Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6351086 Napisano: 27.04.2017 21:11:53 w Pomocy!!!!
joasiajulia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Na paragonie,gdzie jest numer kasy???Czy to jest np.;BEE 25645324

chyba że to numer pod nazwą SUMA-np.;0365/456???
Proszę o pomoc emotka


Ja wpisuję na konk Leclerca ten nr, przy którym na wydruku jest info:  nr kasy: 019( wpisuję 19) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6351078 Napisano: 27.04.2017 20:45:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

giulietta napisał(a):

... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  

Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
A tu suprajsss! emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  
 

Napisałam grzecznie do Douglasa na facebooku, gdzie jest temat autek, bo chciałam pokazać siostrze,
aby ją zachęcić do konkursów. Ciekawe, co mi odpiszą.


Aaaa, to siostra pracuje w agencji organizującej konkursy?  emotka Wyświetl w wątku >>
2 notta, radosna 0

kalka

#6351074 Napisano: 27.04.2017 20:40:56 w Albedo Marketing
nataszka napisał(a):

radosna napisał(a):

darog napisał(a):

Konkurs Hebe? Schauma natural..
Jakiś czas temu był i nagrody - wyjazdy w góry chyba do Szwajcarii.

Czy to Albedo Marketing organizowało?
Vyło kilka wyjazdów, jest gdzies lista zwycięzców? Wygrał ktoś??

Jeśli tak trudno wyszarpać łancuszek z YES za 180 zł..

A..i w kwestii tych pisanych reklamacji..Moze za ich złośliwość/czy bałaganiarstwo obciążać za te przesyłki pocztowe? ICH wina- niech ponoszą koszty..

Bo jeszcze to się stanie taktyką-praktyką..

Odpowiedź od nich na mój e-mail w sprawie opublikowania listy zwycięzców konkursu
Schauma - zimowe szaleństwo!
Dzień dobry,niestety zgodnie z regulaminem, nie możemy opublikować listy zwycięzców i takich danych
nie mogę Pani udostępnić. Jesteśmy zobowiązani chronić dane osobowe laureatów zgodnie
z ustawą o ochronie danych osobowych. 
Ewelina PiaskowskaAccount Executive

były co najmniej 2 wygrane na forum  z tego co pamiętam ,ludzie pisali  w dotarła nagroda -"dziś  doszedł voucher" 


Pisała jedna osoba, ale nie wiadomo w sumie,czy chodzi o nią, czy kogoś znajomego. Było tam 6 nagród o wartości ok. 26 000 zł  emotka
Nie bardzo rozumiem dlaczego w konkursie "jednym na dziesięć" nie podaje się wyników "chroniąc"dane laureatów. Biorąc udział w konkursie uczestnik musi liczyć się i tym samym godzić na podanie listy laureatów do publicznej wiadomości. To nie jest prywatna darowizna, a publiczny konkurs, w którym angażuje się środki wielu ludzi i publicznie przyrzeka nagrodę! Organizator również składa publiczne zobowiązanie i jest zobligowany do przestrzegania regulaminu oraz zapisów Kodeksu Prawa Cywilnego!   

Poza tym świadomość, że nie jest się anonimowym konkursowiczem powoduje, że choć częściowo ludzie hamują się przed wysyłaniem kradzionych tekstów - choć nie na wszystkich to działa, jak pokazał ostatni konkurs Garniera, w którym nagrodzono plagiaty z Nivea. Jednak panna, która ukradła też nie jest anonimowa, bardzo łatwo sprawdzić nazwisko złodzieja cudzej twórczości: widnieje ono w protokole przy skradzionym tekście  emotka   emotka   
  Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

kalka

#6351057 Napisano: 27.04.2017 20:02:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  

Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
A tu suprajsss!emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  
  Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

kalka

#6350849 Napisano: 27.04.2017 12:53:22 w SZUKAM....
Szukam kodów na popcorn lub zestaw/y do Multikina emotka  (ewentualnie do Cinema City też) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6350834 Napisano: 27.04.2017 12:35:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

