Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6265644 Napisano: 07.10.2016 12:17:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

giulietta napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka

też dostałam,odesłałam pocztą a dzisiaj dostałam telefon żeby podać nr ID tego kodu  z wieczka -tylko nie wiem,który to kod, bo wysyłam kilka zgłoszeń

a gdzieś jest zapisane że trzeba zapisywać sobie ID zgłoszenia?

ID zgłoszenia przychodzi na email tylko w sumie chyba nie napisane tam jest którego kodu dotyczy

dokładnie  emotka  w reg. nie ma obowiązku trzymania smsów czy drukowania @ z ID i dopasowywania do kodów, wiesia30 to zadzwoń do agencji i spytaj jakie ID zostało przypisane do tego kodu i wtedy je odeślesz  emotka

Beznadzieja z tą loterią, odeślę im wieczko a za kilka dni zadzwonią że je wylosowali do nagrody, ciekawe czy je wtedy odnajdą emotka

nie wygrasz bo losowanie będzie przed tym, jak odeślesz im wieczko,  a do czasu odesłania wieczka Twoje zgłoszenie nie bierze udziału w losowaniu, ot taki paradoks emotka
Więc de facto każde zgłoszenie klasyfikowane przez organizatora do odesłania wieczka jest wykluczane z konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265307 Napisano: 06.10.2016 18:03:24 w Biedronka
magchem napisał(a):

z czekoladami akcja to nie wypał juz w drugiej biedronka nie wchodzą im te zwroty...

serio chce Ci się chodzić po zwroty za 2,99?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265244 Napisano: 06.10.2016 15:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga17 napisał(a):

harnas napisał(a):

dang21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja odesłałem im paragon i wieczko e-mailem - zrobiłem ich zdjęcie, napisałem, że jeśli to im nie wystarczy niech usuną moj los z loterii, a wieczko i paragon wysle wtedy jak coś wygram! Proste! Ludzie kombinują, stąd ten cyrk! Jak tkoś zgłosił 5 razy kod z wieczka to niech im w razie wygranej odeśle 5 wieczek z takim samym kodem i automatycznie wskoczy ktoś z rezerwy!
Widziałem jak w kauflandzie robią foty kodom z opakowań lubelli, bo tam jeszcze lepiej - w razie wygranej można odesłać ów kod lub paragon!

Niech agencje się lepiej obudzą i zaczną robić jakieś normalne loterie, gdzie kody są niewidoczne i nie powtarzają się. A tak - to zaproszenie dla oszustów...

Agencja akurat nie ma tu nic do gadania. Oni dostają tylko zlecenie na loterie, samo przygotowanie takich kodów leży w gestii organizatora.

Ale agencja wiedząc o tym że kody się powtarzają może wymagać wpisania  w formularzu oprócz kodu jeszcze nr.paragonu,daty ,nipu sklepu i blokować wtedy powtarzające się paragony.Proste?Proste, widocznie im się nie chce.

Powiem Ci tak - miałem dobrego znajomego, który kiedyś, lata temu pracował w agencji reklamowej przez kilka mscy i u nich to wygląda tak, że każdy dodatkowy kloczuszek jest dodatkowo płatny. tj, Agencja za wzięcie loterii, w której wpisujesz numer tel i paragonu kosztuje załóżmy X, jeśli dodatkowo ma być nip sklepu i data zakupu 1,2X, jeśli ma być losowanie na yt umieszczone 1,5X. Jeśli mają dzwonić i informować zamiast SMS 1,6X itd.. I tak agencje mają w nosie to, czy loteria jest prowadzona prawidłowo, czy nie. Fundator chciał fuszerki i nie chciał zapłacić więcej to i ją ma. Później wychodzą kwiatki, że loterię wartą 100tys zlotych obsluguje jedna Pani Jadzia. Podziękować należy Almette. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265212 Napisano: 06.10.2016 15:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja odesłałem im paragon i wieczko e-mailem - zrobiłem ich zdjęcie, napisałem, że jeśli to im nie wystarczy niech usuną moj los z loterii, a wieczko i paragon wysle wtedy jak coś wygram! Proste! Ludzie kombinują, stąd ten cyrk! Jak tkoś zgłosił 5 razy kod z wieczka to niech im w razie wygranej odeśle 5 wieczek z takim samym kodem i automatycznie wskoczy ktoś z rezerwy!
Widziałem jak w kauflandzie robią foty kodom z opakowań lubelli, bo tam jeszcze lepiej - w razie wygranej można odesłać ów kod lub paragon!

Niech agencje się lepiej obudzą i zaczną robić jakieś normalne loterie, gdzie kody są niewidoczne i nie powtarzają się. A tak - to zaproszenie dla oszustów...

