Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#7172634 Napisano: 27.04.2024 22:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KotLulu napisał(a):

Czy w konkursach od Pepsico na stronie Joy-Pepsico też po wysyłce odpowiedzi macie błąd i wielką smutną buźkę na ekranie? Po  jej zamknięciu, pojawia się na głównej stronie że udało się i przyjęli odpowiedź. Nie wiem czy do nich pisać o to czy nie trzeba emotka

U mnie nie było tej  smutnej buźki . Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7172515 Napisano: 26.04.2024 20:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Brak kodu na Captain Jack z Żabki w aplkikacji - co z tym zrobić? Pisałam do żabki przez aplikacje, nie odp

Nie ma już tego wyzwania dlatego brak kodu


Zgłoszenia są do dziś. Ja przed chwilą dopiero pobrałam kod .

U mnie już od środy nie było widać wyzwania

Wyzwania już nie było, bo zakupy były do 23.04, ale jak kupiłaś piwa w tym czasie to kod cały czas był dostępny, bo zgłoszenia były do 25.04.

Aa to przepraszam za wprowadzenie w błąd

No mi niedawno co odpisali żeby znów dodać i też poszło, oby teraz nie wyautowali zgłoszenia za marudne dopytywanieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7171700 Napisano: 23.04.2024 15:50:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Yoo mr_white ,ileż to można za 50 paczek kupić siuwaru (vegety)! Gratki wielkie, teraz to można zacząć gotować emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7169049 Napisano: 11.04.2024 09:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vixen napisał(a):

Kody z kapsli Heinekena są w każdej butelce/puszce czy musi być informacja o konkursie na opakowaniu?

U mnie na butelkach, był czerwony napis o loterii i te kody weszły. Wyświetl w wątku >>
1 vixen 0

ZetZ

#7161150 Napisano: 26.02.2024 12:23:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy z Wielkopolskiego były już jakieś weryfikacje? U mnie ani jedna nie przyszła ... ani pozytywna ani negatywna czy cokolwiek emotka

Ja też czekam i nic . Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7158988 Napisano: 13.02.2024 15:26:22 w Żabka
Monika11 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Alpro - 25,98 - za dwa mleka emotka  Takie same ceny macie?

Sojowe jest tansze

u mnie było tylko sojowe waniliowe - za 12,99 szt. Chyba wanilia taka droga

Pewnie z Madagaskaru ta wanilia emotka owsiane jest po 10.99. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7158262 Napisano: 08.02.2024 20:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś z Was wygrał dzienną w Wielkopolskim i miał już jakąkolwiek informację o weryfikacji przesłanych danych ?

U mnie wygrana z grudnia i do dziś cisza. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7158207 Napisano: 08.02.2024 16:30:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nienia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Milki: zawsze głosujcie na ten sam smak, czy różnie?

Ja głosuję na różne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7153883 Napisano: 19.01.2024 11:15:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki z Konkursu "Oszczędzaj w pięknym stylu!" z Biedronki.
Kurier GLS wcześniej esemes o nadaniu paczki. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

ZetZ

#7153331 Napisano: 16.01.2024 19:38:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
zezowaty_kot piękna wygrana, brawo!!!emotka Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7151681 Napisano: 08.01.2024 10:12:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
awangarda napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

FBmarzena5 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Cillit Bang- Biedronka , czeka ktoś jeszcze na zestaw ?

A już wysyłali? Ja nie dostałam

W ubiegłym tygodniu doszła nagroda, inPost, wcześniej była informacja w aplikacji i mailowo.

U mnie też jeszcze nie ma :)

Ja też czekam... może drugą turą wyślą emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

ZetZ

#7151069 Napisano: 04.01.2024 10:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

ZetZ napisał(a):

No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka

Też tak mam przy pierwszym kliknięciu wyślij, klikam drugi raz i normalnie przechodzi- czyli standardowo tym razem się nie udało.... emotka

U mnie i za 6 nie idzie... potem popróbuję, dziękuję za wpis emotka Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

ZetZ

#7151056 Napisano: 04.01.2024 09:47:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No jak wreszcie dali w 7Days fajne nagrody, to od razu dali mi też bana na niego:  Twój komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości. Jeśli to Twoje działanie, spróbuj za chwilę...
takie coś mi się wyświetla i klikam i klikam i nic, ech, pechemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7149158 Napisano: 22.12.2023 09:12:40 w Żegnamy zmarłych
Droga Ewo
ogromnie współczuję Tobie i rodzinie. Proszę dbaj o siebie i swe serce, bo to w nim będziesz przechowywać cząstkę swego dziecka, tak jak tylko matka to potrafi- po wieczność. Wyświetl w wątku >>

ZetZ

#7148707 Napisano: 20.12.2023 18:13:28 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
agaluna napisał(a):

Gdzie kupujecie Glade z limitowanej edycji? Znalazłam tylko w Leclercu

W biedronce jest spray-odświeżacz powietrza z tej linii za 9,99. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7147772 Napisano: 16.12.2023 15:54:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Justintime napisał(a):

banka-manka napisał(a):

vixen napisał(a):

Czy w kalendarzu adwentowym Fairtrade dostajecie zwrotkę na maila? Bo biorę udział prawie każdego dnia, a tylko raz przyszła mi zwrotka

Zawsze jest.

Ja dzis 2 raz wzielam udzial. I ani dzis ani wczoraj nic nie przyszlo na maila

U mnie też nie

Też nie miałem ani razu

u mnie poczta onet i zwrotka jest od razu. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146618 Napisano: 13.12.2023 10:32:10 w Avanti
mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka

No tak, zgadza się, ale to tylko taki luźny koments, do czytania i zgłoszeń i regulaminów emotka odnośnie wszystkich agencji...

tak wiem, może kiedyś fortis zacznie uczyć się od avanti emotka emotka

Oby, oby,  bo w tym roku fortis ciut przegiął z błyskawicznymi rozwiązywaniami konkówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146608 Napisano: 13.12.2023 10:15:59 w Avanti
mrmax napisał(a):

ZetZ napisał(a):

pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka

akurat avanti robi akurat wszystko aby nagrody wydać emotka

No tak, zgadza się, ale to tylko taki luźny koments, do czytania i zgłoszeń i regulaminów emotka odnośnie wszystkich agencji... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146600 Napisano: 13.12.2023 10:01:49 w Avanti
pikawka napisał(a):

ZetZ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka

Ale jaka to musi być fajna praca!! Czytać nasze wypociny i się pośmiać emotka

Ok, 1:1, bo my też czytamy te ich przegięte, regulaminy w których często z góry zastrzegają, iż niewydane nagrody w ich rączki trafiająemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#7146565 Napisano: 13.12.2023 08:44:51 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

adamo86 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Lay's w Żabce jest do końca poinformowany?

Wg wpisów chyba ze 3 dni tylko

Też mi się tak wydawało. Tylko taką dziwną przerwę sobie zrobili w informowaniu.

Koniec roku to urlop zaległy trzeba wybrać, może tam biegają za karpiami i tylko jeden bidulek czyta te setki zgłoszeń? emotka Wyświetl w wątku >>