Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZetZ

ZetZ

#5982557 Napisano: 20.02.2015 09:14:50 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

Długo by opowiadać, ale po kilku latach walki z nim (i nasłuchania się że jestem porąbana, bo mi wszystko przeszkadza) marzę tylko o świetnych zatyczkach do uszu (i własnym mieszkaniu) Czy ktoś takie zna - zatyczki a nie mieszkanie? 

 Ja od 2o lat używam zatyczek do uszu MAX i proszę wierzyć mi na słowo że pozwalają mi wyciszyć świat co noc.Oczywiście nie wiem jak głośny jest ten "słowik",ale moich kłótliwych sąsiadów wyciszają rewelacyjnie.
Podaję link do produktu i pozdrawiam      http://cxsafety.pl/wkladki-do-uszu/190-zatyczki-do-uszu-max.html?gclid=CPDFn5yJ8MMCFSX3wgodmXcAVA Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5980508 Napisano: 16.02.2015 11:06:12 w Wkurza mnie...
dorotade napisał(a):

ziolko napisał(a):

ultrixx napisał(a):

waldi5 napisał(a):Próbowałem zrealizować bon sodexo z konkursu "POLOwanie na prezenty" ale Karlsbad przybił z tyłu bonu swoją pieczątkę, co oznacza dla każdego sklepu, że ten bon jest już zrealizowany emotka . Sprawdźcie swoje bony, bo też mogą być problemy. "Miejsce na pieczęć punktu akceptującego" powinno być czyste.

mój też.. ma stempel "promocja Mondelez" emotka  czyli co? nie zrealizuję go? 
Pójdę dziś do mojego sklepu i zapytam się

Ale z drugiej strony to jest miejsce na pieczątkę nabywcy, więc skoro Mondelez nabył, to chyba dobrze? 


U mnie jeszcze lepsza historia-w rozmowie tel. poinformowano mnie o wygraniu bona a przyszedł kubek!!! wrrrr.teraz muszę pisać reklamacje i kolejne koszty wysyłki poleconego . Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5954965 Napisano: 12.12.2014 15:44:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Jakie brzydkie te sweterki od Leszka, gdzie to założyć? emotka



Bezydkie to są Twoje komentarze na temat nagród którymi inni się cieszą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5940607 Napisano: 07.11.2014 11:46:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Zet napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Zet napisał(a):

Dzień dobry
mam pytanie do lauretów konkursów w sklepach Groszek-czy odsyłacie paragony do organizatora? Czy też od laureatów konkursów wymagają tylko skan paragonu?


Odsyła się oryginał do organizatora.



Dziękuję za odpowiedź ,więc niestety bez Groszka w pobliżu nie mam szans,żeby wziąść udział w ich konkursach. Szkoda emotka



możesz braść udział, zobacz co się dzieje w wątku "paragony" po rozwiązaniu groszkowego konkursu emotka



Dziękuję za podpowiedź,muszę jakoś to ogarnąć emotka Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5940593 Napisano: 07.11.2014 11:28:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziowa napisał(a):

Zet napisał(a):

Dzień dobry
mam pytanie do lauretów konkursów w sklepach Groszek-czy odsyłacie paragony do organizatora? Czy też od laureatów konkursów wymagają tylko skan paragonu?


Odsyła się oryginał do organizatora.



Dziękuję za odpowiedź ,więc niestety bez Groszka w pobliżu nie mam szans,żeby wziąść udział w ich konkursach. Szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5940587 Napisano: 07.11.2014 11:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry
mam pytanie do lauretów konkursów w sklepach Groszek-czy odsyłacie paragony do organizatora? Czy też od laureatów konkursów wymagają tylko skan paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5938457 Napisano: 02.11.2014 17:01:09 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

a Palmolive men nagroda I stopnia POCZUJ MOC ODŚWIEŻENIA- jaki jest termin powiadomienia bo regulaminie doszukać się nie mogę?



Nagroda
I stopnia
zostanie przyznana w następujący sposób: Komisja Konkursowa
działając w oparciu o kryterium kreatywności oraz oryginalności udzielonej odpowiedzi
wyłoni jedno zwycięskie Zgłoszenie oraz 2 Zgłoszenia rezer
wowe spośród Zgłoszeń
zarejestrowanych w systemie Organizatora w terminie od dnia 04.08.2014 r. do
31.10.2014 r. Wybrane
zgłoszenia zostaną umieszczone na liście według kolejności ich
wyboru poczynając od najciekawiej wykonanego zadania konkursowego do naj
mniej
-
prawo do nagrodyI stopnia otrzymuje autor jednej odpowiedzi najwyżej ocienionej przez Komisję, pozostałe 2 zgłoszenia stanowią listę rezerwową.

