Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6273136 Napisano: 21.10.2016 13:10:46 w Biedronka
Halszka napisał(a):

A karty Winiar kiedy bedą losować?
dawno nikt sie niczym od nich nie chwalił...?

informowali na poczatku tygodnia Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

harnas

#6273031 Napisano: 21.10.2016 10:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
huda83 napisał(a):

Hej! Mam pytanie odnośnie lays. Czy ps4 jedt wybierane spośród zgĺoszeń, które wygrały piłki czy ze wszystkich? 

było już milion razy to pytanie, przejrzyj poprzednie strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6272591 Napisano: 20.10.2016 14:09:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

[quote=

nkba napisał(a):

mahuska napisał(a):

mahuska] taka nowość Smolara

http://www.wyniki.smolar.pl/

brawo oni emotka

tak super, szczególnie jak ktoś puszczał dużo zgłoszeń i teraz musi sprawdzać 

dokładnie, debilne rozwiązanie biorąc pod uwagę, że koszt produktu to grosze i wysyłało się tego na prawdę sporo ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6272566 Napisano: 20.10.2016 13:51:46 w Biedronka
Ciekaw jestem, czy Smolar faktycznie usuwał powtarzające się numery paragonów. Z jednej strony to eliminowało nieuczciwe, powielone zgloszenia od tej samej osoby, a z drugiej pomyślcie ile naszych zgłoszeń odrzucono, bo ktoś wcześniej zgłosił już dany numer paragonu. Skoro było 600 tys unikalnych zgłoszeń, to znaczy, że sporo ponad połowa kombinacji nr paragonu się powtarzało i zostały odrzucone .... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6272548 Napisano: 20.10.2016 13:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiem tak - po stokroć wolę Pepsi od dziś, u nich dużo więcej człowiek się obłowi niż w tych smolarowych loteriach emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6272505 Napisano: 20.10.2016 13:03:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a dzwoniliście? Skąd w ogóle te informacje? Dziś mają ostatni dzień na SMSy, więc powinno się wszystko rozwiązać. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6272376 Napisano: 20.10.2016 10:43:26 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

joan napisał(a):

Agnes napisał(a):

o jakich Wy kartach piszecie z coli?
auta juz rozdane a karty nie?


Karty nie emotka

A do kiedy mają czas, żeby nas poinformować?

3 dni robocze, wiec wychodziłoby dziś Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

harnas

#6272304 Napisano: 20.10.2016 09:38:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
sylzab2294 napisał(a):

mia napisał(a):

sydariameki napisał(a):

asiunia260 napisał(a):

UPS przywiózł zawieszkę do bagażu od pkp, nawet fajna ale maiała być koszulka  emotka

Do mnie również dotarła a miał być voucher emotka

Reklamujcie - jaja sobie robią. emotka
W temacie:
Do córki wczoraj też jakaś blaszka (UPS) zamiast koszulki... emotka

do mnie też, zamiast koszulki emotka

u mnie to samo przyszło, chyba faktycznie coś im naskrobię Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271921 Napisano: 19.10.2016 13:52:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
anirak napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

anirak napisał(a):

truskaweczka123 napisał(a):

czy ktos wie czy w tym konkursie http://www.calgon...kurs/zasady-promocji

sms musi miec 160 znakow czy moze byc dluzszy? prosze pomozcie emotka

Też o to pytałam na forum emotka  W regulaminie nie ma zapisu dotyczącego ilości znaków, ale zostaję przy 160.

Przy większej ilości znaków przychodzą dwie zwrotki, więc dzieli zgłoszenie na kilka SMS-ów.

zaczytana-pola dzięki za informację emotka  przyda się na przyszłość emotka

Gorzej jak będziesz musiała odesłać 2 paragony za zakup w razie wygranej skoro wysyła jako 2 zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271728 Napisano: 19.10.2016 10:08:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie sprawdzałem nazwisk, ale jeśli są to faktycznie te same nazwiska ściśle powiązane z warszawską śmietanką PKP to nie żyjemy w Ameryce, gdzie co drugi to Smith, a większość psów to Burek, więc podobieństwo co najmniej dziwne by było. Jeden przypadek  - ok zdarzyło się, dwa to już coś więcej. Tym bardziej w kontekście loterii paragonowej gdzie Pani z PO jeździ teraz nowym oplem emotka , daje to do myślenia Wyświetl w wątku >>

harnas

#6271721 Napisano: 19.10.2016 09:55:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

harnas napisał(a):

to gdzie to zgłaszamy? kręcimy afere? emotka


Nigdzie. Bo co im napiszemy? "Proszę Państwa, wnioskuję o weryfikację wyników z konkursu głównego PKP Intercity, albowiem wieloletnie doświadczenie oraz znajomość środowiska konkursowego wskazuje jednoznacznie, iż wyniki te sporządzone zostały w sposób niezgodny z regulaminem. Pośród grających były takie osoby, jak min.: ................... Wiem, że swobodnie władają słowem, na pewno znalazłyby się na liście laureatów, gdyby jury wybrało ich w sposób rzetelny. bla bla bla" emotka

wystarczyloby ze sa to osoby z PKP, ktore sa wykluczone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271718 Napisano: 19.10.2016 09:45:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grandprix napisał(a):

bridget napisał(a):

petunija1 napisał(a):

mia napisał(a):

magy2020 napisał(a):

szaradzista1 napisał(a):

Sprawdzilem wszystkie nazwiska z glownych pozycji, w polaczeniu z PKP IC , czesc nazwisk, szczegolnie w W-wy, to nazwiska kolejowych "szyszek" z obecnych lub przeszlych czasow, ale moze to byc zbieg okolicznosci, wszak nazwiska powtarzaja sie....

