Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#2852920 Napisano: 16.11.2009 10:28:37 w Paragony
radosna napisał(a):

Tak szczerze mówiąc, to ja już nie mogę patrzeć na te szampony i inne drobne kosmetyczne rzeczy, bo mi zalegają dół szafy. Wolałabym przeznaczyć pieniądze dla synka, bo naprawdę nie mamy ich dużo. I czasem kusi mnie, by wziąć udział w konkursie i nic nie kupować, a kupić paragon po ewentualnym wygraniu. Tylko mam mieszane uczucia - bo to zależy od nagrody - jeśli nagrodą jest suszarka, to wyrzuty sumienia w przypadku kupienia paragonu są mniejsze, gdyby nagrodą był 1000 zł, to moje sumienie by drżało. A przy samochodzie by poległo emotka


Mam tak samo emotka Czasem mam ochotę zagrać bez kupowania kolejnych szamponów i kremów, ale jakoś się na to nie zdobyłam i upycham w szafce kolejne szampony i kremy,przynajmniej moje Słoneczko czasem załapie się na coś z Disneya emotka
Ale nie potępiam, tych którzy już przestali kupować kosmetyki, a zaczęłli paragony. Nigdy nie wiadomo jak będzie w przyszłości, może kasy zabraknie, a nałóg e-konkursowicza zostanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2850730 Napisano: 16.11.2009 03:29:01 w PODZIĘKOWANIA
A ja dziękuję Tym wszystkim, którzy oddali głosik na mój Falvit.Jesteście KOCHANI emotka emotka Dzięki Wam udało się!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2846313 Napisano: 14.11.2009 10:47:17 w Paragony
rafiki napisał(a):

olus15 napisał(a):

rafiki napisał(a):

Tak obdzwoniono wszystkich, jedynie jak ktoś nie odebrał zastrzeżonego, to do 3 razy dzwonią.



tak, tak
wszyscy wierzymy
trzymajcie paragony
pewnie nawet jeszcze nie zaczęli obdzwaniać
tymi ośmioma postami można tłumaczyć twój brak wprawy w kantowaniu
ciekawe co napiszesz jak ludzie zaczną wpisywać wygrane w topie MDW


emotka emotka emotka
No tak, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2846290 Napisano: 14.11.2009 10:29:46 w Paragony
olciak napisał(a):

olciak napisał(a):

kupię paragon 111 lat Schwarzkopf w Carrefour -pw



Kupowałam, ale zapomniałam zagrać. Jutro mogą poszukać paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2803375 Napisano: 31.10.2009 10:01:13 w Wkurza mnie...

kalka

#2803373 Napisano: 31.10.2009 10:00:50 w Wkurza mnie...
martul napisał(a):

w sprawie palgiatu mojego hasła w konkursie Gillette dostałam taką odpowiedź


Pani Marto,

wydanie nagrod zostało wstrzymane, osoby które hasło wysłały dostały stosowne pismo, na które nie odpowiedziały w ciagu 7 dni, co jest rownoznaczne z przyjeciem przez nie informacji o powodzie wstrzymania wydania nagrody i zakonczeniem tej sprawy.


zawsze coś


Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2798532 Napisano: 29.10.2009 07:15:38 w dzis mam urodzinki
Poczułam się zaproszona emotka i jestem emotka Gratuluję osiemnastki i życzę wszystkiego co najlepsze! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2777263 Napisano: 22.10.2009 10:08:40 w Zbieramy kasę!
Dziękuję wszystkim za klikusie na falvicie!
Jeśli dobrze obliczyłam to jestem w pierwszej setce, a dokładnie jestem 99 emotka , mojej siostrze zabrakło 2 głosików emotka
Dziękujemy Wam, jesteście KOCHANI!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2766723 Napisano: 19.10.2009 10:58:56 w PODZIĘKOWANIA
beata82roksana82 napisał(a):

dziękuje wszystkim co głosowali na mój always
udało się emotka


GRATKI! Ciekawe co z ½Barwami natury½ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2481051 Napisano: 07.07.2009 08:44:44 w Wkurza mnie...
janiek napisał(a):

Wkurzył mnie konkurs trzeba było zbierać punkty jak najwięcej walczyłem i zostałem zdyskwalifikowany a gralem uczciwie emotka


