Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika harnas

harnas

#6452347 Napisano: 13.01.2018 22:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

 oj, bo to całe mafie grają. ktoś wyżej napisał, że jeżeli ktoś inwestuje wuj kasy w loterie to jest to ok, ale ja mam inne zdanie. bo żadna to zabawa i żadna kreatywność być hurtownikiem. także i z tego względu loteriami GARDZĘ I TO SAMO POLECAM. 


Tak jak ktoś już napisał - zgłoszenia szły w tysiące z naszej strony i mimo to ktoś wygrywa wszystkie TV? Wygląda to na przekręt z agencją, a może to sama agencja "sprzedaje" nierozdane nagrody.
Trzeba zaangażować w tę sprawę fundatorów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6452262 Napisano: 13.01.2018 16:55:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luckymen napisał(a):

harnas napisał(a):

Jakoś nie chce mi się wierzyć, by ktoś mógł UCZCIWIE wygrać 30 telewizorów - czyli wszystkie nagrody w 1 konkursie jak dobrze pamiętam. 
A co do tych agencji to sprawdźcie sobie czy nie jest to ten sam podmiot pod dwoma nazwami emotka
Ewidentne przekręty.

PS: Ta Octavia to z jakiego konkursu?

te C3 z coli w biedronce

C3 wiem, Aygo też się domyślam, ale Octavie też musiał gdzieś zgarnąć.

Zatanawiam się gdzie jest US w takich chwilach, o fundatorach już nie mówię ... Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6452260 Napisano: 13.01.2018 16:49:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakoś nie chce mi się wierzyć, by ktoś mógł UCZCIWIE wygrać 30 telewizorów - czyli wszystkie nagrody w 1 konkursie jak dobrze pamiętam. 
A co do tych agencji to sprawdźcie sobie czy nie jest to ten sam podmiot pod dwoma nazwami emotka
Ewidentne przekręty.

PS: Ta Octavia to z jakiego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6452230 Napisano: 13.01.2018 14:54:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

kermit napisał(a):

stellasz napisał(a):

harnas napisał(a):

Ale jaja ... wiedziałem że coś jest nie tak. W pierwszej edycji każde zgłoszenie = wygrana, później już trzeba było tych zgłoszeń z 10 by coś trafić, a teraz przy kilkunastu zgłoszeniach nic nie wygrałem! Gdzie to można zgłosić? W końcu to wyłudzenie i nagród i zgłoszeń ...

też sporo tego wysłałam i nic, ale to że ktoś takie telewizory sprzedaje to chyba nie oznacza od razu że są z loterii duck? Widać że innym sprzętem też handluje.... Tzn. jaki jest dowód na pochodzenie tych TV?

Dowodu nie ma. Ale jeśli ktoś sprzedaje 30 TV jako osoba prywatna, nie wystawia faktur, a dokładnie takie były do wygrania w tej loterii to... Tym bardziej, że ta sama osoba sprzedawała ostatnio bodajże rowery i telefony, też takie jakie były do wygrania w poprzedniej edycji.


Dowód jest - dzięki korekk za podany link allegro, napisałam do gościa jak wszedł w posiadanie telewizorów i zobaczcie co mi odpisał, cytuję:
Wygrane w loterii emotka /i]
https://www.rodzinawygrywa.pl/
wprawdzie wysłali inny model bo tamtego im brakło....

proszę Was o radę co z tym zrobić dalej, bo ja tej sprawy tak nie zostawię emotka przecież to jest kpina ze wszystkich uczciwych konkursowiczów

Ewidentnie trzeba działać . Są na fb ? jak tak wrzucić komentarz ...
Może do organizatora ...
Z dopiskiem " od dziś nie kupujemy Waszych produktów " .

Macie link do nich na fb? Trzeba smrodu narobić ! Wyświetl w wątku >>
1 sylwika76 0

harnas

#6452155 Napisano: 13.01.2018 09:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ivanotta napisał(a):

shineoff napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

korekk napisał(a):

Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad udziałem w loteriach, które organizuje Loyalty Point: duck, glade, kiwi ...

to poniższy link, gdzie wystawionych jest 30 telewizorów z tejże loterii powinien dać do zrozumienia czy warto kupować chociażby jeden produkt i brać udział w szemranych gierkach  emotka

http://allegro.pl...zja-i7130753308.html

no miał człowiek szczęście

a ktoś wygrał coś w tych loteriach w ogóle? Ja nie grałam, bo nie kupuję ich produktów, ale bardzo jestem ciekawa emotka  

1x zestaw produktów kiwi u mnie tylko.. na kilka zgłoszeń w każdej z tych loterii

