Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika martunik3

martunik3

#7363573 Napisano: dzisiaj o 11:57:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
aguagu napisał(a):

Sprzedam:
- młynek za 60 zł (mam dwie sztuki)




- Stanley - 85 zł



- butelka muuki + słomka i nakładka (butelka z logo lipton, przybrudzona, nie wiem, czy da się wyczyścić - taką mi Smolarł wysłał) 55 zł

Te butelki Mukki chyba wszystkim takie przybrudzone wysłali, ja wystawiłam na vinted za 99 zł i zaraz ktoś kupił.
Wiadomo trzeba wspomnieć o tym i że jest logo Lipton. 
A w temacie sprzedam koszulkę Real Madryt 25/26 r. L Adidas
Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

#7363298 Napisano: 10.06.2026 18:47:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

Czy kody do mokate.pl z loterii minutki już wszystkie wysłane, czy jeszcze kto czeka?

nie mam wszystkich, ale tyle czasu upłynęło (od stycznia chyba), że już nie wiem z kiedy i ile  Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

martunik3

#7363277 Napisano: 10.06.2026 18:01:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
imp96 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jak ktoś czeka na bilety z Monstera z Dino dostałam odpowiedź od Albedo 

Dzien dobry, Dziękujemy za wiadomość. Bilety są w trakcie wysyłki. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości -nagroda będzie przekazana na adres mailowy wskazany w formularzu laureata, najpóźniej do końca tygodnia.

Masakra, szkoda, że dzień przed wydarzeniem nie wyślą...

Albedo porażka - wysyłka biletów po terminie, a i patrzą tylko, żeby odebrać nagrodę, lista zwycięzców nie uzupełniona.
Natomiast Insignia sp. z o.o. mniej znana, ale w poniedziałek zgłoszenie do konka, we wtorek info z gratulacjami, a dziś środa kasa na koncie.
Można? Można! Wyświetl w wątku >>
1 endrjuen 0

martunik3

#7363074 Napisano: 10.06.2026 12:12:18 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

UPS co wiezie ? emotka

a nie bakalland

o byłoby ale to już ? Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

#7363062 Napisano: 10.06.2026 11:53:14 w SZUKAM....
UPS co wiezie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

#7362745 Napisano: 09.06.2026 15:03:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mystery box Columbit nagroda I stopnia SMS Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7362180 Napisano: 08.06.2026 10:52:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
akcja samplingowa Felix, tym razem pamiętałam emotka
PS. jeszcze są Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7361839 Napisano: 07.06.2026 09:46:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

martunik3

#7361833 Napisano: 07.06.2026 09:23:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ustrzeliłeś E-bon Lidl 50 zł 
Tyskie Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7361774 Napisano: 06.06.2026 18:43:04 w moje dzisiejsze wygrane :)

martunik3

martunik3

#7361196 Napisano: 04.06.2026 21:15:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
kolejny bilet Energylandia - Pepsi
syn i znajomi pojadą za free  emotka  jak co roku bilety z konkursów Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7360263 Napisano: 02.06.2026 07:49:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kto rano wstaje, ten wygrywa stówkę emotka

Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7360135 Napisano: 01.06.2026 18:46:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
teraz sms voucher, Zapachowa Rewolucja Kaufland
Happen House emotka Wyświetl w wątku >>

martunik3

#7359944 Napisano: 01.06.2026 10:12:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
bonawentura23 napisał(a):

Ma ktos do sprzedania skarpetki z Felixa? Niestety sie nie udało, a narobiłam nadziei dziecku (kociarze) ze wygram emotka

Ja mam kilka sztuk Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

martunik3

#7359619 Napisano: 30.05.2026 16:44:38 w Wygrane na wymianę/sprzedaż

martunik3

#7359317 Napisano: 29.05.2026 10:55:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co dziś wiezie GLS ? Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

#7359179 Napisano: 28.05.2026 17:15:47 w Avanti
Wysyłali dziś bilety do Energylandii ? Wyświetl w wątku >>
0 0

martunik3

#7359069 Napisano: 28.05.2026 11:32:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
e-voucher  500 zł do SPA Instytutu Yasumi od Venus Gillette - Kaufland 
Happen House emotka Wyświetl w wątku >>
0 0