Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6262187 Napisano: 30.09.2016 14:47:38 w Biedronka
aerdna napisał(a):

dzasmina napisał(a):

mogliby podawać listę z wylosowanymi numerami, bo wierzyć mi się nie chce, że znów nic. na pewno smsy mi nie dochodzą emotka

Musi coś być na rzeczy, skoro nie chcą jej publikować...
Może 1/3 numerów się powtarza ? emotka

zawsze u Smolara jest ten problem ze nie wszystkie SMS znalazly wlasciciela. Moze trzeba ich meczyc o te liste? Wyświetl w wątku >>

harnas

#6261819 Napisano: 29.09.2016 21:45:29 w Biedronka
czeko napisał(a):

trampek, napisał(a):

harnas napisał(a):

trampek, napisał(a):

harnas napisał(a):

trampek, napisał(a):

co z ta kawa odbieral ktos z was ten bon? to jest na kolejne zakupy czy jak? bo waham sie czy kupowac kawe na zwrot? czy duzo jest z tym zamieszania??

bezproblemowo, dostajesz po prostu wygenerowany bon o wartości tych zakupionych kaw

A przy kasie jak trzeba powiedziec zeby wiedzieli o co chodzi, ze chce zwrot za zakupioną kawę?? emotka czy cos innego.

teraz chyba już wszystkie Biedronki wiedzą o co chodzi emotka

mam nadzieje, bo ja mieszkam w malej miejscowosci to nie wiem xD ale moze kupie. A isc w ten sam dzien czy na drugi? czy to obojetne bo niby trzeba testowac xD

Też mnie to nurtuje, czy można kupić i oddać kawki w ten sam dzień:)

nie wiem jak reszta, ja bralem kawy kolo poludnia a oddalem kolo 18 i nikt mi nie liczyl czy w te 6h zdążyłbym wypróbować emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

harnas

#6261814 Napisano: 29.09.2016 21:35:09 w Biedronka
trampek, napisał(a):

harnas napisał(a):

trampek, napisał(a):

co z ta kawa odbieral ktos z was ten bon? to jest na kolejne zakupy czy jak? bo waham sie czy kupowac kawe na zwrot? czy duzo jest z tym zamieszania??

bezproblemowo, dostajesz po prostu wygenerowany bon o wartości tych zakupionych kaw

A przy kasie jak trzeba powiedziec zeby wiedzieli o co chodzi, ze chce zwrot za zakupioną kawę?? emotka czy cos innego.

teraz chyba już wszystkie Biedronki wiedzą o co chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6261798 Napisano: 29.09.2016 21:18:08 w Biedronka
trampek, napisał(a):

co z ta kawa odbieral ktos z was ten bon? to jest na kolejne zakupy czy jak? bo waham sie czy kupowac kawe na zwrot? czy duzo jest z tym zamieszania??

bezproblemowo, dostajesz po prostu wygenerowany bon o wartości tych zakupionych kaw Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6261581 Napisano: 29.09.2016 12:39:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

czy w promocji dove będe mogła kupić DOVE DERMA SPA? Kto wie? Może mogę to zaliczyć jako balsam ?

jeżeli zmieści  się  cenowo...
13.Balsamy I mleczka – do 15,99 zł
 to chyba tak

nawet nie musi się mieścić, zwrócą Ci po prostu maksymalną kwotę, jeśli zakup przekracza tę wartość Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

harnas

#6260999 Napisano: 28.09.2016 11:57:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Czy w tym konkursie PKP bilet musi byc kupiony na moje nazwisko?
Bo wiecie ja sie w pracy zajmuje podrózami słuzbowymi i tych biletów trochę kupuje emotka

no oczywiście ^^ Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6260895 Napisano: 28.09.2016 09:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

dang21 napisał(a):

Dokładnie,  też to zauważyłam.  Dublowane konkursy powinny być usuwane. Mógłby się ktoś tym porządnie w końcu zająć. 


Wszelkie duble zgłaszam, jakby co. Tzn. te, które wykryję.

też zgłaszam, nawet podaje im linki do konkursów, które się dublują, żeby się administracja nie przemęczała szukaniem - czasami usuną po kilku dniach, czasami w ogóle ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6260889 Napisano: 28.09.2016 09:16:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Kolejny konkurs w bazie z błędna data zakończenia. Syrena gąbki zakonczona a w bazie jeszcze trwa.. nie mozna jakos zmotywowac ludzi zeby dodawali konkursy  bardziej sumiennie? To już kolejny konkurs promocyjny w bazie gdzie jest taki numer. Wiem ze mozna zglaszac bledy przez konieczynke ale nie weryfikuje poprawnosci danych w trakcie konkursu tylko zawsze gram na koniec. Wtedy jest juz za pozno by wprowadzac zmiany.. 

bylabym za punktami karnymi za błędne wprowadzenie. Wiele razy mialam, ze konkurs trwa. A niestety juz bylo po. 
Ludzie chca didac jak najwięcej konkursow i robia to bylejak

