Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lookaso

lookaso

#7175183 Napisano: 13.05.2024 20:44:32 w Czy informują/ informowali?
Sanderka napisał(a):

fellow napisał(a):

Maczfit?

Wrzucili relacje na fb, że niby poszły maile.

Mam z 18 maila o wygraniu talerzy. Wyświetl w wątku >>

lookaso

#7114653 Napisano: 05.08.2023 20:00:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Hejka, kojarzycie konkurs lubelska na fb, gdzie byly do wygrania bilety na fest ? Czy tam bylo rozstrzygniecie ?

Było. Pisali komuś w odpowiedzi na pytanie w poście na FB. Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

lookaso

#7095556 Napisano: 24.05.2023 17:58:39 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

rabbitheart napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

darog napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

Lody Oreo (bilety na OWF)? Pojutrze chyba ostatni dzień.

Każdy Laureat zostanie powiadomiony o wygranej przez Organizatora, w terminiemaksymalnie 4 dni od rozstrzygnięcia Konkursu, nie później niż do dnia 28 maja 2023roku,


No i niby bilety mają być do odbioru na miejscu po okazaniu dowodu tożsamości? A najlepiej jakby wysłali po prostu na maila. Może ktoś się rozchoruje i co? Nie może oddać koledze z pracy? 
"nieodebrane pozostają u organizatora"...



Ja w regulaminie nie widziałem takiego zapisu. Widziałem tylko, że mają być wysyłane mailem.

Powiadomienie o wygranej do 28.05, ale wyniki na stronie mają się pojawić do 24.05 (jeśli dobrze rozumiem punkt 6.4).

Zgadza się.
Organizator w treści wiadomości e-mail poinformuje o wygranej Nagrodzie oraz wyśle Laureatowi Nagrodę za pośrednictwem wiadomości e-mail.


E-bilety i tak zapewne będzie trzeba wymienić na opaski przed wejściem na festiwal. Rok temu na Open'erze (ten sam organizator) podchodzili do tego dosyć rygorystycznie i sprawdzali z dowodem imienne e-bilety tuż po ich zeskanowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#7061254 Napisano: 17.11.2022 14:34:03 w Avanti
byekitty napisał(a):

Taka fajna Agencja, a pojedyncza wysyłka maili prosto ze średniowiecza 😂

Więc teraz pewnie przerwa lunchowa przed informowaniem głównych emotka   Wyświetl w wątku >>
2 rufus, panasa 0

lookaso

#6843241 Napisano: 08.02.2022 13:57:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
U mnie podobnie emotka  Przypomnienie o odesłaniu danych w związku z nagroda. Pierwszy email podobno wysłany do mnie 3 Lutego,  lecz nic nie dotarło.

Na liście laureatów jeszcze rano nie było żadnego z domeną @gmail.com, więc może był to problem techniczny organizatora z dostarczeniem emalii pod niektóre adresy?  Aktualnie widzę lista już jest zaktualizowana emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agnesse 0

lookaso

#6786881 Napisano: 09.06.2021 11:36:21 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

darog napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś z dotychczasowych laureatów pyszne.pl ma jakieś info od organizatora? Za 3 dni Euro, a nawet nie wiem skąd i kiedy lecę:/

Tam jest chyba jeszcze zapis, że w przypadku odwołania meczu, innych wydarzeń - nie ma wyjazdu i nie przysługuje ŻADNA NAGRODA w zamian...
I generalnie JET za nic nie odpowiada..
I to jest straszne....
Gratuluję wygranej i oby jak najszybciej ogarnęli organizacyjnie wyjazd. Wspaniałych wrażeń!

Niestety jest dokładnie tak, jak pisze darog ale miejmy nadzieję, że się do Ciebie lada moment odezwą.
Z regulaminu:

  1. Przystępując do Konkursu, Uczestnik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że liczba
    Biletów dostępnych w ramach Konkursu (a w związku z tym
    Laureatów Konkursu) uzależniona jest od liczby biletów przydzielonych
    JET przez UEFA. JET może, według własnego uznania, jednostronnie zmienić
    liczbę biletów na UEFA EURO 2020, które zostaną przyznane w ramach
    Konkursu lub w związku z nim, jeśli UEFA zdecyduje się zmienić liczbę
    biletów, które zostaną przydzielone JET. JET nie ponosi
    odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, koszty lub szkody wynikające z
    takiej zmiany lub z nią związane. JET zastrzega sobie prawo do
    nieprzyznania części lub całości Nagród
    przewidzianych Regulaminem w
    przypadku zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  2. JET nie ponosi odpowiedzialności za nieprzewidziane zdarzenia losowe oraz wywołane sytuacją epidemiologiczną
    związaną z wirusem COVID-19, które uniemożliwią lub utrudnią realizację
    nagrody, w całości lub części. Laureat Konkursu nie ma prawa do żądania
    wypłaty pieniężnego ekwiwalentu nagrody, ani zamiany jej na nagrodę
    innego rodzaju, ani cesji praw do nagrody na rzecz osoby trzeciej.


