Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika adrian

adrian

#7167350 Napisano: 30.03.2024 17:51:38 w Żabka
zezowaty_kot napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Catcat napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy w Waszych pobliskich Żabkach też nie widzicie nigdzie Prosecco Lamia?

Tak. W tej do której mam najbliżej pustki.

Byłem w pięciu wszędzie brak

Też szukałam, nie znalazłam.

Ja sprawdziłem 7 Żabek i nigdzie nie trafiłem. Żaden sprzedawca nie kojarzył takiego prosecco, a jeden powiedział, że kiedyś przyszła jedna dostawa i nigdy więcej Lamia się nie pojawiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#7150599 Napisano: 02.01.2024 12:14:41 w Nasze wygrane w minionym roku
U mnie był to bodaj 16 rok, w którym biorę udział w konkursach i na początek trochę pomarudzę na ich ogólną kondycję. emotka  

Tak jak zauważył trebor1, kiedyś wygrywać było sporo łatwiej. Z jednej strony konkursy miały łatkę nieuczciwych, ludzie nie wierzyli w możliwość wygranej i po prostu mniej osób w nich uczestniczyło. Z drugiej strony niewątpliwie kiedyś fundatorzy nagród mieli większy gest. Gdzie się podziały te wszystkie konkursy, w których rozdawano setki konsol, tabletów czy innej elektroniki? Co się stało z konkursami, w których regularnie do wygrania były Toyoty Aygo? Obecnie wygranie auta graniczy niemalże z cudem. Grudzień zawsze wspominałem jako wysyp konkursów z mega nagrodami, a w 2023 nie było już nawet tego. Brakowało chociażby jednego konkursu pokroju Świątecznego Pociągu Tyskiego sprzed 2 lat, gdzie codziennie do wygrania była duża kasa. Obecnie sporo większe budżety na nagrody mają loterie, a w tych nigdy nie uczestniczyłem.

Życzę więc wszystkim forumowiczom, żeby ten trend się odwrócił i w 2024 powróciły złote czasy konkursów. Aby przez całe 12 miesięcy temat gratulacji dla wygranych pękał w szwach, a w tym wątku każdy mógł napisać z radością, że był to jego najlepszy rok. emotka

Mimo to 2023 udało mi się wycisnąć chyba na maksa i będę go wspominać super. emotka Konkursy dają mi często możliwość podróżowania w miejsca, które normalnie byłyby poza moim zasięgiem, więc zasadzam się głównie na takie nagrody. Rok zaczął się fajnie już w styczniu, bo od realizacji voucherów z Lay's, dzięki którym udało mi się spełnić marzenie, wylądować na Kubie i przechadzać się po Hawanie z cygarem i rumem w ręku. emotka W marcu wykorzystałem Slowhop od Activii, a że było to aż 5000 zł, to wynająłem domek w górach jak z bajki, zaprosiliśmy 6 znajomych i przez kilka dni paliliśmy w kominku i wygrzewaliśmy się w bani przy padającym śniegu.

Wakacje również upłynęły pod znakiem konkursowych wyjazdów, bo w Lipton Ice Tea udało się wygrać wyjazd na festiwal muzyczny Sziget w Budapeszcie. Okazało się, że nie jestem jeszcze zbyt stary na taką zabawę, a przy okazji zwiedziliśmy sporo miasta. emotka Gdzieś mniej więcej w tym samym czasie zadzwoniła Pani z Orange i poinformowała o wygranym wyjeździe do Disneylandu. Zabraliśmy koleżankę z synem i przez kilka dni nocowaliśmy w hotelu Disneya i szaleliśmy po atrakcjach. Udało mi się nawet nieco pokonać mój lęk wysokości, a dzięki dodatkowej nagrody w postaci pokaźnego kieszonkowego, po wyjechaniu z parku przedłużyliśmy sobie pobyt i zwiedzaliśmy Paryż. emotka

Jeszcze w lato przyszedł też mail od Jim Beam z info o wygranej nagrodzie głównej, czyli voucherze do Travel Planet. emotka Postanowiliśmy, że wykorzystamy je w nadchodzącym kwietniu i wybieramy się na Bali. I kiedy już plany wakacyjne na 2024 wydawały się oczywiste, to w październiku odezwał się Predator. Okazało się, że moja nagrywka z darciem się do telefonu w pobliskim parku i wstydliwym rozglądaniem się wokół czy nikt tego nie słyszy, została doceniona przez jury. emotka W ten oto sposób wybieramy się niedługo na mecz piłkarski do Meksyku. emotka

Z nagród poza wycieczkowych, to największą frajdę sprawiła mi karta podarunkowa do Kaufland na 10 000 zł, dzięki czemu od kilku tygodni jeździmy co tydzień do sklepu i wracamy z wypchanym koszykiem. emotka Poza tym miło wspominam czas w Suntago, masaże czy wyjścia do kina.

