Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#7149265 Napisano: 22.12.2023 15:02:15 w Żegnamy zmarłych
Mia, tak bardzo Ci współczuję, płaczę razem z Tobą. Wyświetl w wątku >>
[*] 2 androm, mia

kalka

#7147719 Napisano: 16.12.2023 10:29:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Projektor nowej generacji OPTOMA HD146X DLP-Full HD nowy, oryginalnie zapakowany
(jasność:3600 ANSI lumen, rozdzielczość podstawowa: Full HD 1920 x 1080, Kontrast: 25000 :1, moc lampy: 295 W, funkcja 3Dready pozwalająca na wyświetlanie obrazu w trójwymiarze, typ matrycy: DLP)

https://www.media...jektor-optoma-hd146x
https://www.euro....-optoma-hd146x.bhtml
chętnie wymienię na coś innego ......(zaproponuj) lub sprzedam taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7145763 Napisano: 09.12.2023 17:41:25 w PODZIĘKOWANIA
Notta
Dziękuję za udaną transakcję i cierpliwość. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

kalka

#7109946 Napisano: 18.07.2023 23:38:34 w Pomocy!!!!
kalka napisał(a):

tamtiram napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

tamtiram napisał(a):

Czy paragon z nipem jest zgodny z regulaminem? Chodzi mi dokładnie o loterie produktów E. Jeśli nic nie wpadnie to chociaż firmie się paragon przyda, a ceny nie male.


Paragon z NIPem do 450 zł brutto to faktura uproszczona. Nabywcą jest firma, której NIP widnieje na paragonie.

Okej, czyli właściciel firmy może wziąć udział w loterii, tak?

W większości loterii i konkursów paragon nie może zawierać NIP-u firmy, aczkolwiek wszystko zależy od zapisów w regulaminie. Wydaje się, że w przypadku loterii "E" można dodać NIP firmy na paragonie o ile firma nie jest spółką, a wpisany NIP należy do osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą.  

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7109771 Napisano: 18.07.2023 13:50:24 w SZUKAM....
Szukam na naszym forum Osoby z Gdyni (najlepiej z okolic Oksywia, Obłuża, Pogórza).  Mam coś do załatwienia, czego nie da się zrobić zdalnie i potrzebuję wsparcia - oczywiście z rewanżem w tle emotka
Proszę o kontakt na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7109268 Napisano: 16.07.2023 22:52:02 w PODZIĘKOWANIA
olywka
i agaga Dziękuję Dziewczyny emotka Jesteście Kochane! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7109166 Napisano: 16.07.2023 10:07:19 w PODZIĘKOWANIA
kolorowekredki
Dziękuję emotka i serdecznie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7109155 Napisano: 16.07.2023 07:03:36 w Kupię...
Poszukuję biletów na "Biedronkę i czarnego kota" Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7103992 Napisano: 27.06.2023 17:33:34 w Udane wymiany - polecane nicki:)
pioge7
Jak zawsze niezawodny emotka Polecam ! Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

kalka

#7102320 Napisano: 21.06.2023 09:31:25 w Kupię...
Kupię bilety do Suntago 
Najchętniej dla dzieci (czyli na strefę do 16 r.ż.), ale mogą być ewentualnie dla dorosłych. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7098998 Napisano: 07.06.2023 21:33:21 w Kupię...
Chętnie kupię dla siostrzeńca bilety na mecz Polska - Niemcy oraz gadżety piłkarskie. Zależy mi na dobrych miejscach dla małego   emotka  Jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam na pw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#7078183 Napisano: 04.02.2023 11:09:48 w Kupię...
Kupię kody lub bilety do kina na "dzieciowy" film (do CC, Multikina lub Heliosa) emotka   Ewentualnie zwykłe kody/bilety do tych kin. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6850391 Napisano: 19.03.2022 09:55:00 w WC - rozmowy o wszystkim
kreo42 napisał(a):

