Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Ronja

Ronja

#6507693 Napisano: 09.07.2018 23:46:55 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Przyjechała do nas kuzynka, aby opiekować się moją córką (teściowa już wyjechała uffff). Dziewczyna ma 22 lata i jest gwiazdą rodziny (średnia na studiach 5.0, wszystkie egzaminy zdane w pierwszym terminie), wszystkie ciotki nad nią wzdychają, że tak dobrze się uczy, że nauka najważniejsza. I takie podejście mnie meeeegaaaa wkurza! Bo dziewczyna nawet nie wie, jak ugotować ryż (!!!!), moje dziecko w czasie mojej nieobecności siedziało pół dnia z mokrą pieluchą, a jak jej mówię, że jak nie chce zmieniać, to niech chociaż da znać mojemu mężowi, to on przyjdzie i zmieni. Odpowiedź:"ahaaaaa". Moi sąsiedzi mówią jej "dzień dobry", a ona spuszcza głowę w dół. Kompletnie niekumata jest. Powiedziałam, że jak się nudzi, jak córka śpi, to może sobie książkę poczyta i pokazuje jej półki. A ona: "mmm... po co mi książka?" (btw. chyba geniuszem jest jeśli ma 5 bez nauki z książek). Ja w jej wieku z plecakiem na plecach zwiedzałam Estonię bez pieniędzy, studiowałam dwa kierunki i jeszcze pracowałam na pół etatu w korpo oraz w czasie, gdy moja Mama była w szpitalu ogarniałam dom i mniejsze zwierzaki (mieszkamy na wsi), a swoją organizację czasu pracy oceniam wysoko. O tempora o mores!!!! Co nas czeka z taką młodzieżą?


Nie bądź dla niej tak surowa, ostatnią rzeczą o jakiej powinna myśleć w wakacje to nauka i książki. Dziewczyna nie musi mówić wszystkim dzień dobry, może jest nieśmiała, normalni ludzie zrozumieją. Studenci współcześni nie umieją gotować, nawet cebuli pokroić, ale to nie tyle ich wina, co realiów zmieniających się. Jak będzie potrzeba, nauczy się. Najlepiej przedstawić listę oczekiwań i obowiązków, wtedy nie będzie niedomówień i potrzeby czytania w czyichś myślach emotka .  Co innego inteligencja społeczna, a co innego inne rodzaje inteligencji, jedno nie wyklucza drugiego, a trudno mieć wszystko. Powodzenia emotka   Wyświetl w wątku >>
2 grandprix, ace 0

Ronja

#6491936 Napisano: 24.05.2018 13:35:42 w Auchan
Moje miasto nie trafiło do tej pory żadnej wygranej, tego nie pamiętają najstarsi Górale emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Ronja

#6319241 Napisano: 06.02.2017 15:09:56 w Auchan
harnas napisał(a):

Ronja napisał(a):

Myślicie, że jeszcze dziś dadzą z 6?

myślę że nigdy nie dadzą emotka

Aaa ok emotka  Oprzytomniałam. Wyświetl w wątku >>

Ronja

#6319237 Napisano: 06.02.2017 15:07:27 w Auchan
Myślicie, że jeszcze dziś dadzą z 6? Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6305362 Napisano: 28.12.2016 19:53:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
wioleczka83 napisał(a):

MartaZey napisał(a):

Wyniki #mamsmakanamaka....Opadło wszystko

Zgadzam się 

A gdzie można zobaczyć wszystkie wyniki? Na głównej stronie wyświetlają się tylko zwycięzcy smartfonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6303135 Napisano: 20.12.2016 15:16:17 w Biedronka

Ronja

#6303126 Napisano: 20.12.2016 15:00:52 w Biedronka
Chyba mam tablet (do 3 razy sztuka), ciekawe kiedy wyślą smsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6295313 Napisano: 02.12.2016 23:59:31 w PLAGIATY
DO KALKA
A ja właśnie dlatego jestem za publikowaniem, gdyby np. Elseve nie opublikowało, to po po prostu nie miałabyś świadomości ile osób cudze utwory przedstawia jako własne, ale proceder i tak by trwał w najlepsze. IMO w konkursach, gdzie nie publikują wyników jest więcej plagiatów, bo ryzyko wpadki jest niższe. Wyświetl w wątku >>

Ronja

#6281091 Napisano: 08.11.2016 00:28:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamisiam napisał(a):

https://www.faceb.../?type=3&theater
kolejna nagrodzona praca i wojna o niespełnienie warunków regulaminu, a organizator niby usuwa komentarze emotka

