Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika masza

masza

#2551240 Napisano: 05.08.2009 05:29:56 w Rossmann
mam głosu\y na rossnet- hipp- w zamian za kliki w stopkę Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2544022 Napisano: 03.08.2009 02:07:23 w Pomocy!!!!
ktoś dzwonił do Lavazzy? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2537057 Napisano: 31.07.2009 03:04:59 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

użytkownik Smerf. Mówił, że głosował Szuni, ale szczerze w to wątpię. Jego wiadomość z PW:

inspieowna zapachem..zaklikane:)
dzięki

a spróbujcie zagłosować mi teraz na halle.. i co? Nie da się, prawda? emotka


zobacz o ktorej godzinie, bo moze jeszcze mozna było Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2531517 Napisano: 29.07.2009 04:56:22 w Pomocy!!!!
misia89p napisał(a):

jak mam ustawić link na długość ma znaczenie tak żeby można było głosować, bo póki co nikomu ni pojawiają się gwiazdki i nie wiem jak to zrobić emotka prosze o pomoc


przesłac go sobie na@, tam gdzie jest opcja; wyslij znajomemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2529191 Napisano: 28.07.2009 10:54:43 w Wkurza mnie...
agava napisał(a):

masza napisał(a):

Reni napisał(a):

sopran napisał(a):

masza napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej..........


To może spróbuj zmienić za dopłatą?
Albo przemaluj przedpokój.. (tvn style się naoglądałam emotka )
A w ogóle to masakra z tymi mieszkaniami. My jak myśleliśmy o 3 pokojowym, ale obliczyliśmy, że za cenę mieszkania postawimy mały dom, a te 70tys na działkę, to w sumie niedużo i nie warto pakować się w kolejne mieszkanie w bloku, tym bardziej że chcemy powiększyć rodzinę. Nienawidzę być dorosła i mieć takie problemy emotka


Ehhh, ja tez nie nawidze podejmowac takich decyzji i to mnie tez wkurza emotka
ceny takie, ze chyba zdecyduje sie na razie na wynajecie czegos- musze liczyc za mala klite (1 pokoj+łazienka) ok. 1,5 tys miesiecznie emotka
No cóż, jak chce sie mieszkac w dobrej lokalizacji to trzeba płacić... emotka



no , nieżle się cenią,,,,,,,


Zawsze zastanawiało mnie, jaki jest sens płacić za stancję? Zwłaszcza,jeśli to jest 1,5 tys. miesięcznie. Przecież tyle mniej więcej wynosi rata kredytu mieszkaniowego. Nie lepiej płacić za swoje? Niech nawet bank hipoteką obciąży ...


nie kazdy ma zdolnosc kredytową.... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2529118 Napisano: 28.07.2009 10:09:55 w Wkurza mnie...
Reni napisał(a):

sopran napisał(a):

masza napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej..........


To może spróbuj zmienić za dopłatą?
Albo przemaluj przedpokój.. (tvn style się naoglądałam emotka )
A w ogóle to masakra z tymi mieszkaniami. My jak myśleliśmy o 3 pokojowym, ale obliczyliśmy, że za cenę mieszkania postawimy mały dom, a te 70tys na działkę, to w sumie niedużo i nie warto pakować się w kolejne mieszkanie w bloku, tym bardziej że chcemy powiększyć rodzinę. Nienawidzę być dorosła i mieć takie problemy emotka


Ehhh, ja tez nie nawidze podejmowac takich decyzji i to mnie tez wkurza emotka
ceny takie, ze chyba zdecyduje sie na razie na wynajecie czegos- musze liczyc za mala klite (1 pokoj+łazienka) ok. 1,5 tys miesiecznie emotka
No cóż, jak chce sie mieszkac w dobrej lokalizacji to trzeba płacić... emotka



no , nieżle się cenią,,,,,,, Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2529113 Napisano: 28.07.2009 10:08:55 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

masza napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej..........


To może spróbuj zmienić za dopłatą?
Albo przemaluj przedpokój.. (tvn style się naoglądałam emotka )
A w ogóle to masakra z tymi mieszkaniami. My jak myśleliśmy o 3 pokojowym, ale obliczyliśmy, że za cenę mieszkania postawimy mały dom, a te 70tys na działkę, to w sumie niedużo i nie warto pakować się w kolejne mieszkanie w bloku, tym bardziej że chcemy powiększyć rodzinę. Nienawidzę być dorosła i mieć takie problemy emotka


tez chciałabym byc dzieckiem , i nie miec problemow, a domek tez mi sie marzy...ale to skarbonka, wiem bo brat buduje.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2529099 Napisano: 28.07.2009 10:06:46 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

masza napisał(a):

sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej..........