Tak z innego tematu, jest tu parę produktów konkursowych gdzie kupując te produkty wspomagamy Rosję w wojnie


emotka  Dokładnie!
Może nie każdy ma możliwość przyjęcia uchodźców, nie każdy może poświęcić czas na wolontariat, ale każdy może zamienić batonika ,wodę, majonez itd. firmy Nestle na inny - to też jest forma pomocy.    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6850388 Napisano: 19.03.2022 09:27:34 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

kalka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 

Aniu, może zamieniając Winiary na Kielecki Twój syn wyraził swój sprzeciw?  emotka Nestle nie zważając na brutalną agresję Putina postanowiło zostać w Rosji, tak samo jak w 2020 roku postanowiło sponsorować reżimową telewizję na Białorusi wydając miesięcznie ogromne kwoty na reklamę. W tle też inne historie i ich działalność w Afryce. Tyle kosztuje sumienie szefów Nestlé  Każdy, kto kupuje ich produkty, pośrednio wspiera finansowo wojnę na Ukrainie. 
https://biznes.in...-z-rosji,nId,5901341

Moja kochana ja mam inne spojrzenie na wojnę na Ukrainę. Wiem,że tam cierpią ludzie ,giną dzieci i wiem,że to Rosja jest agresorem ,ale w Rosji też żyją i mieszkają cudowni ludzie . Moi przyjaciele od lat i ja nie popieram tego typu akcji. Wczoraj rozmawialam z koleżanką mieszka w Swietlogorsku w Rosji i powiedziała mi,że ten sondaż co niby ma poparcie 75 procent to jedna wielka ściema. Ludzie tam nie chcą wojny .oni chcą normalnie żyć w zgodzie z całym światem,a cierpią przez 1 tyrana i kilku jego przydupasow. Oni nie mają takiej mentalności jak my ,że walczymy o wolność własną . Rozmawiałam z nią i płakałam . Oni są tam zastraszani ,żyją pod dyktatura i nic nie mogą zrobić. Wszystkie formy buntu są tłumione w zarodku. Na każdym kroku kontrola ,złego słowa nie mogą powiedzieć na niego,bo za to jest areszt. Oni już odczuwają te sankcje ,braki towarów ,pustki w sklepach. Ale co oni mogą ? Nic,bo nie mają wpływu na jego politykę i boją się go. Nie wiecie wszystkiego. Nie zrozumiecie ich . Tajemnicze zaginięcia ,śmierć w dziwnych okolicznościach . To wszystko tam jest na porządku dziennym i czeka każdego kto publicznie wyraża sprzeciw . Tam jest tak od lat i ciężko będzie im to zmienić . Ludzie się buntują i znikają . Nie popieram wojny,ale proszę nie wrxucajcie wszystkich Rosjan do 1 wora . Tam też żyją normalni i cudowni ludzie,którzy mogą być oddanymi przyjaciółmi. Ja się na nich nigdy nie zawiodłam ,a znamy się ponad 20 lat z niektórymi. 


Aniu, ja nie nawiązuję do "biednych i cudownych" Rosjan, a do potężnych korporacji, które mają w doopie to, że Rosjanie napadli na Ukrainę, zabijają tam ludzi, a Putin ma z ich działalności środki na finansowanie swojej agresji. Biedni i cudowni ludzie bywają w każdym państwie, także w Korei Płn. ale fakt, że w Rosji są  cudowni ludzie, nie usprawiedliwia korporacji współpracujących  z putinowskim reżimem, atakowaniem suwerennych państw  i zabijaniem niewinnych ludzi. Ja bojkotuję tych, którzy wspierają min. finansowo wojnę na Ukrainie
p.s. Moja przyjaciółka - Rosjanka też jest cudownym człowiekiem, ale to nie nie ma nic wspólnego z bojkotem NESTLE- firmy dla której zyski są ważniejsze niż życie ludzkie. Wyświetl w wątku >>

kalka

#6850380 Napisano: 19.03.2022 06:46:14 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Wyślij syna po zakupy to Ci kupi. Zamiast winiary -kielecki,grzeski to prince polo. Oyakata -amino i sobie pogralam 