26.
Prawo do nagrody I stopnia zostanie ustalone w następujący sposób:a.Organizator podejmie trzy próby połączenia telefonicznego z Uczestnikiem, któregoZgłoszenie zostało wybrane jako zwycięskie do nagrody I stopnia
. Każda z trzech
prób połączenia z wygrywającym Uczestnikiem wykonana zostanie wtrzech kolejnych dniach(jedna próba raz dziennie)
w godzinach od 9.00 do 18.00. Próby
połączeń z Uczestnikiem będą wykonywane do czasu uzyskania połączenia z Uczestnikiem, nie dłużej jednak niż do przeprowadzenia maksymalnie 3 (trzech)prób połączeń
32.
Ostateczna data wydania nagrody I stopnia w Konkursie to20.01.2015r


Ale konkretnej daty w regiulaminie nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5936582 Napisano: 29.10.2014 09:05:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
arabela79-Brawo,brawo i gratulacje wielkie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5931493 Napisano: 16.10.2014 09:00:27 w Kaufland konkursy
vickichelm napisał(a):

Dużo osob czeka jeszcze na bony? emotka



ja tez czekam na jeden bonik i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5918048 Napisano: 16.09.2014 10:57:48 w Intermarche
abodak napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Odpisali komuś dzisiaj jaką nagrodę wygrał z "czysta radość wygrywania"?? Wysłałam skan paragonów wczoraj po 15.00 i cisza emotka


wyslalam przed 15 i nic



spokojnie,ja też czekam i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5916577 Napisano: 12.09.2014 15:32:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

Zet napisał(a):

Droga joan,zarejestrować się tu,tylko po to żeby czytać Twoje wpisy to był strzał w dziesiątkę...Uwielbiam Twoje poczucie humoru i trafne uwagi i szczerze wierzę że ktoś tak nie banalny,prędzej czy później szarpnie każdą nagrodę o jakiej zamarzy. emotka


emotka emotka
Niezapomniana była też mina Mojego, gdy syknęłam "Zostajesz w aucie i masz go pilnować!!!" emotka
W końcu jednak oboje udaliśmy się do zakamuflowanego geszeftu (bo czym byłoby życie bez nutki ryzyka?), przed którym stał jego właściciel, wystawiając twarz na nitki promieni zachodzącego słońca...
Osłodziłabym sobie brak nagród cukrem iście królewskim, gdyby nie to, że tam również poległam.




To nic,to jak piszesz to już naprawdę ogromna życiowa wygrana,mam nadzieję że gdzieś odręcznie zapisujesz swoje "Złote myśli",bo uwierz mi że jeszcze wnuki będą czytając je pokładać się ze śmiechu...a koniec końcem i tak wygrasz na pewno jeszcze nie raz,ja szczerzę Ci tego życzę bo czytanie Twoich wpisów to taka gratka jak wydrapanie w Biedrze autka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5916549 Napisano: 12.09.2014 15:04:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
joan napisał(a):

marzanna napisał(a):

A ja głupia jechałam w deszczu i szukałam jakieś dziury z napisem Kosmeteria emotka A tu znów wątek "Paragony" aż wrze. No cóż, chyba naprawdę nadszedł czas, gdy grać bez paragonów.


U mnie zakupy to też była przygoda życia emotka
Sklep mieści się w menelskiej dzielnicy, gdzie więcej ludzi przebywa w poprawczakach i więzieniach, niż w domach; rzadko kto pracuje, bo od pokoleń wszyscy żyją na koszt państwa, czyli mój emotka Tu nie chodzi o biedę, tu chodzi o źle pojmowany spryt życiowy.
W każdym razie: strach tam iść pieszo, a jak autem, to gibko trzeba zakupy robić, żeby kół nie odkręcili albo kroszonek na lakierze nie wydziergali.
No i oczywiście efekt mojego poświęcenia, czyli narażania zdrowia/życia/mienia taki, że nic nie wpadło...
PS: Podpaski tam mieli prawie 2x droższe, niż w Kaufie.




Droga joan,zarejestrować się tu,tylko po to żeby czytać Twoje wpisy to był strzał w dziesiątkę...Uwielbiam Twoje poczucie humoru i trafne uwagi i szczerze wierzę że ktoś tak nie banalny,prędzej czy później szarpnie każdą nagrodę o jakiej zamarzy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5901107 Napisano: 11.08.2014 14:42:40 w Kaufland konkursy
assal napisał(a):

A istnieje w ogóle coś takiego teraz jak "duplikat paragonu"?


Mam dwa paragony,na dwa wysłane zgłoszenia ,jak wygram tylko jednym drugi jest twój,daj znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ZetZ

#5890500 Napisano: 17.07.2014 13:43:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mstelmas11 napisał(a):

i coś jedzie SIÓDEMKĄ ale nie wiem co? może być NIVEA?? przysłali smsa rano, że wiozą przesyłkę.


jedzie opakowanie Raffaello. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0