Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika delvitto

delvitto

#6820048 Napisano: 10.11.2021 19:26:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Rogaliczek, cieszę się wraz z Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6819453 Napisano: 08.11.2021 13:27:47 w Smolar
fantagiro napisał(a):

Twoje oświadczenie i dowód zakupu z loterii "Wygraj dom w górach z Żywiec Zdrój"zostały zweryfikowane pozytywnie! Twoja nagroda (1000 ZŁ) zostanie wysłana najpóźniej do 31-12-2021. 

czy ktoś jeszcze czeka na jakieś info z loterii żywiec zdrój? ok 10 dni temu wysłałam maila z zapytaniem, niestety nikt od smolara nie zechciał odpowiedzieć:(  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6818808 Napisano: 04.11.2021 14:01:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
listopad zaczęty nie najgorzej, 2 x 100 z almette/żabka emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6818364 Napisano: 02.11.2021 13:19:51 w Lotto i inne
Jasminum napisał(a):

ziolko napisał(a):

Jasminum napisał(a):

Wygrana 771 zł w Mini Lotto. Puszczony jeden zakład systemowy na 6 liczb

Zazdroszczę emotka Też czasami puszczam ten mały system, ale jak na razie bez efektów...  

Jedyny rozsądny cenowo system, bo już np. Lotto na 7 liczb to coś koło 30 zł, a więc sporo. Analizuję też trochę wypadnięcia liczb w poszczególnych przedziałach liczbowych tzn. poszczególnych dziesiątkach

Gratuluję. A ja wciąż mam pokusy, by zagrać naprawdę dużym systemem, w myśl zasady że raz kozie śmierć. Ale powstrzymuje mnie to, że w różnych symulacjach na sucho, często nawet trójki nie trafiałam emotka  Raz miałam sytuację, że w Multi otarłam się o 10 tys zł, ale wtedy właśnie nie nadałam kuponu, bo się pogniewałam na lotto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6817976 Napisano: 29.10.2021 19:37:41 w Zapowiedzi konkursów

delvitto

#6817974 Napisano: 29.10.2021 19:30:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Domika, tylko nie szalej po drogach emotka  gratki z serca! Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6816380 Napisano: 21.10.2021 19:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, w pierwszych dniach loterii żabka/piwo, zrobiłam kilka zakupów, na samym początku wypełniłam jakiś formularz, żeby się losy zliczały, ale wszystko stanęło w miejscu, nie wiem o co chodzi z tym, że nie mam dostępnych losowań? Ja rozumiem, że moje losy nie brały udziału, ale dlaczego? Co powinnam zrobić. Nie umiem znaleźć żadnego innego formularza:( Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6812386 Napisano: 01.10.2021 19:47:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

delvitto

#6810515 Napisano: 24.09.2021 13:40:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
i mi się trafiło 300 zł z carrefoura. Zaczęłam znów więcej grać, i są efekty emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6810248 Napisano: 23.09.2021 15:12:41 w moje dzisiejsze wygrane :)

delvitto

#6809275 Napisano: 19.09.2021 21:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kilka dni temu kupiłam w Lidlu Snickersa, no i chciałam go zgłosić, a patrzę,  na paragonie jest napisane batony 2-pack. Przejdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6805989 Napisano: 04.09.2021 11:56:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
no wreszcie się i ja doczekałam stóweczki ze snickersa, zgłoszenie gdzieś z początku loterii emotka  cieszy tym bardziej, bo na znaleziony paragon, gdyż nie kupuję takich słodyczy emotka  a wczoraj zestaw kaw jacobs z pierwszego dnia emotka Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6805721 Napisano: 02.09.2021 23:52:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zawsze na jesień ferrero rocher robiło loterię. Może ktoś coś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6797699 Napisano: 27.07.2021 16:51:08 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

delvitto napisał(a):

Kochani, czy w Plusie lub w innych operatorach jest jakiś limit na posiadanie zarejestrowanych numerów?  Dziś chciałam w inmedio zarejestrować nowy nr z Plusa, ale system mnie nie przyjął. Przyznaję, że tych numerów sporo miałam, lecz wiele z nich uległo już dezaktywacji, część sama wyrzuciłam. Mam dużą rotację numerów.


No to faktycznie sporo miałaś, bo limit to 20 numerów https://www.plus.pl/rejestracja 

Numer będzie zarejestrowany na dane z umowy abonamentowej lub mixowej lub na dane z zarejestrowanego numeru na kartę.
Jeden abonent może zarejestrować SMS-em nie więcej niż 20 numerów.

