Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika isiulka

isiulka

#6615667 Napisano: 02.07.2019 09:41:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

yreks napisał(a):

Jak to jest w powerade? Zgłośiłem kod i otrzymałem informacje ze gratulują kod poprawnie zgłoszony. 0 informacji o bidonie itp. Tylko możliwość wymiany na losy. Czy po wpisaniu kodu automatycznie jest informacja o bidonie? 

bidon jest "wygrana" mozesz czuc sie wyrozniony jesli udalo Ci sie nie wygrac bidonu:)


Bidon nie jazdy wygrywa , u mnie na 40 zgłoszeń mam 7 bidonów, ale wygrany bidon traktuje jak swoją przegrana bo cenniejsze są dla mnie losy emotka  wiec jak ktos chce się wymienic mój bidon na nowy kod to pw:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6615446 Napisano: 01.07.2019 17:31:10 w Zdjęcia naszych wygranych
pioge7 napisał(a):

isiulka napisał(a):

martunik3 napisał(a):

Wow brawo, ale skad te łapki w dół?

Niektórzy Pokazują łapką w dół swoją zazdrość... niestety 

Hehe to się muszę doedukowac bo ja dotąd okazywałam swoją zazdrość dajac łapkę w górę emotka )) wiecznie robię cos na opak emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6615441 Napisano: 01.07.2019 17:20:24 w Zdjęcia naszych wygranych
martunik3 napisał(a):

Wow brawo, ale skad te łapki w dół? Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6614602 Napisano: 28.06.2019 18:03:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

isiulka napisał(a):

Wszyscy dostali już karty loreal czy ktos jeszcze czeka?

Ja nie dostałam jeszcze ani jednej.

Ufff No to czekamy emotka ) może u nas lokalnie zabłądziły emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6614595 Napisano: 28.06.2019 17:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszyscy dostali już karty loreal czy ktos jeszcze czeka? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6613359 Napisano: 25.06.2019 17:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos się orientuje czy te karty kaufland, które dziś smolar wysyłał są już zasilone? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612984 Napisano: 24.06.2019 22:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ja rozumiem, że agencja nie będzie sprawdzać calego internetu w poszukiwaniu podobnego zdjęcia. Jestem nawet w stanie zrozumieć odrzucanie fotek, gdzie tylko produkt jest zmieniony. Ale przynajmniej w przypadku magie1982 prace są zupełnie inne, element który je łączy to dziecko tak naprawdę. I odrzucanie zgłoszenia tylko dlatego, że wg kogoś ewidentnie zawistnego i nie znającego definicji plagiatu to takie samo zdjęcie, jest zwykłym tchorzóstwem ze strony agencji. I pokazuje, że pracują tam amatorzy nie mający o konkursach pojęcia. 

to moim zdaniem reklamację powinnaś magie napisać powołując się na definicję plagiatu skoro Twoja praca nie nosi jego znamion, chamówka, to jedna osoba może raz życiu zapozować tylko? jakaś bzdura

Maggie pisz reklamacje , masz do niej prawo. Ja odpuściłam konkursy foto, pamietam jsk w ubiegłym toku wzięłam udział w pewnym konkursie, napracowałem się Okrutnie bo wszystko robiłam własnymi rękami, a gdy weszłam na forum się pochwalić zobaczyłam wpis  joasiunia i alan84 (których lubię i wybaczam emotka  ) wyśmiewających moja nagrodzona prace . Zwyczajnie nie zrozumieli o co w niej chodziło ale i tak było mi mega przykro, ze ktoś krytykuje czyjaś prace argumentując to tym ze „zrobił lepsza a nie wygrał”. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

isiulka

#6612336 Napisano: 22.06.2019 17:30:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos wie czy są jakieś ograniczenia na gosp w prince polo? Czytam regulamin i nic nie widze... Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612126 Napisano: 21.06.2019 17:59:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy tylko ja mam problem z odesłaniem danych na budżet kauflanda?