......Nie przesadzałabym, że my, konkursowicze, to taka cudowna inspiracja.
Jest kilku pisarzy, którzy są bazą pomysłów emotka


Tiaaaa, jasne! emotka   Całkiem niedawno ktoś nawet tak się zainspirował "bazą pomysłów"  Wiesławy Szymborskiej, że wysłał na konkurs jej wiersz podpisując się pod nim emotka  Znali się na poezji, bo nagrodzili główną i gdyby nie opublikowali wyników, to by tak  zostało. emotka Na szczęści opublikowali wyniki, a czujni i oczytani znawcy dobrej poezji zadziałali i nagrodę odebrano konkursowej pseudo poetce emotka     

assal napisał(a):
Każdy może brać udział w konkursie, jeśli w regulaminie nie wyłączą jakiejś grupy.


Pewnie, że każdy! emotka  W końcu wszyscy tu paramy się konkursami, statystycznie wygrywamy więcej nagród II stopnia, czasem główne wpadają,a pani Joanna-taka zdolna miłośniczka konkursów bez stażu konkursowego od razu główną wygrała  emotka  (na żadnej publikowanej liście laureatów jej nazwiska nie widać) Tylko pogratulować !
W każdym razie cieszę się, że nie traciłam mego cennego czasu  na ten konk - ludzie na forum przestrzegali przed konkursami Douglasa - Dzięki Wam za to ! emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6350620 Napisano: 27.04.2017 07:08:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

norweska20 napisał(a):

kermit napisał(a):

https://web.faceb...umerieDouglasPolska/
Chyba drugi czy trzeci post od góry (filmik z wręczenia nagród). Nie wiem o co chodzi, ja tych pań nie znam. Forumowiczki?

wady i zalety netu wujek google prawdę ci powie http://www.goldenline.pl/joanna-nejfeld/
Senior Account ExecutiveAlbedo Marketing
Promotion & Event ExecutiveV&P Agencja Reklamowa

I Bum emotka . Nawet nie da się pogdybać, że to zbieżność nazwisk, bo pani ze zdjęcia na Golden jest na filmiku z Douglasa.

Ale o sso tu chozzi? emotka   Towarzystwo wzajemnego adoracji konkursowej, czy co ( i to obie laureatki)? emotka  
Będzie rewanż, czy może już był?  emotka  

p.s. Ale przynajmniej Douglas nie szukał wymówek w stylu: nie możemy podać imienia i nazwiska laureatów dla ich własnego dobraemotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6350127 Napisano: 26.04.2017 05:47:33 w Zjazd e-konkursowiczów
jackk76 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

szukajcie siebie  emotka
 więcej na fb AudioFeels

Dawno to było?

To było 19.09.2013  - https://www.youtu...atch?v=8BRC8zHjI78 


Dzięki Iva za fotkę! Masz może więcej? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6350044 Napisano: 25.04.2017 20:33:37 w Kupię...
Kupię voucher do biura podróży albo odkupię konkretny wyjazd   

Kupię voucher/wyjazd z Vacasnsoleil lub Eurocamp Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6350040 Napisano: 25.04.2017 20:30:21 w Paragony na trwające konkursy
Zamienię par. na loterię w Leclercu:https://www.e-kon...tml#.WP-VidKLRdg na par. z ITM-Familijne  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6349569 Napisano: 24.04.2017 17:48:32 w Pomoc potrzebującym!
mia napisał(a):

Masza86 napisał(a):

Mamusiu jak jest w niebie .........??  emotka zbieramy dla Kuby !
https://www.siepomaga.pl/ratujmykubusia

Podbijam. emotka emotka
Szanowny konkursowiczu, krótko: Przeczytaj i wpłać choćby te 5 zł. A potem podziękuj Losowi, za wszystko czym Cię obdarzył i od czego Cię uchronił... emotka