To może spróbuj zmienić za dopłatą?
Albo przemaluj przedpokój.. (tvn style się naoglądałam emotka )
A w ogóle to masakra z tymi mieszkaniami. My jak myśleliśmy o 3 pokojowym, ale obliczyliśmy, że za cenę mieszkania postawimy mały dom, a te 70tys na działkę, to w sumie niedużo i nie warto pakować się w kolejne mieszkanie w bloku, tym bardziej że chcemy powiększyć rodzinę. Nienawidzę być dorosła i mieć takie problemy emotka




wogole nie ma zainteresowania mieszkaniami w mojej miejscowosci, nawet za zamianę......
ludzie się chyba boją pakowac w kredyty..... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2529068 Napisano: 28.07.2009 10:01:00 w Rossmann
odebrałam jeszcze 2 zestawiki, ale chyba są najgorsze z tych co były Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2528973 Napisano: 28.07.2009 09:38:58 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

melisa napisał(a):

tak sobie myślę, że chyba cena 850zł za osobę, w mieszkaniu z jedną sypialnią i jednym takim jakby salonem (a mają mieszkać w tym mieszkaniu 4 osoby) to chyba odrobinę za dużo. emotka
Wychodzi 3400 za mieszkanie dwupokojowe...


Nieźle.. my wynajmowaliśmy (komuś) mieszkanie i braliśmy 400zł odstępnego+opłaty (czynsz 350zł, prąd i gaz). Mieszkanie 2 pokojowe w fajnej dzielnicy.
Jakbyśmy brali 3500, to nadal byśmy wynajmowali.
No ale u nas w ogóle mieszkania są tanie (teraz sprzedajemy za ok 160tys), ale na szczęście za działkę budowlaną 1000m prawie w pełni uzbrojoną damy 70tys. Uroki prowincji.


tez mam podobny problem, probuję sprzedac 2-pokoj. mieszkanko[ chcę większe]---i zastój, mam juz to do kupienia na oku, a swojego nie moge sprzedać..........a w przyszłym roku urodzi mi się maluszek i nie będę miała juz zdolnosci kredytowej.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2524763 Napisano: 27.07.2009 01:36:34 w Rossmann
ismena napisał(a):

masza napisał(a):

ktos moze podac link do gazetki rossmana?



http://www.rossnet.pl/promocje/ emotka


dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2524364 Napisano: 27.07.2009 11:57:17 w Rossmann
ktos moze podac link do gazetki rossmana? Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2516830 Napisano: 23.07.2009 08:52:04 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

a ja zbierałam , tyle głosy na gofresh i nie zdązyłam odesłac meila w terminie - za pozno wrociłam z wakacji... i po nagrodzie


juz mnie nie wkurza, dzwoniłam, i miła pani powiedziała, ze nagrodę i tak mi wyślą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2514233 Napisano: 22.07.2009 08:26:35 w Pomocy!!!!
masza napisał(a):

czy ktos pomoże;jak wysłas smsa z rozwiązaniem krzyżówki z TWOJEGO STYLU; jak wpisuje całe hasło wyskakuje , ze błędny komunikat, jak tylko dokonczenie- to samo... emotka poprosze pw- jakby ktos był tak miły


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2513517 Napisano: 22.07.2009 03:07:13 w Pomocy!!!!
czy ktos pomoże;jak wysłas smsa z rozwiązaniem krzyżówki z TWOJEGO STYLU; jak wpisuje całe hasło wyskakuje , ze błędny komunikat, jak tylko dokonczenie- to samo... emotka poprosze pw- jakby ktos był tak miły Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2513511 Napisano: 22.07.2009 03:02:06 w Rossmann
mam nowy zestawik- ale malutki w porównaniu z poprzednimi Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2513156 Napisano: 22.07.2009 01:06:09 w Paragony
szukam paragonu na BEBIKO- junior Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2512853 Napisano: 22.07.2009 10:43:10 w Wkurza mnie...
a ja zbierałam , tyle głosy na gofresh i nie zdązyłam odesłac meila w terminie - za pozno wrociłam z wakacji... i po nagrodzie Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2510619 Napisano: 21.07.2009 04:15:36 w Rossmann
maż odebrał w Nowej Soli, niestety=prezencik z poprzedniej edycji....... Wyświetl w wątku >>
0 0

masza

#2509821 Napisano: 21.07.2009 11:05:17 w Rossmann
poprosze; mój synek po raz pierwszy nad morzem....

http://www.rossnet.pl/konkursy/galeria/ Wyświetl w wątku >>
0 0