zdziwiony? emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7098882 Napisano: 07.06.2023 15:33:15 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

Ktoś coś wie/słyszał?

https://www.e-kon...ionowy-koncert-sanah

Chciałam kogoś zaprosić na ten koncert, więc posłałam kilka zgłoszeń - cisza. 
Niestety, organizator nie posiada sensownego fp, nie ma kogo zapytać. W każdym razie: na naszym forum nikt nie pochwalił się wygraną... Wyświetl w wątku >>
1 aspartaqs 0

joan

#7098694 Napisano: 07.06.2023 10:28:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emmi napisał(a):

Bierze ktoś z was udzial w konkursie z gazetkami goodie i podpowiedziałby jakie jest drugie słowo albo chociaż gdzie go szukać? Przekopałam już wszystko i nie znalazłam emotka  postaram się jakoś odwdzięczyć np oddawaniem głosów albo jakoś inaczej


Kilka osób pisało, że nie znalazło drugiego słowa. Moje przypuszczenie: sporo gazetek wychodzi w czwartki, może więc drugie słowo znajdziesz w którejś z gazetek jutrzejszych? Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7098634 Napisano: 06.06.2023 23:05:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A w ogóle, to czemu Wy jeszcze nie śpicie... emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7098632 Napisano: 06.06.2023 22:59:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

Przychodziły wam sms-y z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie Żywiec Zdrój w Żabce (Albedo) - a jeśli tak, to po jakim czasie? Jest taki zapis w regulaminie, że powinien przyjść sms, ale póki co do mnie nic nie dotarło.


Nie - pojawiło się tylko info na stronie "Twoje zgłoszenie zostało wysłane!" Wyświetl w wątku >>
2 emi, koala33 0

joan

#7098315 Napisano: 06.06.2023 10:40:37 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

Czasem tak. Choć podobno w Avanti ostatnio lepiej iść w ilość właśnie 😉 (...)


Nie mogę się zgodzić emotka A że nie w każdym konku się wygrywa... to już bardziej kwestia gustu danego jury, nie ilości prac czy ich (subiektywnie ocenianej przez autora) jakości emotka Chyba nikt nie wierzy, że Lady Lidia w pojedynkę sama ogarnia wszystkie konki & loterie emotka

Szkoda, że konk filmowy się kończy -> świetnie się bawiłam przy tych zadaniach/wyzwaniach emotka
Oby wincyj takich! Mnie siem należy! Dej! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7098149 Napisano: 05.06.2023 16:24:25 w Szybkie konkursy na Facebooku
Kończy się dziś (05.06.2023) / mało zgłoszeń  emotka   / Wydawnictwo Czarna Owca:

https://www.faceb...5hRiycJwQApHETsGDkXl

Kto chce wygrać zestaw ze zdjęcia: książkę "Instaporadnia" i kosmetyki marki Bielenda?
Wyślijcie nam w komentarzu dlaczego właśnie Wy powinniście go wygrać
Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7097201 Napisano: 01.06.2023 09:45:48 w Co można dostać gratis?
pioge7 napisał(a):

od 5.06.2023

Z której sieci sklepów ta gazetka? Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7096605 Napisano: 30.05.2023 13:52:45 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

(...) w złym kierunku to idzie emotka


Kiedyś było jedynie "zrób epickie zdjęcie aparatem, a masz szansę wygrać aparat, co robi epickie zdjęcia" emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7096602 Napisano: 30.05.2023 13:46:40 w Wkurza mnie...
Świeżynka z wątku "Zapowiedzi": Posiadasz kask, rower. Udajesz się na wycieczkę rowerową. Opisujesz szczegółowo trasę tej wycieczki, załączasz również zdjęcia. Możesz wygrać: kask, rower.

F* logic, tym sposobem... nigdy roweru nie wygram. Wyświetl w wątku >>

joan

#7096559 Napisano: 30.05.2023 11:49:00 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
mellowfruit napisał(a):

Czy trwają może obecnie konkursy, w których trzeba kupić grubsze sprzęty typu piekarnik, zmywarka itp dużych marek?


Loteria: https://www.e-kon...oteria-mybosch-bosch Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7095891 Napisano: 26.05.2023 13:13:53 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Pamiętajcie, że do 31.05.2023 trwa konek Stokrotka (zakupy dowolnych artykułów + 20 zł na "produkty greckie") -> to korzystna opcja, żeby kupić wszystko to, na co od dłuższego czasu konkursów/loterii nie było (albo nie ma w ogóle). Przykładowo: ulubiona kawa, dowolny płyn do prania, zdrowe przekąski do chrupania, warzywa na obiad za 49 zł (+ sery feta & oliwki za 20 zł).

https://www.e-kon...-od-kuchni-stokrotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7095085 Napisano: 22.05.2023 17:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Kinder: nUczestnik może dokonać więcej niż jednego Zgłoszenia udziału w Konkursie, lecz każdorazowo w oparciu o odrębny Zakup Promocyjny i całkowicie inną odpowiedź na Zadanie konkursowe. 

Proszę o interpretację zapisu. Powiedzmy pisalam o skoku na bungee, nie udalo się. W kolejnym etapie chce wykorzystać pomysł. Czyli znow pisac o bungee. Nie kopiuj wklej tylko innymi słowy, inna forma.

Mogę czy nie?


Mojżesz.
Z innym paragonem. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

joan

#7095075 Napisano: 22.05.2023 17:10:24 w Wkurza mnie...
GreenEK napisał(a):

środek dnia, duże miasto, ruchliwy parking przed wejściem do marketu - ktoś ukradł mi rower emotka emotka emotka
gdzie my żyjemy...


Mojemu koledze ukradziono rower spod Netto, a kolega wstąpił tylko po napój i spędził w sklepie może ze 4 minuty. Rower był oczywiście porządnie przypięty. Wniosek? Szajki złodziei siedzą pod marketami w samochodach, mają przy sobie profesjonalny sprzęt, w kilka sekund są w stanie rower ukraść. Pewnie jest tak, że podczas kradzieży jedna osoba stoi na czatach, druga czeka w samochodzie, a trzecia - w stroju rowerzysty - podchodzi do roweru i myk! w sekundę przecina jakimś epickim dyngsem zapięcie emotka

Życzę Ci zatem wygrania nowego roweru emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7095012 Napisano: 22.05.2023 14:02:48 w SZUKAM....
nique napisał(a):

czy po kodzie produktu, kupionego w Auchan, można zobaczyć co to za produkt? Mam opis baton czek i kod


W POKu bez problemu sprawdzą - mają pełen podgląd paragonu. Natomiast ten ciąg cyfr chyba nie ma nic wspólnego z kodem kreskowym produktu, więc samodzielnie nie da się tego zidentyfikować. Wyświetl w wątku >>
1 nique 0

joan

#7093359 Napisano: 15.05.2023 12:53:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ineska1991 napisał(a):

Konkurs somersby pszczeli co miał wystartować dzis wam dziala ? Mam kapsel ,ale nigdzie nie widzę możliwości udziału


Brak jakiegokolwiek info na www / FB. Insta nie sprawdzę, bo nie mam tam konta... Wyświetl w wątku >>
0 0