Przelew zrealizowany, udostępnione dalej
emotka  emotka  emotka Oby tylko się udało Wyświetl w wątku >>
2 mia, Masza86 0

kalka

#6349434 Napisano: 24.04.2017 12:11:06 w SZUKAM....
carissma napisał(a):

Czy do Streamline jest możliwy tylko kontakt mailowy? Jak szybko odpowiadają na zapytajki? emotka


Raczej tylko emotka  . Szybko tj. tego samego dnia (choć zależy to zapewne od zadanego im pytania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6349420 Napisano: 24.04.2017 11:40:21 w SZUKAM....
ktototaki napisał(a):

bridget napisał(a):

podpowiedzcie prosze gdzie kupie polski olej?

auchanie jest

Kupiłam w Leclercu Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

kalka

#6349280 Napisano: 23.04.2017 20:11:42 w Albedo Marketing
avanti99 napisał(a):

raczej nikt nie skarzyl sie na karlsbad, graf, swiift, grasp. 

Ja dodałabym jeszcze: Columbit, Streamline, mam dobre doświadczenie z IQ Marketing (nie dotyczą one loterii).
Tu nie chodzi o to, by wszyscy kochali wszystkie te agencje, zawsze ktoś będzie miał jakieś zastrzeżenia, bo to naturalne, natomiast jeśli chodzi o Albedo, to skala zastrzeżeń do niech przybrała nieprzyzwoicie dużą skalę  emotka , przypomnę tu tematy wcześniejszych postów: likwidacja list rezerwowych i nowe zapisy,iż nagrody przechodzą na rzecz agencji, niewysyłanie nagród, gubienie paragonów, wymyślanie historii w stylu: to wina poczty, wydawanie części z dużej puli nagród np. ostatnio  "...19 z puli 200...", wykonywanie tel. do konkursowiczów, a potem wypieranie się tego, jednym słowem bajzel na kółkach- celowy, czy też nie emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6349194 Napisano: 23.04.2017 12:55:19 w Albedo Marketing
ir napisał(a):

nadeim napisał(a):

ir napisał(a):

kalka napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Zakupy konkursowe za ileś zł, potem po wygranej polecony odesłać, a jeśli reklamacja to wyłącznie poleconym za potwierdzeniem odbioru - wymogów mnóstwo, ale gdy my wymagamy od nich jakotakiej organizacji pracy (porządek w papierach się kłania) i zwyczajnej uczciwości - tu bywa różnie.... 

emotka
Zakupy konkursowe za ileś zł+polecony+reklamacja poleconym za potwierdzeniem odbioru i już właściwie możemy za te pieniądze mieć stand bez łaski Albedo i nerwów, które nam funduje  emotka
Co oczywiście nie zmienia faktu, że obowiązkiem Albedo jest doprowadzenia promocji do końca w uczciwy sposób, w tym również wysłanie nagród, zwłaszcza, że nagrodami są nie tylko standy emotka  I ciekawe np. co chcieli dać (a może bardziej nie chcieli niż chcieli) Darekgryko-wi  i co zrobili z nagrodą, która po jednym nieodebranym tel. "przepadła"   emotka

Ja na pewno napisałabym do sponsora/marki zlecającej.
Wydaje się, że to niemożliwe rzeczy, a jednak możliwe - pamiętacie laskę z agencji, która wystawiła na Allegro auto, zanim nie  wyłoniła zwycięzcy konkursu, który prowadziła? Nawet nie doczekała końca konkursu...chyba organizowała w LIDLu i chciała sobie sprzedać.

jak mi wiadomo to było inaczej, były tam etapy i byli wyłoni z początkowych etapów zwycięzcy, ale wśród nich rodzina organizatora i te samochody były sprzedawane.

W każdym razie przekręt był na całą Polskę, ale pomysłowa pani...cóż...dalej działa.


