Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6348752 Napisano: 21.04.2017 13:43:58 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

kalka napisał(a):

Na całe szczęście Dominika Ostałowska raczej nie bywa na naszym forum, poza tym biedne celebrytki muszą znosić nie takie oceny (zwłaszcza anonimowe w necie)   zapomniałam dodać: niestety

I akurat to ja uznaję za okoliczność dociążająca, a nie łagodzącą. Co innego, gdy ktoś napluje w twarz komuś drugiemu na forum, kiedy oboje uczestniczą w pyskówce, a CO INNEGO obsmarowywać kogoś za plecami. Jak wspomniałaś - ta aktorka raczej tu przypadkiem ni celowo nie trafi, więc nawet może nie mieć pojęcia o owej opinii i ŻADNYCH SZANS, by się do opinii ustosunkować.
To są ważne rzeczy. Ja to zaliczam do kategorii "odwaga cywilna", a właściwie jej brak. W oczy to mało kto ma śmiałość. Ale anonimowo, z oddali, to oczywiście jazda na całego. Przypomnę wpis samej Kasi:

jeden facet w sądzie, do którego chodzę służbowo, stwierdził na mój temat: "nie dość,że bezczelna, to jeszcze brzydka" (miałam czelność wejść do pokoju w sądzie z dokumentami z kancelarii, bo tam jest taka osobna kolejka, o czym pan najwyraźniej nie wiedział)

i głosy oburzenia na forum za takie zachowanie. Ale jednak gostek miał odwagę zrobić to prosto W OCZY. Mimo chamstwa, trzeba przyznać, że coś w rodzaju jaj miał też. emotka

zapomniałam dodać - niestety
W tym wypadku wypowiedź Kasi była oceną talentu aktorskiego-mniej czy bardziej dosadną, mniej czy bardziej taktowną i miłą, ale nie sądzę, by mogła ona obrazić aktorkę i nie sądzę, aby Dominika Ostałowska miała chęć zabierać głos i ustosunkowywać się do takiej opinii i ma świadomość, że są zarówno wielbiciele jej talentu, ludzie obojętni i przeciwnicy.  
Natomiast moje "niestety"  bardziej dotyczy atakowania prywatnego życia i różnego rodzaju  insynuacji, zdjęć zrobionych ukradkiem i publikowanych bez zgody i wiedzy celebrytów, zarówno przez anonimowe jak i przez nieanonimowe osoby i portale, z drugiej strony mam świadomość, że niektórzy celebryci tak właśnie zdobywają upragnioną popularność-również niestety  emotka
Zdecydowanie: chamstwo prosto w oczy jest większą odwagą niż chamstwo w necie (anonimowe) emotka
 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348742 Napisano: 21.04.2017 13:12:10 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

kalka napisał(a):

gdzie tu obraza? emotka    

Przemilczę lepiej. Bo moja potencjalna odpowiedź, zawierająca oczywiście subiektywną ocenę bystrości (do której to oceny mam
niewątpliwie prawo, jak wszyscy) mogłaby przez niektórych zostać odczytana jako obraźliwa, a po co ludziom sprawiać przykrość emotka

To fakt   emotka  i do tego takt ! emotka
 Na całe szczęście Dominika Ostałowska raczej nie bywa na naszym forum, poza tym biedne celebrytki muszą znosić nie takie oceny ( anonimowe i nie tylko), 
choć w Twoim przypadku wiem doskonale, że nie bystrość celebrytek miałbyś ochotę oceniać emotka  , ale masz rację - milczenie złotem jest   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348735 Napisano: 21.04.2017 12:54:11 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jezuuu, ta Ostałowska to taka drętwa i beznadziejna aktorka jest. Nie wiem, kto i po co ją tyle lat trzyma w tym serialu emotka

No ale to subiektywna i obraźliwa opinia jest. W dodatku bluźnisz, wzywając emotka nadaremno emotka