Konkursy to najfajniejsze z uzależnień na świecie. Życzę wszystkim, żeby w 2024 wierzyli w swoje zgłoszenia i trafiali wymarzone nagrody! emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#7121315 Napisano: 04.09.2023 14:30:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tylko mi zniknął z aplikacji Żabki konkurs Garage, który powinien trwać do jutra?

https://www.e-kon...ydluza-wakacje-zabka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

adrian

#7049631 Napisano: 28.09.2022 08:24:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciotkabernatka napisał(a):

dejzi napisał(a):

ciotkabernatka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Czy ktoś pomoże mi się ogarnąć z konkursem w Żabce z Lionami i Kit Katami? Kupiłam 6 kitkatów popcornowych i na początku w apce nie miałam nic. Napisałam do nich, odpisali, że sorry, ale to nie są promocyjne batony, a teraz nagle mam 6 różnych kodów.
Czy zakup 6 batoników miał generować jeden kod, czy więcej?

6 batonów = 1 kod
Chyba wszystkie są promocyjne, w dowolnej konfiguracji

U mnie ta sam sytuacja co u Iwony. Jak kupiłam kilka dni temu 6 sztuk, to zaliczyło mi tylko 2. Wczoraj przyszło mi powiadomię, że gratulujemy ukończenia wyzwania i mam 6 różnych kodów emotka

Kurczę, a ja kupiłam dziś batony, i mam informację, że wyzwanie ukończone, 6/6, ale kodu nigdzie nie widzę... Czy on jest gdzieś ukryty?

U góry w aplikacji jak jest Cześć twoje imię ile masz zappsy, to są kupony co możesz kupić i np, jako 1 mam pepsi, potem kitkat i tam odbierz kod i w to wchodzisz. 
Ale czasem jest błąd i na  1 konkurs kupiłam wszystko, a kodu nie miałam. 

Dzięki za pomoc.
Ech, no to u mnie widocznie jest jakiś błąd właśnie emotka

Miałem podobny problem, przez co nie wysłałem zgłoszenia, a dziś rano już mi się wyświetlił kod. Widzę, że konkurs będzie przedłużony do 29 września. Teraz tylko trzeba poczekać, aż przestawią nową datę w chatbocie KitKat. Wyświetl w wątku >>

adrian

#6825172 Napisano: 24.11.2021 10:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja w SMSie o wygranej w Bohaterowie Prania w Carrefour nie mam podanego rodzaju nagrody?

To chyba dobry znak, bo widzę że IV i III stopnie były podawane. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6824021 Napisano: 19.11.2021 16:52:56 w Avanti
Mail o 16:45, zgłoszenie z 09.11 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6787756 Napisano: 12.06.2021 08:27:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś widział gdziekolwiek konkursowe Carlo Rossi o smaku Tropical Moscato? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6752145 Napisano: 14.12.2020 19:20:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ekspres z Relaks jest w porządku. emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6749679 Napisano: 04.12.2020 08:58:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie czy w konkursie Vegety nagrody główne będą wybierane z nagród dziennych? Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6749086 Napisano: 02.12.2020 00:29:11 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

Gdzie te konkursy...? Prawdziwe takie. Z ekstra nagrodami. I ich ilościami...?!

Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma ...
Dookoła jeden z drugim jak nie bramka, to loteria.
Marne fanty, nędzna kasa, targająca mną histeria ...

Dzisiaj dodany konkurs Nivea przypomniał mi o istnieniu Studio Versus, które kiedyś organizowało dla tej marki non-stop równolegle kilka konkursów. Może nie były to jakieś spektakularne nagrody, ale w puli zawsze było te kilka rowerów, iphonów czy tabletów. Teraz patrzę, że w 2020 zorganizowali całe trzy konkursy, a główna to 150 zł do Aparta. emotka

Smolar organizuje równocześnie konkurs i loterię dla MK Cafe. W konkursie do wygrania 3 ekspresy, w loterii jest ich 210.

Avanti przeszło całkowicie na model jednej dużej nagrody i 100 zapychaczy.

Spadek ilości konkursów i wartości nagród jest druzgocący. Na palcach jednej ręki można wyliczyć te, w których w tym roku do wygrania było auto. Nawet Columbit przestał organizować ten z Toyotą Aygo. 

Przez to wszystko, zacząłem patrzeć bardziej przychylnym okiem na loterie, choć zawsze omijałem je szerokim łukiem. emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

adrian

#6727932 Napisano: 09.09.2020 12:50:14 w Informują
Informują z Konkurs "Więcej za mniej" Selgros

Rodzaj powiadomienia: telefon
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

adrian

#6726572 Napisano: 03.09.2020 13:07:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki z Mirindy (mail o 11:13). Wyświetl w wątku >>

adrian

#6726570 Napisano: 03.09.2020 13:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś jeszcze otrzymał dziś SMSa od TQ Group z konkursu "Ogranicz zużycie plastiku"? Nagród było 25. Komunikat wygląda jak pisany na szybko i zastanawiam się czy to na pewno info o wygranej.