Próbowałaś z innej przeglądarki?

u mnie poszło

 wysyłałam na telefonie i chyba dlatego jakiś babol wyskakiwał. Na laptopie działa bez problemu, dziękuje bo bez was bym nie wpadła na to emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

isiulka

#6612111 Napisano: 21.06.2019 17:27:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja mam problem z odesłaniem danych na budżet kauflanda? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612107 Napisano: 21.06.2019 17:13:02 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

androm napisał(a):

vazzz napisał(a):

kumulacja napisał(a):

vazzz napisał(a)

Przykre są takie zachowania. Ja nie wiem skąd się bierze taki brak kultury, roszczeniowa postawa i ignorancja. Przez długi czas nie zakładałam konta na OLX, bo naczytałam się tylu historii o problematycznych klientach, że nie chciałam mieć z takimi do czynienia. W końcu się przełamałam i teraz mam.

Ja też mam dziwne doświadczenia z olx, masakra, że są tacy ludzie i to jest przekrój społeczny.
Jeden dwa dni męczy, że chce, umawia się na godzinę, by odebrać, daję adres, o tej umówionej godzinie dzwoni, że jednak to dla niego trochę drogo, to mu mówię żeby spierd..:)
Następny - on chce, on jest pewny, że kupuje, wyjdzie z pracy za parę godzin to zadzwoni jak ma trafić do mnie. Czekam specjalnie, nikt nie dzwoni.
Następna chce nr telefonu, bo chce przyjechać kupić. Piszę żeby podała telefon to ja zadzwonię. I zero już reakcji.
Nie mam ochoty dawać numeru i adresu jakimś walniętym ludziom.
Wolę alledrogo, nawet tę prowizję zapłacić i nie użerać się z debilami.
Olx mnie wkurza.

popieram jestem tego samego zdania, wystawiam tylko kup teraz i albo kupujesz, albo spadasz...olx odpuscilam sobie

 Dlatego mi się niesamowicie podoba aktualna kampania z olx „bądź sobą... chyba, ze jesteś chamem , wtedy bądź kimś innym” emotka  
polecam jak ktos nie widział https://m.youtube.com/channel/UCGr18y85p6zXQwBev6CGwow/videos
Przynajmniej zdają sobie sprawę z chamstwa jakie tam się panoszy i próbują cos z tym zrobić emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6612073 Napisano: 21.06.2019 15:57:55 w Wkurza mnie...
Andzik napisał(a):

isiulka napisał(a):

zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie?

 Ja natomiast widzę, że każdy wpis musi być skomentowany, nie ma jak się uczepić. Pozdrawiam emotka

Niby kogo i kto się uczepił? Czyżby uderz w stół...:D


jakże by inaczej emotka  na pocieszenie powiem Ci ze moje pytanie wynikało z ciekawości, bo forum jest od tego by sobie pomagać emotka  natomiast interesuje mnie konwersja „dobrej duszyczki” Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6611730 Napisano: 20.06.2019 20:32:33 w Wkurza mnie...
zastanawiam się skad się wziął trend na proszenie „dobrych duszyczek” o pomoc ? Czy tylko mi dobra duszyczka na forum kojarzy się z „Kierownikiem” dla żula proszącego o 2zł na piwo? Przecież się znamy, przynajmniej cześć z nas się zna, czemu po prostu nie pisać koleżanki/koledzy pomożecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6607862 Napisano: 08.06.2019 09:11:18 w Wygraj mi / Wygram za...
Chętnie kupie ten dmuchany banan z prince polo, najlepiej 2 szt. Jak ktos potrafi wygrywać to pw z cena Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6605648 Napisano: 02.06.2019 14:15:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

delvitto napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

czyli kolejna loteria do opuszczenia

i jeden lazybag serio 260 zł? kiedyś w lays były, to po 70 wyceniali? O ileż ciekawiej by było, gdyby dali te 1000 nagród po stóweczce, a resztę rozpisali na jakieś tygodniowe.