Subiektywna jest, ale gdzie tu obraza? emotka  W ocenie Kasi, do której ma prawo, jest drętwą i beznadzieją aktorką,a to bardziej jest krytyka, z którą aktorka-osoba publiczna z pewnością się liczy emotka  
W mej ocenie sympatyczna z niej kobitka - (mam na myśli Ostałowską, choć Kasia też jest ok), ale aktorka przeciętna i zbyt kurczowo trzyma się jednego serialu 
A tak w temacie talentów aktorskich to Kożuchowska jest rewelacyjna,  uwielbiam też grę aktorską Szyca i Karolaka emotka
p.s. Ja też jestem dzisiaj -w mej subiektywne ocenie- zdrętwiała po wczorajsze stłuczce samochodowej podczas wyprawy do ITM   emotka  

A co do bluźnierstwa to nasz rację cb656!  Kasia, nie można się bez tego obyć? emotka  
  Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kalka

#6348721 Napisano: 21.04.2017 12:34:38 w Albedo Marketing
kajeczka napisał(a):

Zakupy konkursowe za ileś zł, potem po wygranej polecony odesłać, a jeśli reklamacja to wyłącznie poleconym za potwierdzeniem odbioru - wymogów mnóstwo, ale gdy my wymagamy od nich jakotakiej organizacji pracy (porządek w papierach się kłania) i zwyczajnej uczciwości - tu bywa różnie.... 

emotka
Zakupy konkursowe za ileś zł+polecony+reklamacja poleconym za potwierdzeniem odbioru i już właściwie możemy za te pieniądze mieć stand bez łaski Albedo i nerwów, które nam funduje  emotka
Co oczywiście nie zmienia faktu, że obowiązkiem Albedo jest doprowadzenia promocji do końca w uczciwy sposób, w tym również wysłanie nagród, zwłaszcza, że nagrodami są nie tylko standy emotka  I ciekawe np. co chcieli dać (a może bardziej nie chcieli niż chcieli) Darekgryko-wi  i co zrobili z nagrodą, która po jednym nieodebranym tel. "przepadła"  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348636 Napisano: 21.04.2017 10:44:21 w Kupię...
Kupię voucher do biura podróży (Coral travel Wezyr, Itaka, Tui, Neckermann lub innego)  albo odkupię konkretny wyjazd  :)
Kupię wyjazd/voucher do Vacasnsoleil lub Eurocamp Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348545 Napisano: 21.04.2017 07:46:06 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

Myślę, że przesadzacie. Tak samo było w akcji z CIf? którą robiło IQ Marketing (blendery i roboty ręczne Bosch do wygrania), gdzie dużo osób nie dostało nagród, bo np. wpisywało błędne nipy. Ja jak wypełniam formularz zgłoszeniowy, to sprawdzam dwa razy- wtedy też tak było i wszystkie nagrody do mnie przyszły, więc polecam czasem zgłaszać się sprawdzając, co wpisujecie w treść. Mojej siostrze co prawda też nie przysłali przyprawnika (Albedo), ale to jakiś pojedynczy przypadek. Zaraz napiszę do właściciela Albedo, może nie wie, że listy giną i jakoś zareaguje...

  emotka   
Zaraz napiszę do właściciela Albedo, może nie wie, że listy giną i jakoś zareaguje...emotka  emotka  Ty żartujesz sobie??? emotka  Ludzie prowadzą w nimi korespondencję listowną, mailową, telefoniczną , piszą reklamacje i dostają odpowiedzi w stylu: nie zaginął, tylko koperta była pusta, albo: nie dotarł, zaginął na poczcie- choć w historii statusu przesyłki rejestrowanej  jak wół stoi, że dotarł itp  emotka  
 A Ty muszkieterze  emotka  myślisz, że pod wpływem Twojej jednej wiadomości wszystko się zmieni, poszkodowani dostaną nagrody, odnajdzie się zaginiona korespondencja, a w 
Albedo nagle zapanuje rzetelność i porządek  emotka  Och, żeby tak się stało....emotka