A wykrycie przekrętu było tylko dlatego możliwe, że pomysłowa pani (i jej rodzina) nie ukryła dostępu do znajomych, a także dlatego, że jedna z naszych forumowiczek odkryła, że Łukasza M. wystawia VW Golfy na swoim allegrowym koncie emotka .   Normalnie tego typu przekręty trudno jest wykryć (choć nie jest to niemożliwe), bo jednak sprawcy starają się ukryć jak najwięcej śladów i z pewnością są bardziej przezorni niż  "organizatorzy" z Lidla.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6349176 Napisano: 23.04.2017 11:59:34 w Albedo Marketing
minionek napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

minionek napisał(a):

Ok wiem,że to jest trochę jak doszukiwanie się tzw. trotylu, ale..... Idąc tropem nagród dla znajomych: na allegro jest do sprzedania nowiutki thermomix z Poznania ( Winogrady) a tu już rzut beretem od Góralskiej hahahah http://allegro.pl...key-i6791872544.html  Osoba od "niedawna" ma profil na allegro. Do wygrania od PUR były 3 takie thermomixy.  Osoba ta w lutym sprzedawała już jeden thermomix  https://archiwum....key-i6713900896.html teraz sprzedaje kolejny? Przypadek? 

Z tego wcale nie wynika, że jest to kolejny. Może po prostu to ten sam, tylko niesprzedany w lutym.

Nie napisałam,że sprzedała, tylko,że sprzedawała... Za mniej i teraz jest ponownie wystawione za nieco więcej. Po prostu miejsce skąd sprzedaje to rzut beretem od siedziby Albedo, jak napisałam wyżej, można by się było doszukiwać w tym "przekrętu", bo to nagroda za prawie 5000zł. Niedotrzymanie przez nich terminów ustalonych regulaminem, brak ogłoszenia zwycięzców.... to wszystko jest dość frustrujące. Może faktycznie listy do Henkela coś zdziałają, bo to nie godzi w albedo, a w markę henkel - bo większość ludzi nawet nie będzie się doszukiwać,że zawiniła agencja promocyjna, a winą obarczą producenta,  w tym przypadku PURa, a w innym przypadku uchybień obarczą producenta innego produktu i ucierpi marka, a nie agencja, która organizuje konkurs


No niestety, przybierające coraz większą skalę praktyki agencji dają podstawy do różnego rodzaju podejrzeń emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6349174 Napisano: 23.04.2017 11:49:35 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

Mam pytanie natury prawnej, ale też moralnej...
Dziś byłam świadkiem jak jedna pani pod centrum handlowym (kilkanaście sklepów, w tym PiP, Rossmann i inne), parking z 3 stron otoczony sklepami - zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnego. Jak jej zwróciłam uwagę, że zaparkowała na takim miejscu, to ona na to "wiem". Ja zdumiona, mówię, że jak nie ma uprawnień, to może zapłacić za to karę. A ona na to, że ma kartę  emotka
I skomentowała jeszcze, że przecież na czole nie ma napisanego, że jest inwalidką, a karta jest męża. I tu jest problem. Czy ona, jako osoba pełnosprawna, jeżdżąca sama, bez męża, może posługiwać się jego kartą i parkować na miejscach wydzielonych dla niepełnosprawnych?? Z tego co wiem, to karta jest wydawana na osobę a nie na samochód.
Dodam, że lala ok 60, na około 12 cm szpilce, bez okularów, poruszająca się normalnie. 