Taki sam zbieg okoliczności jak w loterii paragonowej, idę na odwyk od loterii

To nie była loteria, przynajmniej teoretycznie. emotka

I jakoś mało"konkursowe" te nazwiska.
Nic nie kojarzę. emotka

wysłałam  6 zgłoszen  z rejestracja biletu nic nie wygrałam

Ja dwa, moim zdaniem fajne. Zdaniem komisji już nie. Szkoda było sobie zawracać d...

to gdzie to zgłaszamy? kręcimy afere? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271295 Napisano: 18.10.2016 12:19:57 w Biedronka
falus napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

harnas napisał(a):

monisss napisał(a):

harnas napisał(a):

monisss napisał(a):

a jak myślicie ile by trzeba było zainwestować, żeby zagrnać taki samochód? ja wiem, że to też kwestia farta ect.. ktoś szacował mniej więcej?

statystycznie? Tyle ile ten samochód był wart. 
Tzn prawie 700tys zgloszen * 1,39 zł za puszkę /21 samochodów - cos kolo 46tys emotka

czyli nie opłacalne;) 

tu były do wygrania karty po 400zł jeszcze, więc pewnie dlatego było 3 razy tyle zgłoszeń co poprzednio 

Ale jedno trzeba podkreślić, Biedra nie pochowała puszek po 1,39 zł. W konkursie Pepsi i Lays, po tygodniu nie było u mnie żadnego małego napoju i ani 1 puszki przez cały okres trwania a teraz full  emotka

no cola na pewno zorganizuje niedlugo podoba akcje, bo wzrost sprzedaży na pewno mieli mega emotka

Niech organizuje emotka  tylko, żeby nie prowadził tego smolar emotka

O tak! Choć to chyba marzenia ściętej głowy! Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271274 Napisano: 18.10.2016 11:58:52 w Biedronka
scrabble napisał(a):

harnas napisał(a):

monisss napisał(a):

harnas napisał(a):

monisss napisał(a):

a jak myślicie ile by trzeba było zainwestować, żeby zagrnać taki samochód? ja wiem, że to też kwestia farta ect.. ktoś szacował mniej więcej?

statystycznie? Tyle ile ten samochód był wart. 
Tzn prawie 700tys zgloszen * 1,39 zł za puszkę /21 samochodów - cos kolo 46tys emotka

czyli nie opłacalne;) 

tu były do wygrania karty po 400zł jeszcze, więc pewnie dlatego było 3 razy tyle zgłoszeń co poprzednio 

Ale jedno trzeba podkreślić, Biedra nie pochowała puszek po 1,39 zł. W konkursie Pepsi i Lays, po tygodniu nie było u mnie żadnego małego napoju i ani 1 puszki przez cały okres trwania a teraz full  emotka

no cola na pewno zorganizuje niedlugo podoba akcje, bo wzrost sprzedaży na pewno mieli mega emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271265 Napisano: 18.10.2016 11:43:42 w Biedronka
monisss napisał(a):

harnas napisał(a):

monisss napisał(a):

a jak myślicie ile by trzeba było zainwestować, żeby zagrnać taki samochód? ja wiem, że to też kwestia farta ect.. ktoś szacował mniej więcej?

statystycznie? Tyle ile ten samochód był wart. 
Tzn prawie 700tys zgloszen * 1,39 zł za puszkę /21 samochodów - cos kolo 46tys emotka

czyli nie opłacalne;) 

tu były do wygrania karty po 400zł jeszcze, więc pewnie dlatego było 3 razy tyle zgłoszeń co poprzednio  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

harnas

#6271255 Napisano: 18.10.2016 11:38:37 w Biedronka
monisss napisał(a):

a jak myślicie ile by trzeba było zainwestować, żeby zagrnać taki samochód? ja wiem, że to też kwestia farta ect.. ktoś szacował mniej więcej?

statystycznie? Tyle ile ten samochód był wart. 
Tzn prawie 700tys zgloszen * 1,39 zł za puszkę /21 samochodów - cos kolo 46tys emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

harnas

#6271250 Napisano: 18.10.2016 11:33:51 w Biedronka
Loteria Smolara z Persilem była właśnie od września 2015 roku, stąd tak duża liczba starterow 737. Wygląda to na jednego hurtownika ... o_O Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271235 Napisano: 18.10.2016 11:16:07 w Biedronka
A pytanie do Was - numery 737 to nie jest jeden z nowszych rzutów operatorów? Od kiedy je macie? Wydaje mi się, że hurtownicy polecieli tymi numerami stąd wspólny przedzial numerow paragonow dla numerow 737 Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6271200 Napisano: 18.10.2016 10:40:27 w Biedronka
buncia88 napisał(a):

monisss napisał(a):

ja tam ide po starter na 737:P szczesciu trzeba pomoc emotka ja też bez samochodu

Patrząc na listę wygranych numerów przypomniała mi sie loteria Persil. Tam też głównie przewijały się numery z tymże początkiem. Czy się mylę?

nie mylisz sie emotka Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

harnas

#6270993 Napisano: 17.10.2016 20:24:59 w Biedronka
kumulacja napisał(a):

bonitta napisał(a):

No to jak obstawiacie, ile było zgłoszeń? ja jutro będę wiedziała to Wam tu napiszę emotka

150 000 zgłoszeń?

w poprzedniej edycji było prawie 300tys, teraz mysle ze nie bylo mniej. Wyświetl w wątku >>
0 0