"Ja jak wypełniam formularz zgłoszeniowy, to sprawdzam dwa razy- wtedy też tak było i wszystkie nagrody do mnie przyszły, więc polecam czasem zgłaszać się sprawdzając, co wpisujecie w treść..."
A Ty m
yślisz , że wszyscy poszkodowani, to jełopy, które nie potrafią formularza wypełnić!?  emotka  
Powtórzę raz jeszcze visserarthur:
To, że akurat Ty nie masz złych doświadczeń, nie dowodzi, że Ci, którzy mają są sami sobie winni  emotka
To naturalne, że są  osoby takie jak Ty, ale zrozum, że nie przeczy to  temu, że  Albedo Marketing jest postrzegana przez wiele osób jako firma delikatnie ujmując: nierzetelna i lekceważąca klientów, jakimi są ludzie biorący udział w "ich" konkursach.
Raz jeszcze gratuluję samych pozytywnych doświadczeń w kontaktach z Albedo i optymizmu  emotka  , który opuścił już część osób mających problemy z tą agencją  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348306 Napisano: 20.04.2017 14:54:33 w Albedo Marketing
renatak0 napisał(a):

kalka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mrmax napisał(a):

Kolejne przykłady "wała" albedo:
- Loteria Wedla Gama/DC/Groszek/Eurosklep - spójrzcie na wyniki http://wiosennaloteria.pl/ - powtarzają się osoby i miejscowości, mimo że w regulaminie jasno napisane, że jedna osoba ma prawo do jednej nagrody danego stopnia. 
Nawet jeśli to nadużycia ze strony grających, to powinni to weryfikować, a sami nawet nie trzymają się regulaminu. 

- Loteria Wedla w Carrefour - wygrał ktoś z was cokolwiek? Wyniki: http://www.slodkiprezentodserca.pl/ - rozdane 19 z 200 bonów do Carrefoura (tak wynika z listy laureatów). Tak samo, nie wszystkie vouchery do SPA rozdane. Reszta została w agencji? Sporo tego ...

Myślę, że to duble. Proponuję zapytać u źródła, czy nie wpisali tych osób po dwa razy...


Na jakiej podstawie sądzisz, że to duble? (chyba buble emotka  )
A nawet jeśli, to gdzie są pozostali laureaci  emotka   Czy naprawdę uważasz, że z tą agencją jest wszystko ok, tylko dlatego, że  Ciebie jeszcze nic złego nie spotkało?  emotka   
19 rozdanych nagród z 200!?   emotka   A Wy się dziwicie, że nikt się nigdzie nie chwalił  emotka

Odpowiedzieli mi tylko na część pytań.Rezerwy nie ma, a do 19 nazwisk laureatów  na 200 bonów nie odpowiedzieli nic.


Może nie zdołali wymyślić tak "na poczekaniu" sensownego wytłumaczenia, które nie pogrążyło by agencji jeszcze bardziej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348299 Napisano: 20.04.2017 14:47:25 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje. 

To prawda, równie żenujące jest organizowanie takich imprez jak i branie w nich udziału. emotka
Wprawdzie nikt nie prowadził dotychczas statystyk na temat statusu majątkowego "zdesperowanych" tego typu konkursowiczów, ale przypuszczam, że większość takich desperatów np. tych klęczących w miłosnym pocałunku karoserii przez wiele godzin to nie są ludzie klepiący na co dzień biedę  emotka  

Też tak myślę, bo przecież wygrać samochód to żaden problem - trzeba mieć kasę, by go eksploatować i korzystać. Paliwo, przeglądy, podatki... Im droższy model, tym większe koszty.
Dlatego ja się nie porywam na konkursy z autami emotka Nieopłacalne dla mnie emotka


emotka
A poza tym kto by chciał opluty przez wszystkich samochód? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348291 Napisano: 20.04.2017 14:40:36 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

mrmax napisał(a):

Kolejne przykłady "wała" albedo:
- Loteria Wedla Gama/DC/Groszek/Eurosklep - spójrzcie na wyniki http://wiosennaloteria.pl/ - powtarzają się osoby i miejscowości, mimo że w regulaminie jasno napisane, że jedna osoba ma prawo do jednej nagrody danego stopnia. 
Nawet jeśli to nadużycia ze strony grających, to powinni to weryfikować, a sami nawet nie trzymają się regulaminu. 