Agencja akurat nie ma tu nic do gadania. Oni dostają tylko zlecenie na loterie, samo przygotowanie takich kodów leży w gestii organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265131 Napisano: 06.10.2016 13:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a propos Ferrero to od wczoraj w żabce jest promocja i te 100g kosztują 9,90 emotka
i póki co to jedyna pociecha bo u mnie po  4 próbach o różnych porach dnia i nocy pudło
a u Was jak tam?

nic pudło kilka zgłoszeń szło i NIC emotka

u mnie jedno pudło, ale się nie poddaje emotka  w coli loterii słabo idzie to może tu będzie lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265116 Napisano: 06.10.2016 13:15:12 w Biedronka
jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

jokan napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Dzisiaj przede mą facet kupowal 20 sztuk coca coli i o dziwo nie zabral paragonu-ot taka ciekawostka emotka

ha ha, wczoraj dwie osoby przede man zulowaty gosc kupowal butelke coli....ale niestety zial paragon i schowal do tylnej kieszeni spodni... emotka , myslalam, ze uda mi sie moze dorawc przy kasie lub koszu emotka

trzeba było iść za nim do domu może podrodze by wyrzucił 

emotka za taka gębą nigdy he he

nawet dla paragonu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265109 Napisano: 06.10.2016 13:10:30 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Nikt się wczoraj nie zgłosił po zapomniany paragon, ale chciałam podzielić się moimi przemyśleniami emotka

Otóż: w/w paragon był na farbę do włosów Syoss. Ten pan przyjechał do Kauflanda ciemną porą i w totalnej ulewie tylko po to, by kupić swojej ukochanej farbę do włosów. Możecie to sobie wyobrazić? Biorąc pod uwagę, że to jednak nie był konkursowicz... buziaki dla wspaniałego pana! emotka

joan, ale jako przykładny konkursowicz mam nadzieję, że nie zmarnował się? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6265034 Napisano: 06.10.2016 11:37:15 w Biedronka
Więc oficjalne Info: produkty Winiary są jako jedyne w określonych cenach. Albedo ma te ceny, podobnie opis jest indywidualny dla produktów Winiary, nawet jeśli nie ma tego na paragonie, a no i Pani mówiła, że trzeba koniecznie dzwonić, bo oni sobie kolorują numery, które się "odezwały" emotka Wyświetl w wątku >>

harnas

#6264120 Napisano: 04.10.2016 17:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

harnas napisał(a):

Nie wydaje Wam się, że jakoś dziwnie mało osób pochwaliło się wygraną z Wedla w ITM? Tak wiem, nie wszyscy się chwalą, ale tam było ponad 100 nagród.
Do tego jakaś nowa agencja z pcimia dolnego zatrudniająca jedną osobe. Czyżby przytulili część nagród?

Dużo sie nie chwali, a drugie tyle jeszcze z pracy nie wróciło i jeszcze sie nie pochwaliło emotka

Podejrzana agencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6264111 Napisano: 04.10.2016 17:02:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wydaje Wam się, że jakoś dziwnie mało osób pochwaliło się wygraną z Wedla w ITM? Tak wiem, nie wszyscy się chwalą, ale tam było ponad 100 nagród.
Do tego jakaś nowa agencja z pcimia dolnego zatrudniająca jedną osobe. Czyżby przytulili część nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6264084 Napisano: 04.10.2016 16:23:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co za kretyński pomysł ... W regulaminie przypadkiem nie ma informacji, że to oni powinni powiadomić? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6263753 Napisano: 04.10.2016 09:14:06 w Biedronka
mama2006 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

parole21 napisał(a):

jokan napisał(a):

delvitto napisał(a):

jak Wam się wydaje, po ile setek zgłoszeń wysyłają na colę najlepsi" zawodnicy"?

1100 i wiecej podobno.... emotka

w jaki sposób można kupić tyle produktów w 1 etapie? Ktoś zamyka codziennie przez kilka dni kasę na godzinę czy dwie? emotka

nie wiem, ktos tu podawala tu taka informacje, zapewne kilka "mroweczek" sie kolo tego krecilo, bo dla jednej osoby to niewykonalne jest; moze na kilka sklepow, nie wiem, nie wnikam....

Ja podawałam emotka  i dodam do tego, że zgłasza to osoba z naszego forum emotka  teraz już ma koło 3 tys (w sumie) emotka  trzymam kciuki  emotka

A swoją drogą Smolar będzie musiał zbić nową urenkę na losowanie samochodów z biedry...w tej z losowania groszkowego nie pomieszczą wszystkich losów  emotka

też wiem o takiej osobie, a potem towar sprzedaje taniej.

pozdro z numerami i adresami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6263208 Napisano: 03.10.2016 11:35:34 w Biedronka
jokan napisał(a):

harnas napisał(a):

czeko napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

no niestety akcja z kawą zakończona

Tak była do wczoraj,a dziś czekolady:)

Jak to? A nie trwa przypadkiem do 4.10?

do 4.10 można chyba bony wykorzystać, teraz trwa akcja z czekoladą

mozecie dac linka?