"Hebe:Ogranicz zyzycie plastiku. ..Zgodnie z regulaminem przeslij wymagane dane i dokumenty w terminie i na adres podany w regulaminie. TQ GROUP" Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6726567 Napisano: 03.09.2020 13:02:16 w Informują
Informują z Konkurs "Ogranicz zużycie plastiku z maszynek jednorazowych edycja II" Hebe

Rodzaj powiadomienia: SMS 12:52
Dodatkowe informacje:
Brak info o rodzaju nagrody Wyświetl w wątku >>

adrian

#6725992 Napisano: 01.09.2020 10:19:31 w NA CO CZEKAMY?
do 01.09 (25.08 + 7 dni) - ODIDO E
do 07.09 - Komputronik "Szukamy mistrzów kreatywności"
do 07.09 Konkurs "Zgrany z grillem" (02.09 + 3 d.r.)
do 07.09 Konkurs "Wygraj muzyczne nagrody"
do 08.09 (3.09 + 3 dni robocze) "Aktywna niezależnie od dnia" Carrefour
do 09.09 Konkurs "Więcej za mniej" Selgros (04.09 + 3 d.r.)
do 09.09 Konkurs "Z Nestle wakacje trwają cały rok!" Intermarche (07.09 + 2 d.r.)
do 10.09 Konkurs "Lato to przygoda"
do 10.09 Konkurs "Smak wygranej" Tesco (03.09 + 7 dni)
do 14.09. Mirinda.c4
do 14.09 Konkurs "Okocimskie warianty!" Lewiatan, 18+ (07.09 + 7 dni)
do 15.09- ITM ,,Powrót do szkoły" (10 d.r. od 1.09)
do 16.09 - Oxford C4 (@)
do 17.09 - Rozmisiuj się (do 14.09 + 3dr) (ig kom + pw)
do 21.09- ,,Lechendy w Dino"
do 21.09 - Kotlin C4 (tel)
do 24.09 Konkurs "Powrót do szkoły w Carrefour" (10.09 + 10 d.r.)
do 28.09 Konkurs "Ogranicz zużycie plastiku z maszynek jednorazowych edycja II" Hebe (14.09 + 10 d.r.)
do 29.09 (60 d.r. od 07.07) T-Mobile
do 30.09 (01.09-21.09 wybór) Kaufland "Jak najlepiej zadbać o dom?"
do 02.10 BIC C4 (sms)
do 9.10.  Martini Biedronka
do 22.11 Wakacje z Orange 7 (60 dr od 31.08) tel Wyświetl w wątku >>

adrian

#6714881 Napisano: 09.07.2020 17:03:51 w Czy informują/ informowali?
kreatia napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

kreatia napisał(a):

vivi kurczak, faktycznie nie ma daty powiadomienia. mogą to zrobić nawet za 3 lata  emotka emotka

Napisałem do fp DC "Witam. Czy wyniki pojawią się w tym tygodniu tego konkursu "Odegraj się za odwołane mistrzostwa"?"

Odpisali:"Witaj, zwycięzcy wyłonieni zostaną w ciągu 7 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu, więc prawdopodobnie pojawią się w tym tygodniu."

Nie polecam pisać do fan page`y, oni z reguły wiedzą tyle co my, zacytują regulamin i masz to, co i my wiemy. 
Zinterpretowali też zapewne jak większość tu, ale to nie musi być prawda.

Dokładnie, większe marki zazwyczaj współpracują z kilkoma agencjami. Jedna jest odpowiedzialna za obsługę konkursów, druga za prowadzenie Facebooka, a inne jeszcze za inne działania marketingowe. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

adrian

#6665797 Napisano: 12.12.2019 10:47:54 w Informują
Dzwoni Blue Media z konkursu  "Im dłużej, tym lepiej w nju na kartę”. Tradycyjnie nie podają rodzaju nagrody. Wyświetl w wątku >>

adrian

#6630417 Napisano: 15.08.2019 12:39:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Właśnie sprawdziłem maila, że wczoraj z Bacardi wpadł wyjazd do Hiszpanii. emotka

Jak tam inni, których prosili o potwierdzenie maila? @atyde25 @kokoszka lecę z którąś z Was? emotka Wyświetl w wątku >>

adrian

#6629461 Napisano: 12.08.2019 21:28:51 w Informują
SMS z konkursu "Jak zabłysnąć z NIVEA na rowerowym szlaku?" Hebe Wyświetl w wątku >>