- Loteria Wedla w Carrefour - wygrał ktoś z was cokolwiek? Wyniki: http://www.slodkiprezentodserca.pl/ - rozdane 19 z 200 bonów do Carrefoura (tak wynika z listy laureatów). Tak samo, nie wszystkie vouchery do SPA rozdane. Reszta została w agencji? Sporo tego ...

Myślę, że to duble. Proponuję zapytać u źródła, czy nie wpisali tych osób po dwa razy...


Na jakiej podstawie sądzisz, że to duble? (chyba buble emotka  )
A nawet jeśli, to gdzie są pozostali laureaci emotka   Czy naprawdę uważasz, że z tą agencją jest wszystko ok, tylko dlatego, że  Ciebie jeszcze nic złego nie spotkało?  emotka   
19 rozdanych nagród z 200!?  emotka   A Wy się dziwicie, że nikt się nigdzie nie chwalił emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348283 Napisano: 20.04.2017 14:29:02 w Albedo Marketing
katrin1 napisał(a):

W konkursie z gąbkami Syrena były 2 różne regulaminy i 2 zupełnie różne pytania. Koleżanka do nich napisała z zapytaniem który regulamin obowiązuje to odpisali jej że pierwszy i pytanie: za co lubisz gąbki Syrena, po kilku dniach ja napisałam i odpisali że drugi i pytanie: jak wygląda twoja zimowa pielęgnacja czy coś w tym stylu. Koleżanka pisała na 1 pytanie ja na 2 i obie w tym konkursie wygrałyśmy, ale bajzel na kółkach tam mają, to im trzeba przyznać. emotka


emotka  Ale farsa! To jest właśnie rzetelność w stylu Albedo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6348269 Napisano: 20.04.2017 14:17:41 w Albedo Marketing
visserarthur napisał(a):

Ja na Albedo nie narzekam. Proponuję wam wykazać się większym zaangażowaniem, przypinać zszywaczem paragony do kartki/ oświadczenia i wszystko fotografować- trwa dłużej, ale warto, a tak to jest słowo przeciwko słowu, że paragon o złym numerze, czy że go w ogóle nie było.
Propo tej loterii z Wedla- sam zrezygnowałem z trzech bonów do Carrefoura na rzecz Spa, bo niestety notatek nie porobiłem i nie wiedziałem, który paragon, do którego telefonu (a oni takich informacji nie udzielają), więc wrzuciłem wszystkie do koperty ze Spa, mimo, że było ich za dużo, ale wolałem mieć pewne Spa chociaż, rezygnując z trzech bonów...

emotka To że akurat nie masz złych doświadczeń, nie dowodzi, że Ci, którzy mają są sami sobie winni  :
I nie dziwi, mnie, że jest ktoś, komu jeszcze niczego nie zagubili  emotka  (zwłaszcza, że ja też byłam kimś takim, ale do czasu),
bo tylko tego, by brakowało, by zagubili 100% przesłanych im paragonów emotka
Gratuluję miłych doświadczeń i  szczęścia w kontaktach z Albedoemotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348254 Napisano: 20.04.2017 13:57:26 w Albedo Marketing
darog napisał(a):

dzwoni do mnie Albedo Marketing, nie było możliwości by odebrać, następnego dnia oddzwaniam, pytam: po co dzwonili?
My? Dzwoniliśmy? Niemożliwe! Nie dzwoniliśmy!
Podaje godzine i num tel. z którego dzwonili.
Zaprzeczają!Nasz tel- tak, ale nie dzwoniliśmy!
Po jakimś czasie wysyłaja maila że utracona nagroda-bo nie odesłane dokumenty na czas.
Nie pamiętam co za konkurs, ale wściek był niezły..

Miałam kiedyś bardzo podobną sytuację!emotka  
Mają chyba spore problemy z organizacją, ogarnięciem zleceń, a przede wszystkim w mej ocenie z rzetelnością, żeby nie powiedzieć z uczciwością  emotka  emotka
  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348244 Napisano: 20.04.2017 13:36:44 w Albedo Marketing
edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

kalka stąd wniosek, że nagrody zostawili dla siebie, a konkurs był zorganizowany pod publikę  emotka  moim zdaniem koleżanka powinna napisać do sponsora, żeby wyjaśnił sytuację, bo zwykły, szary człowiek jak widać odbija się od albedowskich drzwi.
Bo co to za problem podać te dane laureatów, skoro w innych konkursach podają???
Poza tym zawsze można uwrażliwić sponsora na nieczyste zagrywki agencji podając inne przykłady.