Kontaktowałem się z nimi z zapytaniem kiedy można się spodziewać szczegółów podróży. Odpisali dosyć szybko, że wszystkie detale będą na czas i żeby sprawdzać regularnie maila i appke. Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6785440 Napisano: 02.06.2021 12:46:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margotkowe napisał(a):

Czy ktoś po wysłaniu zgłoszenia w konkursie pyszne.pl dostał maila z ponownym zaproszeniem do wzięcia udziału w konkursie (przypominajkę)? emotka


Tak, wygląda, że idzie on z automatu nie zależnie czy poszło już zgłoszenie.  Po kliknięciu w link jest tylko potwierdzenie wzięcia udziału, a możliwość dodania kolejnego zgłoszenia jest nie możliwa emotka   Wyświetl w wątku >>

lookaso

#6759969 Napisano: 20.01.2021 21:31:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
sasaaabp napisał(a):

Wczoraj Hankey Bannister ogłosiło zwyciezców konkursu
https://www.e-kon...18.html#.YAh9gehKhPY

dziś z kolei wrzucili część zwycięskich odpowiedzi: 
https://www.hanke...jXEhcTD6EcD2vYsLZTA0

większość z tych prac ma więcej niż 360 znaków, a zgodnie z regulaminem: 
"nie może zawierać żadnych zdjęć, rysunków, filmów czy linków do stron internetowych, ani danych osobowych innych, aniżeli dane
Uczestnika. Odpowiedź nie może być dłuższa niż 360 znaków ze spacjami, znakami interpunkcyjnymi i znakami specjalnymi."

jak ja tego nie lubię, że ludzie dostosowują się do regulaminu, a sam organizator nie i wybiera zgłoszenia nieregulaminowe, choć dawno nie widziałem, by agencja dopuściła się takiego błędu, niektóre odpowiedzi mają ponad 1100 znaków zamiatregulaminowe 360 ... to jest chyba przesada. 


Biorąc pod uwagę, że to jedynie kilka wybranych "najciekawszych" odpowiedzi wg organizatora, które zapewne zgarnęły też główne, to jest gruba przesada. Z chęcią bym zobaczył długość pozostałych nagrodzonych prac, ile tak naprawdę mieści się w limicie znaków. Ciekawe czy chociaż połowa z nich? Ludzie poświęcają czas, by zmieścić się w regulaminowym zakresie wydumanym przez organizatora, a ten sam go nie przestrzega. Z dobrym stylem nie ma to wiele wspólnego 
Kod
emotka
Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

lookaso

#6742150 Napisano: 06.11.2020 13:42:17 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Jagermaister? Tylko jedna nagroda? A dzienne też poszły? 

Idą teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6698633 Napisano: 22.04.2020 23:11:32 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Lay's biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6681516 Napisano: 10.02.2020 19:14:59 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agakaz2 napisał(a):

rufus napisał(a):

Co jest najtansze na konkurs Gilette w biedronce?

żel 13,99 jakoś tak

Pierwszego dnia konkursu dostałem dwupak żeli za 6 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6675979 Napisano: 21.01.2020 23:42:50 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon rabat burn, ewentualnie wymienię za paragon Kubuś - Lewiatan Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6675327 Napisano: 20.01.2020 12:55:02 w Czy informują/ informowali?
lookaso napisał(a):

4F Tyrol czy kogoś informowali ?

podbijam, brał ktos udział ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6674554 Napisano: 17.01.2020 11:40:06 w Czy informują/ informowali?
4F Tyrol czy kogoś informowali ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6637463 Napisano: 07.09.2019 17:33:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

mia napisał(a):

delvitto napisał(a):

jest tu ktoś, kto gra w loterii makro? nie macie kłopotów z aplikacją? czy macie widoczne w aplikacji swoje uzbierane punkty? ja, pomimo logowania nie widzę przyznanych 50 pkt na start, ani żadnych ze zrobionych zakupów emotka  

Ja zobaczyłam swoje dopiero następnego dnia. Może u Ciebie będzie tak samo.

nie ma już 3 dni, w ogóle nie mam dojścia do swego konta, nie wiem nawet czy jest coś takiego jak dostęp do swego profilu by sprawdzić ile punktów naliczyli, moje dane są po zalogowaniu poprawne, ale nie umiem się po tej aplikacji chyba poruszać, chociaż już na wskroś od kilku dni tę aplikację przebiegłam;(

Coś z tą aplikacja i systemem naliczania punktów musi być nie tak. U mnie punkty wprawdzie pojawily drugiego dnia ok. 10, tyle, ze tylko część, bo zdecydowana większość punktów za produkty promocyjne nie została naliczona. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

lookaso

#6615557 Napisano: 01.07.2019 22:22:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rower z loterii 
FBelzbieta16 napisał(a):

100 zł z  loterii KASA NA GRILL-a  emotka

przed momentem email ( kiedy oni śpią? emotka   )

 U mnie właśnie rower z tejże loterii emotka Wyświetl w wątku >>

lookaso

#6611966 Napisano: 21.06.2019 12:11:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaufland mnie olał po całości emotka
 Pora zlikwidować paybacka i przerzucić się na inne sklepy.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6611464 Napisano: 19.06.2019 15:32:04 w Czy informują/ informowali?
Andzik napisał(a):

Kiedy powinien informować Red Bull?

Ktoś ma info kiedy i za który etap ostatnio informowali ? Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6610077 Napisano: 14.06.2019 17:15:03 w Kupię...
Kupię bilety na męskie granie   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lookaso

#6604002 Napisano: 28.05.2019 14:05:13 w Informują
podobno Lay's informuje z TV emotka   Wyświetl w wątku >>