A jaki to konkurs?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2474550 Napisano: 03.07.2009 09:13:39 w Połączenia nieodebrane
Czy mówi komuś coś taki nr tel:664...838?
Miałam wczoraj nieodebrane połączenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2465108 Napisano: 29.06.2009 09:44:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
AgaAga napisał(a):

moniau napisał(a):

POPRAWKA!
Ja w konkrusie Ranigasta wygrałam UCZCIWIE! Tydzień robiłam rower z jajek i wygrałam, udało sie i nie mam ani rodziny w trójmieście, ani znajomych..choć by się przydali byłoby gdzie nad morze poejchać, więc WYGRAŁAM UCZCIWIE, spodobało się im i juz!
a z innymi nie wiem jak było...
osoby które wygrały unikały nas na wycieczce, znały się...w ogóle jakoś dziwnie było. Oni sobie a my sobie...
Ale nie narzekam bo wycieczka była SUPER emotka

a co do nowego konkrusu to uważam ze maisto powinni byli podać, tak samo jak hasło emotka




Ja też wygrałam, w tamtym roku w Ranigaście weekend w Wąsowie uczciwie, poza tym mój tekst był do przeczytania.


To fajnie! Z regulaminów wynika, że w różnych konkach na www.zgaga.pl są różne komisje(tzn.z różnych miast). Wtedy była z Gdańska, a w ostatnim konku np. z Warszawy emotka
p.s. Byłoby lepiej gdyby jednak podawali misto i hasło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2465091 Napisano: 29.06.2009 09:39:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
moniau napisał(a):

POPRAWKA!
Ja w konkrusie Ranigasta wygrałam UCZCIWIE! Tydzień robiłam rower z jajek i wygrałam, udało sie i nie mam ani rodziny w trójmieście, ani znajomych..choć by się przydali byłoby gdzie nad morze poejchać, więc WYGRAŁAM UCZCIWIE, spodobało się im i juz!
a z innymi nie wiem jak było...
osoby które wygrały unikały nas na wycieczce, znały się...w ogóle jakoś dziwnie było. Oni sobie a my sobie...
Ale nie narzekam bo wycieczka była SUPER emotka

a co do nowego konkrusu to uważam ze maisto powinni byli podać, tak samo jak hasło emotka


moniau napisał(a):

POPRAWKA!
Ja w konkrusie Ranigasta wygrałam UCZCIWIE! Tydzień robiłam rower z jajek i wygrałam, udało sie i nie mam ani rodziny w trójmieście, ani znajomych..choć by się przydali byłoby gdzie nad morze poejchać, więc WYGRAŁAM UCZCIWIE, spodobało się im i juz!
a z innymi nie wiem jak było...
osoby które wygrały unikały nas na wycieczce, znały się...w ogóle jakoś dziwnie było. Oni sobie a my sobie...
Ale nie narzekam bo wycieczka była SUPER emotka

a co do nowego konkrusu to uważam ze maisto powinni byli podać, tak samo jak hasło emotka


Dlatego napisałam dwie osoby, a nie trzy:), bo wiem, że rowerek to była uczciwa i zasłużona wygrana emotka Ale co do dwóch pozostałych, to miałam wielkie wątpliwości niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2464977 Napisano: 29.06.2009 09:12:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

luskaaa napisał(a):

kalka napisał(a):

A co do konków, które są jedną wielką ściemą, to zaliczam do nich konki na www.zgaga.pl. W wynikach nigdy nie podają miejscowości i teraz już wiem dlaczego! Otóż pomimo, że są to konki ogólnopolskie, to najczęściej wygrywają osoby z Trójmiata i okolic (stąd jest też komisja;). W konkursie ½jajecznym½ wygrały i pojechały do Tunezji dwie osoby (autorzy: gry ½Chińczyk½ i bilarda) właśnie z Trójmiasta i do tego zaprzyjaźnione ze sobą emotka Przypadek? Ciekawe czy dzisiejszy laureat, który jedzie do Maroka też jest z Trójmiasta i ma znajomch w Polpharmie!? emotka



ja tam nie wiem, ale mogliby przynajmniej zwycieskie haslo opublikowac emotka


Właśnie zobaczyłam, że wygrał narzeczony dziewczyna z e-konków emotka ! (Fakt:szkoda, że nie podali hasła) Ale z Konkiem jaecznym i Tunezją to był niezły przekręt!