Nie zostawili. Nagrody z HEBE zostały rozdane (dotarły ponad 2 tyg temu) - rezerwa była również  emotka
Dane laureatów podają WYŁĄCZNIE w loteriach (nie wiem dlaczego...) w opisowych nigdy!!! Dlatego też nie czaje dlaczego akurat w hebe mieliby podawać (konkurs był opisowy)? emotka  
Z tym hebe to czysta g#wnoburza.
Na temat niewydanych nagród w loterii się nie wypowiadam emotka  - nie grałam.


Możliwe, że rozdali wszystkie-tego nie wiemy, a sytuacja nie jest jasna,w mej ocenia każdy, kto bierze udział oczekuje informacji nt. zakończenia konkursu i jasnych reguł gry. 
Nie grywam w Albedo, gdy nie podaje się numeru paragonu (czyli generalnie prawie wcale już tam nie grywam  emotka ), bo nie mam szans (wysyłam 1 -maks. 3 zgłoszenia)
z tymi, którzy wysyłają mnóstwo zgłoszeń bez pokrycia w paragonach, by zwiększyć w ten sposób swoje szanse  emotka  , a potem notorycznie szukają paragonów emotka  
Powiedziałabym, że dla mnie jeśli Albedo, to tylko loterie, ale nawet tego nie powiem, bo już kolejny raz mam tam problem z wyegzekwowaniem uczciwie wygranej nagrody,bo mają tam bałagan i gubią paragony emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348198 Napisano: 20.04.2017 12:52:09 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

W związku z tym, że jest coraz więcej "niespodzianek" w konkursach organizowanych przez tą agencję, zakładam nowy temat, żebyście mogli tu wpisywać wszystkie "kwiatki", typu zaginiony paragon, a był przyklejony do oświadczenia, zaginiony list, a widnieje jako dostarczony itp.

Przykład stąd https://www.e-kon...rona/4117#p6348167 

Super pomysł !emotka
Przy okazji tego wątku opiszę jeszcze jedną sytuację z udziałem tej agencji emotka
Moja forumowa koleżanka postanowiła zagrać w konkursie  "albedowskim" w Hebe: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-schauma-zimowe-szalenstwo-hebe.html#.WPiQAkWLRdg - było tam 6 cennych nagród o wartości ok. 25 000 zł każda
-niestety nie podawało się nr paragonu emotka , a konkurs nie przewidywał listy rezerwowej  emotka
W związku z tym, że termin poinformowania zwycięzców minął, na forum cisza, na stronie Hebe też nie pojawiały się wyniki nasza koleżanka napisała zapytanie, dlaczego w tym akurat konkursie nie podali wyników (np.listy laureatów, choćby nawet imienia i miejscowości ), jednocześnie jako osoba biorąca udział poprosiła o udzielenie jej informacji na temat wyników. W odpowiedzi otrzymała info, że podanie na stronie konkursu samych nawet imion laureatów i pierwszej litery nazwiska albo miejscowości byłoby naruszeniem dóbr osobistych  laureatów (przesłanie uczestnikowi konkursu takiej informacji również)  emotka
Czyli mam rozumieć, że podanie moich danych na liście laureatów w przypadku wygrania przeze mnie standów (których do dzisiaj mi nie przysłali) było naruszeniem moich dóbr osobistych przez Albedo Marketing ??? emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6348015 Napisano: 20.04.2017 01:08:18 w WC - rozmowy o wszystkim
slonko365 napisał(a):

Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje. 