BOJKOT

Fajne, jesz prince polo i wygrywasz lazybag firmy fatboy emotka Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6605598 Napisano: 02.06.2019 09:59:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani kiedyś był konkurs w którym wygrywało się sprzątanie mieszkania (paczka sprzątaczka czy cos w ten deseń) czy kojarzy ktos co wchodziło w zakres działań ekipy sprzątającej? Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6605326 Napisano: 31.05.2019 23:06:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
thebest napisał(a):

Dlaczego w Oreo nie da się wpisać SWOEJ daty urodzenia wie ktoś?W sensie miesiąca?

U mnie wszystko działa  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6605229 Napisano: 31.05.2019 17:06:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/konkursy/show/254620

Te ręczniki muszą mieć bardzo małą wartość, skoro nawet nie piszą o tym w regulaminie  emotka


Wydaj 10 zł na nabiał z cukrem w plastikowym śmieciu.
Poczuj się copywriterem w czasie darmowych praktyk.
Oddaj swoje hasło za friko.
Ewentualnie zeświruj z radości, jeśli to Ty-właśnie-Ty dostaniesz plastikowy ręcznik.
emotka

Kto o coś takiego zagra? Błagam, powiedzcie, że nikt... Nawet jakby dawali gratis do zakupów w sklepie to bym tego nie wzięła.., Nawet jakby dawali bez zakupów, to też bym nie wzięła emotka A tu masz wydać kasę, wysilić się, potem bujać się z robieniem zdjęcia i wysyłaniem paragonu, żeby otrzymać reklamową ścierkę. Mam nadzieję, że organizator zostanie z 600 ręcznikami w magazynie. Proszę, zmobilizujmy się i nie grajmy o taki chłam... Trochę szacunku do siebie i do świata....

Ja nie mam wyboru, nie będę grać emotka , bo ...sam bilet do najbliższego C4 kosztuje mnie 4,80 zł, i to na dodatek - tylko w jedną stronę.  emotka  Się jeszcze potem okaże, że nawet mi ten ręcznik (wcale nie taki znowu pewny, czy wygrany) kasy za bilety nie zwróci.  emotka

A za tydzień mdw i tak zaleje fala „wygrałam ręcznik z zott!!! Jupi!!!”  Wyświetl w wątku >>

isiulka

#6603104 Napisano: 24.05.2019 19:47:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

antylopia napisał(a):

lager napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

as32572 napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Mam pytanie trochę z czapy: czy Wasze paragony z Kauflandu też tak szybko bledną? Dwa tyg. a już nic nie widać emotka Z każdego innego sklepu są dużo trwalsze.

Ja się zawsze skusze na zakupy w Kauflandzie (mam najbliżej), a później jestem zła,że nic nie widać. Pisałam nawet do nich i faktycznie przez chwilę było lepiej, ale teraz jest znowu to samo. Dodatkowo mnie denerwuje, że na czytniku produkt często ma inny opis niz na paragonie  emotka

U mnie dokładnie tak samo, najbliżej więc kupuję, a potem patrząc na paragon i mam ochotę się walnąć. Może też napiszę w tej sprawie, no ale, jak widać po wpisach niewiele to daje.

Jak wiecej osób będzie do nich pisać, to może zauważą, że jest to problem.
Trzymam te paragony w lodówce, ale niewiele im to pomaga.

Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą i czy w ogóle  emotka

Tak te kauflandowe bledną okropelnie, tescowe też

tanie rolki dlatego bledna

pudełko do przechowywania żywności zamykane,paragony do srodka i do lodówki gdzieś na boku żeby nie przeszkadzalo:) i po problemie.  emotka   Wygląd Bedzie Taki Jak Przed Włożeniem emotka

Cos chyba zmienili bo mój paragon od razu po wydruku jest ledwo widoczny.  Wyświetl w wątku >>
0 0

isiulka

#6600684 Napisano: 16.05.2019 22:15:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rzuciło mi się na fb zdjęcie nagrodzone w OB wycieczka na bali. Moim zdaniem super i mega pomysłowe ale jak czytam komentarze to aż się odechciewa brać udziału. 
Nie ma się ci dziwić ze nikt nie chce się już chwalić wygranymi. Wyświetl w wątku >>