Wkurza, gdy organizator wybiera spośród kilku setek osób akurat te, które nie dopełniły wymogów regulaminu. Jakiś czas temu był konkurs na Insta z wymogiem otagowania zdjęcia. Wygrały akurat 2 osoby, które nie otagowały zdjęć, tylko... komentarze (co za przypadeq, akurat 2 osoby tak samo omijające regulamin wygrywają). Zaufanie do marki 0. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6252437 Napisano: 09.09.2016 21:39:16 w Wkurza mnie...
Sprawdziłam, gdzie jest moja przesyłka z allegro - niestety inpost. Rzekomo cieszę się nią od środy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6249385 Napisano: 02.09.2016 17:57:44 w Biedronka
Byłam jakiś czas temu w Biedronce i właśnie wprowadzali pierwsze karty lojalnościowe i te kartki na świeżaki oferowali. Osobiście mam raczej problem jak się pozbyć pluszaków z domu i poza tym czytałam już tutaj analizę, że ta maskotka drogo wychodzi. W każdym razie jak ktoś często chodzi, to ma możliwość sobie uzbierać mimo wszystko, bo ludzie przy kasie oferują sobie nawzajem te naklejki. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6249372 Napisano: 02.09.2016 17:44:31 w Popraw sobie humor...
Znaki czasu   emotka   

  Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6249170 Napisano: 02.09.2016 13:15:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może na FB Almette podpytać czemu nie ma blokady wykorzystanych kodów? Odnośnik do FB jest podany na stronie loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6249066 Napisano: 02.09.2016 10:56:01 w Wkurza mnie...
Wiatraki to nie jest wcale zielona energia, bo za każdym wiatrakiem stoi elektrownia - najczęściej węglowa. Wiatrak nie ma możliwości magazynowania energii, a musi być ona dostarczana stale. Gdy wiatrak się nie kręci zastępuje go energia z tradycyjnej elektrowni. A niekręci się często. Niemcy np. miewają całe miesiące ciszy wiatrowej. Wiatrak wnosi tylko złom, toksyny i ścieki z produkcji jego konstrukcji, tony betonu nie do usunięcia, psuje krajobraz, zdrowie ludzi i zwierząt. W PL własnie teraz są wyższe normy np. odległości od domostw - wcześniej były skandalicznie niskie dopuszczalne. Ogólnie politycznie to wiatrakami zajmował się latami PSL. M.in. naginali przepisy, żeby można było je stawiać i czerpać z dotacji UE. Teraz ludzie są bardziej uświadomieni i nie dadzą się tak urobić. Ale też organizacje typu GreenPeace nie pomagają, trzymają stronę lobby wiatrakowego (eko organizacje często bazują na sponsorach, którzy wykorzystują je do swoich celów) i to mnie wkurza. Ale też widzę, że świadomość ludzi w temacie jest coraz większa i to mnie cieszy. Wyświetl w wątku >>

Ronja

#6248653 Napisano: 01.09.2016 13:47:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wystarczyłby PESEL, numer ID to nadgorliwość. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6248169 Napisano: 31.08.2016 17:17:24 w Wkurza mnie...
Wiem, że niektórzy kupują paragony po konkursach, więc po prostu nie biorę udziału w konkursach, gdzie może być jakikolwiek paragon - dla mnie taki "konkurs" jest jak loteria, albo jeszcze niżej. Problemem są regulaminy pozwalające na nadużycia (bardziej niż forum jakiekolwiek). Wątek paragony na forum uważam, że bywa pomocny, gdy ktoś chce zagrać i przed konkursem kupi paragon do sklepu, którego nie ma w jego okolicy. Nie wszyscy mieszkają w miastach i ja to rozumiem, bo kiedyś mieszkałam w miejscowości, gdzie do najbliższego, większego sklepu było 30 km. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6246453 Napisano: 26.08.2016 15:25:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

może po zakończeniu ktoś uchyli rąbka tajemnicy co miał branie  w auchan?

IMO było losowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6244953 Napisano: 23.08.2016 16:02:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

nelunia napisał(a):

paula9891 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

luko922 napisał(a):Ja już się poddaję z Auchan, no ileż można nie wygrywać na różne sposoby emotka

Też gram w tym sklepie co Ty i moi znajomi także - po prostu nie mamy szczęścia w losowaniu emotka bo nie wierze, że w 4 godz czytają kilka tys zgłoszeń

Moim zdaniem czytają, bo aż takiego szczęścia nie mam, żeby wygrała akurat moja siostra i ja tego samego dnia... emotka  Wcześniejsze zgłoszenia - zero, a po zmianie taktyki 2 bony emotka

Ja wygrałam 3/3.Dzisiaj tez usłyszałam od koleżanki, że może gra mało osóbemotka  dlatego wygrywam. U mnie 2 rymy "wycenili"po 50 zł, za prozę dali 100.

Moim zdaniem też czytają. Ja dopiero zaczęłam grać (z marnym skutkiem), ale w Krasnem wygrywa ciągle ta sama osoba. To raczej nie przypadek.

1 osoba może wygrać tylko raz, a nie ciągle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Ronja

#6237257 Napisano: 04.08.2016 11:17:30 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

wkurza  mnie Alma  i puste  połki zeby nawet na konkurs Nestle majonezu nie mieli?  sama torebki mam kupic których nieemotka uzywam

http://www.pomors...e-sa-puste,10454818/ Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

Ronja

#6162941 Napisano: 20.02.2016 16:40:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Uwielbiam te dyskusje tutaj, a ja zawsze zapominam kupić tych cholernych ciastek! emotka

luko biegnij po te ciastka , masz duże szanse twoje selfi to jest profeska! emotka

Haha, ja już dziś posłałem, 4 w konkursie. Może do 4 razy sztuka 

Dziś nic nie wysyłajcie, bo ja startuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0