To prawda, równie żenujące jest organizowanie takich imprez jak i branie w nich udziału. emotka
Wprawdzie nikt nie prowadził dotychczas statystyk na temat statusu majątkowego "zdesperowanych" tego typu konkursowiczów, ale przypuszczam, że większość takich desperatów np. tych klęczących w miłosnym pocałunku karoserii przez wiele godzin to nie są ludzie klepiący na co dzień biedę  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6347860 Napisano: 19.04.2017 15:31:14 w PLAGIATY
atanerka napisał(a):

grandprix napisał(a):

A co sądzicie o konkursie Princes? http://www.konkurstunczyk.pl/app/

Etap 4-ty krab, i tutaj http://lifestyle....s-can-eat-their-food


 Przykład pierwszy z brzegu, bo niemal każde zdjęcie tam to kopia czegoś, co już było.

Tam chyba traktują to jako inspiracje... patrzac na inne zdjecia.
Swoja drogą tematem konkursu jest \"Stwórz własne danie z tuńczykiem\", a konkurs przerodził się w stworzenie : obrazka, zwierzatka  i wielu z nich nie nazwałabym daniem. Bo co to za danie:  http://www.konkur...900x600_0_0_crop.jpg
Bardzo ładny obrazek, pomysłowo zrobiony. Ale co to za danie? tunczyk+pomidorki+troche zieleniny.

Ojej, jakie te biedroneczki są śliczne!!! Pomysł super  emotka  Może to danie, to
"Przystawka: tuńczyk a 'la  trawka"  emotka
Nie biorę udziału w tym konkursie, ale za to jestem oszołomiona Waszymi  super pomysłami, emotka  tylko pozazdrościć talentu i kulinarnej kreatywności emotka   Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

kalka

#6347752 Napisano: 19.04.2017 12:07:57 w WC - rozmowy o wszystkim
poprostuanette napisał(a):

rat napisał(a):

rat napisał(a):

cb656 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

http://www.tvn24....mochodow,732736.html Do wygrania samochód...

Nadszedł czas na otwarcie nowego topu pod tytułem:
NAJWIĘKSZA ŻENADA, Z JAKĄ SIĘ ZETKNĄŁEM emotka
News wpisuje się na pierwsze miejsce w rankingu emotka

Masakra...

eee ale to nie w Polsce, a już łudziłam się, że u nas emotka

serio uważacie to za żenadę? Jak ktoś chce to za 2 czy 3 dni takiego siedzenia wygra samochód...
Ja uważam że większą zenadą jest wysyłanie swoich danych w postaci peselu czy skanu dowodu osobistego przy wygraniu pojemnika na kanapki czy kubkaa emotka


Moim zdaniem Aneta podawanie Peselu, skanu Dow. Os. itp. wyłudzaczom danych w zamian za kubek, czapkę przyprawnik ... to jest głupota, naiwność, natomiast całowanie samochodu i to przez kilka dni non-stop jest dla mnie żenującym widowiskiem ośmieszającym ludzką chciwość  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6347524 Napisano: 18.04.2017 17:22:34 w SZUKAM....
Czy biuro podróży WEZYR (czyli CORALTRAVEL Wezyr) posiada w emisji vouchery? 
Szukam vouchera do Coraltravel, Neckermann lub innego biura podróży emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6347268 Napisano: 17.04.2017 22:31:24 w Żegnamy zmarłych
mama2006 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

Mój najukochanszy tatuś dzisiaj odszedł (*) tęsknię już, tak szybko i tak nagle odszedł  emotka

serdecznie współczuję


Nataliarobert473 i  mama2006- szczerze współczuję i mocno Was przytulam emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6347265 Napisano: 17.04.2017 22:23:45 w PODZIĘKOWANIA
mgrzel, askaniu, violetta,tupotka, claudia, ewikewikk, 
bayka, apoccalipsa, malgol, monkakk, dorothy, mariolakal, Masza86, ludzka_istota, anetka129, martucha-jk, monnikk, normafia,Finezyjna,
bethan,rogalino, wioleczka83, gosia16, agniecha1985, olunka, mia,
radosna, andziulka21, kadjas123, magnus...

Dziękuję Wam oraz tym wszystkim, którzy głosowali na moją kartę, a się nie ujawnili emotka Jak zawsze jesteście kochani ! emotka Wyświetl w wątku >>