Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#7132764 Napisano: 21.10.2023 11:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mrmax napisał(a):

oni informują z reguły w piątki i dają czas do końca niedzieli, standardowa polityka by ktoś był na wyjeździe czy miał ogrom spraw domowych  emotka  wysłałem im paragon 14 min po północy, to była negatywna weryfikacja z z powodu spóźnienia. Robią  wszystko by nie wydać tych nagród, a ludzi rozliczają co do sekundy. Mam nadzieję że sponsorzy się obudzą i sięgną po inne, przyjaźniejsze agencje na rynku, bo można robić robotę dobrze, sumiennie, regulaminowo, ale być przyjaznym i pomocnym dla ludzi, a nie działać mechanicznie jak AI. Na wzór warto wskazać AVANTI, tylko oni dość mocno zawężone mają marki partnerskie emotka

To już jest czysta złośliwość. Naprawdę. Ja kiedyś uważałam fortis za fajną agencję, ale jak zrobili ten przekręcony konkurs w żabce, w którym było kilka tysięcy kodów do rozdania, a oni twierdzili, że rozdali wszystko, bo mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń, a na forum nie pochwalił się praktycznie nikt, to straciłam do nich szacunek, chociaż sama nie brałam w tamtym konkursie udziału. Ale takie jawne oszukiwanie i traktowanie ludzi jak idiotów jest dla mnie nie do przyjęcia.

i to jest właśnie to, sami regulaminu się nie trzymają (w kwestii powiadomienia jak w tej monsterowej żabce), a ludzi rozliczają co do sekundy

fortis już dawno miał markę agencji, co przygarnia sobie nagrody. Organizowali w dealz predatory chociażby i też jedna osoba się pochwaliła, a nagród setki. Przykładów jest więcej. Dobrze będzie jak fundatorzy się odwrócą od nich. Wyświetl w wątku >>

harnas

#7128571 Napisano: 04.10.2023 21:08:31 w Czy informują/ informowali?
dagrasso z którego tygodnia informowało? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7111577 Napisano: 25.07.2023 20:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

harnas napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

otter napisał(a):

Poniżej 20minut? Mi rozwiązanie na 500pkt zajęło prawie dwie godziny

No grałam łącznie 2h, mam na myśli zliczony czas samego odpowiadania na pytania 21 min = 1,75 sekundy na pytanie

dobrze rozumiem, że odpowiedziałaś na wszystkie pytania, które zajęły 2h, żeby wygrać leżak za 3 dychy? Ten konkurs stał się absurdalny

Za tyle punktów to już raczej kosz piknikowy. Z kolei leżaki wygrywa się 2 o wartości łącznej około stówki. Dla mnie ten quiz jest zwyczajnie przyjemny, a jego rozwiązywanie sprawia frajdę. Nagroda to  raczej taki dodatek. A i nie trzeba pić piwa, kody można niedrogo kupić na forum 

to bardzo dobrze, że są konkursy, które jednym trafiają w gusta, innym nie emotka  mnie przy wynikach po 50 szt zwyczajnie zaczynają oczy boleć czytając te same pytania Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7111571 Napisano: 25.07.2023 20:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

harnas napisał(a):

Nadkusia napisał(a):

otter napisał(a):

Poniżej 20minut? Mi rozwiązanie na 500pkt zajęło prawie dwie godziny

No grałam łącznie 2h, mam na myśli zliczony czas samego odpowiadania na pytania 21 min = 1,75 sekundy na pytanie

dobrze rozumiem, że odpowiedziałaś na wszystkie pytania, które zajęły 2h, żeby wygrać leżak za 3 dychy? Ten konkurs stał się absurdalny

A to nie większość konkursów tak wygląda? emotka  Spędza się czas na pisaniu tekstu lub robieniu zdjęcia, co później może przynieść nam jakąś słabą nagrodę pocieszenia albo nawet żadną. Tu przynajmniej komplet leżaków jest w pewnym sensie gwarantowany. I zdecydowanie nie kosztuje 30 zł.

no raczej nakładem takiego czasu i dla tak słabej nagrody nie byłbym zadowolony, tym bardziej, że musisz kupić kilka piw, są prostsze konkursy, by wygrać leżak. Chyba że tu rywalizujesz z botem Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7111562 Napisano: 25.07.2023 20:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nadkusia napisał(a):

otter napisał(a):

