Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika brucee

brucee

#7049654 Napisano: 28.09.2022 09:58:38 w Popraw sobie humor...

brucee

#7048984 Napisano: 24.09.2022 16:55:31 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):


No to z innej beczki, syn jechał autobusem do szkoły jak co rano tradycyjnie, tłok niemiłosierny i wsiadła starsza pani. Mój syn oczywiście ustąpił miejsca i stanął obok trzymając się poręczy u góry. Ścisk taki, że ledwo palca można było wcisnąć i jak autobus zahamował, to niestety delikatnie się o tę kobietę oparł, a żebyście słyszeli jakich epitetów się od niej nasłuchałemotka -masakra. Niestety źle trafiła, bo riposta poszła w stylu mojego syna, czyli kulturalnie  z klasą i w pięty - co nie zmienia faktu, że stwierdził w domu, że ma w d... ustępowanie miejsca, biednym, starszym paniom...

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

#7048390 Napisano: 22.09.2022 05:37:16 w Wkurza mnie...
Dawno temu, jeżdżąc na studia, miałam dziwaczny przypadek w tramwaju. Wskoczyłam doń, kiedy prawie wszystkie miejsca siedzące były jeszcze puste i skorzystałam z jednego. W miarę upływu czasu i zaliczania kolejnych przystanków, oczywiście tramwaj zapełniał się. W pewnym momencie wsiadła starsza pani. Ja tradycyjnie poderwałam się, ustępując jej miejsca. Reakcja tej kobiety przeszła jednak moje oczekiwania. 
- To skandal jest po prostu! - zawołała z oburzeniem. - Żeby kobieta kobiecie miejsca ustępowała! Kto to widział? Tylu młodych panów siedzi, udają zajętych obserwowaniem widoków za oknem i nie ustąpią, a tu kobieta kobiecie ustępuje! 
Następnie zaczęła (ciągle stojąc) wrzeszczeć na tych siedzących mężczyzn, a ci przybierali coraz czerwieńszy wyraz swoich twarzy. Wysiadła niebawem, po kilku przystankach, złorzecząc ciągle, a ja zostałam w tramwaju, napotykając wściekłe spojrzenia siedzących, którym się oberwało... 
Nie zawsze ustąpienie miejsca daje zamierzony efekt.  emotka Wyświetl w wątku >>

brucee

brucee

brucee

brucee

brucee

brucee

brucee

#6880447 Napisano: 04.09.2022 12:59:41 w Popraw sobie humor...

brucee

#6878812 Napisano: 27.08.2022 07:12:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Gdyby ktoś chciał obejrzeć, dziś w TVN o 10:30 - nasza Avateaemotka Wyświetl w wątku >>

brucee

brucee

#6877830 Napisano: 23.08.2022 10:25:53 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla nowych Zwycięzców! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

brucee

#6877285 Napisano: 20.08.2022 04:08:04 w Wkurza mnie...
O, jak mnie wkurza spóźnialstwo! Szczególnie parogodzinne samolotów. I czekanie. I nerwy. I brak odpowiedzi lotniska oraz nieodbieranie przez nie telefonu. emotka emotka emotka
Ok, już mi lepiej. emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

brucee

#6876569 Napisano: 17.08.2022 12:06:02 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):


Moja mama lat 61 tez jakiś czas temu zaczela korespondencję na WhatsApp z jakimś żołnierzykiem. Dobrze, ze ona słabo zna angielski, to mi marudziła, bym jej pomogła mu odpisywać, ech. Dosyć szybko sprowadziłam ja na ziemię, ze to oszustwo i poradziłam jej, by poczytała o tego typu przekrętach w necie. Na szczęście mama nie umie sama zrobić przelewu, wiec ja jej to ogarniam, toteż bez mojej wiedzy i zgody nikomu obcemu żadnej kasy nie przeleje. No chyba ze do banku pójdzie i zleci taka wypłatę, ale mam nadzieje, ze w bankach pracownicy są wyczuleni na tego rodzaju oszustwa. Jak widać nie tylko dzieci dzialalnosc w sieci należy kontrolować, ale rodziców czasem tez.

Tych żołnierzy masa na FB... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

brucee

brucee

#6876080 Napisano: 14.08.2022 08:18:59 w Popraw sobie humor...

brucee

brucee

#6873831 Napisano: 03.08.2022 10:21:36 w Życzenia na święta i nie tylko
greka napisał(a):

proszę o pomoc, potrzebuję krótki wpis na grawer na 18tke

Upajaj się dorosłością, byle z mądrością.  emotka

Przy okazji - edit - STO LAT dla Młodego Jubilata/Jubilatki. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 toka, greka 0

brucee