poprawka: narzeczony dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2464975 Napisano: 29.06.2009 09:11:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
luskaaa napisał(a):

kalka napisał(a):

A co do konków, które są jedną wielką ściemą, to zaliczam do nich konki na www.zgaga.pl. W wynikach nigdy nie podają miejscowości i teraz już wiem dlaczego! Otóż pomimo, że są to konki ogólnopolskie, to najczęściej wygrywają osoby z Trójmiata i okolic (stąd jest też komisja;). W konkursie ½jajecznym½ wygrały i pojechały do Tunezji dwie osoby (autorzy: gry ½Chińczyk½ i bilarda) właśnie z Trójmiasta i do tego zaprzyjaźnione ze sobą emotka Przypadek? Ciekawe czy dzisiejszy laureat, który jedzie do Maroka też jest z Trójmiasta i ma znajomch w Polpharmie!? emotka



ja tam nie wiem, ale mogliby przynajmniej zwycieskie haslo opublikowac emotka


Właśnie zobaczyłam, że wygrał narzeczony dziewczyna z e-konków emotka ! (Fakt:szkoda, że nie podali hasła) Ale z Konkiem jaecznym i Tunezją to był niezły przekręt! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2464956 Napisano: 29.06.2009 08:59:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
katia305 napisał(a):

monia24 napisał(a):

ziolko napisał(a):

monia24 napisał(a):

Oj nie podoba mi się to, nie jestem zazdrośnicą i nie byłabym zła gdyby np.5 osób z forum napisało że wygrało. Ale to że nikt nie napisał daje do myślenia emotka


a moze wygrali tylko siedzą cicho?



ee tam, zawsze ktoś siedzi cicho, ale nie wierzę że wygrali tylko Ci co nie lubią się chwalić emotka


zawsze sie znajdzie ktos kto sie pochwali emotka
ja nie bralam udzialu w tym konku, ale to jest baaaaaaaaaaaaardzo podejrzane... na tyle nagrod zeby nikt nie trafil...


Kochani,też tak myślę, tym bardziej, że ja i moi znajomi założyliśmy w sumie 12 lokat i tyleż samo haseł! Nikt nie został wyróżniony pomimo, że hasła na prawdę superanckie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2464949 Napisano: 29.06.2009 08:56:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
A co do konków, które są jedną wielką ściemą, to zaliczam do nich konki na www.zgaga.pl. W wynikach nigdy nie podają miejscowości i teraz już wiem dlaczego! Otóż pomimo, że są to konki ogólnopolskie, to najczęściej wygrywają osoby z Trójmiata i okolic (stąd jest też komisja;). W konkursie ½jajecznym½ wygrały i pojechały do Tunezji dwie osoby (autorzy: gry ½Chińczyk½ i bilarda) właśnie z Trójmiasta i do tego zaprzyjaźnione ze sobą emotka Przypadek? Ciekawe czy dzisiejszy laureat, który jedzie do Maroka też jest z Trójmiasta i ma znajomch w Polpharmie!? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2451618 Napisano: 23.06.2009 01:06:36 w Paragony
A ja poszukuję paragonu z Almy na zakup Actimelu (27.04-18.05). Wysłałam 2 zdjącia na jeden paragon i obydwa wygrały, a teraz poszukuję drugiego paragonu.
Proszę o kontakt na pw.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2396106 Napisano: 26.05.2009 02:21:38 w Połączenia nieodebrane
Mam nieodebrane poł. z dziwnego nr:0048717997000.
Czy komuś coś ten nr mówi? Kiedy oddzwaniam to słyszę, że ½wybrany nr jest nieprawidłowy½ emotka Nic z tego nie rozumiem?! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#2378302 Napisano: 16.05.2009 04:06:29 w Wkurza mnie...
jopi napisał(a):

a mnie wkurzyły dzieciaki które w sobotę wstają o 5:30 i są gotowe do zabawy
a w ciągu tygodnia nie mogę ich z łóżek wyciągnąć o 7 bo są taaaaaakie śpiące ....
:/


Hihihi, mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0