Najbardziej irytujące jest dodawanie po 5 razy tego samego konkursu pod zmienionym linkiem. System informuje, że konkurs jest w bazie, a mimo to kombinatorzy dodają ten sam konkurs kilka razy dla "punkcików" i dostępu do wątków. A pionas jakoś szczególnie nad tym porządkiem nie panuje, pomimo zgłoszeń. Bajzel się robi w bazie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6259839 Napisano: 26.09.2016 11:33:18 w Biedronka
no to czapki z głów, że dla 2zł chciało Ci się ^^ Wyświetl w wątku >>

harnas

#6259828 Napisano: 26.09.2016 11:17:08 w Biedronka
mowicie o tych zwrotach co można dostać 3zł w bonie do Biedry bo sok Was niezadowala ?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6259564 Napisano: 25.09.2016 13:52:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy w przypadku konkursow polegajacych na dokonczeniu zdania, zamieszczacie to zdanie w swoim rozwiazaniu czy tylko jego dokonczenie?
Jak jest krotki poczatek to nie ma problemu, ale co w przypadku dłuższych zdań...
Bo np. w tym konkursie http://www.e-konk...ur.html#.V-ea3e9kjIU
prefiks plus poczatek zdania zajmuja juz 101 znakow ;/

Wystarczy, zgodnie z instrukcją "dokończyć zdanie", nie trzeba przepisywać początku  emotka

Powiem Ci tak - nie ma reguły. Bo czasami, gdy konkurs jest długi, jest dużo zgłoszeń i w momencie wybierania laureatów "komisja" przeczyta sobie raz zdanie, a później czyta SMSy nadeslane, więc ten początek im gdzieś zanika i pozostałe SMSy się słabo kleją. Kiedyś główną nagrodę wygrałem SMSem, gdzie napisałem cały początek, innym razem nie pisałem i też coś wpadało, więc nie ma reguły jakiejś. Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6258958 Napisano: 23.09.2016 12:21:13 w Biedronka
moniap82 napisał(a):

czy u smolara trzeba wysłać wszystkie paragony czy mozna sie dowiedziec który wygrał?

wszystkie zgłoszone musisz wysłać, jeśli jest wśród nich zwycięski to przesyłają nagrodę Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6257787 Napisano: 21.09.2016 15:45:59 w Kaufland konkursy
aguagu napisał(a):

harnas napisał(a):

aguagu napisał(a):

U mnie na 8 zgłoszeń 50% skuteczności. Wszystkie wygrane z jednego sklepu.  emotka

zważywszy, że na każdy sklep były po 3 nagrody to na prawdę dobra jesteś emotka

Ba, czytam regulaminy. Czasem nawet ze zrozumieniem.  emotka

dobra, ciii, tamta edycja była wyjątkowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6257772 Napisano: 21.09.2016 15:32:43 w Kaufland konkursy
Jak nazywała się w ogóle ta edycja co dziś informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6257739 Napisano: 21.09.2016 14:59:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
PIĘKNIE KAUFLANDZIK OBRODZIŁ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6257318 Napisano: 20.09.2016 21:25:12 w Kaufland konkursy
vivi napisał(a):

Hej! Zgubiłam paragon z budżetu, czy na podstawie numeru systemowego wydadzą mi duplikat? Mial ktoś taką sytuację? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka

warto cebularzyć dla paragonu, na ktory można kupić 2x podpaski za 5zł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6181843 Napisano: 08.04.2016 17:53:28 w SZUKAM....
Dużo jeszcze osób czeka na karty Hebe z Zott w Biedronce? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6139913 Napisano: 03.01.2016 13:50:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

Ile wysłaliście zgłoszeń  na konkurs C4 Žywiec Zdrój (Citroen Cactus)? emotka

https://www.youtu.../watch?v=zylh5BMVZpY Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6138487 Napisano: 29.12.2015 18:59:52 w TESCO konkursy
W konkursie z wodą Żywiec nie chcą by im adres odesłać? same imie nazwisko paragon i tel? dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6138148 Napisano: 29.12.2015 11:08:49 w Biedronka
darog napisał(a):

@cc_investigator napisał(a):

magisterek napisał(a):

ramaja napisał(a):

zniknął wątek o przelewach biedronkowych więc pisze tu czy któs jeszcze czeka?dostałam emalia dniu 15,12,2015 że przelew został zlecony do realizacji i cisza


cisza i u mnie... miało dojść jeszcze 6 przelewów i cisza... odpowiedź z ich strony taka sama - zlecono do realizacji

I ja mam z nimi problem. Przestali odpowiadać na maile, czekam 4 dzień. Najpierw informacja, że zlecono wszystko do realizacji, później po moim info, że przelewu brak i wypisaniu X "wygranych dni" mail, że wygrałam X-1, czyli zaniżono liczbę wygranych o 1 sztukę. Wysłałam print screen,że jestem jednak na liście zwycięzców tego konkretnego dnia (nie mówiąc o tym, że paragon i oświadczenie dawno odesłane) i od tego czasu cisza...

i u mnie w rodzinie przypadek niemiły, napisali mail, że nie przeleją, bo nr konta był uzyty przez innna os.- kuzyna, była odp- iz dziwne-by właściciel konta nie dostał 50 zł,, bo wczęsniej kuzyn 1x 50zł na to samo konto dostał- widziałem się na świętach i wiem że zero odzewu i zero kasy.. w sumie 3x 50zł ale ta jedna 50-tka to na córke właścicielki konta..

to w sumie dla takiego kombinatorstwa był ten zapis o właścicielu konta, więc w sumie nie dziw się, że nie dostaniesz przelewów Wyświetl w wątku >>
0 0