Aniu, może zamieniając Winiary na Kielecki Twój syn wyraził swój sprzeciw?  emotka

Nestle nie zważając na brutalną agresję Putina postanowiło zostać w Rosji, tak samo jak w 2020 roku postanowiło sponsorować reżimową telewizję na Białorusi wydając miesięcznie ogromne kwoty na reklamę. W tle też inne historie i ich działalność w Afryce. Tyle kosztuje sumienie szefów Nestlé  Każdy, kto kupuje ich produkty, pośrednio wspiera finansowo wojnę na Ukrainie. 
https://biznes.in...-z-rosji,nId,5901341 Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

kalka

#6848993 Napisano: 10.03.2022 16:56:36 w Wkurza mnie...
Czytam i nie wierzę!Jak można być taką bestią!Ogarnia mnie złość emotka i jednocześnie płakać mi się chceemotka
 "Mężczyzna zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Uciekała przed wojną do Wrocławia,
kobieta ta była w trudnej sytuacji życiowej, uciekła z objętej wojną Ukrainy, nie znała języka polskiego, nie znała miasta i nigdy nie była w Polsce. Zaufała mężczyźnie, który obiecał jej pomóc i dać schronienie. Za zgwałcenie 19-latki mężczyźnie może grozić do 12 lat więzienia"  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6848138 Napisano: 05.03.2022 21:01:24 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wkurzają mnie ceny i to, że będzie jeszcze gorzej. Żwirek dla kota, który zawsze kupuję, zdrożał ostatnio o 10 złotych. 3 litry oleju do smażenia kosztują już prawie 30 złotych... Chleb z dnia na dzień znowu podrożał z wysokiej już ceny 5 złotych do 5,25. A w konkursach wciąż te same nominały. Bon o wartości 100 złotych. Szkoda, że nie biorą pod uwagę inflacji. Jeszcze z 4 lata temu za bon 100 złotych dało się zrobić spore zakupy, dzisiaj to wystarcza na kilka podstawowych rzeczy. Jakoś mnie to martwi, bo rośnie wszystko, poza pensją. A i konkursami coraz trudniej reperować domowy budżet, bo albo rozdają bezwartościowe gadżety, albo bony na 50 czy 100 złotych.

A ja dziś porównałem kwity z wypłaty. Nowy ład to minus 200 w stosunku do grudnia. Więc znów nie zagłosuję na PiS...

 Niestety tak to wygląda  emotka  Moi pracownicy przy tej samej kwocie brutto, do ręki otrzymują po zmianach około 200 - 300 złotych mniej, choć moje koszty pracownicze wzrosły. Żeby ludzie mogli dostawać taką samą pensję jaką dostawali przed wprowadzeniem "nieładu", to musiałam aneksować umowy i podwyższyć im pensje, zwiększając tym samym jeszcze bardziej swoje koszty. Chce mi się płakać emotka  emotka  Taka niby podwyżka, to jakaś fikcja, to są moim zdaniem ukryte podatki. Jeszcze chwila i nie będzie się opłacało małym i średnim przedsiębiorcom pracować, a właściwie harować.       Wyświetl w wątku >>

kalka

#6846509 Napisano: 24.02.2022 13:50:05 w Kupię...
kalka napisał(a):

Kupię jeden bilet/kod do SUNTAGO(może być do 3 stref, ale może też być tylko do jednej Jamango) emotka  

Jeśli komuś zbywają-sam nie skorzystał, to chętnie odkupię kody do Suntago dla mojej siostry emotka (najchętniej 4 szt. ale 2 szt. też chętnie kupię) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6845643 Napisano: 19.02.2022 20:22:48 w Kupię...
Kupię jeden bilet/kod do SUNTAGO
(może być do 3 stref, ale może też być tylko do jednej Jamango) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6842791 Napisano: 06.02.2022 12:07:12 w Kupię...
Kupię kody/vouchery do Suntago.  Wyświetl w wątku >>
0 0