6-7 strona w nowej gazetce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6263198 Napisano: 03.10.2016 11:31:09 w Biedronka
czeko napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

no niestety akcja z kawą zakończona

Tak była do wczoraj,a dziś czekolady:)

Jak to? A nie trwa przypadkiem do 4.10?

do 4.10 można chyba bony wykorzystać, teraz trwa akcja z czekoladą Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

harnas

#6263168 Napisano: 03.10.2016 10:58:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

Mulinka napisał(a):

W nocy ( 4:38) dostałam takiego maila :

   Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr ( i tu numer) . Wcześniej żadnego telefonu. Czyżby rezerwa?

Miał ktoś tak może i jeśli to wygrana czy oświadczenie również trzeba wysłać ( proszę o wiadomość, może być na priv) ... chodzi o Almette oczywiście emotka

to wyłącznie weryfikacja zgłoszenia, kilka osób na forum też tak miało. Jeśli nie prześlesz paragonu i wieczka twoje zgłosznie nie weźmie udziału w losowaniu

de facto i tak nie weźmie, bo przesyłka dotrze do nich później, niż będzie losowanie emotka
a wysyłają to tylko jak z tego samego IP wyślesz ten sam kod 2 razy, także kombinowanie w jakimś stopniu wyeliminowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6262545 Napisano: 01.10.2016 09:59:07 w Biedronka
delvitto napisał(a):

w regulaminie winiary jest napisane zaraz na początku, że można wygrać tylko jedną nagrodę 1 raz na 1 adres. Ale potem, w dalszych punktach jak gdyby to się nie potwierdza, bo zrozumiałam, że można, z różnych stopni, wygrać więcej. Gdyby pierwszy zapis był prawidłowy, to pierwsze 1000 zgłoszeń, wygrywających nagrodę IV stopnia, już by wygrać nie mogły? Jak to rozumiecie?

właśnie ten regulamin ktoś na kolanie pisał, ale obecnie wygląda to, że te pierwsze 1000 osób wygra tylko ten zestaw kuchenny i na więcej szans nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6262472 Napisano: 30.09.2016 23:24:20 w Biedronka
giulietta napisał(a):

lager napisał(a):

Prędzej uwierzę, że ktoś nie wygrał mając 30 paragonów, niż że ktoś wygrał tylko 1 emotka

wiara czyni cuda, możesz mi wierzyć  emotka  sama jestem w szoku, ale mój sposób na loterie, których jak dla mnie w ogóle nie powinno być na rynku (chyba, że będą dobrze zabezpieczone) to jak nagrody dzienne to 1 zgłoszenie dziennie (i to nie zawsze), a jak tyg. to 1 na tydzień emotka  może temu nie wygrywam w loteriach  emotka  i jeden numer paragonu zgłaszam tylko raz  emotka  

giulietta ale nie pozwiesz Smolara jak nie dadzą Ci auta ? emotka Wyświetl w wątku >>
1 assal 0

harnas

#6262272 Napisano: 30.09.2016 16:25:49 w Carrefour konkursy
Są zwroty z I tury testowania P&G na koncie emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

harnas

#6262233 Napisano: 30.09.2016 15:38:41 w Biedronka
joan napisał(a):

aerdna napisał(a):

Ciekawe czy chociaż samochody przed kamerą będą losować...


Pewnie "nie ma takiej potrzeby" 

molestować ile się da to zmiękną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6262210 Napisano: 30.09.2016 15:12:50 w Biedronka
mia napisał(a):

harnas napisał(a):

aerdna napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mogliby podawać listę z wylosowanymi numerami, bo wierzyć mi się nie chce, że znów nic. na pewno smsy mi nie dochodzą emotka

Musi coś być na rzeczy, skoro nie chcą jej publikować...
Może 1/3 numerów się powtarza ? emotka

zawsze u Smolara jest ten problem ze nie wszystkie SMS znalazly wlasciciela. Moze trzeba ich meczyc o te liste?

A żebyś wiedział, że zara będę dzwonić. Swego czasu, żeby nie lista, to moja nagroda poszłaby u nich w ciul do rezerwy... I jeszcze bredzili, że to wina mojego telefonu, jak masę osób  smsa nie dostało.  emotka

szybko odpisują, napisali by podać numer tel i sprawdzą na liście. Proponuję pisać wszystkim, może się zreflektują i upublicznią po prostu listę. Chyba, że faktycznie jakiś przekręt jest, że te same numery się pojawiają i dlatego nie upubliczniają.

dla chętnych: biuro@smolar.pl Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0