Poniżej 20minut? Mi rozwiązanie na 500pkt zajęło prawie dwie godziny

No grałam łącznie 2h, mam na myśli zliczony czas samego odpowiadania na pytania 21 min = 1,75 sekundy na pytanie

dobrze rozumiem, że odpowiedziałaś na wszystkie pytania, które zajęły 2h, żeby wygrać leżak za 3 dychy? Ten konkurs stał się absurdalny Wyświetl w wątku >>
2 mia, adamo86 0

harnas

#7107734 Napisano: 11.07.2023 20:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

ile pkt dawało leżak w Somersby w II etapie?

podbijam Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7107660 Napisano: 11.07.2023 16:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ile pkt dawało leżak w Somersby w II etapie? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7097656 Napisano: 02.06.2023 15:00:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widać, że w Rodowitej miejscowość Zduny znalazły patent na organizatora ... albo rodzinka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

harnas

#7093714 Napisano: 16.05.2023 14:14:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

pikawka napisał(a):

jokan napisał(a):

czy z Rodowitej wygrywały opisy czy zdjęcia? Trzeba dać opis i zdjęcie? Podpowie ktoś? emotka

Albo foto albo zdjęcie. Ja wygrałam zdjęciem emotka   nie pocieszę Cię… Pani wczoraj powiedziała, ze w drugim tygodni mieli ponad 600 zgłoszeń…… emotka

I ja jej wierzę, bo będąc dziś rano w Dino, z 3 palet - wody gazowanej nie było ani 1 butelki, lekko gazowane były 4sztuki, a niegazowanej pół palety, ale tylko dlatego, że stała zupełnie gdzie indziej.
Gdy zostałem zaczepiony i zapytany czego szukam, mówiąc o Rodowicie usłyszałem, że wszystko wykupione i nie ma więcej na magazynie, a Pani kasjerka powiedziała mi potem, że ludzie tylko tę wodę kupują, bo "grają o sprzęt kuchenny" emotka

to chyba zależy od lokalizacji, u mnie stała cała paleta, świeżo wystawiona, do tego jest promocja na tę wodę, wiec każdy sklep ma być dobrze zatowarowany. A wiadomo, że o thermomixy będą grać tłumy Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7093509 Napisano: 15.05.2023 19:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pumba napisał(a):

Tak się zastanawiam, czy ktoś wygrał w Rodowicie samym tekstem?  emotka

filmik trafiony, zdjęcie trafione, tekst póki co pudło.
Najlepsze, że najdłużej siedziałam nad tekstem ... emotka Wyświetl w wątku >>
1 pumba 0

harnas

#7085572 Napisano: 24.03.2023 15:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
z jakiego nr dzwoni tmobile? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7085571 Napisano: 24.03.2023 15:56:22 w Połączenia nieodebrane
Z jakiego nr dzwoni tmobile? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7073735 Napisano: 11.01.2023 11:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

https://skoczpowygrana.pl/
Milka za min. 30zł emotka

i jedna nagroda dziennie na setkę albo i lepiej sklepów ...? Patrzą kiedy nastąpi próg bólu ... jutro będzie 50zł i jedna nagroda w tygodniu Wyświetl w wątku >>

harnas

#7070151 Napisano: 22.12.2022 14:06:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żubrówka informuje z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7069392 Napisano: 19.12.2022 20:59:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Emememe napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

https://www.e-kon...ie-doby#.Y54jLHbMLIU
Znów M. Boguś ze swym "utworem"...
Serio? To już jest nudne...emotka

Tyle razy wspomniał, że go nie docenili w poprzednich konkursach, że chyba mu dali już tę nagrodę z litości emotka  Ale spoko, chcieli zgłoszenie w formie filmiku i takie ono było, a o gustach jury nie ma co dyskutować emotka Wszystko zgodnie z z regulaminem  emotka

Boże, tak się błaźnić dla dwóch dób w apartamencie jakimś.  Rozumiem tydzień ale dwa dni? Jak widać śpiewak gra o wszystko i do upadłego.