Zresztą... z tego co widziałam, to na 3 miejsca specjalne każde było zastawione "zwykłym" samochodem bez uprawnień  emotka emotka  A Straż miejska ma to gdzieś.. a tak by wzbogacili kasę miejską... wystarczyłoby tylko postać godzinę na parkingu  emotka

Dokładnie, problem tkwi w uczciwości ludzi, ale też w braku egzekwowania prawa przez Straż Miejską, czy Policję  emotka   
Ostatnio przed Lidlem wszystkiej dwa miejsca dla rodzin z dziećmi były zajęte przez samotne młode paniusie (choć dalej były wolne miejsca park. tylko trzeba by było przejść pół parkingu). Akurat jedna parkowała, gdy wjeżdżałam na parking, a druga podeszła do swego autka, gdy już wchodziłam do sklepu.(nawet nie miały fotelików dziecięcych)  Miałam ochotę podejść i zwrócić uwagę, ale byłam właśnie z "wyrywającym" mi się dzieckiem, które ciągnęło mnie po upragnionego rogaliczka  emotka   
Zauważyłam, że ten parkingowy proceder jest niestety praktykowany notorycznie (podobne sytuację widziałam przed Leclerkiem i na parkingach w dużych CH), no ale niestety, o ile można prawnie egzekwować nie zajmowanie miejsc inwalidom, o tyle w przypadku miejsc dla rodzin z dziećmi to tylko kwestia kultury, wrażliwości i zwykłej przyzwoitości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6349165 Napisano: 23.04.2017 11:09:15 w Albedo Marketing
nadeim napisał(a):

ir napisał(a):

kalka napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Zakupy konkursowe za ileś zł, potem po wygranej polecony odesłać, a jeśli reklamacja to wyłącznie poleconym za potwierdzeniem odbioru - wymogów mnóstwo, ale gdy my wymagamy od nich jakotakiej organizacji pracy (porządek w papierach się kłania) i zwyczajnej uczciwości - tu bywa różnie.... 

emotka
Zakupy konkursowe za ileś zł+polecony+reklamacja poleconym za potwierdzeniem odbioru i już właściwie możemy za te pieniądze mieć stand bez łaski Albedo i nerwów, które nam funduje  emotka
Co oczywiście nie zmienia faktu, że obowiązkiem Albedo jest doprowadzenia promocji do końca w uczciwy sposób, w tym również wysłanie nagród, zwłaszcza, że nagrodami są nie tylko standy emotka  I ciekawe np. co chcieli dać (a może bardziej nie chcieli niż chcieli) Darekgryko-wi  i co zrobili z nagrodą, która po jednym nieodebranym tel. "przepadła"   emotka

Ja na pewno napisałabym do sponsora/marki zlecającej.
Wydaje się, że to niemożliwe rzeczy, a jednak możliwe - pamiętacie laskę z agencji, która wystawiła na Allegro auto, zanim nie  wyłoniła zwycięzcy konkursu, który prowadziła? Nawet nie doczekała końca konkursu...chyba organizowała w LIDLu i chciała sobie sprzedać.

jak mi wiadomo to było inaczej, były tam etapy i byli wyłoni z początkowych etapów zwycięzcy, ale wśród nich rodzina organizatora i te samochody były sprzedawane.

Wszystkie VW Golfy z wyjątkiem ostatniego trafiały jako nagrody w łapki organizatorów-nagradzani autkami okazali się być   znajomi Mysiorków z portalu NK, a przekręt zainteresował nas wtedy, gdy jeszcze podczas trwania konkursu na Allegro Łukasz Mysiorek i jego znajomi wystawili na swoich kontach konkursowe samochody emotka  
Szkoda, że teraz niektóre agencje ( a w szczególności jedna emotka )  nie chcą nawet imienia i pierwszej litery nazwiska laureata podawać, broniąc niby praw laureatów. Przecież często regulamin stanowi, że biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę, by w przypadku wygranej opublikować np. jego imię, pierwszą literę nazwiska , czy nazwę miejscowości, jeśli komuś to nie pasuje, to niech po prostu nie bierze udziału w konkursie emotka         Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

kalka

#6349157 Napisano: 23.04.2017 10:39:59 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

emotka co to za akcja była?

W skrócie taka:
http://lodz.tvp.p...ochody-dla-znajomych Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348772 Napisano: 21.04.2017 14:32:38 w Informują
sms-y z Nairobii  "Poznaj najświeższe trendy" Wyświetl w wątku >>