Też wysłałam kilka zgłoszeń z Duck i  Kiwi - nie wpadła żadna nagroda emotka Bądź mądra i pisz wiersze emotka

w 2016 roku z duck wygrałam tv,a w 2017 nawet zestawu na kilkanaście zgłoszeń

A to tylko dlatego, że nie macie swojej firmy handlowo usługowej zajmującej się sprzedażą żywności emotka  . Wtedy też miałybyście szansę na takie wygrane  emotka

Albo drukareczki fiskalnej - nie podpiętej pod fiskus firmy kogucik emotka

Ale jaja ... wiedziałem że coś jest nie tak. W pierwszej edycji każde zgłoszenie = wygrana, później już trzeba było tych zgłoszeń z 10 by coś trafić, a teraz przy kilkunastu zgłoszeniach nic nie wygrałem! Gdzie to można zgłosić? W końcu to wyłudzenie i nagród i zgłoszeń ... Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

harnas

#6449754 Napisano: 07.01.2018 13:52:41 w Czy informują/ informowali?
E.Leclerc Milka cały już poinformowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6448033 Napisano: 02.01.2018 19:04:45 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

niunia-k napisał(a):

harnas napisał(a):

A czy Tyskie Tesco informowało po świętach kogoś?

Jeżeli chodzi o ten konkurs w którym kupić trzeba było 8 piw to w regulaminie widniej że jutro losowanie wszystkich nagród 

losowanie? To był konkurs kreatywny...i raczej nie "wszystkich nagród", bo większa część puli została już rozdana  emotka

ktoś się chwalił bodaj z 22 grudnia nagrodą, dlatego zastanawiam się czy dalej też już informowali ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6447976 Napisano: 02.01.2018 17:26:25 w Czy informują/ informowali?
A czy Tyskie Tesco informowało po świętach kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6447580 Napisano: 01.01.2018 22:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Karlsbad uznaje kopie paragonu lub kopie systemowa paragonu? Siostra kupila mi milke w polo i wyrzucila paragony. Pytam w razie gdybym wygrala tam 

musisz im odesłać oryginał Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6447197 Napisano: 30.12.2017 18:53:39 w Nasze wygrane w minionym roku
Ciężko powiedzieć z czego to wynika, czy spadek poziomu, mniej szczęścia - ale w moim przypadku rok był sporo gorszy. Wydaje mi się, że jest to też związane z coraz mniejszą ilością konkursów (na rzecz loterii), a coraz większą konkurencją. Z nagród były to głównie bony zakupowe, trochę małego AGD, zakupy w lewiatanie, z drobnicy książki, płyty, koszulki itd. Nie traktuję tego jako źródła zarobku, raczej dla funu i radości z odczytywanych maili/wiadomości/telefonów, więc bawimy się dalej! Powodzenia wszystkim w 2018 ! Wyświetl w wątku >>

harnas

#6442854 Napisano: 15.12.2017 21:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Realizował ktoś już nagrodę z Lewiatana - 2000zł na zakupy? Pochwalcie się wrażeniami ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6436362 Napisano: 03.12.2017 10:35:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBagata11 napisał(a):

Wierzycie w wiarygodność konkursu t-mobile życz dobrze ? Co tam ostatnio wygrywa. Wtf?!

tak samo rzetelny konkurs jak ostatnia edycja paczki sprzątaczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6424286 Napisano: 04.11.2017 13:49:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie karta winiary - teraz chyba wszystkie zgłoszenia wygrywają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6416334 Napisano: 15.10.2017 10:03:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

harnas

harnas

#6412246 Napisano: 05.10.2017 17:35:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland Poczuj wakacyjną świeżość -  ktoś wie co trzeba odesłać i skąd? 

Ma ktoś regulamin, albo oświadczenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6411041 Napisano: 03.10.2017 21:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

Kaufland Poczuj wakacyjną świeżość -  ktoś wie co trzeba odesłać i skąd?

? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6410998 Napisano: 03.10.2017 19:35:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kaufland Poczuj wakacyjną świeżość -  ktoś wie co trzeba odesłać i skąd? Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6403194 Napisano: 13.09.2017 19:47:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Kaufie bedzie budżet od jutra? Ktoś, coś wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

harnas

#6401657 Napisano: 10.09.2017 17:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

Wysłałam na Śniadaniową dwa zgłoszenia.  Raz przyszła zwrotka z innego numeru, za drugim razem żadnego potwierdzenia.

ja mam na wszystkie trzy dzisiejsze potwierdzenia Wyświetl w wątku >>
0 0