Kiedyś się sam z tego śmiałem, a potem zrozumiałem że on po prostu znalazł swój własny oryginalny, względnie skuteczny sposób i robi coś czego większość z nas się wstydzi zrobić. Nie potrafi ciekawie pisać, ale ma to gdzieś, bo ma jaja żeby zaśpiewać przed kamerą i to puścić na konkurs. Ktoś będzie to uważać za błazenadę, a ja podziwiam odwagę i determinację. I szczerze mówiąc za każdym razem mam nadzieję że w konkursach gdzie ja biorę udział, nie będzie tego gościa, bo wiem że to chwyt na jury który może się spodobać. emotka  Nudne to są wierszyki, a pół forum nie widzi nic złego żeby od lat nimi klepać kolejne zgłoszenia. Wolę takiego M. Bogusia, niż kolejny konkurs z wysypem "kreatywnych" zgłoszeń gdzie każde zdanie rozpoczyna się od liter sponsora, gdzie co piąte zgłoszenie to kiczowaty wierszyk, albo w co trzecim komentarzu ktoś walnie kolaż zdjęć rodzinnych mimo że to nie ma związku z tematyką. 

kicz zawsze będzie kiczem, nie ważne jak pięknie się to w słowa ubierze. To trochę jak ze świątecznymi swetrami - one właśnie takie mają być i taka jest twórczość Bogusia. Mnie bawi, ciekawe czy on sobie z tego zdaje sprawę, że jest takim świątecznym swetrem latem, jesienią i wiosną emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#7067652 Napisano: 12.12.2022 15:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

androm napisał(a):

daisygirl napisał(a):

w obu ostatnich Lavazzach połowa wygranych to Kalisz. Ciekawe jak to działa.

a nie myślicie ze to np jacyś informatycy czy po prostu ktoś łebski w te tematy i ma np do tego oprogramowanie?

ano na pewno, przecież wiadomo, że to nie jest uczciwie wygrane

emotka Ciekawe, ciekawe... Gdyby domek wygrał ktoś z forum, to nie przeszkadzałoby nawet, że jest z Zakopanego, no bo to przecież "swój". Ale że to wygrywają "obcy", a już na pewno mugole, to wiadomo, że wygrywają nieuczciwie, no bo uczciwie to jest wtedy, jak Kali wygrać... emotka emotka

Głupie gadanie, siedzimy w tym od dekady, albo i lepiej, więc trudno wmówić nam, że białe jest czarne ... Wyświetl w wątku >>

harnas

#7064655 Napisano: 30.11.2022 14:57:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://promocjewdealz.pl/
ktoś coś tu wygrał?
Kolejny konkurs Fortisa po Żabce gdzie nikt się nie chwali... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7060524 Napisano: 15.11.2022 13:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z Monsterem w żabce? Tyle nagrod i 5ciu nagrodzonych? nawet glupich kodow? ktos pisal do nich? Wyświetl w wątku >>

harnas

#7058053 Napisano: 04.11.2022 16:56:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

margarittta napisał(a):

z Monster Żabka już poszło wszystko?


Jedna wygrana lodówka i kilka maili ze słuchawkami na forum pozwala mi jeszcze mieć nadzieję, że wszystkiego nie rozesłali 😀

raczej niemożliwe, żeby to było wszystko, konkurs drogi, mało popularny, setki nagród i 3 wpadły na forum? jakiś wał Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#7055895 Napisano: 25.10.2022 18:31:49 w Smolar
golcia20 napisał(a):

pusheen napisał(a):

golcia20 napisał(a):

Proszę, proszę, oby tylko nie powtórka jak z Garage emotka bo nie zapisywałam tych kodów i nie mam jak sprawdzić i tak łudziłam się do ostatniej chwili, a tu nic... emotka
Proszę piszcie od razu jak dostaniecie sms! emotka

Poszły SMSy.

Dziękuję....
Znowu nic, ech chyba jednak pechowe beztalencie że mnie 😢😔😭

to jest Smolar, oni nagradzają wg innego klucza, mają taką bazę konkursowiczów (kiedyś wyciek SMSow to potwierdził), że wybierają wg własnego systemu emotka  talent nie ma tu nic do rzeczy, wiem co u mnie wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0