dziś dotarłam do salonu Plusa, ale, ponieważ opadła mi szczęka, chcę Was spytać, czy się z czymś takim spotkaliście, i co ewentualnie można zrobić.
Mój nowo kupiony starter, którego nie mogłam zarejestrować, został sprawdzony, i okazuje się, że już jest zarejestrowany, na osobę spoza granicy. Na moje pytanie, jak to możliwe, nie umiano mi powiedzieć nic, a co zrobić z nowym starterem, również nic, najlepiej wyrzucić.  Jak to możliwe, że do sprzedaży trafia numer aktualnie zarejestrowany na kogoś innego?
Ja już różne miałam cyrki ze starterami z odzysku, a to wezwania z Kruka, a to jakieś faktury, a to jakaś wymiana zdań, ale aż tak, to jeszcze nie miałam. Nie chodzi o te 5 zeta, ale w sumie, czemu nie, i taka piątka czasem jest potrzebna. Najgorsze, że w salonie Plusa, sami nie wiedzą co z tym zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6797232 Napisano: 24.07.2021 18:35:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, czy w Plusie lub w innych operatorach jest jakiś limit na posiadanie zarejestrowanych numerów?  Dziś chciałam w inmedio zarejestrować nowy nr z Plusa, ale system mnie nie przyjął. Przyznaję, że tych numerów sporo miałam, lecz wiele z nich uległo już dezaktywacji, część sama wyrzuciłam. Mam dużą rotację numerów. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6791036 Napisano: 25.06.2021 18:50:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Hejka, może ktoś z Was mi odpowie, od 1,5 roku mam smartfon z ładowarką turbo, co bardzo sobie ceniłam. Ostatnimi czasy ładowarka zasila jak jej się chce, raz turbo, raz wolne, a w ostatnich dniach zazwyczaj wolne. W ustawieniach nic nie robię. Jak to możliwe, by ładowarka dowolnie sobie wybierała opcję zasilania? Czegoś nie rozumiem? Ale, 1,5 roku wcześniej też się nad tym nie zastanawiałam, bo wciąż było turbo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6789917 Napisano: 21.06.2021 20:09:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
miałam przerwę w konkursach, lecz wracam, na razie ze stóweczką od Tchibo emotka  (jak miło się wpisać) Wyświetl w wątku >>

delvitto

#6789243 Napisano: 17.06.2021 21:59:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, czy jest tu ktoś, kto pracuje, lub ma kogoś znajomego, pracującego w MOPS? Chodzi o świadczenie pielęgnacyjne, o wykładnię pewnych terminów, lecz sprawa jest dość zawiła. Potrzebuję pomocy w interpretacji pewnych zwrotów, by móc określić szansę na uzyskanie tego świadczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6789241 Napisano: 17.06.2021 21:56:06 w WC - rozmowy o wszystkim
domika napisał(a):

domika napisał(a):

karkocka napisał(a):

nataliii napisał(a):

karkocka napisał(a):

Ferdia napisał(a):

nataliii napisał(a):

glena napisał(a):

pecia napisał(a):

Witam kochani, jakiś czas temu wygrałam przedpłaconą kartę z Jacobsa, włożyłam do portfela i zapomniałam. Kilka dni temu przeglądając karty natknęłam się na nią i chciałam nią zapłacić niestety transakcja została odrzucona. Czy ktoś z forumowiczów może mnie poinstruować jak taką kartę należy aktywować?

o ile dobrze kojarzę loterię (Barista Edition?), to do tych kart przychodził PIN sms-em plus były do nich papiery z którymi można było karty rejestrować, żeby sprawdzić saldo, ale nie pamiętam na jakiej stronie - jeśli nie masz tych papierów to i tak nieistotne, bo tam był kod nik potrzebny do rejestracji. Rejestracja nie była konieczna, by z karty korzystać. A data ważności karty już nie upłynęła?

Moja mama ma to samo.Próbowała już na kilka sposobów. PIn ma SMSem który nie działa. Karta nadal niby jest ważna. 

Sprawdziłam swoją kartę i też tak mam. Zarejestrowałam ją na tej stronie upkarty i jest info, że karta jest zablokowana. Chyba trzeba z tym pisać do agencji. 

też mam tą kartę i też po rejestracji wychodzi, że jest zablokowana

Czyli co piszemy do Agencji? Ma ktoś emaila?:)

w liście od nich mam maila na który trzeba pisać w razie pytań, ale nie wiem czy ktos to przeczyta loteriajacobs@1stline.pl

U mnie jest to samo - 2 karty zablokowane emotka

Zadzwoniłam na stronę firmy, która jest wydawcą kart i pani mnie poinformowała ze każdą kartę trzeba zarejestrować i przypisać do konta a dopiero potem po około 2 dniach karty będą aktywne.

o jaaa.... a ja ten problem miałam od samego początku, ale leży karta w kącie, więc znów spróbuję coś z tym zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

delvitto

#6769826 Napisano: 14.03.2021 16:49:40 w WC - rozmowy o wszystkim
donia7 napisał(a):

Ooo jak podróżowanie w czasie i science-fiction to dla mojego męża, on takie kocha

to nie tak, kto się spodziewa typowego SF to się rozczaruje, to raczej dramat/obyczajowy/psychologiczny, w którym wątek podróżowania w czasie jest jedynie tłem dla pokazania silnego uczucia, i pragnienia naprawy wyrządzonych szkód. Ja byłam niezmiernie zaskoczona tą nieznaną szerzej produkcją, i chciałabym, by stworzono dalsze odcinki, opowiadające tę historię z drugiego punktu widzenia. A rozumiem, że mąż, miłośnik SF, zna zapewne serial "The 100"? Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0